בית פורומים בחדרי חרדים

אשריך נתי גרוסמן... * פיליטון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/10/2013 14:34 לינק ישיר 
אשריך נתי גרוסמן... * פיליטון

 קיבלתי במייל

          אשריכם תלמידי חכמים

אשריכם תלמידי חכמים שבני תורה חביבים עליכם ביותר

אשריך נתי גרוסמן שזכית לנקום במרן הגראי"ל על שפיטר אותך מהיתד, והשפלת הנהגתו והצלחת לעקור הנהגה מישראל ,אשריך גם שזכית לראות את חלום חייך השני כל הימים מתגשם לעשות מחלוקת שלא היה כדוגמתה בכלל ישראל ולהרוס את כל חינוך הדור ,והעיקר להחזיר לעצמך את כס ההנהגה על חלק הישר בעיניך ולהבהיר לכולם שכל השאר הם אינם ראוים להיות בכלל ישראל ,ואמנם ראית עולמך בחייך אבל בודאי פירותיהם לעוה"ב ומה רב טובך הצפון ליראיך ,ובודאי תהא נשמתך צרורה בצרור החיים עם שאר צדיקים וצדקניות שבגן עדן ,ונאמר אמן.

אשריך יוסף פטרוף שלמען כבוד התורה של רב אחד ביזית כבוד התורה של מאה רבנים ועוד מאות גדולי הת"ח שבדור ,והוצאת שם רע ע"י שקרים גסים ובזוים על שלוחי דרבנן שאין כמוהם לאח ולרע במסירותם ודינך כמבואר בשו"ע כדין המבזה שליח בי"ד ובודאי הכל יהפך לברכה כמבואר בתורת משה רבך.

אשריכם יחזקאל אריאל וישעיהו ויין שעליתם מדרגה מכת המחבלים לכת המטילים חיתתם בארץ החיים ,ועכשיו כל רבני מודיעין עילית יודעים היטב מי הבוס האמיתי ועל פי מי ישק כל דבר ,וכיון שהעולה לגדולה מוחלין לו כל עוונותיו גם אתם בכלל זה וצדיקים הולכין מחיל אל חיל ועולין מדרגה אחר מדרגה וכו'.

אשריך שי גדסי שדאגת היטב במסי"נ ממש שאף ספרדי לא ירצה להכנס לרשימת יהדות התורה במודיעין עילית ועי"ז הרב עדס ענה אמן בע"כ אחר המלאך הטוב ,וזכה צדיק ונוטל חלקו וחלק חבירו בעוה"ב.

אשריכם ר' צבי רוט ור' צבי פרידמן שזכיתם לקיים משאל לבכם כל הימים למנף את המחלוקת בפונוביז' לרמה הארצית ועליכם וכיוצא בכם נאמר צבי ואתרעי בן ומסר לן "בני אוריתא".

אשריכם כל העוזרים והמסייעים והנטפלים לעושי מצוה ומחלוקת ,ובדאי כולכם תזכו ל"תזכון די תיתבון בעילא דרתא" ,ומסחרין עלי תכי דכדכוד וגומרתא ,ונגידין קמיהון אפרסמון נהרתא. והכל כמובן למען "קדוש ישראל כי פארך".

ובזכותכם נזכה ל"והלכו גוים לאורך ומלכים לנוגה זרחך, וגוי לא ידעוך אליך ירוצו" "והלכו אליך שחוח בני מעניך והשתחוו על כפות רגליך רגליך כל מנאציך".

(ורק פלא שזה עדיין לא קרה וצ"ע.)


נשלח מהאנדרואיד שלי
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/10/2013 14:39 לינק ישיר 

תמשיך בקינת איכהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/10/2013 16:58 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/10/2013 21:28 לינק ישיר 

מה עם הבגץ בפוניבז? לא חיברת על זה שום קינהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-26/10/2013 21:54 לינק ישיר 

חזק ביותר!!!
אגב, זה אריאל מבית תפילה? פלא שהם משאירים אותו שם.

תוקן על ידי כושי101 ב- 26/10/2013 21:55:09
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/10/2013 00:15 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/10/2013 00:32 לינק ישיר 

מצחיק שעכשיו נזכרתם. וכשכל אלו, ממש אותם אנשים נבזים אלו. הרסו את השלום והשלווה היפה והמתחשבת שהיתה בין חסידים לליטאים משך 40 שנה וביזו ורדפו את האדמו"ר מליובאוויטש וחסידים בכלל, איפה הייתם אז? דבר לא השתנה מאז, לא בשיטה, לא בהתלהבות ולא בנבזות, גם אז עמד בראשם ראש ישיבה שכל תאוותו היא "מי בראש"דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-27/10/2013 01:54 לינק ישיר 

אורהאמת קבל ביג לייקדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אשריך נתי גרוסמן... * פיליטון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר