בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

הצבענו ברק צוברי קיבלנו אריה דרעי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/10/2013 11:03 לינק ישיר 
הצבענו ברק צוברי קיבלנו אריה דרעי

כמצביע גאה של מפלגת ישי אני מרשה לעצמי מעל במה זו לעלות את אשר על ליבי הצבעתי למפלגת ישי כי שמחתי שסוף סוף הגיע אדם ראוי והעלה את גאוותינו שלנו הקהילה התימנית עד היום היינו כמעט מנודים ובמקרה הטוב קיבלנו מקום בדרך כלל במקום לא ריאלי ומי מדבר בכלל על תפקידים ש"ס שמטבע הדברים היינו הכי קרובים אליהם לא ספרה אותנו בקיצור יצאנו כוחי ואיתלולי ועכשיו שסוף סוף קם אחד משלנו בחור מוכשר לדעתי והרים את הכפפה והריץ מפלגה והכניס 2 מושבים האמת שהוא ראוי לכל הערכה רק שבמו ידיו הוא הרס הכל כשהראה לכולם את מניעיו האמיתיים הוא איש ש"ס לכל דבר שסר למרותו של הנוכל אריה דרעי שר"י ואפילו כשאנשי יהדות התורה בנדיבותם הרבה רצו לתת לו תפקיד מאד בכיר כמו תינוק קטן רגע אני צריך לשאול את הבעל הבית שלי אריה דרעי בקיצור מה שהיה הוא שיהיה שוב התברר ששס משחקת איתנו ועכשיו עוד משתמשים איתנו כקלף מיקוח ולבסוף כמו תמיד אין לי ספק ששס יקחו לעצמם את הג'ובים ואותנו יעיפו לכלבים בוז לך ברק הצבענו לך ולא לשס הצבענו ברק צוברי קיבלנו שוב אריה דרעי עכשיו אני מרגיש מה הרגישו כל הדתיים הלאומיים שאמרו שבכנסת הם הצביעו הבית היהודי וקיבלו יש עתיד אנחנו מרגישים נבגדים אין סליחה ואין כפרה הציבור התימני מרגיש נבגד פגוע ומאוכזב קשות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 11:06 לינק ישיר 

אז תלמד לקח לפעם הבאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 11:25 לינק ישיר 

תימן_יבוא, 

אם היית יודע מה דרעי מוכן לתת לו בתמורה היית מאד מרוצה 

תוקן על ידי ehuh ב- 31/10/2013 11:32:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 11:43 לינק ישיר 

ehuh כתב:
תימן_יבוא, 

על מה אתה מדבר אתה עוד מאמין לדרעי
היום אפילו שס לא בכיס של דרעי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 12:00 לינק ישיר 

אני אוהב לשמוע ברדיו קול ברמה איך יש להם רוב במועצה
כי ש"ס הם 6 + התימני "שהם חלק בלתי נפרד מש"ס" עוד 2
השאלה הוא למה לא מחשיבים את ברודוגו מיהדות התורה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 12:18 לינק ישיר 

תימן_יבוא כתב:
תימן_יבוא, 

על מה אתה מדבר אתה עוד מאמין לדרעי
היום אפילו שס לא בכיס של דרעי
מילה של דרעי = מילה של עבריין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 12:30 לינק ישיר 

הציע לו להיות במקום ה8 והלא ריאלי בכנסת הבאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 12:41 לינק ישיר 

אני קצת מיודד עם ברק צברי כמה שנים טובות, ואל תשפטו את התנהלותו המאד מוזרה בחודשיים האחרונות.
לא הייתם רוצים לעמוד במקומו.
אני לא יכול להרחיב, אבל אל תדון .. עד שתגיע למקומו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 13:19 לינק ישיר 

כבר לפני כן עמדו הצמד חמד יחד על אותה במת בחירות, עכשיו שמת לב לזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 14:12 לינק ישיר 

תימן_יבוא כתב:
כמצביע גאה של מפלגת ישי אני מרשה לעצמי מעל במה זו לעלות את אשר על ליבי הצבעתי למפלגת ישי כי שמחתי שסוף סוף הגיע אדם ראוי והעלה את גאוותינו שלנו הקהילה התימנית עד היום היינו כמעט מנודים ובמקרה הטוב קיבלנו מקום בדרך כלל במקום לא ריאלי ומי מדבר בכלל על תפקידים ש"ס שמטבע הדברים היינו הכי קרובים אליהם לא ספרה אותנו בקיצור יצאנו כוחי ואיתלולי ועכשיו שסוף סוף קם אחד משלנו בחור מוכשר לדעתי והרים את הכפפה והריץ מפלגה והכניס 2 מושבים האמת שהוא ראוי לכל הערכה רק שבמו ידיו הוא הרס הכל כשהראה לכולם את מניעיו האמיתיים הוא איש ש"ס לכל דבר שסר למרותו של הנוכל אריה דרעי שר"י ואפילו כשאנשי יהדות התורה בנדיבותם הרבה רצו לתת לו תפקיד מאד בכיר כמו תינוק קטן רגע אני צריך לשאול את הבעל הבית שלי אריה דרעי בקיצור מה שהיה הוא שיהיה שוב התברר ששס משחקת איתנו ועכשיו עוד משתמשים איתנו כקלף מיקוח ולבסוף כמו תמיד אין לי ספק ששס יקחו לעצמם את הג'ובים ואותנו יעיפו לכלבים בוז לך ברק הצבענו לך ולא לשס הצבענו ברק צוברי קיבלנו שוב אריה דרעי עכשיו אני מרגיש מה הרגישו כל הדתיים הלאומיים שאמרו שבכנסת הם הצביעו הבית היהודי וקיבלו יש עתיד אנחנו מרגישים נבגדים אין סליחה ואין כפרה הציבור התימני מרגיש נבגד פגוע ומאוכזב קשות

כמה שקרים ורשעות בהודעה אחת,
א.מאופי ההודעה ורמת הידע שאתה מפגין,  ניתן ללמוד  שאתה כלל לא תימני אלא אחד מאנשי פרוש שמאוכזבים מכך שצברי לא הולך איתם,
ב. עד היום התימנים לא היו מנודים כדברך , וזה לא נכון שהם קיבלו מקום לא ריאלי מכיוון שהם התמודדו ברשימה עצמאית ובקדנציה היוצאת היה להם מנדט אחד והנציג היה הרב אשואל, כך שלכתוב שפתאום קם נציג תימני והרים את הכפפה, זה שקר.
ג. תמשיכו לקרוא לו בכנויי גנאי כדוגמת ברח או ברדק כמו שאנשי פרוש שבפורום שמטנפים את פיהם ומקלדותיהם , ואח"כ תרצו שהוא יילך איתכם???? בושה.
ד. התימנים לא פגועים ולא מאוכזבים, מעולם המצב שלהם לא היה טוב יותר, כל אחד ברחוב היום יודע שיש קהילה תימנית ויש לה רבנים והם מאוחדים למרות כל מה שאתם מנסים לצייר שהם מפולגים והראייה הטובה ביותר היא 2 המנדטים שהם קיבלו.
ה. ברק צברי היקר, עושה ככל יכולתו לטובת הציבור התימני ששלח אותו , והוא כנראה מעדיף לחבור לשס ששם הוא נחשב שווה בין שווים ולא לאגודת ישראל המתנשאת שמכנה אותו בשמות ומחשיבה אותו כסוג ג',
וכנראה באמת הוא יודע מה שהוא עושה ואם נכונה השמועה שדובר איתו על מקום לכנסת ברשימת שס' התימנים באלעד הראשונים שירוויחו מזה ,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 14:36 לינק ישיר 

אלעד888 היקר זכותך לחשוב מה שאתה רוצה
אבל לצערי הרב אני עומד מאחורי כל מילה שכתבתי
ואני ממש לא היחיד בתוך עמי אנכי יושב ואני שומע את התמרמרות הציבור
אמנם מצד אחד קיבלנו גאווה עצומה אבל מצד שני סטירת לחי מצלצלת
ואנחנו במדינה דמוקרטית ומותר להביע עמדה וביקורת
ברק הוא איש יקר מאד וראוי לכל הערכה אבל מסתבר שמה שכתב קודמי ALTR זה נכון מאד
והוא נאלץ לעשות מהלכים וד"ל........
אבל לזאת ממש לא ציפינו
לא אשכח מה ברק אמר לי כשנפגשנו בשיירה שהוא עשה באותו יום חמישי.............. ואני הייתי אחד מהם...
כולי תקווה שהוא יתפקח מהר........
אגב אשואל באמת היה גאוותינו לאחר הלינץ שצורי עשה לו בקדנציה הקודמת.......................

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 15:04 לינק ישיר 

תמין יבוא

תרגע מהר.
עם כל הביקורת שיש לך נגד אריה דרעי וגם לנו יש אוי לך אם אתה קורא ליהודי שבכל זאת יש לו זכויות ועשה כמה דברים בחיים שלו שר"י.
תתבייש לך.
תעביר בקורת ענינית אבל אל תסחף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 15:09 לינק ישיר 

תימן יבוא היקר או שמא אפשר לקרוא לך מפולין יבוא .  
חזקת את דעתי שאתה אשכנזי צר עין ולא תימני .

אני לא תימני ולא אני הכתובת שתגן עליהם, 
אבל מדיבור עם כמה תימנים שהצביעו לו מתברר לי שכולם מסתובבים עם גאווה שסופסוף הם הראו את הכח והפוטנציאל שיש להם, והכל בזכות ברק צברי.
אך סתם אשאל שאלה, למה שהוא יילך עם פרוש שאנשיו מכנים אותו בשמות גנאי ? מה ייצא לו מזה?
אם הוא יכול לחבור לשס עם כל הסלידה מדרעי ולהרוויח מזה בהווה והעתיד למה שזה לא יקרה? 

הבחור נוהג בחכמה, עיניו בראשו , מה גם שרבני הקהילה התימנית תומכים בו , וכמו שכתבתי למעלה מהמהלך הזה רק התימנים ירוויחו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 17:10 לינק ישיר 

אלעד 888 בוודאות שסניק. מי שמסתפק בזה די לו שיציץ בהודעתו האחרונה בה הוא קובע בחכמתו "למה שהוא ילך עם פרוש שאנשיו מכנים אותו בכינויי גנאי". הבנתם את השיח והרמה?. הוא צחק עליי, והוציא לי לשון. כסילים מתי תשכילו???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 17:24 לינק ישיר 

לפני הבחירות ברק עבר למחנה קריספל בהוראת רבני הקהילה.
וכעת הוא הקים אתו גוש חוסם, ג"כ בהוראת רבני הקהילה.

נכון אמנם שפרוש הציע לו תפקיד סגן ראש העיר, אך קריספל התחייב לו להשפעה מהותית בכל ענייני העיר. כאשר כידוע א"א להזיז כלום בלי רוב חברי המועצה.

נציין שבהמבשר של היום היה כתוב ע"כ שפרוש פנה לש"ס להציע להם את תפקיד הסגן, ולא היה כתוב מילה על כך שהציע זאת לברק צברי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/10/2013 18:24 לינק ישיר 

אלעד888 
תודה לך על המחמאות הרבות שנתת לי.

מן הסתם אנו מתגוררים בשני ערים שונות לגמרי, כי פה באלעד אנחנו יצאנו בגלל ברק צברי בנזקים שאנחנו לא יודעים אם אי פעם זה יתוקן.

*קודם כל נחשפה ערוותנו שכל רב אצלנו אומר משהו אחר, וברק בדיוק לקח רב שאינו מתגורר בעיר.
*ברק סיפר שאנו מונים 3000 משפחות באלעד, מה שהפך אותו לקרן זול ואותנו לשקרנים סתם ללא כל סיבה.
* ברק זיגזג יותר מחמש פעמים תוך חודשיים, וזה שבר כל שיא במדמנה הפוליטית.
*מי שראש העיר זה ישראל פרוש,, אז על סמך מה הוא הולך וחובר למישהו שהוא בוודאות לא ראש עיר. מה ההיגיון לכך?

לא לחינם ברק צברי אינו נכנס לרוב רובם של בתי הכנסת שלנו לאחרונה, הוא פשוט מכר אותנו לאבדון בשביל הבטחות של נזיד עדשים מקולקלות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > הצבענו ברק צוברי קיבלנו אריה דרעי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.