בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

פגישת צוות מאה הימים נדחתה .

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2013 17:06 לינק ישיר 
פגישת צוות מאה הימים נדחתה .

היום בשעה טובה הייתה אמורה להתקיים פגישה ראשונה של צוות מאה הימים שהקים ראש העיר 

לבניית מערך כולל לפתרון מקצועי לבעיות העיר

הפגישה נדחתה עקב היות אחד החברים בחו"ל 

בשבוע הבא תתקיים הפגישה עם שובו מחו"ל 

מהיר חימה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 21:59 לינק ישיר 

תודה על העידכון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 00:22 לינק ישיר 

יפה מאוד.
נקווה שהם יצליחו ויעשו את המצוי לרצוי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 02:23 לינק ישיר 

אבטיח,
מה הרצוי בעיניך?
כתוב נא מה בחמשת הנושאים הכי דחופים וחשובים ואחד שהיית מעוניין שיקודמו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 08:26 לינק ישיר 

פטרוס.
מאיפה להתחיל?
נתחיל בשלום בעיר - שירגיע את האש שהוא הדליק.
נמשיך במחלקות העירייה השונות (הנדסה למשל. תזכורת: על פי הנכתב בקו עיתונות, הוא אחד מאלה שעיכבו את קידומה משיקולים פוליטיים צרים וציניים)
נמשיך בשפ"פ - נושא המדבר (זועק!) בעד עצמו ומהווה אות קלון תמידי לאנשים מסויימים בעיר ולכמות הציניות שהם מוכנים להנפיק על חשבוננו (לא קשור לפרוש, אך ברור שהוא יידרש לכך בהקדם). 
משם לשמירה על הכניסה לעיר (ובתוכה)
ואם כבר - אז נדבר גם על הכניסה הנוספת לעיר.
הנוער - הנושר וזה שאנו מתפללים שלא ינשור.
נדמה לי שהרעיון הובן - נדרש ניעור קטן למערכת שהתרגלה לקואליציה לעומתית ולהתנהלות עצלה שנוהלה בחלקה כאן, על גבי העיתונות, או במקומות דומים ובמנותק מהמציאות.
הנושא שבו הוא ייבחן יותר מכל הוא כמובן זה שהיה הסיסמא שלו - האם הוא יצליח לנהל את העיר בשקט. בלי מלחמות, שלא יהיה צורך במלחמות.
אם הוא יצליח לנהל את העיר בצורה נכונה ובלי להשחיל לנו שינויים עדתיים בהרכב העיר, ואת כל מה שהוא הבטיח לחסידים ולליטאים על חשבון אחרים ובלי יחס לכוחם (הנוכחי...) - מצידי שימשיך גם עד שיצמחו לו שערות שיבה.
משום מה הייתי מהמר יותר על הכיוון שבו הוא הגיע לכאן כדי להתמקצע ולהמשיך לכנסת אחרי אביו, כפי שהימרתי בבואו לכאן שהוא בא לטפס בפוליטיקה ומכוון גבוה. שלא תהיה לו סבלנות להמתין יותר מקדנציה אחת ושהוא יעשה הכל כדי להיבחר לראשות העיר. לצערנו צדקתי, אך כבן למשפחת פרוש, כמי שמן הסתם שמע כבר מסבו ואביו ש"לכל שבת יש גם מוצאי שבת" בפוליטיקה, אני מוכן להאמין שהוא גם יהיה מחוייב לעשייה, שהוא ירצה להציג תעודות לקראת השלב הבא שלו בטיפוס הפוליטי. לאחר בחירתו לא איכפת לי להיות זה שעל גבו הוא מוכיח הצלחות.
למרות שאני לא שמח בזה שהוא האיש שנבחר לכאן, למרות שאני חושב שהוא עשה זאת מלוכלך ומכוער ושהוא התנהל במערכת הבחירות כ'פיל בחנות חרסינה' - עם כל ההרס של המרקם הבין-עדתי שהיה כאן (ולבסוף הצליח לשכנע אפילו אנשים שפויים כיניב מאירי, ידידי ואהובי, שהוא הוא האיש שהתנהל בהגינות יחסית)
למרות הכל אני חושב שהוא יהיה מסוגל - עם עזרת אנשי המקצוע שהוא הבטיח להשתמש בשירותיהם (אני לא נאיבי, אני מקווה שכמי שלמד בשנים האחרונות את צרכי העיר ומורכבותה הוא אכן ישתמש בשירותיהם מתוך הבנה שזה גדול על אדם אחד, מוכשר ככל שיהיה, להתמודד עם הכל)
אני מאחל לו באמת הצלחה, אני מקווה בשבילו ובשבילנו שהוא יצליח לפרק את המוקשים שבדרך ומשם ימשיך להתקדם הלאה.
אני מצהיר בזאת שאם (ה' יתן לנו חיים) והוא מצליח במשימות אלו - אני אישית מצביע עבורו בבחירות הבאות.

נ.ב. נדמה לי שזה היה ארוך יחסית לשאלה, מתנצל עבור אלה שהורגלו לקרוא ולכתוב בפורום רק ססמאות חסרות תוכן ופשר בתקופה האחרונה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 09:57 לינק ישיר 

אחד הדברים המבריקים של יועצי פרוש במערכת הבחירות הבה נתפלל שאכן זה יקרום עור וגידים ולא רק ספינים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2014 10:47 לינק ישיר 

זוכרים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2014 14:57 לינק ישיר 

תגובה דובר העיריה:
צוות מאה ימים נקראת מאה ימים כי נפגשת אחת למאה ימים.
מאחר ולזימון הראשון נבצר מאחד המוזמנים להגיע זה נדחה לעוד 100 ימים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/2/2014 21:38 לינק ישיר 

לא מענין אם יש מאה או לא. לא לזה אני מצפה ממנו.
אני מצפה לעשיה, ולא לאורך מאה ימים בלבד.
נחיה ונראה.

אם זו הבעיה שלכם, עם זה אני מצליח להתמודד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 01:12 לינק ישיר 

לי לא מפריע שאין כאן את הצוות המדובר.
מפריע שיש כאלה שזה כן אמור להפריע להם!
אלה שגרים איתי בעיר ונתנו ליח"צנים למכור אותם בזול!
לי לא היו ציפיות מהסוג הזה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 01:27 לינק ישיר 

tcyhj כתב:

לי לא מפריע שאין כאן את הצוות המדובר.
מפריע שיש כאלה שזה כן אמור להפריע להם!
אלה שגרים איתי בעיר ונתנו ליח"צנים למכור אותם בזול!
לי לא היו ציפיות מהסוג הזה

מי שהיו לו ציפיות כאלה, או שיתפקח, או שימשיך להיות פתי לפוליטיקאים, ויסבול.
קצת שכל לא יזיק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 08:17 לינק ישיר 

אל תדאגו,
פרוש הבטיח ופרוש מקיים, הוא פועל מאחורי הקלעים ומצעיד את העיר קדימה גם אם אינכם רואים את זה (איזיין )

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 12:38 לינק ישיר 

אלעד888 כתב:
אל תדאגו,
פרוש הבטיח ופרוש מקיים, הוא פועל מאחורי הקלעים ומצעיד את העיר קדימה גם אם אינכם רואים את זה (איזיין )

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 14:52 לינק ישיר 

אלעד888 כתב:

אל תדאגו,

טעות חמורה!!!
הוא לא עושה אם לא רואים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2014 10:44 לינק ישיר 
כבר אמרנו !!!

אלעד2013 כתב:
אחד הדברים המבריקים של יועצי פרוש במערכת הבחירות הבה נתפלל שאכן זה יקרום עור וגידים ולא רק ספינים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/2/2014 11:54 לינק ישיר 

צוות מאה ימים סיים את תפקידו עפ"י בטאונו של המשנה לראש העיר ש"במקרה" מרכז את הצוות.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > פגישת צוות מאה הימים נדחתה .
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר