בית פורומים בחדרי חרדים

אם הרב ברלנד זכאי מדוע הוא בורח????

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/11/2013 21:30 לינק ישיר 
אם הרב ברלנד זכאי מדוע הוא בורח????

זה השאלה שהרבה אנשים שואלים ובגלל זה מסיקים מסקנה שוודאי מה שמעלילים עליו זה אמת!!! אז למי שעדיין היה לו איזה ספק קל אם במדינת ישראל יודעים לכבד רבנים(לפחות כמו שרים)גם כשיש חשדות נגדם ,קיבל השבוע את התשובה במעצרו של הרב יורם אברג'ל מנתיבות, וזה לא משנה כרגע אם אכן הוא קשור לעניין עם דומרני או לא!! האם זה יעלה על הדעת לעצור רב כזה חשוב שיש לו קהילה של כמה מאות אברכים בבזיון כזה גדול בשדה התעופה ולהושיבו דבר ראשון לפני הכל מאחורי סורג ובריח שבוע ימים עד שהמשטרה תתפנה לברר מה האמת !!?? לא יכולו להזמינו לחקירה בצורה מסודרת ובמקרה הצורך לתת לו מעצר בית עד לבירור התמונה?! משטרת ישראל מחפשת תיקי ראווה כאלה שיעלו את הרייטינג שלהם ולתפוס רבנים חרדים זה הדבר הכי חזק בשבילם!!! עכשיו תחשבו רגע למה שהרב ברלנד שכל יומו שקוע כולו בלימוד ועבודת ה' וכבר בלע"ר מתקרב לגיל 80 יחזור לארץ ויכנס למעצר כמה חודשים עד שיוכיח את חפותו????? בפרט לאחרונה שגם הפילו עליו המשטרה את כל התיק הכלכלי של המוסדות שכל בר דעת מבין שלא היה לו שום קשר לדבר הזה (אפילו ליום אחד לא שווה לו) עורכי דינו ניסו רבות מול המשטרה להגיע להסכם שהוא יחזור לארץ ויגיע לחקירה בצורה מכובדת כמו שמגיע לרב בגילו שיש לו אלפי חסידים, ועד היום המשטרה אינה מוכנה לוותר על הרייטיניג ומתעקשת לעוצרו בבזיון לעין כול מיד בכניסתו לארץ.... מה שקרה עם מרוקו פשוט מאוד המשטרה לא יכלה לראות שהרב ברלנד רגוע במרוקו וחי את חייו יותר טוב מאשר היה בארץ ואלפי אנשים כבר טסו אליו ועוד כמה מאות תיכננו לטוס בחנוכה אז החליטו להציק לו כתבה רצינית בעיתון מקומי שהכניסה את השלטונות ללחץ

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 21:36 לינק ישיר 

גם הרב אלון זכאי ולכן לא ברח וההמשך ידוע...

גם אריה דרעי היה זכאי (לפי מרן) ולא ברח וההמשך ידוע..

וכן גם בניזרי היה זכאי ועוד ועוד...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 21:38 לינק ישיר 

אין לי מושג מי.זכאי ומי לא אבל משפט אמת וצדק קשה לקבל כאן

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 21:56 לינק ישיר 

חארעדי כתב:
גם הרב אלון זכאי ולכן לא ברח וההמשך ידוע...

גם אריה דרעי היה זכאי (לפי מרן) ולא ברח וההמשך ידוע..

וכן גם בניזרי היה זכאי ועוד ועוד...

נשלח מהאנדרואיד שלי

איזה השוואות מצאת???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 22:01 לינק ישיר 

הוא כבר נענש בעונשו של קין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 22:10 לינק ישיר 

מרקה_פולה כתב:
הוא כבר נענש בעונשו של קין
מלך מרוקו הגוי מכבד יותר ממך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 22:13 לינק ישיר 

אעופה כתב:
מלך מרוקו הגוי מכבד יותר ממך

לפעמים דוקא זה שנמצא יותר קרוב רואה יותר טוב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 22:52 לינק ישיר 

אין חוקים שונים לאנשים מכובדים ולאנשים לא מכובדים. אם פקיד בנק מואשם בגניבה הוא צריך להיחקר כששם שצריך להיחקר מנהל בנק שהואשם בגניבה. גם הקריטריונים למעצר צריכים להיות זהים - חומרת החשדות, חשש לשיבוש החקירה, ופוטנציאל הימלטותו של החשוד. אין לי ספק שהרב ברלנד יוכל להגן על עצמו ביעילות אם יואשם, אין חשש שלא יוכל לשכור עורך דין, ואם הראיות נגדו כל כך מגוחכות, מפוברקות ומצוצות מן האצבע כפי שטוענים חסידיו, הן תידחינה הן על ידי החוקרים במשטרה והן על ידי הפרקליטות, שלא לדבר על בית המשפט.

התנהגותו של הרב ברלנד אינה כהתנהגותו של אדם שהואשם לשווא כי אם כהתנהגותו של פושע נמלט. חזקת החפות אינה עומדת לו כיוון שהוא נמלט מן החוק ומסרב להיחקר. אדם ישר אינו מעופף בין ערי זימבבווה עם עבריינים מורשעים בפמלייתו כשהמשטרה מחפשת אותו בגלל חשדות לאונס...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 23:09 לינק ישיר 

עיבל כתב:
אין חוקים שונים לאנשים מכובדים ולאנשים לא מכובדים. אם פקיד בנק מואשם בגניבה הוא צריך להיחקר כששם שצריך להיחקר מנהל בנק שהואשם בגניבה. גם הקריטריונים למעצר צריכים להיות זהים - חומרת החשדות, חשש לשיבוש החקירה, ופוטנציאל הימלטותו של החשוד. אין לי ספק שהרב ברלנד יוכל להגן על עצמו ביעילות אם יואשם, אין חשש שלא יוכל לשכור עורך דין, ואם הראיות נגדו כל כך מגוחכות, מפוברקות ומצוצות מן האצבע כפי שטוענים חסידיו, הן תידחינה הן על ידי החוקרים במשטרה והן על ידי הפרקליטות, שלא לדבר על בית המשפט.

התנהגותו של הרב ברלנד אינה כהתנהגותו של אדם שהואשם לשווא כי אם כהתנהגותו של פושע נמלט. חזקת החפות אינה עומדת לו כיוון שהוא נמלט מן החוק ומסרב להיחקר. אדם ישר אינו מעופף בין ערי זימבבווה עם עבריינים מורשעים בפמלייתו כשהמשטרה מחפשת אותו בגלל חשדות לאונס...
עוד איזה אחד שמאמין בשלטון החוק....אתה לא לא עונה לענין!!!כבר אמרתי שאין לו שום בעיה שהוא יחקר כל הויכוח באיזה צורה זה יהיה האם בצורה מכובדת כמו ח"כ שיש לו חסינות או בצורה של אדם מהשוק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/11/2013 23:33 לינק ישיר 

אם הוא מעדיף לנדוד על פני חקירה בישראל, יש לו בוודאי סיבות כבדות משקל לברוח. זימבבואה זה המקום האחרון שיהודי, לאו דווקא חרדי, ילך לגור שם. החיים שלו בסכנה חמורה במקום הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 00:23 לינק ישיר 

אתה כנראה חושב שהוא בורח כשהוא מחופש לערבי על חמור?! ממש אתה טועה!!! ברוך השם יש לו אנשים בכל העולם שמוכנים לעשות הכל למענו העמידו לרשותו מטוס פרטי ובכל מקום שהוא מגיע יש לו וילה מוכנה שהוא יכול לשבת וללמוד בשקט ולשכוח מכל העולם!!אני בטוח שאתה חושב עליו ביממה יותר מה שהוא חושב על עצמו,ואם היית מכיר אותו מקרוב היית מבין כמה אני צודק!! אני מבין שזה כואב לך שכמעט רוב העולם יודעים את האמת שמדובר צדיק וחושבים אחרת ממך ומעוד כמה סוטים שיש כאן בפורום...אין לי הרבה מה לעזור לכם!!!אולי כדאי שיחפשו לכם מישהוא אחר להלביש עליו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 00:42 לינק ישיר 

אני לא מצדיקה את כל פעולותיו של הרב ברלנד. אני גם לא מספיק יודעת עליו.

אבל זה ברור, קשה לקבל כאן משפט צדק. ליברמן אחרי 17 שנה וסוללה של עורכי דין בקושי נחלץ מהמלתעות של ה"צדק"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 00:51 לינק ישיר 

תמי99 כתב:
אין לי מושג מי.זכאי ומי לא אבל משפט אמת וצדק קשה לקבל כאן

נשלח מהאנדרואיד שלי

זה לא קשה זה בלתי אפשרי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 01:08 לינק ישיר 

לפי דבריכם שאין משפט צדק בארץ,

אין ספק שהרב ברלנד יצא זכאי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 02:02 לינק ישיר 

מאז עצמאותה של זימבבואה נטשו רבבות אזרחים לבנים את המדינה, חלקם ברצון וחלקם בכפייה. זימבבואה היא אחת המדינות שאוכלוסייתן קטנה והולכת, עקב שיעור נשאי וחולי האיידס העומד על יותר מ-35% מהאוכלוסייה. תוחלת החיים במדינה מידרדרת ועומדת על כ-40 שנים בממוצע. מצב זה מדרבן רבים מתושבי המדינה לנסות ולהגר ממנה, בעיקר לדרום אפריקה. יהדות זימבבואה[עריכת קוד מקור | עריכה] ערך מורחב – יהדות זימבבואה ההתיישבות היהודית ברודזיה החלה עוד בסוף המאה ה-19, כאשר יהודים אשכנזים החלו מהגרים למושבה בעיקר מבריטניה ומליטא. בית הכנסת הראשון בסולסברי (כיום הארארה) נוסד ב-1894. יהודים ספרדים מהאי רודוס היגרו למושבה ב-1920 ויסדו בבירה בית כנסת ספרדי מקביל. היהודים שהתיישבו בסולסברי ובבולאביו ייסדו תנועות נוער ציוניות ואף הוקם בית ספר יהודי בשם "שרון" בבירה ובית ספר בשם "כרמל" בבולאביו. עם תחילת המאבק השחור וההידרדרות במצב הביטחוני בשנות השבעים, עזבו יהודים רבים את רודזיה, בעיקר לדרום אפריקה, ישראל, אוסטרליה ובריטניה. נכון ל-2009 חיים בזימבבואה כ-250 יהודים, כמאה בהארארה וכ-150 בבולאביו. בית הספר היהודי כולל שני תלמידים יהודים בלבד בהארארה והקהילה מזדקנת. בערב יום כיפור 2003 ספגה הקהילה מכה נוספת כאשר בית הכנסת המרכזי בבולאביו נשרף, כנראה על רקע אנטישמי. בעבר היו שליחי סוכנות במדינה (פרויקט "ערבים" של הסוכנות היהודית) אך כיום השליח לדרום אפריקה של הסוכנות היהודית מטפל ביהודי זימבבואה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 02:04 לינק ישיר 

מקום נפלא!!! בדיוק בשביל אנשים שבורחים מפני הצדק הישראלי... במעשיהו הרבה יותר נחמד...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אם הרב ברלנד זכאי מדוע הוא בורח????
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.