בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

5 שנים של תקווה הגיע הלילה לעיר ב"ה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/10/2013 01:46 לינק ישיר 
5 שנים של תקווה הגיע הלילה לעיר ב"ה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 01:57 לינק ישיר 

ישראל בבקשה אל תמהר לקחת החלטות הערב 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 02:30 לינק ישיר 

5 שנים טובות לך אלעד!

אני מאחל לעיר שגשוג ואחדות.

אני קורא לנציגי הציבור שנבחרו על ידו, לדאוג לו במשך החמש שנים הקרובות, שיהיה ציבור שמסוגל לחיות ביחד, ולפרגן אחד לשני, בצורה לבבית וחמה.

שרוליק אתה אוהב לעשות, צורי אתה גם יודע לעשות, תתאחדו ביחד, תעשו למעננו, תשפרו את פני העיר, תסדרו את הגינות, תתקנו את מתקני המשחקים שיהיו בטיחותיים לילדינו, תסדרו את בני הנוער בעיר, ונצא לדרך חדשה.

בהצלחה לך אלעד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 09:22 לינק ישיר 

לצערי הרב , אני לא חושב שזה מה שיקרה....
קריספל בנאום ההפסד הלילה אמר למאות התומכים " בפעם הבאה נזכה, נתכונן יותר טוב וכו' "
למרות שיש לו המון יכולות וידע הוא לא יתרום אותם לטובת עזרה אמיתית לעיר כי אם העיר תתקדם ותצליח
זה יירשם כהישג לפורוש וירחיק את קריספל מההנהגה בבחירות הבאות.
לצערי אנחנו צפויים לראות המון מאבקים בחמש השנים הבאות
הוא יארוב בפינה לפורוש ,ידאג שאחד העיתונים ילכלך על פורוש כל הזמן ולא יהיה חסר על מה ללכלך
כי עם הבור התקציבי של עשרות מליונים שקיים היום פורוש יהיה חייב ללכת לשורת קיצוצים כואבת מאוד
ולהפוך ל"יאיר לפיד" של אלעד
קיצוצים אף פעם לא נראים טוב, אין תקציב לשיפורים וקריספל ינצל זאת כדי להגיד שאם הוא היה בשלטון הכל היה שונה.
אני מתפלל שש"ס ימצאו לקריספל איזה ג'וב מוצלח בהנהגת המפלגה וישחררו אותנו מממנו ומאווירת הפירוד והשנאה שהוא זורע בכל פינה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 11:56 לינק ישיר 

שקריספל יעזוב את העיר ולכולנו יהיה שלום שקט ושלווה.

ברק צברי שבגד בישראל פרוש בצורה נבזית ביותר. הגיע למסיבת הניצחון והכל היה בסדר.

קריספל אינו שווה במאומה, כי אם להרבות ולהפיץ עלילות ושנאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 14:57 לינק ישיר 

שייתן לנהל את העיר כמו שצריך .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 16:28 לינק ישיר 

רבותי נגמר! צריך להניח לעבר להתמקד בעתיד צריך לנהל ולפתח את עיר לטובת התושבים.

והלוואי שהנהגת ש"ס שאין ספק הציבור שלהם הרוב כאן בעיר יתמקדו עכשיו לאחד את הקרעים ולעבוד בשיתוף פעולה יחד לשגשוג והצלחת העיר ולתושביה.

לר' אריה דרעי הי"ו יו"ר "שס" על כל התככים שנעשו כאן בעיר במערכת הבחירות אפשר להבליג ולשכוח זה חלק מהמשחק הפוליטי המכוער.

אבל השימוש הציני בהוצאת השד העדתי כאב לי מאוד כתושב וותיק ולא רק לי אלא הרבה מסביבי שמרגישים כמוני, ובהחלט לא מזדהים עם הניכור שתיארת שקרה פה בשנים האחרונות, הרבה שנאת חינם זרעת כאן לשווא במערכה הזו, וראינו והרגשנו את זה אתמול שהסתובבתי בעיר לאורך יום הבחירות.

אני מציע כתשובת המשקל, שתקיים את הבטחתך לפני הבחירות בדרשתך בעצרת לציבור מצביעי שס ולכלל תושבי העיר, שתפתח בעיר לשכות לפניות לכלל הציבור והמגזרים ללא הבדלי מוצא ועדה, לעזרה בתחום המוניציפלית לפרט, שהתושב ירגיש שהוא רצוי ושיש לו כתובת ואוזן קשבת ל-5 שנים הבאות, ולא שרוצים אותו ל-5 דקות רק ביום הבוחר.

ובע"ה יתקדש שם שמים ע"י כל חברי המועצה באלעד ברבים, עם אהבת חינם, וזכותו הגדולה של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל ישפיע על העיר ותושביה אכי"ר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 17:42 לינק ישיר 

5 שנים שהגזענים יעשו הכל על מנת לקעקע את הרוב הספרדי שבעיר. 
ועדות הקבלה יצברו תאוצה והאפליה תרקיע שחקים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 19:58 לינק ישיר 

הספרדים יכולים לשכוח מראשות עיר נוספת באלעד .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 20:14 לינק ישיר 

אייזין כתב:
הספרדים יכולים לשכוח מראשות עיר נוספת באלעד .

אייזין, אולי יש ספרדים שהצביעו פרוש, ועכשיו אתה רק מעורר להם את השד העדתי???

תפעיל קצת את המח!!!
יאלה נמאס מהגזענות הזו!!!
מספיק!
הבחירות נגמרו!
צא מהריבוע!

באמת, אייזין, לטובת השיח הנורמלי כאן, ולטובת עיר שפויה ומלאת שלווה ושלום, תפסיק עם האמירות האומללות האלה!
זה לא תורם לשום דבר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2013 20:16 לינק ישיר 

GoRoBoy כתב:
רבותי נגמר! צריך להניח לעבר להתמקד בעתיד צריך לנהל ולפתח את עיר לטובת התושבים.

והלוואי שהנהגת ש"ס שאין ספק הציבור שלהם הרוב כאן בעיר יתמקדו עכשיו לאחד את הקרעים ולעבוד בשיתוף פעולה יחד לשגשוג והצלחת העיר ולתושביה.

לר' אריה דרעי הי"ו יו"ר "שס" על כל התככים שנעשו כאן בעיר במערכת הבחירות אפשר להבליג ולשכוח זה חלק מהמשחק הפוליטי המכוער.

אבל השימוש הציני בהוצאת השד העדתי כאב לי מאוד כתושב וותיק ולא רק לי אלא הרבה מסביבי שמרגישים כמוני, ובהחלט לא מזדהים עם הניכור שתיארת שקרה פה בשנים האחרונות, הרבה שנאת חינם זרעת כאן לשווא במערכה הזו, וראינו והרגשנו את זה אתמול שהסתובבתי בעיר לאורך יום הבחירות.

אני מציע כתשובת המשקל, שתקיים את הבטחתך לפני הבחירות בדרשתך בעצרת לציבור מצביעי שס ולכלל תושבי העיר, שתפתח בעיר לשכות לפניות לכלל הציבור והמגזרים ללא הבדלי מוצא ועדה, לעזרה בתחום המוניציפלית לפרט, שהתושב ירגיש שהוא רצוי ושיש לו כתובת ואוזן קשבת ל-5 שנים הבאות, ולא שרוצים אותו ל-5 דקות רק ביום הבוחר.

ובע"ה יתקדש שם שמים ע"י כל חברי המועצה באלעד ברבים, עם אהבת חינם, וזכותו הגדולה של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל ישפיע על העיר ותושביה אכי"ר.

גם אני מצטרף להנ"ל בקריאה של חיבה לכלל תושבי העיר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2013 09:40 לינק ישיר 

אייזן הוא הטיפש שאומר בקול את מה שכל מצביעי פורוש הלבנבנים מדברים בינם לבין עצמם. וזו הסיבה להתלהבות המיוחדת שלהם כל הקמפיין ובמסיבת הניצחון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2013 10:14 לינק ישיר 

אתה האידיוט הגזען שלא יודע להסתיר את מחשכי ליבו האפלים

תוקן על ידי נט_עד ב- 24/10/2013 10:14:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2013 11:58 לינק ישיר 

נקוה שהוא יצליח להכניס את ש"ס ללא קריספל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2013 12:30 לינק ישיר 

אתם גזענים נקודה. זה לא סוד אלא עובדה בשטח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2013 14:17 לינק ישיר 

גזען רואה גזענים

אז אם אתה רואה גזענים, תדע שזה בראש שלך

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > 5 שנים של תקווה הגיע הלילה לעיר ב"ה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.