בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

איך מפנימים את תוצאות הבחירות ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/11/2013 08:34 לינק ישיר 
איך מפנימים את תוצאות הבחירות ?

לצערי יש כאן מספר בודד של ניקים שעדיין לא הפנימו את תוצאות הבחירות.

וכן, אני מתכוון בעיקר לניק סגן, אני לא רוצה להכנס כאן לאאוטינג השונים שמנסים לעשות לו שמדובר ב, לדעתי זה לא יפה וזה ממש לא משנה ולא רלוונטי. *******  נסיון אאוטינג, בפעם הבאה תחסם!

זכותו להביע כאן דעותיו ואת משנתו הפוליטית ואת דעתו על מועמד זה או אחר ללא קשר לזהות האדם שמאחורי הניק.

הבעיה שלי היא שהוא עדיין לא הפנים שהבחירות הסתיימו ויש מנצח ויש מפסיד.

הוא התחיל בכך שהיו זיופים והיו הפרעות בקלפיות ומתכוננים לערער (אם אני לא טועה, כבר אי אפשר לערער על תוצאות הבחירות) וממשיך בכך שאין רוב במועצה למועמד הנבחר וכו' וכו'

השורה התחתונה היא שהוא מרגיש שהוא עדיין נמצא במערכת הבחירות והוא חושב שאולי יבוא יום והוא יתעורר וישמע שקריספל ניצח (אולי פתאם יתברר לו שהתוצאות הם נכונות אבל פשוט טעו בשמות והאחוזים התהפכו לטובת קריספל...)

בתחילה חשבתי שזה יקח יום יומיים שבוע עשרה ימים ובסוף הוא יפנים את המציאות, אך לצערי זה לא קורה לו ואני די חושש לבריאותו התקינה.

אבקש מכם חברי הפורום את עצתכם לפתרון הבעיה, האם מדובר בבעיה רפואית, או אולי יש לתת לו עוד מספר ימים, או אולי לא להגיב לו, מה לדעתכם הפיתרון הטוב ביותר לעזור לידידנו החשוב להפנים את התוצאה ואת המציאות.

נא עזרתכם הדחופה.

תוקן על ידי צורםדוידוב ב- 06/11/2013 10:36:59

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 09:14 לינק ישיר 

ובכן, 
אני מסכים עם זה שהתנהלותו של סגן בנושא הפנמת תוצאות הבחירות לוקה בחסר בלשון המעטה.
יש תושבים שבחרו, והם ב5 שנים הקרובות, יהנו מהבחירה שלהם, או שיתחרטו עליה. אני מניח שיהנו.

מנגד אני חושב שיש גם אחרים בפורום שלא הפנימו את תוצאות הבחירות, בשתי חלקים, הראשון בזה שבדיוק כמו ששרוליק נבחר לראשות העיר, כך יש מספר כמעט דומה שבחר בקריספל, ההבדל במספרים אם אני לא טועה הוא 562 קולות. מה בעצם אני בא לומר? שכל אלה שזועקים להעיף אותו מהעיר, בדיוק כמו סגן, אינם מכירים בתצאות הבחירות.
נקודה שניה, זה ש"ישי" ו"ש"ס", הם מהוות 8 חברי מועצה, ובכל עיר נורמלית, היו מבינים שאם יש גוש חוסם, אז ראש העיר צריך לבא לקראת ולנסות להגיע לעמק שווה, משהו שיהיה מוסכם על כל הצדדים, וכן גם הגוש חוסם, צריך להבין שהגוש הוא לא כל יכול לדרוש, אלא טיפה יותר מהנורמל, אין לי מושג מה באמת קורה מאחורי הקלעים. אבל כאן יש חברה שלא מוכנים להכיר בתוצאות של הבחירות וצועקים "אז מה? שרוליק לא צריך קואליציה, יש לו תקציב לשנה וחצי כו'...", או ש"הגוש החוסם מחרחר ריב ומדון", סליחה? זה כללי המשחק! יהיה מו"מ, וחלק מזה יהיה הקלף של הגוש שהוא "חוסם", ומנגד יהיה לשרוליק קלף ששנה וחצי הוא לא זקוק להם. בסדר. יופי, תנו להם לנהל מו"מ, ותפסיקו להתעלם מתוצאות הבחירות.

מזל של העיר ששרוליק הוא אדם שמעדיף להסתדר ולא לצאת היריב, אלא משכין השלום. אז אני בטוח שיהיה בסדר.

לגבי האאוטינג, תשמע זה מעשה שלא יעשה, אם היום עושים את זה לו, אף אחד לא מבטיח שמחר לא יעשו את זה לך.

סגן, באמת תרד מענין הזיופים, זה קטע דבילי שמי שלא יודע להפסיד משתמש בו. אם היה לך מידע רציני לא היית יוצא עם זה אלינו, אלא לועדת הבחירות. אז שחרר.

לסיכום, אור חדש, הייתי מסכים עם כל מילה שכתבת עם קצת סידורים קוסמטיים לתוכן.

תוקן על ידי צורםדוידוב ב- 06/11/2013 10:38:50

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 10:16 לינק ישיר 

אור_חדש כתב:
לצערי יש כאן מספר בודד של ניקים שעדיין לא הפנימו את תוצאות הבחירות.

וכן, אני מתכוון בעיקר לניק סגן, אני לא רוצה להכנס כאן לאאוטינג השונים שמנסים לעשות לו שמדובר ב*******, לדעתי זה לא יפה וזה ממש לא משנה ולא רלוונטי.

זכותו להביע כאן דעותיו ואת משנתו הפוליטית ואת דעתו על מועמד זה או אחר ללא קשר לזהות האדם שמאחורי הניק.

הבעיה שלי היא שהוא עדיין לא הפנים שהבחירות הסתיימו ויש מנצח ויש מפסיד.

הוא התחיל בכך שהיו זיופים והיו הפרעות בקלפיות ומתכוננים לערער (אם אני לא טועה, כבר אי אפשר לערער על תוצאות הבחירות) וממשיך בכך שאין רוב במועצה למועמד הנבחר וכו' וכו'

השורה התחתונה היא שהוא מרגיש שהוא עדיין נמצא במערכת הבחירות והוא חושב שאולי יבוא יום והוא יתעורר וישמע שקריספל ניצח (אולי פתאם יתברר לו שהתוצאות הם נכונות אבל פשוט טעו בשמות והאחוזים התהפכו לטובת קריספל...)

בתחילה חשבתי שזה יקח יום יומיים שבוע עשרה ימים ובסוף הוא יפנים את המציאות, אך לצערי זה לא קורה לו ואני די חושש לבריאותו התקינה.

אבקש מכם חברי הפורום את עצתכם לפתרון הבעיה, האם מדובר בבעיה רפואית, או אולי יש לתת לו עוד מספר ימים, או אולי לא להגיב לו, מה לדעתכם הפיתרון הטוב ביותר לעזור לידידנו החשוב להפנים את התוצאה ואת המציאות.

נא עזרתכם הדחופה.

עת לדבר,

קריספל לא נבחר, הוא הועף, זה המקסימום שהציבור יכול לעשות, תמיד כשישנם 2 מתמודדים אחד נבחר ואחד 'לא נבחר' אין מה לעשות מעבר לזה, אי אפשר לשלש פתקי הצעה 'עוף לירושלים' כך שקריספל לא זכה בשום קול

וסגן לא הפנים את תוצאות הבחירות, ומפמפם פה שטויות והבלים, חחח זה מה שנשאר לו לעשות

תוקן על ידי צורםדוידוב ב- 06/11/2013 10:37:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 13:32 לינק ישיר 

אני לא מצליח להבין.......

אלו הטוענים לרוממות הדמוקרטיה בפיפיות מילותיהם...

הסבירו לי, זה שפרוש נבחר .... ברוב כן ברוב של חמש מאות קולות במקרה הטוב, אבל נבחר

האם זה אומר שהצד השני צריך לשים פלסטר על הפה ולהתאבד????

מה הקטע???
זו הדמוקרטיה במיטבה, המנצח עושה כבשלו עם הכסף, והמספיד תמיד יקטר או שינסה להדגיש 
בחמש שנים הבאות כמה הוא יותר טוב מהנבחר (ברוב ... כן לא כחתי שנבחר ברוב..)

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 14:08 לינק ישיר 

נט עד ה"חחח" לא מוסיף לרמת הכתיבה.
דבר נוסף, נכון שהוא הפסיד לראשות, אבל כללי הדמוקרטיה שהשלטון הנבחר ע"י הרוב ישרת גם את המיעוט ויתחשב דעתו, לא ישליט עליו את דעתו.
כרגע זה נראה שאתה חושב שעל הרוב להשליט, אני חולק עליך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 14:50 לינק ישיר 

עת,

חחח

מה לעשות כשדברים מצחיקים, אז צוחקים, שכחת שאתה לא על תקן של נותן ציונים, חחח

הרוב ישרת את המיעוט, כתבת, נו, אבל אין בכך שום הצבעה שהמועמד קריספל זכה במשהו, פשוט הוא ברירת מחדל 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 17:14 לינק ישיר 

זה אומר שהצד המפסיד צריך להכיר בנצחונו של המרויח ולכבד אותו כראש העיר .

אין לזלזל בכוחו הפוליטי של המפסיד אך רק אם הוא יודע להתכופף תחת המנהיג הנבחר .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 20:26 לינק ישיר 

המיעוט לא אמור "להתכופף", אלא או לעבוד בשיתוף פעולה הדדי ומבורך, שזה הדבר המועדף עלי, או לבחור באפשרות השניה והפחות טובה בעיני, להיות אופוזיציה לוחמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 20:53 לינק ישיר 

אבל המיעוט חייב לדעת מי מייצג אותו

וכל עוד זהו אדם שנודה ולא חזר בתשובה שיתוף הפעולה עימו לא אפשרי

ובנוסף מסיבת חובת התשלום האישי שלא שילם לתושבי העיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/11/2013 21:39 לינק ישיר 

נט עד, אני חושב שגם בזה הציבור אמר את דברו.

אל תעשה את האנשים טיפשים עד כדי כך שלא חושבים צעד קטן קדימה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2013 00:57 לינק ישיר 

ואני שואל....
אם צוריאל היה זוכה בראשות העיר

או כמו שוקראים לו "ויקטור" היה לוקח 

האם הייתם אומרים שהצד המפסיד צריך לכוף את ראשו 

תסתכלו לעצמכם בלב ותענו 

מהיר חימה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2013 09:02 לינק ישיר 

הנושא הוא לא אם צריך לכוף את הראש או לא, הציבור הספרדי יכול ואף צריך לשאת את ראשו בגאוה

העניין הוא שהראש שנקרא קריספל אותו צריך לכופף בעצם לפרסס חזרה לירושלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2013 12:51 לינק ישיר 

אייזין כתב:
זה אומר שהצד המפסיד צריך להכיר בנצחונו של המרויח ולכבד אותו כראש העיר .

אין לזלזל בכוחו הפוליטי של המפסיד אך רק אם הוא יודע להתכופף תחת המנהיג הנבחר .

אני מכיר בכישוריו כתחמן, מניפולטור, צבוע ושקרן 
עוד משהו בשבילך ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2013 13:38 לינק ישיר 

כל עוד שאנשי ויקטור קריספל ימשיכו לשקר ולהפיץ שנאות על הצד השני שום דבר לא ירגע.
קחו לדוגמא את האשכול הזה.

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3029829&forum_id=17303

א
ו את האשכול הזה
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3028274&forum_id=17303

וכהנה וכהנה....

פשוט משקרים והופכים את היוצרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2013 14:05 לינק ישיר 

בסוף הרי ידוע שראש העיר ישלוט ביד רמה .

והמפסידים יצטרכו להתקפל .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/11/2013 15:00 לינק ישיר 

אייזין כתב:
בסוף הרי ידוע שראש העיר ישלוט ביד רמה . - אז הוא לא יהיה ראש העיר של כולם ? עוד שקר נחשף ?

והמפסידים יצטרכו להתקפל .

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > איך מפנימים את תוצאות הבחירות ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.