בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

יש לכם מידע על מצביעים פיקטיביים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/10/2013 22:24 לינק ישיר 
יש לכם מידע על מצביעים פיקטיביים?

האם יש לכם מידע על תושבי אלעד שביום הבחירות היו בחו"ל, או כאלו שלא יכלו להצביע מכל סיבה שהיא?
האם יש לכם מידע אחר בנושא הצבעה פסולה?
לאחד המטות הגיע מידע על לא מעט אנשים שהיו בחו"ל, ונרשמו כמצביעים בפועל.
סוג של גניבת בחירות.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2013 23:01 לינק ישיר 

כן אני יודע.על 2 כאלה.. אבל לא בגלל זה הפסדתם את הבחירות. הפסדתם כי הנציגים שלכם לא עשו כלום חוץ מלקחת שוחד במשך חמש שנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2013 23:48 לינק ישיר 

יש לי מידע כזה רק שהמידע הוא לגבי אדם אחד לפחות והוא מהצד שלכם
ולך סגן
לא כדאי לך לפתוח את תיבות הפנדורה
כי אם תרצה תוך דקה נעלה כאן שמות מהם לקחת חבילות של כסף ואת סכומי הכסף המדוייקים
לא סתם הועפת כמו כלב מהרשימות בש"ס הגיעו יותר מדי תלונות מהאנשים שלכם עליך
אני עדיין לא מדבר על הכסף שלקחת מהאנשים כהלואה וכשניסו לקבל את הכסף בחזרה איימת עליהם שאתה פונה למשטרה שמטרידים סגן ראש עיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/10/2013 23:51 לינק ישיר 

אם אתה רוצה לדעת יש מישהו בשם יוסף חיים כלף, שמעתי לפני הבחירות שיש לו רשימה כזאת נראה לי שבסוף הוא גם השתמש עם זה אבל זה לא עזר לו. יש לך את המס' שלו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 00:04 לינק ישיר 

סגן, הלוואי שיפתח תיבת הפנדורה הזו. אם לא למדת את הלקח בהתנהגות הנבזית שלך לאורך כל מערכת הבחירות. אז באמת הגיע הזמן שרשויות החוק יברר על מעשיך הנלוזים והפליליים בקדנציה הקודמת שלך. וגם במהלך מערכת הבחירות. לא סתם הוזהרת ע"י קצין בכיר (שאתה בקשר קרוב איתו וד"ל) ביום הבחירות סמוך לסגירת הקלפיות שאם עוד פעם אחת רואים אותך ליד קלפיות אתה תהיה עצור עד תום ההליכים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 00:09 לינק ישיר 

גדוללללללללללללללללללללל
לא רציתי להעלות את הנושא הזה
אבל אם העלית אשריך
יש עוד כמה נושאים בוערים שהיה מן הראוי להעלות אותם כאן לדיון
בכלל אחרי מערכת הבחירות הזו אני כבר לא בטוח שאפשר לאכול מההשגחה ההיא.......

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 08:48 לינק ישיר 

סגן

אני בתמימותי חשבתי שאחרי הכישלון, תבוא לכאן כמו גבר ותגיד "ניצחתם".

אכן היתה מערכה קשה, אכן כמו שאני אמרתי כל הזמן שהבחירות יוכרעו על חודן של מאות קולות בלבד, אך התוצאה הסופית היא כישלון.

כישלון לקמפיין המרן, כישלון לקמפיין הגזענות, כישלון לקמפיין אכלו לי, שתו לי וכו' וכו'

אבל אתה במקום להתנהג כמו אדם עם חוט שידרה וקצת כבוד עצמי ולהודות בכישלון ולקרוא לאחדות, במקום זה אתה ממשיך בנסיונות הפילוג והמריבה.

הרי ברור לך שאף אחד לא יקח לשרוליק פרוש את הניצחון, הרי גם קריספל הודה בתבוסה והבין שהוא הפסיד, אז למה רק אתה לא הפנמת את הכישלון ואתה מנסה להחזיר את הגלגל אחורה ?

אם יש בך עדיין טיפת כבוד עצמי, תודיע קבל עם ועדה שלאכזבתך הרבה, פרוש ניצח וקריספל הפסיד ואתה בתור חבר ותיק של פרוש (כפי שטענת כל הזמן) אתה מכבד את התוצאות וקורא לאיחוד השורות ולשיתוף פעולה למען טובת תושבי העיר ספרדים ואשכנזים כאחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 08:55 לינק ישיר 

אפילו דרעי מודה שההתנהלות באלעד במשך 15 שנים הייתה כושלת ביותר כולל הכהונה של קריספל תשמעו בעצמכם מהדקה ה 15 http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-f2f05e1a285f141004.htm

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 13:59 לינק ישיר 

לדעתי הפספוס הגדול הוא של סגן, פעם אתה ושרוליק הייתם חברים טובים,אולי הוא היה נותן לך איזה תפקידון, אבל אחרי כל מה שעוללת הוא צפוי להקים "אוהל" אחרי שגורשת מהעיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 15:16 לינק ישיר 

חברים??????????????
אכל מאיתנו חי מאיתנו
מי בכלל בנה אותו.......................

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 15:23 לינק ישיר 

העיר מקוה לשקט ולשגשוג .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2013 20:52 לינק ישיר 

תזכורת לכולם מה כותבים פה על הניק סגן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 17:46 לינק ישיר 

תכתבו עלי מה שאתם רוצים. אך לגיטימי מבחינתי לבדוק כמה נתונים. לבינתיים נאספו לא מעט נתונים בעייתיים, כולל אנשים שהצביעו מחו"ל... מעטפות חסרות בחלק מהקלפיות, ומעטפות עודפות בקלפיות אחרות, ועוד. תוך שבוע נוכל לדעת אם יוגש ערעור על התוצאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 18:09 לינק ישיר 
עזרה של תושב לתושב,כנסו ועזבו רגע פוליטיקה

אני מעוניין לדעת האם קיימת בעיר ספריה עירונית? איפה? שעות פתיחה? מה התנאים שלהם? או מס' טלפון? תודה לכל העוזרים, אגב זה לילד חינוך מיוחד,אז בכלל הוא לא הצביע בבחירות,אז קצת טוהר לב... תודה רבה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 21:50 לינק ישיר 

יוסי, אתה איש טוב. באמת עוררת את ליבי. 
אבל מה שכתבת לא קשור לאשכול.
ואתה יודע מה?
לא בטוח שזה קשור לעיר אלעד בכלל...
אין אצלנו בעיר ספריה!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 00:20 לינק ישיר 

סגן האשכנזי שלום. יש לי מידע מוצק על זיופים והעברת כתובות. מה לעשות עם המידע?. ודרך אגב מה זה נקרא להפסיד בכבוד, אה?. אשכנזי אחד!!!. במאמר המוסגר יש לי שאלה, למה קריספל דולח את ביתו לבית יעקב, ולמה חבר המועצה שעבר סויסה שולח את בנותיו ללמוד בבני ברק, מה אלעד לא טובה?. זה לא יתכן לומר שזו גזענות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > יש לכם מידע על מצביעים פיקטיביים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.