בית פורומים בחדרי חרדים

מעלה ירושלים - כשדמיון ומציאות נפגשים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/11/2013 23:57 לינק ישיר 
מעלה ירושלים - כשדמיון ומציאות נפגשים

קבלתי באישי בקשה לבדיקת המיזם הזה ולהלן עיקרי הדברים..
מעלה ירושלים - אין אחד שלא נחשף לפרסום המסיבי של הפרוייקט הזה...

מעיון לעומק נראה שמדובר בשיווק קבוצתי של יחידות קרקע במסווה של יחידות נופש...

אין שם התחייבות לתאריך התחלת בניה אין התחייבות לסיום בניה וגם אין התחייבות למחיר סופי של יחידת הנופש...

אם יש מישהו שבדק מקרוב אשמח שיעלה לכאן את הפרטים מה האמת שם מתחת לכל הסיפור הזה...

ואגב לאבי שליט"א יש למכירה יחידת נופש במירון שנרכשה בזמנו מחברת הדר מירון... מלון שלא הוקם עד היום...

מי

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 00:00 לינק ישיר 

שוין.

עוד ניק בעל אינטרס אישי/כספי, שזוכה 'לקבל באישי' הודעות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 00:03 לינק ישיר 

אינטרס אינטרס 

אבל אומר דברים של טעם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 00:04 לינק ישיר 

אם אתה באמת מחפש מידע אזי כל הפרטים נמצאים כאן.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 00:07 לינק ישיר 

בוחן_כליות כתב:
אינטרס אינטרס 

אבל אומר דברים של טעם

אין שום בעיה.

רק שיעמוד מאחורי מילותיו ולא יסתתר מאחורי הבטונדה של 'קיבלתי באישי' כמנהגם הנפסד של מתקוטטי ליטא ונוטרי העצמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 01:45 לינק ישיר 

אכן זה המצב, הציבור דורש פנטזיות הציבור מקבל פנטזיות. כסוחר המתעסק בהשקעות בזעיר אנפין אני עומד משתומם אל מול התופעה הלא רציונילית הזו שהתפתחה בשנים האחרונות בציבור החרדי. הגיע המצב לידי כך שאם תנסה להציע סחורה טובה המניבה תשואה בין 9-10 אחוז שנתי - ילעגו עליך בכל פה. הציבור דורש פנטזיות של 2 אחוז בחודש של ווילות באמריקה או לחילופין הליקופטרים ללא מנוע מייד אין קרית ספר. האברך הצעיר שחסך פרוטה לפרוטה מעבודת הפרך של אישתו, חייב להיות מיליונר כאן ועכשיו. יש לו כבר וילה בלייקווד ועכשיו אולי גם בקולורדו. לך תספר לו שהנכס שקנה בחמשים אלף לא שווה אפילו עשרים ואת השלוש שנים שהבטיחו לו עשר אחוז שנתי הוא משלם מכספו שלו. ובכלל ככל הנראה קירות הבית מלאים בטרמיתים. אבל מי אני קטנוני שכמוני שאערער לו את הפנטזיה. הוא הרי שאל את את הראש ישיבה שאחל לו ״ברכה והצלחה״ ובכלל הרי המוכר מקוקוריקו השקעות הסביר לו "שלפי המאקרו אז המיקרו של הבצ״מ במע״מ חייב להיות לפחות כמו שווי הריבית של הפדרל בנק ומימילא הדירות חצי שעה מלייקווד יכפילו את הערך בתוך שנתיים בדוק״. האברך היקר לא כל כך הבין, אבל תאמינו לי רבותי הוא עוד יבין. אוהו יבין. כואב הלב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 07:26 לינק ישיר 

אבן_דורש כתב:
אכן זה המצב, הציבור דורש פנטזיות הציבור מקבל פנטזיות.כסוחר המתעסק בהשקעות בזעיר אנפין אני עומד משתומם אל מול התופעה הלא רציונילית הזו שהתפתחה בשנים האחרונות בציבור החרדי.הגיע המצב לידי כך שאם תנסה להציע סחורה טובה המניבה תשואה בין 9-10 אחוז שנתי - ילעגו עליך בכל פה. הציבור דורש פנטזיות של 2 אחוז בחודש של ווילות באמריקה או לחילופין הליקופטרים ללא מנוע מייד אין קרית ספר.האברך הצעיר שחסך פרוטה לפרוטה מעבודת הפרך של אישתו, חייב להיות מיליונר כאן ועכשיו. יש לו כבר וילה בלייקווד ועכשיו אולי גם בקולורדו. לך תספר לו שהנכס שקנה בחמשים אלף לא שווה אפילו עשרים ואת השלוש שנים שהבטיחו לו עשר אחוז שנתי הוא משלם מכספו שלו. ובכלל ככל הנראה קירות הבית מלאים בטרמיתים. אבל מי אני קטנוני שכמוני שאערער לו את הפנטזיה. הוא הרי שאל את את הראש ישיבה שאחל לו "ברכה והצלחה" ובכלל הרי המוכר מקוקוריקו השקעות הסביר לו "שלפי המאקרו אז המיקרו של הבצ"מ במע"מ חייב להיות לפחות כמו שווי הריבית של הפדרל בנק ומימילא הדירות חצי שעה מלייקווד יכפילו את הערך בתוך שנתיים בדוק".האברך היקר לא כל כך הבין, אבל תאמינו לי רבותי הוא עוד יבין. אוהו יבין.כואב הלב

כל מילה פנינה.

עוד מעט יכתבו גם עליך שיש לך אינטרס...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/11/2013 07:27 לינק ישיר 

לאבן לא בדיוק ממשנה מי בדיוק 'דורש' אותה... למתווך כן...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2014 00:40 לינק ישיר 

אבן_דורש כתב:

אכן זה המצב, הציבור דורש פנטזיות הציבור מקבל פנטזיות.כסוחר המתעסק בהשקעות בזעיר אנפין אני עומד משתומם אל מול התופעה הלא רציונילית הזו שהתפתחה בשנים האחרונות בציבור החרדי.הגיע המצב לידי כך שאם תנסה להציע סחורה טובה המניבה תשואה בין 9-10 אחוז שנתי - ילעגו עליך בכל פה. הציבור דורש פנטזיות של 2 אחוז בחודש של ווילות באמריקה או לחילופין הליקופטרים ללא מנוע מייד אין קרית ספר.האברך הצעיר שחסך פרוטה לפרוטה מעבודת הפרך של אישתו, חייב להיות מיליונר כאן ועכשיו. יש לו כבר וילה בלייקווד ועכשיו אולי גם בקולורדו. לך תספר לו שהנכס שקנה בחמשים אלף לא שווה אפילו עשרים ואת השלוש שנים שהבטיחו לו עשר אחוז שנתי הוא משלם מכספו שלו. ובכלל ככל הנראה קירות הבית מלאים בטרמיתים. אבל מי אני קטנוני שכמוני שאערער לו את הפנטזיה. הוא הרי שאל את את הראש ישיבה שאחל לו "ברכה והצלחה" ובכלל הרי המוכר מקוקוריקו השקעות הסביר לו "שלפי המאקרו אז המיקרו של הבצ"מ במע"מ חייב להיות לפחות כמו שווי הריבית של הפדרל בנק ומימילא הדירות חצי שעה מלייקווד יכפילו את הערך בתוך שנתיים בדוק".האברך היקר לא כל כך הבין, אבל תאמינו לי רבותי הוא עוד יבין. אוהו יבין.כואב הלב

מי נרשם לקבוצה הזו ויכול לנדב מידע?? זה חשוב!!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2014 00:56 לינק ישיר 

יש לי גיס מקרית גת (החרדית) שקנה "בניגוד לדעתי" והבנתי שיש בקריית גת הרבה שהשקיעו שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/2/2014 19:24 לינק ישיר 

kewes כתב:
יש לי גיס מקרית גת (החרדית) שקנה "בניגוד לדעתי" והבנתי שיש בקריית גת הרבה שהשקיעו שם.

מה אתה, דעת תורה?

הרי נציג המכירות אמר לו בפירוש שתוך חצי שנה יש הפשרה ומתחילים לבנות ותוך כדי אף המתיק לו סוד באזנו ואמר לו ש"אז לא תראה אף אחד ממטר" כי כולם ירצו לקנות ממך את החלק שלך שישלש את עצמו עד אז.... "בעזרת השם" כמובן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2014 16:29 לינק ישיר 

מתי מתחילים לבנות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/11/2014 18:24 לינק ישיר 

הציבור שמטומטם, הוא הציבור שמשלם...

אברך שמשקיע כסף במטוס בלי כנפיים "מייד אין קרית ספר" כפי שאבן_דורש כותב, או בדירה בלייקווד שבאוסטרליה שזה חצי שעה מסטמפורד היל בירת ונציה ו20 דק' מכפר ורדים בירת זמביה (הנה, הנה, אתה לא רואה כאן על המפה? תוהה העסקן/שרלטן מאנ"ש בתמיהה כשלנגד עיניו מסמך הפניה לקופ"ח בשפת הלאדינו), שישלם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2015 18:36 לינק ישיר 

אבן_דורש כתב:
אכן זה המצב, הציבור דורש פנטזיות הציבור מקבל פנטזיות. כסוחר המתעסק בהשקעות בזעיר אנפין אני עומד משתומם אל מול התופעה הלא רציונילית הזו שהתפתחה בשנים האחרונות בציבור החרדי. הגיע המצב לידי כך שאם תנסה להציע סחורה טובה המניבה תשואה בין 9-10 אחוז שנתי - ילעגו עליך בכל פה. הציבור דורש פנטזיות של 2 אחוז בחודש של ווילות באמריקה או לחילופין הליקופטרים ללא מנוע מייד אין קרית ספר. האברך הצעיר שחסך פרוטה לפרוטה מעבודת הפרך של אישתו, חייב להיות מיליונר כאן ועכשיו. יש לו כבר וילה בלייקווד ועכשיו אולי גם בקולורדו. לך תספר לו שהנכס שקנה בחמשים אלף לא שווה אפילו עשרים ואת השלוש שנים שהבטיחו לו עשר אחוז שנתי הוא משלם מכספו שלו. ובכלל ככל הנראה קירות הבית מלאים בטרמיתים. אבל מי אני קטנוני שכמוני שאערער לו את הפנטזיה. הוא הרי שאל את את הראש ישיבה שאחל לו ״ברכה והצלחה״ ובכלל הרי המוכר מקוקוריקו השקעות הסביר לו "שלפי המאקרו אז המיקרו של הבצ״מ במע״מ חייב להיות לפחות כמו שווי הריבית של הפדרל בנק ומימילא הדירות חצי שעה מלייקווד יכפילו את הערך בתוך שנתיים בדוק״. האברך היקר לא כל כך הבין, אבל תאמינו לי רבותי הוא עוד יבין. אוהו יבין. כואב הלב

דבריך המחכימים טובים גם היום גם לתחום ההשקעות וגם לשוק הפורקס על שלוחותיו ושמותין השונים.

הקפצתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2015 23:15 לינק ישיר 

הדר מירון http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=1297128&forum_id=771

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/5/2015 00:53 לינק ישיר 

תיווך, יש לך מידע על מקומות נוספים בעייתיים?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מעלה ירושלים - כשדמיון ומציאות נפגשים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.