בית פורומים בחדרי חרדים

מה היא מטרת מסע האדמורי"ם ומהן הפעולות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/12/2013 22:15 לינק ישיר 
מה היא מטרת מסע האדמורי"ם ומהן הפעולות

נדמה לי שלא ברור מה  מטרת הנסיעה, השפעה על אובמה שישפיע על ביבי ? גיבוש החרדים בחו"ל?
למה לא פשוט לעשות את הפגנת המליון וזהו?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2013 22:18 לינק ישיר 

קודם הנחת הנחה שיש מטרה ברורה ואחרי זה שאלת מהי?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2013 22:26 לינק ישיר 

מדובר במנהיגי ישראל, אנשים מכובדים ביותר , אני לא מניח שאין מטרה לנסיעה, אגב, האדמור מבעלזא לא יצא לארה"ב כבר 20 שנה אם אני לא טועה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2013 23:33 לינק ישיר 

קשה הגיונית להבין איך זה אמור להשפיע: את לפיד\איווט\ביבי \בנט זה לא ממש ירשים. עבור העיתונות הישראלית וההמון החילוני זה סוג של בגידה מטופשת, נסיון לחקות את סאטמר ונטורי קרתא בלהבאיש את ריח ישראל לעיני האומות. מעין כיבוס הכביסה בחוץ.המזג אוויר לא מתאים לארוע בחוץ אז יאלצו לעשות משהו באיצטדיון סגור וזה לא יביע באמת את כמות הציבור המוחה. מבחינת סאטמר, חב"ד, באבאוו, סקווירא, ויז'ניץ-מאנסי, קלויזנבורג, חוץ מליטאים אנטי שטיינמנים- הציבורים החסידיים הגדולים בארה"ב, לא בטוח מי יצטרף. ההסבר היחידי שיש לי זה שאולי יש תורמים מחוגי הקנאים שהבטיחו בסוד סכומי עתק באם יקיימו את ההפגנה נגד ישראל לעיני העמים ועם סכום זה יממנו את ההפסדים מהתקציבים שיקוצצו . באם אין כזה דבר אז החלטת הגבאים נראת יותר מתמוהה. אין סיכוי שמשהו כזה ישפיע על מישהו בכנסת לשנות עמדה לטובתינו, להפך המעט חילונים שמגלים סימפטיה עכשיו יתרחקו כי לשטינקרים נדמנו ולנטורי קרתא היינו.

תוקן על ידי מי_אדיר ב- 22/12/2013 23:36:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/12/2013 23:38 לינק ישיר 

והקטע שתמיד באים בטרוניא על הקנאים המפגינים במאה שערים על חפירות קברים בנשר, או בבית שמש. והטענה בדרך כלל צודקת , למה שלא יפגינו במקום הפירצה, והנה כאן במקום להפגין מול לשכות הגיוס או מול הכנסת מארגנים הפגנה במקום הכי רחוק ממקום הפירצה.

הזוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 02:01 לינק ישיר 

האם מישהו יודע מה הולכים לעשות באמעריקע???? מה הקטע פה???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 03:28 לינק ישיר 

האם מישהו יכול פה להסביר, מה בכלל פה גזירת הגיוס? האם זה רק תקציבים שעומדים לקצץ? האם בגלל זה לבד גם היו מוציאים את האדמורים למסע שכזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 03:39 לינק ישיר 

כלום כלום כלום
אין במסע הזה כלום
לא משנה מה יגידו לך וכמה ינאמו לך על חכמת היועצים
הכל בלבולי מוח, אין תוכנית ואין כלום, לא מצד התומכים ולא במתנגדים
אין אג'נדה אין תוכנית פעולה
יש רק רצון לעשות רעש בקרב כמה נודניקים שמבזים רבנים וזקני ישראל ושולחים אותם לגלות 
על מנת להתעלל בהם ללא כל סיבה ולעשות אותם קרדום לאינטרסים האישיים שלהם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 06:29 לינק ישיר 

אובמה נסע לחופשה בהוואי, אולי כדאי שיסעו לשם, המזג אויר הרבה יותר נוח מניו יורק ויש שם גלים נהדרים לגלישה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:11 לינק ישיר 

ולשרה, אתה מרגיש מאוים על יד הרבנים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:12 לינק ישיר 

בןשלקדושים כתב:

כלום כלום כלום
אין במסע הזה כלום
לא משנה מה יגידו לך וכמה ינאמו לך על חכמת היועצים
הכל בלבולי מוח, אין תוכנית ואין כלום, לא מצד התומכים ולא במתנגדים
אין אג'נדה אין תוכנית פעולה
יש רק רצון לעשות רעש בקרב כמה נודניקים שמבזים רבנים וזקני ישראל ושולחים אותם לגלות 
על מנת להתעלל בהם ללא כל סיבה ולעשות אותם קרדום לאינטרסים האישיים שלהם

ולרבנים אין מספיק שכל לעצור את זה?

כנראה שאתה צודק

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:30 לינק ישיר 

קלעפער כתב:
ולשרה, אתה מרגיש מאוים על יד הרבנים?
חס ושלום.אני שמח לבואם.אולי הם ישחקו איתי קלפים בניטל. אבל אני מרחם עליהם. יהיה קר מאוד בסוף השבוע. בהוואי אפשר לסדר להם משחק גולף עם אובמה ותוך כדי משחק הם יעלו את בעיית הגיוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:50 לינק ישיר 

פתאום כולם קלטו שאתם הורסים כל חלקה טובה בציבור החרדי ושהכל מתנהל על ידי עסקנים צעירים ובריוני חזון איש 5. גם החסידים וגם הספרדים אמרו די ועושים מה שעשו בכלל ישראל מקום המדינה. הם מפגינים ויוצאים בהכרזות נגד השלטון. כמו שאתם הפגנתם בכותל , כמו שהפגינו בעמנואל, כמו שהפגינו בבר אילן , כמו שהפגינו נגד גיוס בנות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:58 לינק ישיר 

כללישראל כתב:
פתאום כולם קלטו שאתם הורסים כל חלקה טובה בציבור החרדי ושהכל מתנהל על ידי עסקנים צעירים ובריוני חזון איש 5. גם החסידים וגם הספרדים אמרו די ועושים מה שעשו בכלל ישראל מקום המדינה. הם מפגינים ויוצאים בהכרזות נגד השלטון. כמו שאתם הפגנתם בכותל , כמו שהפגינו בעמנואל, כמו שהפגינו בבר אילן , כמו שהפגינו נגד גיוס בנות.

גם החסידים וגם הספרדים נהגו כמו החלטת מועצות גדולי התורה בראשות מרן הגראי"ל שטיינמן שליט"א
ומי שעשה כך לא ניזוק!!!

ובנושא ההפגנות כולנו יודעים כי גם החסידים וגם הספרדים לא השתתפו בפסטיבל הסיקריקים החדשים והישנים של ההפגנות המטופשות שהורסות כל חלקה טובה וחוץ מביטול תורה של שעות לימוד ונזק לרכוש הפחים שנשרפו ולאנשים שנתקעו בכבישים הסגורים לא הביאו שום תועלת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 08:00 לינק ישיר 

מה עם ההפגנות נגד נשות הכותל שיזמתי ונכשלו ? למה שם מותר להפגין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 08:01 לינק ישיר 

ויזניץ כבר לא מתייצבים ואתמול בכנס של הספרדים רוב ראשי הישיבות דברו נגד ההתייצבות בפעם הראשונה. הכל מתפורר לכם.

תוקן על ידי כללישראל ב- 23/12/2013 08:02:27

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה היא מטרת מסע האדמורי"ם ומהן הפעולות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.