בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

במזל טוב • מחר יכנס ללשכתו ראש העיר החדש ישראל פרוש

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/11/2013 22:52 לינק ישיר 
במזל טוב • מחר יכנס ללשכתו ראש העיר החדש ישראל פרוש

זרי פרחים מתנות ועיצובים בפירות יתקבלו בלשכת ראש העיר הנבחר החל ממחר בשעה 09:00 בבוקר  

בלשכתו בעיריה, 

את המעמד יכבדו אישי ציבור ידועים 
חברים מהעיריה חברי מועצה ואפילו חברי האופוזיציה 

שיהיה בהצלחה ורגל ימין 

תמונות נביא אי"ה ובעזרתו מחר 

מהיר חימה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 23:05 לינק ישיר 

בהצלחה שרוליק!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 23:25 לינק ישיר 

רק לעידכון
הוא יכנס מחר בשנה התשעית בחודש התשעי ביום התשעי בשעה התשיעית..;-);-)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/11/2013 23:34 לינק ישיר 

ישראלטשע כתב:
רק לעידכון
הוא יכנס מחר בשנה התשעית בחודש התשעי ביום התשעי בשעה התשיעית..;-);-)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 00:54 לינק ישיר 

מהיר
תצטרך זום מיוחד כדי לקלוט את הרגל ימין שלו...
אולי זו ההזדמנות להעביר לו את מכתבי אליו

מיד לאחר הבחירות כתבתי "מכתב" לישראל פרוש.

העדפתי להשאירו עם אותה נימה שבה הוא נכתב, למרות הזמן שחלף.

בס"ד

מכתב אישי לישראל פרוש

שלום לך ראש העיר שלי.

כן, שנינו יודעים שאני לא צידדתי בבחירתך.

חשבתי, ועודני חושב, שלא נכון היה לבחור באיש שביסס קמפיין שלם על שנאה ומחלוקת מהסוג שלא ראינו כאן בעשור האחרון. מוכשר וראוי ככל שיהיה מן הבחינה המקצועית.
"קמפיין נגטיבי", קוראים לזה. אבל את זה אתה בוודאי יודע מהישיבות עם אנשי המקצוע שאמרו לך שליבוי אש ולהבות הוא הסיכוי היחיד שלך לקבל לגיטימציה בעיר - להציג את הצד השני כאויב, כסוג של אדם שבחירתו תהיה גרועה מבחירה בך. העובדה שעל זה בלבד התבסס הקמפיין שלך אינה מחמיאה ליכולותיך המקצועיות - כאילו ואין לך משהו אחר לבוא עמו אל הבוחר, להציג בפניו כדי לשכנע אותו באיכויותיך. אף אחד לא טען שאין לך יכולות אישיות, בבחירות נראה היה שהקמפיונרים שלך חושבים כך. הם פתחו את מערכת הבחירות ב"עיתונים" נגטיביים שחולקו לתיבות הדואר של כולנו והעלו (נכון יותר - הורידו) את השיח לרמה הלא נעימה.

מגיע להם לקמפיינרים הללו, כל הקרדיט על הצלחת הקמפיין, הם הצליחו ליצור כאן כמות שנאה שהזינה אחוזי הצבעה מהגבוהים בארץ כולה, (אם נתעלם מהשמועות על זיופים וכאלה). הם הצליחו להביא לבחירתך וברור שמבחן התוצאה הוא הקובע מבחינתך.

כיוון שהמכתב הזה מתכוון להגיע למקום חיובי, אעצור כאן בהתייחסות לנקודה הכאובה הזאת.

מזל טוב!

נבחרת לראשות העיר המסובכת ביותר בארץ.
עליך אי אפשר לומר שלא ידעת לאן אתה נכנס.
הגעת לכאן לפני מספר שנים ובודאי נהיית מעורה ב'מאחורי הקלעים' של כל הסחי והמיאוס שזורמים בקומה שמעל קופת חולים 'מכבי' ורשת 'יש' בעיר... מן הסתם הבנת היטב גם את השיטה של 'מתחת לשלחן' שמוכרת ללא מעט אנשים שם וברחבי העיר כולה (שלא לדבר על 'מתחת לבלטות' – או כל כינוי אפשרי למקום בו מסתירים כספים אישיים מעינא בישא).

הבנת גם מה הם יחסי הכוחות שבין היושבים בבניין הזה לבין ה'הנהגה הרוחנית' בעיר (משני הצדדים, כבודם במקומם. זה המתגורר קרוב יותר מסוגל להעסיק אותך במשרה מלאה, בעצם גם השני)

הבנת גם עוד הרבה מאוד דברים שקודמך אולי העדיף להתייחס אליהם בסוג של עדינות נפש. במשהו שבין האדישות המופגנת לבין - "אם לא נתייחס לזה זה בטח ייעלם". הוא היה 'ראש כולל', לא איש של תככים שמסוגל לעמוד מול חברי מועצה שמדברים בעד (התושבים) ועושים נגד. לצערי העיר לא היתה ראוייה לאדם שכמותו. התככים היו גדולים מידי, מכוערים מידי.

האם אתה תדע להתמודד אחרת? האם תצליח לצלוח את כל המכשולים שחברי המועצה יניחו לרגליך כדי למנוע ממך הצלחות וקרדיטים? (כן, בשיטה שלצערנו אתה היית חלק ממנה עד עתה).

האם תצליח לעשות - ולא רק לדבר על עשייה? (כן, חיבוקים ומילים יפות אינם נחשבים לעשייה, עיין ערך - בקורות ימי העיר)

בעצם מה שאני מתכוון לשאול הוא דבר אחד מרכזי:

האם תשכיל להיות ראש עיר של כולם?

האם תשכיל לנטרל את הנגטיב שיועציך, שריך וכל הנלווים אליך (כן, אני יודע שעל חלק מהם היית מוותר לו רק יכולת, אני 'מתבאס' בשבילך לחשוב שהליווי הזה ימשיך לענג אותך גם הלאה...) יצרו פה? האם יהיו לך הכח והבינה לגרום לעיר הזאת לחזור לשפיות אחרי כל הדם הרע שנשפך פה בעצת יועציך, דיו על גבי לבן - על פשקווילים מאוסים שטינפו לנו את העיר (גם במובן המוחשי שהפך אותנו לסוג של 'מחנה פליטים נידח' - כהגדרת אורח שהגיע לבקר בעיר בתקופת הבחירות)

האם תצליח להתעלות מעל כל מה שהצלחת להחדיר לראשי ההמון (ויסלח לי ההמון על הזלזול המתבקש. מבחן התוצאה קובע, כאמור), ליצור כאן בחזרה שיח ציבורי קצת יותר שפוי ולשלב ידיים עם האנשים ה"נוראים" שנגדם שוסה על ידיך ההמון (ויסלח לי וכו') למען יבחר בך?

אני אדם פרטי, אחד מכמה אלפי תושבי העיר – מצביעים פוטנציאלים, אחוזים, טבלאות, דיאגרמות, סקרים (- מוזמנים, מכוונים, מוטים, מחמיאים יותר או פחות) וכל מה שמן הסתם אתה עדיין חולם מידי פעם בלילות, אלה שבהם אתה אינך רואה קונפטי, זיקוקים, בלונים, שמפניות ופרצופים אדומים מיוזעים שמבקשים לוודא שאתה זוכר היטב עד כמה שרק בזכות השלט ההוא שהם תלו על מרפסת הבית – נבחרת...

כאדם פרטי, תושב העיר, הרשה לי לבקש ממך דבר אחד:

אנא!
הייה באמת "ראש העיר של כולם". 

זכור שעל פי כללי הדמוקרטיה בסופו של דבר אתה גם ראש העיר שלי, שלנו, של כולנו.

דאג להחזרת העיר לשפיות (מילה שמזכירה לי את נושא השפ"פ, אבל בוא לא נכנס יותר מידי לפרטים)

עשה שיהיה כאן טוב.

יותר טוב משהיה עד כה.

בסופו של דבר, הרי זה מה שהבטחת.

שיהיה בהצלחה!   ומעל לכל אני מתפלל עבורך לסייעתא דשמיא. אנחנו, כולנו זקוקים לה, כעת יותר מבעבר.

על החתום:
תושב העיר שמקווה באמת שתצליח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 08:03 לינק ישיר 

אבטיח, אני לא יודע למה אתה עף על עצמך, את המכתב שאתה כל כך מתלהב ממנו קראנו כבר בשתי אשכולות, פלוס נסיונות העלאה ופרסומת מקדימה, תרגיע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 09:35 לינק ישיר 

בהצלחה
נקווה שנראה תוצאות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 09:46 לינק ישיר 

אביטח

היה מספיק אם היית משאיר את השורות האחרונות בלבד שאני מסכים עם תוכנם.

השורות הראשונות מוכיחות שאתה עדיין בתוך הבחירות ולא מוכן להפנים שהיו כאן שני צדדים ואת השנאה יצר כאן הצד השני שתמכת בו שחוץ מקמפיין גזענות וזכר מרן לא עשה כלום בבחירות.

מהיר

האמת הייתי ממליץ למאבטחים שלא יתנו לך להכנס לצלם,

סתם ככה כי אתה אורח בעיר שמרגיש בעל הבית

פתאם אתה צץ משום מקום ומתחיל לחוות דעה ועניין בבחירות ובמועמדים ומי טוב ומי רע

במקום שתתנהג כמו אורח מנומס ותשתוק, אתה מנסה להשתלט על הזירה.

אז מאבטחים, אם תוכלו, תשלחו אותו לצלם את הארגזים הריקים של קריספל ולא לתת לו לחייך בצביעות עם פרוש מול המצלמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 09:46 לינק ישיר 

רננצו כתב:
אבטיח, אני לא יודע למה אתה עף על עצמך, את המכתב שאתה כל כך מתלהב ממנו קראנו כבר בשתי אשכולות, פלוס נסיונות העלאה ופרסומת מקדימה, תרגיע.

אופס!
שכחתי לבקש ממך רשות.
מתנצל.
אני מתנצל גם על זה שלא נח לך לקרוא אותו.
האם בכל זאת תרשה לי להעלות אותו שוב בהזדמנות?
אתה יודע, רק בשביל להזכיר לך ולעוד כמה אחרים פרופורציות.
כדי שאתם לא תעופו עלינו חמש שנים.
מספיק לנו הנזק שעשיתם בתקופת הבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 12:51 לינק ישיר 

בואו נדייק:

מוציא שם הרע הגדול ביותר בתולדות העיר אלעד מקבל מחר את שכרו בעולם הזה.
והעונש שמור לו לעולם הבא 

תוקן על ידי המרן ב- 12/11/2013 12:51:06

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 12:56 לינק ישיר 

בקושי נכנס לתפקיד וכבר התחיל לעבוד.....

מתוך אתר העייריה:

דבר ראש העיר

בס"ד

ראש העיר

שלום לכם.

המשימה הראשונה אותה נטלתי על עצמי עם כניסתי לתפקיד ראש העיר, היא להחזיר את העיר לתושבים. העיר היא בראש ובראשונה שלכם ובשבילכם.

בשנים הקרובות נערוך אי"ה מהפך שירות לתושב, בכל התחומים. במחלקות העירייה השונות כמו גם בשירות הווירטואלי. הנגשתה של העירייה לתושב היא משימת חובה, שאנו נעשה הכל כדי שהיא תהיה עמוקה ואמיתית.

זכינו לגור במקום מופלא, עיר יפהפייה, בעלת פוטנציאל נהדר שחייב להתממש. מיקומה של העיר מציב אותה כפתרון מושלם עבור מגוון רחב של ציבורים.

תפקידנו הוא לדאוג שהיא אכן תהיה הפתרון המושלם, או כפי שהגדרנו זאת: שהיא תהיה הפנינה של המרכז.

כאן באתר העירייה תוכלו למצוא את כל השירותים הנדרשים מהעירייה, כאשר את חלק מהפעולות תוכלו לבצע במהירות ובקלות. זאת בלי צורך להגיע פיזית למחלקות עצמן.

אנחנו במקביל, נפעל כדי לפתח את רמת השירות, כדי להגיע למקסימום הנוחות, ומינימום המאמץ, מצדכם התושבים.

כאן גם תוכלו להתוודע למגוון הפעילויות העירוניות, לכלל ולפרט. כמו כן תוכלו ללמוד על התוכניות, העתידיות לצד אלה שכבר מיושמות בפועל.

תקוותי שתוכלו להפיק תועלת מרובה מאתר העירייה, כחלק מהשירות אותו העירייה מעניקה לתושבים.

להשתמע

ישראל פרוש

ראש העיר

http://www.elad.muni.il/Pages/Dvar.aspx

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 14:36 לינק ישיר 

מה?
אתר העירייה מתפקד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 15:03 לינק ישיר 

כאשר ראש העיר מתפקד הכל נתחיל להתקדם .

שיהיה בהצלחה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 13:54 לינק ישיר 

אבטיח כמדומני שנגמרה העונה שלכם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 15:47 לינק ישיר 

א. נדמה לי ששכחת להחליף ניק.
ב. שרדתי כאן כבר כמה וכמה עונות. נשרוד גם את זו.
ג - אני מקווה שפרוש לא יבזה את האות הזו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 15:55 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > במזל טוב • מחר יכנס ללשכתו ראש העיר החדש ישראל פרוש
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.