בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

האם ויז'ניץ היו בסוף עם קריספל או עם פרוש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/10/2013 17:40 לינק ישיר 
האם ויז'ניץ היו בסוף עם קריספל או עם פרוש

ביום הבחירות הסתובבתי בשני המטות וראיתי דבר מוזר מאד.
בשני המטות היו חסידי ויז'ניץ שעבדו למען המועמדים.

במטה קריספל אמר לי אחד ממקורבי המנכ"ל חיים מאיר כץ - בחור בשם חיים מאיר שטיין שהוא וחבריו נשלחו על ידי המנכל ועל ידי חברי הוועדה המדינית העליונה של חסידות ויז'ניץ יצחק זיידה ויהודה גלבר לעבוד בשביל קריספל.

במטה פרוש אמר לי אחד ממקורבי המנכ"ל חיים מאיר כץ - בחור בשם ברוך שטרן שהוא וחבריו נשלחו על ידי המנכל 
ועל ידי חברי הוועדה המדינית העליונה של חסידות ויז'ניץ אלי הערש הנדלר ויענקי טסלר לעבוד בשביל פרוש.

מישהו יכול להסביר לי מה קורה בחסידות ויז'ניץ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/10/2013 21:31 לינק ישיר 

ח.מ.ש. ומ. טויסיג לא נשלחו ע"י אף אחד, וסתם כך, ח"מ כץ לא קשור בכלל לוועדה המדינית של ויז'ניץ - בהוראת האדמו"ר לפני כשנתיים כזכור.
שני החבר'ה הנ"ל עבדו אצל קריספל מסיבה אחת - להיות שונים מכולם
שטיין פגש לאחרונה את כלף ונהיה חבר טוב שלו בהיותו בטוח בנצחון קריספל אך לבסוף התברר לו שרכב לבד על הסוס הלא נכון.
מ. טויסיג הצהיר לעיתון בקהילה מתוך מטה קריספל "אני מצביע פרוש כי האדמו"ר הורה אך אפעל להצלחת קריספל" - נעבעך.
עכשיו לעצם העניין ח"מ כץ וכל צוות משרדו עבדו משך כל היום במטה פרוש וצלצלו אישית לכלל האברכים מהקהילה, כמו כן ארגנו אברכים משך כל היום שישבו בטלפונים.
לשכתו האישית של ח"מ כץ בבנין ביהמ"ד ויז'ניץ שימש - מבוקר יום הבחירות ועד סגירת הקלפיות - מטה רכב בניהול אברכי ויז'ניץ וצביקה כהנא מדגל.
נכון שהתנהל ויכוח בין נציגי האדמו"ר למשפ' פרוש ובהוראה ישירה של האדמו"ר לא הוכרז על תמיכה בפרוש עד לחתימת הצדדים, אך ברגע שהוכרזה הוראת האדמו"ר נרתמו כל החסידים לטובת פרוש למעט כמה יוצאי דופן שיש בכל מקום ההולכים נגד הזרם.
אגב, מנהל מטה יום הבחירות במשכן האירועים ברח' בן זכאי הוא אברך ויז'ניצאי עוזר של ח"מ כץ בשם צביקה הופמן שעבד מבוקר עד ערב להצלחת המערכה.
מנהל מטה הרכב גם ויז'ניצאי - אליעזר קליין.
תפסיקו לנסות לחרחר ריב בתוך אגודת ישראל רצונו של מרן האדמו"ר הוא אחד - אחדות בין כלל השורות בעיר וא"א לא יצליח להפריע לכך בעז"ה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2013 09:32 לינק ישיר 

בתוצאות הסופיות בקלפיות ברח' יונתן בן עוזיאל היו די הרבה קריספל....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2013 10:50 לינק ישיר 

ויז'ניץ יצאו הכי מכוערים מכל מערכת הבחירות

זגזגנים חמסנים שוחרי בצע

גם כשכבר הגיע הוראה ברורה מהאדמו"ר היו כאלה שהמשיכו לעבוד למען קריספל, וגם אלו ש'התחילו לעבוד למען פרוש' זה כבר היה מאוחר, הם כמעט ולא עזרו לפרוש במערכת הבחירות

דוד פישבאך שכותב פה, הוא עוד טרול של ויז'ניץ שמזגזג כל רגע למקום אחר וכאילו הוא הכי נאמן

וכל זה למרות שהיתה חתימה בכתב ידו של האדמו"ר על הקול קורא של המועצת למען ג יהדות התורה ומועמדיה בכל מקום, ובאלעד לא היה מועמד נוסף מטעם ג' מעבר לפרוש, הם המשיכו לנגן ולעבוד כפי אוות נפשם לקריספל

בוז לכם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2013 12:27 לינק ישיר 

מה עם דוד לוריא?
מה עם ישראל איצקוביץ?

להביא עוד שמות?

תפסיקו עם הצביעות שלכם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/10/2013 20:57 לינק ישיר 

הולך להיות פה מעניין, תביאו פופקורן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2013 17:38 לינק ישיר 

יאללה די לשנאה הזו, אין מה לעשות בויז'ניץ יש אדמו"ר שאומר א' והוועדה המדינית  העליונה והמנהלים עושים ב' והחסידים עושים ג'.

זה מה יש והעיקר השלום והאחדות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/10/2013 19:25 לינק ישיר 

א"א לא מכחיש שבויז'ניץ יש כמה מטומטמים (!) שמחפשים לחרחר ריב ואין כאן המקום להזכיר את שמותם, רוב רובו ממש של הקהילה הצביע פרוש והמון אף עבדו במטה יום הבחירות במשך שעות (כולל דוד לוריא המוזכר לעיל - ראיתיו בתמונה בפעילות במטה - מעניין), דבר אחד ברור כל מי שמעוניין כעת להפריע לפרוש במלאכתו בעירייה - יהיה מי שיהיה - הוא רשע מרושע והוא מזיק רק לנו התושבים, נקווה שכולם יתעשתו ויתעוררו מהחלום המזוויע של החודשים האחרונים וביחד נתחיל פרק חדש. הלוואי. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 11:13 לינק ישיר 

דוד לוריא עבד רבות בשביל קריספל גם ביום הבחירות. כולם יודעים שהוא הגיע למטה של פרוש בכדי לדווח.
וסולק באלגנטיות.
הוא עדיין יושב אצל ויקטור קריספל שעות כמעט מידי ערב יחד עם חבריו מויז'ניץ ועם שניצל.
וחורשים מזימות.

אין לי ויכוח שיש הרבה ויזניץ שהיו בעד ראש העיר פרוש ובפרט הרב פקשר שליט"א שעבד ומחה רבות על אלו שלא.
אבל עובדתית היו רבים שלא.
והנזקים שטוסיג עשה בגיבוי הנהלת ויז'ניץ זה משהו שקשה לסלוח על כך.

לא הייתי פותח את זה כי אני לא קשור לכל הדברים הללו, אבל כתושב ותיק מאד אני יכול לומר שהם נשרפו ציבורית בעיר. כי הם חושבים רק על עצמם אין להם טיפת 'אהבת ישראל'  ואחריות ציבורית כמו שהסיסמאות שלהם אומרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 12:31 לינק ישיר 

altr כתב:
יאללה די לשנאה הזו, אין מה לעשות בויז'ניץ יש אדמו"ר שאומר א' והוועדה המדינית  העליונה והמנהלים עושים ב' והחסידים עושים ג'.

אין מה לעשות האדמו"ר יכול לרצות מה שהוא רוצה
אבל בת'כלת הוועדה הזאת היא הרי מינתה את האדמו"ר במקום את אחיו למרות רצון האדמו"ר זצ"ל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 12:56 לינק ישיר 

ונהפוך, אני חושב שזה לא ראוי לדבר על אדמורים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/10/2013 13:48 לינק ישיר 

חבר'ה זה נראה כאילו שפרוש הפסיד בבחירות, למה מלכלכים על אלו שגרמו להפסד? אם הם הצליחו, ניחא, אבל הם הרי לא הצליחו אז מה ההתעסקות בזה? יאלללה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 14:59 לינק ישיר 

ויזניץ הוכיחו שהם מבולבלים ולא מגובשים בתוך עצמם .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 18:30 לינק ישיר 

אייזין כתב:
ויזניץ הוכיחו שהם מבולבלים ולא מגובשים בתוך עצמם .

שאלו פעם, למה רוב התאונות בישראל הם עם מכוניות לבנות?  התשובה פשוטה מאוד: רוב המכוניות בארץ הם לבנים.
מה לעשות שויזניץ היא קהילה המונה יותר מ400 משפחות, לכן לא מוזר שמתוכם כעשר או אפי' עשרים הולכים נגד התלם, להבדיל בשאר הקהילות בעיר המונים לכל היותר 100 משפחות (למשל מרכז ויז'ניץ) אם שם יילכו 4 או 5 נגד התלם זה לא ייחשב מוזר, למה? חשבון לפי אחוזים אמרנו? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/11/2013 14:29 לינק ישיר 

אז זהו שלא. במקומות אחרים לא היה אפילו בוגד אחד. בויז'ניץ היו עשרות בגלוי וזה כל המקורבים לממסד הרקוב שלכם. כלשונם של הרב מנדל פקשר והרב מרדכי שטרן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2013 21:08 לינק ישיר 

הנה, אני הצבעתי לקריספל, אם כי חברי לשטבל אינם יודעים על כך.
אין לי ספק שיש עוד.
רק שבויזניץ, כיון שעד יום ראשון הסמוך לבחירות לא היה הכרעה, הציבור ראה את הפעילות הזו כלגיטימית.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > האם ויז'ניץ היו בסוף עם קריספל או עם פרוש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.