בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

אשכול תמיכה באיש חסיד - מול קלדני דרעי ושו'ת....

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/11/2013 14:54 לינק ישיר 
אשכול תמיכה באיש חסיד - מול קלדני דרעי ושו'ת....

איש חסיד המשך במלאכתך הנאמנה להציף את השחיתויות והנבלות של אנשיו של דרעי וחבריו - אל תפחד, מול יוצאי אור האמת וכדומה שדרכם באלימות פיזית ומילולית זו הדרך....
עלה והצלח העם איתך

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/11/2013 16:56 לינק ישיר 

צריך להגן על חושפי השחיתות .

כמובן אם זה מוכח .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2013 09:50 לינק ישיר 

תודה לכם אנשים יקרים. רוב החומר שאני מקבל על הנבזיות של אריה דרעי וחבר מריעיו זה מאנשים מתוך שס שנמאס להם לראות לאיזה אבדון דרעי מוביל את המפלגה שמרן הרב עובדיה זצ"ל הקים. אבל תושבי העיר שראו את קמפיין השנאה וגזענות המבחילה של דרעי ולא נרתעו מכך ימשיכו למחות. עד שיחזור בתשובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2013 12:06 לינק ישיר 

אל תירא ואל תחת
מפני אנשי דרעי המושחת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2013 16:28 לינק ישיר 

אישחסידהיה. תחליף את הניק שלך לאיש חסיד בהווה. מגיע לך פרס סוקולוב על חשיפות השחיתויות של אריה דרעי. יוסף חיים כלף. יהודה אבידן. מרדכי רחמים אריה לביא. שמעון סויסה וחבר ה מריעיהם הרשעים. אנשים שאין להם כלום מה למכור חוץ מגזענות שפלה ומכוערת . אנשים שאינם יודעים להפסיד בכבוד. אנשים שהביאו לאלעד שנאה פירוד ומחלוקת. וממשיכים להפיץ אותה. אל תירא ואל תיחת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2013 16:30 לינק ישיר 

ואני בכוונה לא מזכיר את איתי גדסי ברשימה. כי כזה ילד עילג שמוריד פה את רמת הכתיבה בפורום אינו ראוי לכל התיחסות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2013 19:45 לינק ישיר 

לא ניתן לכלבלבי דרעי לסתום פיות של תושבי אלעד הכאובים מהמערכת המכוערת הגזענית והדוחה שהם הביאו לאלעד וממשיכים לעשות אותה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/11/2013 22:18 לינק ישיר 

הם ממשיכים באוולתם לנסות לעשות בלוק חוסם .

הם לא מבינים שהוא לא צריך אותם בשביל לנהל את העיר .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > אשכול תמיכה באיש חסיד - מול קלדני דרעי ושו'ת....
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר