בית פורומים בחדרי חרדים

הסוף לשוד במחירים של חניוני בתי החולים!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/11/2013 12:12 לינק ישיר 
הסוף לשוד במחירים של חניוני בתי החולים!!!

ועדת שרים: יוגבל התשלום בחניוני בתי החולים

התשלום בחניוני בתי החולים הציבוריים והממשלתיים יוגבל, כך אישרה ועדת השרים לחקיקה. היוזם, ח"כ שטרית, מברך.

חזקי עזרא, פרסום ראשון: ח' בכסלו תשע"ד,

אילוסטרציה
אילוסטרציה
צילום: פלאש 90

ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה הבוקר (שני) את הצעת החוק של ח"כ מאיר שטרית, לפיה התשלום בחניוני בתי החולים הציבוריים והממשלתיים יוגבל.

לדברי ח"כ שטרית, "הצעת החוק שבנדון הוגשה מתוך רצון לעזור לציבור אשר נאלץ לבקר בבתי החולים השונים בארץ. כיום בכניסה לבתי החולים נאלצים המבקרים לשלם סכומים גבוהים".

שטרית מוסיף, כי "מנתונים שיש בידיי עלות חנייה הינה מינימום 20 ₪ ליום ועד כמה עשרות שקלים, עבור החניה במתחם בית החולים. הצעת החוק נועדה להגביל את התשלום שמשלמים בעלי הרכב בכניסה לבית החולים".

"לא יכול להיות שכיום בתי החולים מנסים להרוויח כסף על חשבון מצבם של ציבור החולים", אומר שטרית.

על פי הצעת החוק, חניוני בתי החולים לא יגבו סכום הגבוה מעשרה שקלים חדשים ליום.

הצעת החוק אושרה כאמור בוועדת השרים ובימים הקרובים צפויים נציגי המשרדים השונים להיפגש עם ח"כ שטרית על מנת להגיע להבנות ולקדם את ההצעה.

השר אורי אריאל (חבר ועדת השרים) אמר בעקבות אישור ההצעה, "אנחנו שמים סוף לנוהג הנפסד לעשות קופה על חשבון המצוקה של משפחות מאושפזים בבתי החולים. החוק שאושר כעת בממשלה יביא לכך שמשפחות של מאושפזים לא יעשו חשבון אם משתלם להם לנסוע לבקר את בן המשפחה המאושפז. אני מברך את ידידי ח"כ שטרית על שהאיר את עינינו בנושא".

מקור: http://www.inn.co.il/News/News.aspx/265213

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 11/11/2013 12:13:30

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 12:30 לינק ישיר 

רעיון מבורך ונחוץ

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 12:59 לינק ישיר 

מציע החוק בטח התכוון לטוב אך בתי החולים יתחמקו מהחוק ויעשו כמו שבית חולים "שערי צדק" עשו כבר לפני כשנה.

בית חולים שערי צדק גדל בשנים האחרונות ואין מספיק מקום חנייה למבקרים ולנכים, במקום להוסיף חנייה למבקרים ולנכים מטעם בית החולים הם הוסיפו חנייה צמוד לבית חולים ע"י "חברה פרטית" שגובה כסף גם מנכים כי זה הרי "חנייה פרטית"!

מ"שערי צדק" ילמדו שאר בתי חולים וימסרו את החנייה לחברות פרטיות שיכלו להמשיך לגבות מחירים מופקעים ממבקרים ונכים!

ממציע החוק אפשר רק לבקש שידאג שבתי חולים לא יעשו קומבינות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 13:05 לינק ישיר 

שערי צדק זה בית חולים פרטי והם יכולים לעשות מה שהם רוצים עם השטחים שלהם.
כך גם לניאדו ועוד.

בתי חולים הממשלתיים כנראה כן יצטרכו לעמוד בחוק הנ"ל (או למצוא קומבינה אחרת).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 14:53 לינק ישיר 

גדי11 כתב:

כך גם לניאדו ועוד.

ממש לא 

גם בתי החולים ה"פרטיים" כפופים להוראות משרד הבריאות והחוק 
למעייני הישיועה אסור לתת שב"ן מעבר למכסה שמותר לכולם (למרות שלא נראה לי שיש מישיהו שרוצה)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 15:09 לינק ישיר 

מלכתדיגער כתב:

למעייני הישיועה אסור לתת שב"ן מעבר למכסה שמותר לכולם (למרות שלא נראה לי שיש מישיהו שרוצה)

תתפלא לשמוע, אך יש תחומים שמעייני הישועה הם פשוט מעולים.
לדוגמא, עובד שם כירורוג שבתל השומר מאוד קשה להשיג אותו, אך במעייני הישועה הוא זמין בלא פרוטקציות.
וכך יש לי לא מעט דוגמאות

תוקן על ידי אביגרפיק ב- 11/11/2013 15:09:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 16:02 לינק ישיר 

אני לא התוכנוונתי חו לזלזל במעייני הישועה הייתי שם למעלה מחצי שנה עם קרוב משפחה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 16:10 לינק ישיר 

מלכתדיגער כתב:

כך גם לניאדו ועוד.

ממש לא 

גם בתי החולים ה"פרטיים" כפופים להוראות משרד הבריאות והחוק 

אם בית החולים מוכרת את  החניון לגורם פרטי מה המחוקק יעשה?

תוקן על ידי גדי11 ב- 11/11/2013 16:10:00

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 16:14 לינק ישיר 

הכאב שלי הוא על הקיוסקים בבתי חולים, מבלים שם אנשים שנקלעו בעל כורחם לשהות ארוכה ומשמימה ועל פי רוב אין להם את התתנאים והניחותא להיערך עם מזון ושתיה ושעות השיעמום והלחץ מריצים אותם שוב ושוב לקיוסקים היקרים נורא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 16:42 לינק ישיר 

יוסף_דב כתב:
הכאב שלי הוא על הקיוסקים בבתי חולים, מבלים שם אנשים שנקלעו בעל כורחם לשהות ארוכה ומשמימה ועל פי רוב אין להם את התתנאים והניחותא להיערך עם מזון ושתיה ושעות השיעמום והלחץ מריצים אותם שוב ושוב לקיוסקים היקרים נורא.

בגלל זה אין בלניאדו קויסק?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 17:33 לינק ישיר 

בבילינסון, החניון שצמוד לבית חולים שייך לחברה פרטית. יש שלט של הבי'ח שמפנה לחניון יחסית מוזל לעומת הפרטי אולם הוא די רחוק צמוד לביח שניידר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 21:16 לינק ישיר 

למטבע יש צד שני.

נניח שאני עורך דין או בעל דין שמגיע לבית המשפט בתל אביב, סתם אזרח שמגיע לספריה למוזיאון או לעירית תל אביב.  באיזור כמעט ואין חניה זמינה, פתאום נודע לי שהחניון של בית חולים איכילוב עולה רק 10 שקלים ליום.

מה ימנע ממני ומכל מי שמבקר בסביבה ללכת לחניון הזול ולמלא אותו עד אפס מקום?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 21:37 לינק ישיר 

לזה יש פתרון, שהמחיר המוזל יהא בהצגת ראיה שהצבקר בא לביה"ח, כגון שם החולה או כל אפשרות אחרת, וזה ישים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 21:47 לינק ישיר 

נועם_ושלום כתב:
לזה יש פתרון, שהמחיר המוזל יהא בהצגת ראיה שהצבקר בא לביה"ח, כגון שם החולה או כל אפשרות אחרת, וזה ישים...

מה שיקרה זה שבכל מחלקה האחות תוצף בבקשות לאשר חניה.
לחלופין המשרד הראשי יוצף ויהיו פקידים שכל עבודתם תהיה לאשר לאנשים שהגיעו לחולה.
חונים יחקרו אנשים שיוצאים מבית החולים מה שם "החולה שלהם" כדי שגם הם יזכו לחניה זולה ואין לדבר סוף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 22:09 לינק ישיר 

הבעיה לא כל כך אקוטית. רוב בתי החולים אינם ממוקמים באיזורים שבהם דרושה חנייה לצרכים אחרים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הסוף לשוד במחירים של חניוני בתי החולים!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר