בית פורומים בחדרי חרדים בני ברק

מה ליאון יודע על ירושלים ??

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/10/2013 22:32 לינק ישיר 
מה ליאון יודע על ירושלים ??

http://www.youtube.com/watch?v=THGpSfQkVJoדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/10/2013 07:40 לינק ישיר 

מה שכל החילונים החולנים יודעים על הדת ומורשת ישראל .

מה זה קשור ?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/10/2013 18:32 לינק ישיר 

מה שפינדרוס הביתרי ידע על ירושלים, ומה שזייברט האשדודי ידע על בני ברק, ומה שאולמרט ידע על ישראל...דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-13/10/2013 19:18 לינק ישיר 

ומה שאנו יודעים על אחרים .דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-17/10/2013 17:49 לינק ישיר 
משה ליאון מועמד ראוי ביותר

 

לחברים שלום רב ומיטב הברכות מתוך אהבתי הרבה והכנה לעירנו ירושלים, ולאור מה שראינו בעיר בקדנציה החולפת -
את דעתי אני כותב- אין אני שייך לשום מפלגה, מפאת חשיבות העניין נכתבים דברים אלו,
ניר ברקת מאוד משתדל למשוך את החרדים והדתים אליו (את החילונים הוא לא מנסה כמעט כי זה פשוט שיבחרו בו ללא שום קשר לפועלו), אם נתבונן מה הוא עשה בקדנציה שלומה זה פורמולה 1 מה יש כל כך הרבה כסף מיותר בעיריית ירושלים - תראו שכונות שלמות ללא נקיון מינמלי - מוזמנים כולם לבוא לבית ישראל לראות את פחי הזבל עם ריח נורא פחים ללא מכסים - בתים רבים סובלים מאוד מזבובים וריחות נוראים, פנסי תאורה ללא מנורות, כבישים משובשים, איסוף אשפה בצורה לקויה ביותר הגורמת לצער נוראי לאלפי משפחות - מוזמנים כולם לבוא ולראות - תמונה אחת שווה אלף מילים.
ברצוני להוסיף - לחסידות גור שתמכה בו כל כך בבחירות הקודמות צריכים לגלות לאדמו"ר על כל העסקים שנפתחו בקדנציה של ניר ברקת ביום השבת ועל החילול השבת הנוראי שגורם פורמולה 1 - צריכים לשים בצד משחקי כבוד זה לא בושה לומר טעיתי !!! זה גדולה, כמה פעמים רש"י הקדוש כותב "לא ידעתי" כמה פעמים כתוב בספרי הלכה ע"י גדולי פוסקים "אני חוזר בי" גם כאן כל מי שבאמת תורת ישראל חשובה לו ועיר הקודש יבחר באדם שחושב הכי קרוב אליו.
שאלו פעמים רבות את רבי מנחם מנדל שניאורסאהן זצ"ל במי לבחור הוא אמר במתמודד שהשקפת עולמו ואורח חייו הכי קרובים לתורת ישראל וקראתי רבות על פועלו של משה ליאון - ואכן הוא ראוי - נסיון עשיר, אוהב אמיתי של העיר והשתדל רבות למענה, יהודי ירא שמים נסיון עשיר בניהול מה עוד אפשר לבקש, בנפשנו הדבר!!!
מדוע למפלגתו של יאיר לפיד חשובה כל כך בחירתו של ניר ברקת עד אשר הקימו עמותה לצורך כך שתסייע בבחירות לניר ברקת, הרי יאיר לפיד ידוע שינק מאביו שנאה לחרדים וממשיך להנחיל את השנאה לכל העם כולו (אך באופן שונה בקור רוח ובחיוך), אותו יאיר שאביו הקים את מפלגת שינוי - על בסיס שנאה - עד היום אני זוכר את הפרסומות בטלויזיה של מפלגת שינוי - מראים כובעים שחורים נעלמים ובמקומם פרות יפים צבעוניים, אותה שנאה הוחדרה בעם וחלחלה בו וממשיך דרכו אכן ממשיך את פועל אביו ו"מזכה" אותו לחיי העולם הבא מבחינת ברא מזכה אבא.

כולנו צריכים להתאחד בלב אחד ולעשות למען ה' ולמען השבת ולמען ירושלים לא אחשה ולקיים מצווה דאוריתא ועשית הישר והטוב, ולהשפיע עד היכן שידנו מגעת שכל יהודי יצביע לבחירתו של משה לאון.

ויהי רצון שבורא העולם ומנהיגו הבוחן כליות ולב - יעזור לכולנו ותגדל ותרבה גבול הקדושה בירושלים ונזכה תמיד לשמוח בעיר האלהים סלה אמן.

 
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/10/2013 17:53 לינק ישיר 

יש להצביע לאון כאות מחאה על חילול העיר על ידי ברקת וחבר מרעיו .דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים בני ברק > מה ליאון יודע על ירושלים ??
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר