בית פורומים בחדרי חרדים

מסע האדמורים ומסע המרגלים. מצא את ההבדלים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/12/2013 07:39 לינק ישיר 
מסע האדמורים ומסע המרגלים. מצא את ההבדלים

חזר חסיד מארץ ישראל ונכנס לשפת אמת.
התחיל לספר על עאבי הארץ כמה גרועים מעשיהם.
השתיקו הש"א, ואמר: זה בדיוק חטא המרגלים. לספר כמה רעים תושבי ארץ הקודש.

מתוך מה שלמדתי בסמינר.

וכעת אני תוהה מה ההבדל בין מסע המרגלים למסע האדמורים, שניהם הלכו לשם כדי לספר כמה קשה לחיות בארץ. ישראל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:43 לינק ישיר 

אם היית לומדת אזרחות גבירתי היית מבדילה בין ארץ ישראל למדינת ישראל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:48 לינק ישיר 

זה נראה כתוכנית השלבים, קודם משווים בין חוטא ומחטיא את הרבים, לבארדיטשובר, אח"כ משווים את כל גדולי הדור למרגלים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 07:54 לינק ישיר 

"כל גדולי הדור" אשכנזים וחסידים?
או אולי חוץ מהליטאים והספרדים שבכלל לא בקטע של מסע ההלשנה, יש גם כמה אשכנזים חסידים. אבל מי שמע עליהם בכלל?
המדד הקובע לגדולי ישראל הוא פאראנצעס עמוסים ותמונות בשבועונים.

כשהם יגיעו לניו יורק ויגלו שהעיר קפואה משלג, רוב תושביה בחופשת חג המולד, וההפגנה של האדמורים הציונים נגד מדינתם מענינת אותם כשלג דאשתקד, יתמוסס המסע כמו השלג דשלש אשתקדים.
אבל התקשורת החרדית תפמפם לכם על הצלחה היסטרית.
ורק לפיד בנט ונתניהו ימשיכו להתגלגל מצחוק כל הדרך ללשכת הגיוס ולסנקציות.
אם זו מנהיגות הרי שהציבור שלנו נעדר אותה לחלוטין.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 08:20 לינק ישיר 

ברכת, מה משנה אם קשה פה בגלל ילידי ענק או בגלל ממשל מדינת ישראל?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 08:31 לינק ישיר 

כמו ההבדל בין השורשים של העץ לבין החקלאי המטפל ומעצב אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 20:43 לינק ישיר 

נתנאל, מילא מסך למדה  בסמינר אין לי ציפיות גדולות, אבל אתה?
הרי זה בדיוק ההפך מהמרגלים שם הם השתמשו בתרוץ של ילדי הענק כדי לא לעלות לארץ,
פה אנחנו רוצים את הארץ מאד מאד רק לא נותנים לנו לחיות בה על זה תלונתינו, 
וע"ז בדיוק אנחנו מבקשים עזרה כדי שנוכל לחיות בארץ הזאת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 21:09 לינק ישיר 

ציר הבית בחזו"א 5 ויאיר לפיד, הולך להתמוסס!!! הציר הידוע , מנסה להפריע בכל דרך אפשרית, אך זה מצב נתון, והיהדות החרדית ובראשם גדולי ישראל, החליטו לעסות סוף לפשע!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 21:13 לינק ישיר 

מ'המוסף לשבת', ידיעות אחרונות, ער"ש ויחי, בו מספרת חה"כ איילת שקד יושבת ראש ועדת שקד ל'שוויון בנטל', בה חברים חה"כ החרדים, על הפשרות אליהם היא מגיעה 'בשקט'. 
. שימו לב לקטע המפחיד, והמחריד כל לב. ציטוט: "החרדים אמרו לנו שאם נפעל בשקט ולא נעשה רעש, ושאם לא יכריחו אף אחד ולא יזרקו אנשים לכלא, הם יעמדו במכסת גיוס החרדים שהחוק קובע,ואם נכריח ונלך בכוח – נקבל מלחמה. אני מאמינה להם", אומרת שקד. "צריך להיות חכם ולא רק צודק".

מי הם הבוגדים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 23:17 לינק ישיר 

שעפסל כתב:

זה נראה כתוכנית השלבים, קודם משווים בין חוטא ומחטיא את הרבים, לבארדיטשובר, אח"כ משווים את כל גדולי הדור למרגלים.

גם המרגלים במדבר היו גדולי ישראל.
נשיאי השבטים. לא פחות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/12/2013 23:56 לינק ישיר 

אין ספק שהמסע הזה הוא מסע הלשנה לפריץ הגוי על אנשי הארץ הזאת, שביניהם גם נציגים של אותם המלשינים.

וידוע מה דינם של מוציאי דיבת הארץ רע. (מגיפה) בשמים לא פוחדים ממעמידי פנים מאף סוג.

ואנו כולנו ניתפס בעוון אותם הצדיקים שבמקום להנהיג את עדתם על דרך התורה, עוסקים בהמצאת איסורים הזוים, מענים בנות ישראל כשרות, ובמהלכם זה יביאו שנאה נוראה בין חרדים לחילונים ופשוט גוררים אותנו את כולנו לתהום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2013 01:47 לינק ישיר 

כל המסע הזה הוא מדרש פליאה מכל צד שתסתכל על זה. מי שארגן אותו כנראה בכלל לא מבין בפוליטיקה, לא מכיר את יהודי אמריקה ומסתבר שגם לא את הפוליטיקאים בארץ שכנראה מפהקים משיעמום כשקוראים על זה ובמחשבה שניה דווקא חושבים שההפגנה הזו רחוק אי שם בחו"ל היא דווקא רעיון טוב, וימליצו כי מהיום כל הפגנה של חרדים שתעשה אי שם אלסקה. א.שהדוסים יעשו בלגן בניו יורק ויתנו לנו קצת מנוחה בארץ הפקוקה הזו. ב. בטלני החרדים בניו יורק אמנם ימלאו בקלות את המדיסון סקוור גארדן על 25000 מקומותיו, מדובר בעיקר בנערים סקרנים, אך 90% מהציבור הבוגר והשפוי ייעדר, כי כל הקטע שבאו להפגין אצלם על נושא בו אינם מעורבים זר להם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2013 11:22 לינק ישיר 

לא כל היהודים שמגדירים עצמם חרדים בחו"ל מתלהבים מאורח החיים החרדי בארץ (בעיקר מאי-עבודת גברים).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2013 12:09 לינק ישיר 

אדיר זכותך המלאה לחשוב שזה מדרש פליאה, כל עוד אתה עושה את זה בכבוד ובלי ניסיון להרוס את מעשה ידי השני. הכלל  של כשם שפרצופיהם שונים כך,,,תקף גם פה, אין דבר טבעי יותר מחילוקי דעות.

בדיוק כמו שכלל הציבור לא הבין למה תוספת המילה כהלכה בחוק  מיהו יהודי אמורה לעזור נגד הכנסת גויים.
בדיוק כמו שהציבור  לא  הבין את המהלך ההזוי של "הכתרת" מלך המשיח.

אם מעשה אגודת ישראל בדרך כלל היו מובנים לך, הייתי מתייחס למדרש פליאה שלך  במקרה הזה,
כיון שכולנו  יודעים שתמיד מעשה אגו"י הם מדרש פליאה בשביל חבד אין טעם לחורג הפעם ולענות לך.

מי שאירגן את ההפגנה הזאת מבין יותר טוב ממך בפוליטקה  [מה אתה עושה בחיים שעושה אותך מבין?]
כבר  כתבתי לך באשכול השני שהם מוערכים מאד גם בציבור  החילוני , סמוך עליהם שהם ימנפו את זה כהוגן.

ואחרון חביב למה להשמיץ מראש את ציבור הבאים? משועממים? רק בגלל שהם לא רואים כמוך את הענין,
זה חמוד לשמוע שאתה מדברר את יהודי אמריקה הרי אתה מכיר לא פחות ממאה אלף יהודים ויכול לדבר בשמם, מה מתאים להם ומה לא........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2013 16:15 לינק ישיר 

לידיעתך, חסידות גור קרובה אלי במובנים מסויימים אף יותר מחסידות חב"ד. אף משפחתית יש לי קירבה לאדמו"רי גור. רק שהערצתי לרבי מליובאוויטש אישית ולתורתו עולה בעשרות מונים מעל ומעבר בהשוואה לכל דמות אחרת בת דורינו. אותי ממש לא צריכים לחנך לכבד את בית גור, האדמו"ר ר' בונים הלב שמחה היה חבר קרוב ושותף של סבי ז"ל, הוא היה איש ענק, בעל מידות תרומיות, נחבא אל הכלים, פיקח עצום וגם גאון גדול בתורה. אחותו של האדמו"ר הנוכחי רבקהלה ע"ה היתה חברה קרובה מילדות של תבלח"ט אימי, והיתה בת בית בביתנו. אלא שאגלה לך סוד, האדמו"ר הנוכחי הוא נסיך קדוש וטהור, רחוק ברוחו מהוויות העולם הזה בתכלית. ולכן אל נעשה לו עוול - הציבור חייב לדעת, כי כל מהלך פוליטי אינו יכול להיות רשום על שמו כשם שאף נחיתה על הירח לא יכולה להיות רשומה על שמי. בין השאר - אף האחריות המלאה למסע פלאי זה מוטלת על אלו שדחפו אותה ולא מנעו אותה. אני כואב כבר עכשיו את ה"טיסה לשום מקום" בה מסבכים ומבזים את האדמו"רים. דברי בנושא נכתבים מאהבה ומאיכפתיות ולא להפך. צר לי מהבזיון שההצגה הזו מביאה עלינו - הציבור החסידי. וכמובן אין לי חלילה כוונה להרוס או להפריע, ומטופש לחשוב שאיזה פוסט זעיר באשכול נשכח באתר מסכן יכול להשפיע במשהו. רק כשכואב מהבושות בורח לי "איייי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/12/2013 16:20 לינק ישיר 

ואני חושבת שזה לא מסע מרגלים. המרגלים הצליחו להשפיע על כל כלל ישראל כמעט. פה הם יצליחו להשפיע רק על האדמו"רים מסאטמר.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי בחדרי חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מסע האדמורים ומסע המרגלים. מצא את ההבדלים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.