בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

ברק צברי היקר, כנס רגע

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/10/2013 11:27 לינק ישיר 
ברק צברי היקר, כנס רגע

שלום ברק צברי היקר,

גם אני רואה כמו כולם את הפלונטר שאליו נכנסת,
גם אני קראתי כמו כולם את חלופת המכתבים שהתפרסמה בקוראים אלעד , איך כל צד מביא מכתבים שמחזקים את דעתו ושיטתו,וכל אחד מהצדדים הן אנשי קריספל והן נערי פרוש טוענים שלפי דין תורה אתה וקולות התימנים שייכים להם,

תן לי לתת לך עצה טובה, וקודם אתן כמה עובדות,
1. גם בתחילה שחתמת כביכול עם פרוש , אצל אנשי קריספל נשארת ברק צברי .
2. ברגע שהתברר שאתה עובר או מנסה לחבור לקריספל , אצל נערי פרוש / דגל התורה הפכת ברגע לברח צברי ועוד שמות גנאי וכינויים שאין הקסת סובלת.

מציע לך ללכת עם מי שאתה נחשב אצלו בן אדם בכל מצב, ולא רק עם מי שאתה נחשב אצלו בן אדם רק כשהוא צריך אותך
וברגע שהוא סיים להשתמש בך הוא זורק אותך לאשפתות...

אבל אל תעלב, זה לא אישי נגדך, הציבור התומך בפורש עם הדגשה לציבור הליטאי אלוף בלהשתמש באנשים שמשרתים את האינטרסים שלהם , ומתי שהאינטרסים מנוגדים הוא כבר לא נחשב .
ראה ערך ירוחם טורנר, איש יקר מאד בכל קנה מדה, לא היה יכול להיכתב בשורה אחת עם דגל התורה עד לפני כשנה ,
ואם היית מספר לעסקונא המסריחה של דגל שירוחם טורנר יהיה נציגם , היו סוקלים אותך ברחוב העיר,
אך כעת שהאינטרסים מסתדרים להם, ( ולא משנה את איזה צד הם משרתים יותר טוב) הוא פתאום נהיה "הרב" , פתאום הוא רשאי "לבא בקהל" ולשבת שווה בין שווים.
גם ציבור העובדים הכללי ננגח כל שני וחמישי ומקבל שמות גנאי, אך כשמתקרבת מערכת בחירות הוא פתאום נהיה חלק מהציבור ופתאום רודפים אחריו והפעם מסיבות טובות.

אבל אל תדאג, ביום פקודה כל אחד יידע מי הבית האמיתי שלו ומי הבית שישמח שיצטרפו אליו אבל רק עד לאחר הבחירות.

לך עם מי שבאמת מסתכל אליך שווה בין שווים ואתה נחשב אצלו בן אדם ולא אצל ........

שא ברכה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/10/2013 14:18 לינק ישיר 

אולי תסביר בבקשה מה זה אנשי קריספל, ומה זה נערי פרוש. בטוחני שאתה מעדיף כשכנים את הנערים ולא את האנשים. אם לא היית מעדיף את זה, לא היה צורך בוועדות קבלה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/10/2013 21:05 לינק ישיר 

הגיג - לייק

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > ברק צברי היקר, כנס רגע
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר