בית פורומים בחדרי חרדים

קניית דירה בקבוצת רכישה - למה לא...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/11/2013 20:09 לינק ישיר 
קניית דירה בקבוצת רכישה - למה לא...

מי שקנה דירה בעבר בקבוצת רכישה והרוויח (קנה בזול) שיקום...

אף אחד לא קם...

היות ולאחרונה צצים כפטריות אחרי הגשם קבוצות רכישה שונות בבית שמש גבעת זאב שנלר ועוד מעניין לברר אם יש כאן מישהו שהרוויח משהו מרכישת דירה בקבוצת רכישה?

בקבוצת רכישה אין בעל הבית ואין מישהו שלוקח אחריות על המחיר הסופי  של הדירה.

כך יכלו לראות בחודשים האחרונים פרסומים על דירות 3 חדרים בבית שמש ב-670,000 ש"ח או דירות בנות 4 חדרים בשנלר ב-1,800,000 ש"ח.

והרי כל מי שקצת מבין בתחום יודע שהמחירים הם לא ריאליים ולא הגיוניים...

אז למה מוכרים לכם לוקשען (אטריות)? כי עוילם גולם קונה בגדול...

תמיד כשאתם נרשמים לקבוצת רכישה תוסיפו למחיר הדירה לפחות עוד 15-20%  שבדרך כלל נכנסים לסעיף (הוצאות בלתי צפיות ושונות).

תוסיפו לזה את עליית מדד תשומות הבניה (לפחות 2.5% לשנה כפול שלוש שנות בניה לפחות) והגעתם לכ-28% תוספת לפחות למחיר שפורסם בעיתון.

לפי הנוסחא שלי הרי בחישוב מהיר תגלו שדירה שנמכרה כביכול בבית שמש על ידי קבוצה חסידית מסויימת לאחרונה בסך 670,000 ש"ח תגיע לסכום סופי של לפחות 870,000 ש"ח, כנ"ל דירת 4 חדרים בשנלר שנמכרת עכשיו כביכול בסכום של 1,800,000 ש"ח תגיע לסכום סופי של 2,304,000 ש"ח...

אם עשיתם את כל החישובים ולמרות זאת זה יוצא לכם זול , תקנו ושיהיה לכם לבריאות.

מי שמבטיח לכם מחיר סופי בקבוצת רכישה הוא שקרן ועובדה שאף אחד לא מוכן לחתום על מחיר סופי...

עובדה נוספת ובזה אני מסיים, בקבוצת רכישה אין לך אבא ואין לך אמא כי אתה לבד מנהל את הפרוייקט על ידי מנהלים שאתמול יצאו מהשטיבל/הכולל ואין להם שום הכשרה בעניין, אז אם המחיר היה זול אני מבין שהסבל והסחבת משתלמים לבסוף, אבל אם בסוף מגיעים בסוף למחיר השוק (ולפעמים יותר) אז מה הועילו חכמים בתקנתם...

עכשיו אשמח לשמוע את הצד השני של המטבע ואם טעיתי אודה על טעותי ואסתלק לי חזרה למקום ממני באתי (הבוידעם).

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 20:55 לינק ישיר 

דברים של טעם, אבל שקוף מידי שיש כאן אינטרס כלשהו ומעניין מהו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 21:24 לינק ישיר 

בדו"ח אפס של קבוצות שמאי מקצועי הבצ"מ מהווה חלק ממרכיבי העלות המשוערת.

ובעברית : הקבוצות מחשבות את העליות הבלתי צפויות שיתכן ויהיו, בדרך כלל לוקחים השערה של עד 5% וכך גם השמאי עורך את החישוב שעל פיו הבנק נותן את האשראי [דהיינו שכך ההיגיון הכלכלי מחשב את העלות והסיכון].
אני כבר ראיתי קבוצות שסעיף הבלתי צפוי מראש אצלם מחושב על 10% - לחומרא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 21:35 לינק ישיר 

מילים כדורבנות. ראו מה קרה לקבוצת הרכישה של אברהם ובר ועו"ד הולצר בגבעת האנטנה בית וגן, הזכיה הייתה באלול תשס"ט - ספטמבר 2009, כיום ארבע שנים אחרי!! והמשקיעים שנפלו בפח, כבר מתחילים לראות את הניירות עליהם חתמו מתפוררים ואין קצה קצהו של קורת גג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 22:12 לינק ישיר 

וכל הקבוצות רכישה של אחיסמך (לרפו"ש, כמובן.)

מה איתם??

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 22:25 לינק ישיר 

כאחד שמלווה כמה רוכשים שנפלו בקבוצת רכישה מסכים עם כל מילה
וחבל שיש כאלה שמתפתים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 23:19 לינק ישיר 

מסכימה עם כל מילה של פותח האשכול..

המקרה היחיד בו שווה להצטרף לקבוצת רכישה היא כשמדובר ברכישת קרקע לצורך שינוי תב"ע וגם אז יש להתייעץ עם מומחים בדבר כדאיות העיסקה כי כמו בכל תחום גם כאן השרלטנות חוגגת.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 23:20 לינק ישיר 

איש_פלא כתב:
בדו"ח אפס של קבוצות שמאי מקצועי הבצ"מ מהווה חלק ממרכיבי העלות המשוערת.

ובעברית : הקבוצות מחשבות את העליות הבלתי צפויות שיתכן ויהיו, בדרך כלל לוקחים השערה של עד 5% וכך גם השמאי עורך את החישוב שעל פיו הבנק נותן את האשראי [דהיינו שכך ההיגיון הכלכלי מחשב את העלות והסיכון].
אני כבר ראיתי קבוצות שסעיף הבלתי צפוי מראש אצלם מחושב על 10% - לחומרא.

ולגופם של דברים מה דעתך האישית?

דירה בקבוצת רכישה, כן או לא???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/11/2013 23:45 לינק ישיר 

חארעדי כתב:
דברים של טעם, אבל שקוף מידי שיש כאן אינטרס כלשהו ומעניין מהו.

שם הניק לא מספיק לך?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 00:29 לינק ישיר 

[

ולגופם של דברים מה דעתך האישית?

דירה בקבוצת רכישה, כן או לא???

נשלח מהאנדרואיד שלי

[/quote]

זה כמו לשאול - דירה בירושלים או בבאר שבע? התשובה היא אינדיבידואלית. יש כאלה שמחפשים דירה למגורים ובינתיים משלמים שכירות יקרה, ויש שמחפשים השקעה לטווח ארוך, ויש  שמחפשים לטווח קצר.

הציבור שלנו תופס הרבה פעמים את הדברים כמקשה אחת - כן או לא. אם זה שמעו שזה שווה אז כולם רצים אצים. למרות שלכל אחד מתאים משהו אחר.  ואז מתאכזבים, כיון שלא התאימו את הציפיות להשקעה, ואת ההשקעה לאופי ולצרכים האישיים. [זאת מלבד הבעיה של שיטת ה'סמוך' הנפוצה אצלנו, מאמינים לכל דרדק ומפקידים בידו מליונים למרות חוסר ניסיונו המוכרח. .... ]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 02:05 לינק ישיר 

נראה לי שפעם היה אסור להתחייב על מחיר מראש וכיום מארגן קבוצת רכישה מותר לו להתחייב על מחיר. אני טועה ? לגופו של עניין בשנלר במילא אין סיכוי לקבוצה שמתארגנת, (רק הרווח של האלף שקל למארגנים זה די נחמד) ואם לחכות לפינוי ב 2019 של המכון הגיאולוגי, יש כבר מציאות יותר מעניינות בשוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 06:19 לינק ישיר 

קניתי בקבוצת רכישה והרווחתי. הרבה מאד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 07:13 לינק ישיר 

אני קם.

מצד שני, צריך להיזהר מאד. ואפילו עם אנשים טובים ובעלי רצון וניסיון התהליך קשה ומורכב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 07:18 לינק ישיר 

אני לא רוצה להישמע גזעני נגד חרדים, אבל לא הייתי נכנס לקבוצה כשכל פסיקה של כל רב יכולה להצדיק כל שינוי ועיכוב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 07:29 לינק ישיר 

חבל שאתה מה שאתה באמת נשמע.... נו, באמת, כל פסיקה של רב... בכל הסכם שיתוף בדרך כלל ישנו בורר מוסכם שחוסך מריבות ודיוני תורה או משפטים מיותרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 07:35 לינק ישיר 

בורר מוסכם זה כבר עיכוב של חודשים.
ואני יודע כמו מה אני נשמע.... אבל זה לשון הרע לצורך....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > קניית דירה בקבוצת רכישה - למה לא...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.