בית פורומים אשדוד החרדית רובע ז- ג

החתונה נגמרה ב"ה ומה הלאה?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-9/12/2013 18:59 לינק ישיר 
החתונה נגמרה ב"ה ומה הלאה?

דשנו מספיק בסיפור מוזס בסנר וקצת נמאס לכן בואו ניקח הפסקה עד לברית בשנה הבאה בעז"ה (או הקידוש) בשורות טובות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2013 21:17 לינק ישיר 

שכחתה לצין יש עוד שבע ברכות החגיגה שלך יוסלה עם הנואפת לא נגמר אבל כנראה שזה יגמר בקרוב 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2013 21:20 לינק ישיר 

תשתף את כולנו בשמחה , למה אתה אומר שזה נגמר , לא קרה שום דבר רק בכוח אתה והנואפת רוצים להביא את הממזר\רת הראשון לבית מרכז ויזניץ בהכשר הרבנות חחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2013 21:22 לינק ישיר 

יש אומרים שהבחור הפדופילי מסורס כך שלא יכול להיות ילדים חחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2013 21:25 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2013 22:44 לינק ישיר 

לגבי הסרוס אז נראה ביחד בעז"ה בעוד שנה את האמת לגבי השמחה היא באמת לא נגמרה היא תמשיך עד 120 בעז"ה ויחיו הקנאים ויתפוצצו.... נ. ב. לגבי לבנון 02 הייתי מאד רוצה שתחשוף את עצמך בפני ואני בפניך כי יכול להיות שאנו בכלל חברים או שכנים מאשדוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2013 19:27 לינק ישיר 

מכה קשה לאישה השמועות אומרים שהבעל קיבל התר נישואין מרבנים חשובים (הוא עצמו לא הלך לבקש אלא העסקנים סידרו לו ) ואיסור לתת גט חדש לאישה , מה יהיה בסוף ? כולם יודעם שאין לאישה גט כשר !! מילא הבחור מוזס לא מעניין אותו מאשת איש אבל האישה ?? נטרפה דעתה ?? איפו המשפחה שלה ???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2013 22:27 לינק ישיר 

מכה קשה לאישה השמועות אומרים שהבעל קיבל התר נישואין מרבנים חשובים (הוא עצמו לא הלך לבקש אלא העסקנים סידרו לו ) ואיסור לתת גט חדש לאישה , מה יהיה בסוף ? כולם יודעם שאין לאישה גט כשר !! מילא הבחור מוזס לא מעניין אותו מאשת איש אבל האישה ?? נטרפה דעתה ?? איפו המשפחה שלה ? למנדלי קודם כל מה יעשה הבעל עם התר הנישואים אפילו קוף לא ירצה אותו ולגבי האשה היא גם לא צריכה גט היא כבר מסודרת לכל החיים. נ.ב. כמה טפשות יכול להיות בבן אדם אחד? לך לישון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/12/2013 23:32 לינק ישיר 

נאמן1 כתב:
מכה קשה לאישה השמועות אומרים שהבעל קיבל התר נישואין מרבנים חשובים (הוא עצמו לא הלך לבקש אלא העסקנים סידרו לו ) ואיסור לתת גט חדש לאישה , מה יהיה בסוף ? כולם יודעם שאין לאישה גט כשר !! מילא הבחור מוזס לא מעניין אותו מאשת איש אבל האישה ?? נטרפה דעתה ?? איפו המשפחה שלה ? למנדלי קודם כל מה יעשה הבעל עם התר הנישואים אפילו קוף לא ירצה אותו ולגבי האשה היא גם לא צריכה גט היא כבר מסודרת לכל החיים. נ.ב. כמה טפשות יכול להיות בבן אדם אחד? לך לישון

דפוק !! האישה מסודרת עם פדופילי !!? זה נקרא מסודרת הבעל יכול להיות מסודר טוב הכל פתוח לפניו זה לא כמו האישה שכולם יודעים מה היא קיבלה !!! וחץ מזה להביא ממזרים לעולם זה נקרא אצלך מסודרת ????? כל השקרים של המנדליסטים בסוף מתגלים לעיני כולם והם עם האילגר שלהם נפלו בפח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2013 00:07 לינק ישיר 

באמת מכה קשה לא רק לאישה אלא גם למנדליסטים כולם וישראל גריברגר לא יודע מה לעשות איך יוצאים מהבוץ שיצר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2013 00:16 לינק ישיר 

המנדליסטים אומרים: מה זה משנה אשת איש או לא אשת איש העיקר האליל ישו אמר שהכל בסדר אז אפשר להיות רגועים , אין תורה אין שו"ע אין רבש"ע ראש כת שבטאי צבי של הדור עומד מאחורי זה ויש לא כתפים רחבות כן כן ממש כך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2013 00:18 לינק ישיר 

תמחה את זכר עמולק גמטרי'ה מנחם מנדל הגר מויזניץ עם הכולל

תוקן על ידי לבנון02 ב- 11/12/2013 00:18:52

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/12/2013 22:31 לינק ישיר 

[quote]תמחה את זכר עמולק גמטרי'ה מנחם מנדל הגר מויזניץ עם הכולל

נאמן1 אחד שולח לי באישי כאילו שאני לא יודע חשבון 
יוסלה אתה לא צריך לשלוח באישי החשבון הוא פשוט 
תמחה את זכר עמולק גמטרי'ה מנחם מנדל הגר מויזניץ עם הכולל
"עם הכולל" הכוונה לכמה ילדים ובחורים שתעסקה רמ"ל זה יוצא בדייוק 
רק תחשוב כמה ותכתוב לציבור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2013 02:13 לינק ישיר 

נילקח מפורמים "בחדרי חרדי" הראשי

לפי איך ששמעתי את הסיפור ביקשו מהאישה וישראל גריברגר שעומד בתוקף לצד מנדלה והאישה ואפילו התחננו אליהם שס"ה תגיע לבית דין בדרך זה בורר וזה בורר ושם ידונו על הכול וישמעו מכלי ראשון את כל הסיפור כדי שיוכלו להעמיד דברים על תיקונם והם לא הסכימו לשום דבר וזה אחד הבעיות הגדולות של העקשנות הבלתי שכלית שלהם !! רק מלחמות !!! ולשקר שקרים לרבנים ולרחוב !! ומה עוד שמעתי שהבעל מסר מסירת מודעה לפני הכפיה שאם יכפו עליו גט הרי הוא מוסר מודעה שאינו מסכים ומבטל הגט והעדים על הגט והשליחות והסופר ואפילו אם יומרו לא לבטל את המסירת מודעה הרי הוא מגלה דעתו שאינו מבטל עד סוף כל המודעות והרי מודעה זו נשארת בתוקף ואם כן אין לאישה גט בכלל !!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/12/2013 10:12 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/12/2013 16:19 לינק ישיר 

מזעזע הבחור יוסי מוזס שלח לי באישי !! מה אומר הבחור הנואף ?? רק תראו במי מדובר

קיש מיך אין................נראה לי שאתה רצית את הכלה החשובה ולכן הכל זה קנאה אז תתפוצץ! זה שאתה קורא לעצמך מנדלי מראה שאתה מקנא במנדלה גם רב מנדלה הוכיח לכל העולם שהוא גבר עד הסוף למרות כל הלחצים והוא דואג לחסידים שלו כמו שרב צריך לדאוג ולא להאמין איזו הערכה יש עכשיו למנדלה בעולם אני מדבר עם הרבה אנשים ואני ממש מתפלא כנראה שאנחנו צריכם כאלה עמלק...אז תתפוצץ סופית.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > אשדוד החרדית רובע ז- ג > החתונה נגמרה ב"ה ומה הלאה?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.