בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

האשמות מכל הצדדים "פגישת המו"מ הקואליציוני נדחתה"

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/11/2013 10:39 לינק ישיר 
האשמות מכל הצדדים "פגישת המו"מ הקואליציוני נדחתה"

הבוקר הייתה אמורה להתקיים פגישת משא ומתן נוספת של שני צוותי המו"מ מצד ש"ס ומצד פרוש, 

אך הבוקר הודיעו אנשי צותת המשא ומתן כי מאחר והפגישה אמורה להעירך במשרדו של וולצר

הם מסרבים להגיע ודורשים מקום נייטרלי לפחות כמו בפעם הראשונה (שהיה במלון ויזניץ)

מצדו של פרוש אומרים: כי המקום הוצע על ידי וולצר, ופרוש מצדו התעקש שהפגישה תתקיים אך ורק שם.

אבידן מצוות המו"מ של ש"ס אומר לא יתכן של הצדדים יהיו לרעתנו, מביאים עובדים חדשים בלי תקנים
לא מתייחסים בכלל לצד האחר ורוצים לבוא איתנו למשא ומתן כשכבר עכשיו זה נראה מתן ומתן מצדנו

מהיר חימה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2013 13:54 לינק ישיר 

טוב שיש על מה לריב....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2013 15:07 לינק ישיר 

כל אחד מנסה לסחוב לצד שלו עד הרגע האחרון .

אבל בסוף הרי יצטרכו לעבוד יחד .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2013 17:03 לינק ישיר 

הטיעונים של אבידן נשמעו מגוחכים, הוא לא מוכן להפגש במשרד של איש הנדל"ן וכסלר...  נראה שהם עושים הכל כדי שיקרה משהו ופרוש יאבד גובה ויואשם בבוקה ומבולקה, אבל חבל שלא ראו אחרי הבחירות שהציבור אינו טיפש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2013 17:41 לינק ישיר 

לדעתם, אם תיווצר אנרכיה, בתחום ההנדסה, בתחום פתיחת שנת לימודים, ובהעדר הקצאות.
וכתוצאה מכך, פרוש יתחיל להיגרר לתירוצים.
הם כבר ניצחו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/11/2013 23:48 לינק ישיר 

סגן,

למרות שזה החלום של קריספל ושות' - לראות את העיר 'נתקעת' כדי להעניש את התושבים שלא בחרו בו, זה כנראה לא יקרה.

הוא רק מוכיח לכולם שהוא מרוכז בעצמו ולא אכפת לו מתושבי העיר (זה השיח ברחוב הספרדי).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 00:31 לינק ישיר 

אאללעעדדדד

זה לא מה שעשו לעידן 5 שנים? תקעו לו אצ הנשמה בכל מהלך שהוא ניסה להוביל (אמנם פרוש לא היה בתוך זה עד לאחרונה), אז עכשיו כשהתחלפו הצדדים שלא יבואו בתלונות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 00:32 לינק ישיר 

העניין הוא שפרוש הוא לא עידן והוא ילמד אותם שאתו לא מתחילים .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 00:42 לינק ישיר 

אאללעעדד כתב:
סגן,

למרות שזה החלום של קריספל ושות' - לראות את העיר 'נתקעת' כדי להעניש את התושבים שלא בחרו בו, זה כנראה לא יקרה.

הוא רק מוכיח לכולם שהוא מרוכז בעצמו ולא אכפת לו מתושבי העיר (זה השיח ברחוב הספרדי).

זה השיח רחוב הספרדי שלך...
אלעד, כמו שצריך לדעת להפסיד בכבוד, צריך לדעת לנצח בכבוד, ובפוליטיקה כמו בפוליטיקה אלו הם כללי המשחק, הרוב קובע, ולא משנה מי ראש העיר.
בכל עיר נורמלית היו מבינים שלזלזל ב"גוש חוסם" או איך שלא תקרא לזה, אי אפשר לזלזל.
צריך לדעת איך לפייס ולנסות להגיע לעמק השווה.
ומשום מה נראה שאנשים כאן לא מפנימים את זה שכמו שהם ניצחו בראשות, יש מי שניצח במועצה.
אתם טוענים שזה לא משנה וזה לא יפריע לשרוליק לעשות ככל העולה על רוחו? נחיה ונראה.
בנתיים מתברר שזה לא כזה פשוט, ואי אפשר למנות סגנים בשכר או כל מינוי אחר בשכר בלי הצבעה.
גם לי גם לך לא יהיה.
נראה לאן נגיע.

(אני לא טוען שצורי טלית שכולה תכלת, אני טוען שזה כללי הפוליטיקה. וכן, יש ציבור שבחר בהם.)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 01:13 לינק ישיר 

עת_לדבר1 כתב:

אלעד, כמו שצריך לדעת להפסיד בכבוד, צריך לדעת לנצח בכבוד, ובפוליטיקה כמו בפוליטיקה אלו הם כללי המשחק, הרוב קובע, ולא משנה מי ראש העיר.
בכל עיר נורמלית היו מבינים שלזלזל ב"גוש חוסם" או איך שלא תקרא לזה, אי אפשר לזלזל.
ומשום מה נראה שאנשים כאן לא מפנימים את זה שכמו שהם ניצחו בראשות, יש מי שניצח במועצה.
אתם טוענים שזה לא משנה וזה לא יפריע לשרוליק לעשות ככל העולה על רוחו? נחיה ונראה.
בנתיים מתברר שזה לא כזה פשוט, ואי אפשר למנות סגנים בשכר או כל מינוי אחר בשכר בלי הצבעה.
גם לי גם לך לא יהיה.
נראה לאן נגיע.

(אני לא טוען שצורי טלית שכולה תכלת, אני טוען שזה כללי הפוליטיקה. וכן, יש ציבור שבחר בהם.)

הוא אשר אמרתי - לא לומדים מטעויות

לא נעים לי 'להתגאות', אבל גם במערכת הבחירות אמרו לי "זה שיח הרחוב הספרדי שלך". זו כנראה הדרך שלהם (שלכם?) לטמון את הראש בחול.

קח טיפ: זה שיש כמה אנשים שדוחפים ל'אקשן' ול'נראה להם מה זה', זה לא אומר שהם משקפים את דעת הרוב. קצת צניעות לא תזיק.

הרוב קובע זה נכון. הסברתי בדיוק מהו הרוב. והרוב אמר "לא" לקריספל. הגוש הוא גוש פוליטי שנועד לצרכי מיקוח שבסופן כסף וכיבודים לאנשים באופן אישי. לא טובת העיר. אף אחד מ'אדריכלי הגוש' לא חושב שצריך לשמור על העיר מפני פרוש. זה נטו כסף, שליטה וכבוד.

"צריך לדעת לפייס". נכון. אפילו מתוסכל ילדותי צריך לדעת לפייס (כי בתכל'ס מה יש פה 'לפייס'? הם רוצים לטיפה על הראש בגלל שהם הפסידו? מה יש פה לפייס??).

מי שיצר את המצב הם אלה שהמציאו את ה'גוש'. יתירה מכך - הם 'נעלו' את עצמם באופן כזה, שגם עכשיו - כש'נפל האסימון' - יש להם בעיה לנפץ את הגוש.

איך אומרים בצה"לית? זבש"ם.

אז בא נדייק בבקשה בעובדות בעברית פשוטה:

הקימו גוש כדי לקבל כסף וכיבודים, והדרך לקבל את הכסף (לצורך אישי! לא ציבורי!) הוא 'איום' ב"נתקע את העיר ונשבש את החיים לתושבים עד שנקבל כסף".

אז ש"ס לא ניצחה במועצה. אמרת בעצמך - היא מנסה לנצל היתכנות פוליטית (מוגבלת אגב).

אני מוסיף על זה - לצרכים אישיים. שום קשר לבוחרים, לספרדים וכד'

ודווקא לאחד המשפטים האחרונים שלך אני מתחבר: "גם לי גם לך לא יהיה. נראה לאן נגיע".

הימים חולפים, התסכול שוקע, ושוב ש"ס תקועה במלכודת של עצמה.

כש"סניק - זה מעליב. חבורת חדלי אישים שטובתם האישית עומדת מעל הצורך לקדם את ענייני העיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 11:05 לינק ישיר 

באותה מידה, אפשר לכתוב את רוב הדברים באופן הפוך.
אתה כותב שמטרת קריספל היא כסף אישי וכדו'.
ניתן לכתוב כך גם על פרוש.
וכמובן, שניתן לכתוב כך על דגל שמונעים את הסגנות מצברי.
ובכל מקרה, ודאי הוא שקריספל יכול היום לקבל סגן, ולהשאיר את צברי בחוץ.
כך שאין שום הגיון בטענתך שקריספל דואג למשכורתו האישית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 11:35 לינק ישיר 

קריספל (או יועציו) 'כלא' את עצמו ב'גוש'.

אם אז הוא לא היה פועל אימפולסיבית, היום הוא היה נוהג אחרת.

אם מטרתו של קריספל היא לא 'כסף אישי', במיוחד אם הוא מקבל משכורת מש"ס, אז מטרתו היא שליטה. או כבוד. או נקמה. או להוכיח ל'ספרדים המסכנים' שהוא 'מגן על כבודם'.

עדיין לא ראיתי פה התעקשות אידיאולוגית אמיתית שנועדה לשרת את הציבור ולעשות לו טוב.

זה התרגום שלו ל'הישגים'? איפה הדרישות הקואליציוניות המתבקשות?

מה שחשוב זה שני סגנים בשכר כדי להדביק גוש? ואם היו מציעים להם כל אחד לחוד סגן בשכר - מה אז? הוא היה מסכים לפרק את הגוש או שעצם קיומו של הגוש חשוב לו?

אני חושב שהתשובה ברורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 11:43 לינק ישיר 

אתה מתעלם מהאמת, וביודעין.
קריספל הגיש אוסף דרישות, הרבה מעבר לשני סגנים.
דרישות בנושאי וועדות, עובדים, ועוד.
רק שלכם נוח להתייחס רק לעניין הסגנות, כביכול בכך אתם תגרמו לו לרדת מהדרישות.
הסגנות אינה מיועדת עבורו, אלא רק עבור צברי, ושניהם יחד פועלים כגוש, כדי לקבל את הדרישות האחרות.
וכי למה גרוסברד חייב להיות סגן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 13:37 לינק ישיר 

אאללעעדד כתב:

גם לי גם לך לא יהיה.
נראה לאן נגיע.

הוא אשר אמרתי - לא לומדים מטעויות

לא נעים לי 'להתגאות', אבל גם במערכת הבחירות אמרו לי "זה שיח הרחוב הספרדי שלך". זו כנראה הדרך שלהם (שלכם?) לטמון את הראש בחול.

קח טיפ: זה שיש כמה אנשים שדוחפים ל'אקשן' ול'נראה להם מה זה', זה לא אומר שהם משקפים את דעת הרוב. קצת צניעות לא תזיק.

הרוב קובע זה נכון. הסברתי בדיוק מהו הרוב. והרוב אמר "לא" לקריספל. הגוש הוא גוש פוליטי שנועד לצרכי מיקוח שבסופן כסף וכיבודים לאנשים באופן אישי. לא טובת העיר. אף אחד מ'אדריכלי הגוש' לא חושב שצריך לשמור על העיר מפני פרוש. זה נטו כסף, שליטה וכבוד.

"צריך לדעת לפייס". נכון. אפילו מתוסכל ילדותי צריך לדעת לפייס (כי בתכל'ס מה יש פה 'לפייס'? הם רוצים לטיפה על הראש בגלל שהם הפסידו? מה יש פה לפייס??).

מי שיצר את המצב הם אלה שהמציאו את ה'גוש'. יתירה מכך - הם 'נעלו' את עצמם באופן כזה, שגם עכשיו - כש'נפל האסימון' - יש להם בעיה לנפץ את הגוש.

איך אומרים בצה"לית? זבש"ם.

אז בא נדייק בבקשה בעובדות בעברית פשוטה:

הקימו גוש כדי לקבל כסף וכיבודים, והדרך לקבל את הכסף (לצורך אישי! לא ציבורי!) הוא 'איום' ב"נתקע את העיר ונשבש את החיים לתושבים עד שנקבל כסף".

אז ש"ס לא ניצחה במועצה. אמרת בעצמך - היא מנסה לנצל היתכנות פוליטית (מוגבלת אגב).

אני מוסיף על זה - לצרכים אישיים. שום קשר לבוחרים, לספרדים וכד'

ודווקא לאחד המשפטים האחרונים שלך אני מתחבר: "גם לי גם לך לא יהיה. נראה לאן נגיע".

הימים חולפים, התסכול שוקע, ושוב ש"ס תקועה במלכודת של עצמה.

כש"סניק - זה מעליב. חבורת חדלי אישים שטובתם האישית עומדת מעל הצורך לקדם את ענייני העיר.

כמה שאתה קשקשן. 
בלבול מח כזה כבר מזמן לא קראתי מאז שהפסקת לכתוב בשער העיר. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 14:38 לינק ישיר 

צריך להגיע לעמק השוה ולא לנסות לסחוט .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2013 16:04 לינק ישיר 

האם יהודה צבי וצלר היה הבעלים של המכולת שפשטה רגל "ברכת חיים שיווק והפצה בעמ"?
האם הוא היה (או עדיין?) בחובות של מאות אלפי שקלים לבנקים ועוד אי אילו חברות?
האם הוא היה מעוכב יציאה מן הארץ?
האם זה וצלר שמנהל כרגע, לכאורה, את העיר?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > האשמות מכל הצדדים "פגישת המו"מ הקואליציוני נדחתה"
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.