בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

כיכר ביומים או בשנתיים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/12/2013 10:00 לינק ישיר 
כיכר ביומים או בשנתיים?

לפני כמה שבועות בשרו לנו על הקמת כיכר ביומיים.
נכון להיום, לא הכל תקוע שם, הכביש מלא מהמורות, המדרכות מפורקות, ולא רואים אף עובד בשטח.
מישהו יוכל להסביר לנו מה קורה שם?
אולי אלעדי ותיק?
אולי אאללעעדד?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 14:09 לינק ישיר 

מאוד פשוט.
ראש העיר ניסה לעשות משהו לתושב
ומיד הוא מקבל מכתב מקריספל: איפה התקציב? מי אישר? וכו' וכו'
לך תנהל עיר ככה
רק תעדכן אותנו בבקשה מר סגן ושות' האם אחרי שנתיים כן תאפשרו התנהלות של עיר נורמלית או שככה נסבול במשך כל הקדנציה?

תוקן על ידי ונהפוך_הוא ב- 30/12/2013 14:10:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 15:30 לינק ישיר 

ונהפוך הוא,
אתה מתאר בדיוק מה שביצעתם עשר שנים וקברתם את עירנו קבורת חמור.
והיום להפך, קריספל ותנועת ש"ס מנסים כמה שיותר לקדם פעילויות בעיר אך פורוש וסיעת יהדות התורה מונעת הכול עד ששס לא יטו שכמם לסבול.
חבל שאתם משתמשים בנו התושבים כבני ערובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 16:02 לינק ישיר 

מאוד פשוט.
ראש העיר ניסה לעשות משהו לתושב
ומיד הוא מקבל מכתב מקריספל: איפה התקציב? מי אישר? וכו' וכו'
לך תנהל עיר ככה
רק תעדכן אותנו בבקשה מר סגן ושות' האם אחרי שנתיים כן תאפשרו התנהלות של עיר נורמלית או שככה נסבול במשך כל הקדנציה?

אם זה נכון שבגלל קריספל העסק בכיכר רשב"י - בן זכאי תקוע (לא הייתי באזור שם כבר שבוע ולא ראיתי את התקדמות) אז זה מעשה מאוד חמור מהסביות כדלהלן:
1. כולנו מסכימים שצריך להיות שם כיכר
2. גם אם פרוש לא עשה את זה כביכול עם ניהול תקין, אתה יכול להתלונן במשרד הפנים וכו', אבל לא לתת לתושבי העיר לסבול
3. זה סתם מעשה של חוסר צרות עין

אני מדגיש שוב: אני לא יודע האם העסק שם תקוע, ואם זה תקוע האם זה תקוע בגלל קריספל אבל אם האפשרות שעלתה פה נכונה, אז זה מעשה חמור ביותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 17:06 לינק ישיר 

לתמוך בניהול לא תקין? זו עיר נורמלית בעיניך?
אנחנו מדינת עולם שלישי?

יש לתת את הדעת על כל שקל איך תוקצב ומה היו סדרי העדיפויות, וכן הלאה.
שיעבוד מסודר ותקין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 18:27 לינק ישיר 

טולניק כתב:

איך הגעת למסקנה שכולם חושבים שצריכה להיות שם כיכר?

לא זוכר תאונות בצומת הזו, הפקקים שנוצרו מהכיכר (מעצם הכיכר לא מהעבודות) הם בלתי נסבלים...

כל נושא התנועה בעיר לקוי, מישהו שם החליט שכיכר זה כביש עוקף תאונה ואנחנו סובלים בגלל זה.

במקום זה שיתחילו לחשוב איך אפשר להתגבר על הפקקים בשעת היציאה מהגנים/כיתות ברחוב קארו/ר' חייא (עלתה פעם הצעה מבורכת להפוך את הרחוב לחד סיטרי מה שהיה מצמצם מאוד את הבלגן - רק שהיא התייאדה), בקריית החינוך אור המאיר דרך התורה וכו ובכל מקום ומקום

אני לא פה בטענות לאף אחד רק מנסה להעלות נקודה למחשבה ואולי גם היא תיפול על אוזניים קשובות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 19:33 לינק ישיר 

פטורס הוא יכול להתלונן למשרד הפנים או לבית המשפט ע"כ שראש העיר לא משתף את חברי המועצה בהחלטות וכו', ותאמין לי שלקריספל יש נסיון גדול בלגשת לבית משפט וכו' לגבי נחיצות הכיכר, כל יועץ תנועה יגיד לך שעדיף כיכר מאשר רמזור, כי כשהנהג מגיע לכיכר מיד הוא מאט, וכשהוא מגיע לרמזור לא תמיד הוא מאט היו שם גם תאונות וגם הרבה מאוד כמעט תאונות לגבי הפקקים בעיר, לדעתי רוב הפקקים זה בגלל שיש יציאה אחת מהעיר אז כל התנועה מתרכזת לכיוון יציאה מהעיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 20:29 לינק ישיר 

מה הקשר שיש רק כניסה לעיר?

הוצאת הילדים מהגנים והת"ת לא קשורה בכלום לכניסה לעיר

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 20:51 לינק ישיר 

אברךבלב כתב:

טולניק כתב:

איך הגעת למסקנה שכולם חושבים שצריכה להיות שם כיכר?

לא זוכר תאונות בצומת הזו, הפקקים שנוצרו מהכיכר (מעצם הכיכר לא מהעבודות) הם בלתי נסבלים...

כל נושא התנועה בעיר לקוי, מישהו שם החליט שכיכר זה כביש עוקף תאונה ואנחנו סובלים בגלל זה.

במקום זה שיתחילו לחשוב איך אפשר להתגבר על הפקקים בשעת היציאה מהגנים/כיתות ברחוב קארו/ר' חייא (עלתה פעם הצעה מבורכת להפוך את הרחוב לחד סיטרי מה שהיה מצמצם מאוד את הבלגן - רק שהיא התייאדה), בקריית החינוך אור המאיר דרך התורה וכו ובכל מקום ומקום

אני לא פה בטענות לאף אחד רק מנסה להעלות נקודה למחשבה ואולי גם היא תיפול על אוזניים קשובות...

א. תקציב לכיכר ניתן ע"י משרד התחבורה רק אם קרו שם מספיק תאונות שיצדיקו תקציב גדול כזה (כמליון ש"ח). הצומת המדובר הופיע מספר שנים במקומות גבוהים בטבלת התאונות, חלקן קשות.
אתה יכול להאשים את עיריית אלעד בתקצוב לקוי, אבל במשרד התחבורה לא יושבים מטומטמים ולא נדבנים...

ב. כיכר הוא פתרון שמוכיח יעילות בצמתים בגודל בינוני בכל הארץ. כל מהנדס מתחיל יידע להגיד שרימזור של צומת לא ראשי, הוא הוכחה לתכנון תעבורתי לקוי.

ג. הפיכה של רח' יוסף קארו לחד סטרי היא פרוייקט יקר מאוד. מימון ממשרד התחבורה לפרוייקט לא התקבל, מכיון שלא היו שם "מספיק" תאונות (מעוות, אבל אלו הקריטריונים, מה לעשות...)

ד. אין חולק על כך שנדרשת עוד יציאה מהעיר, כולם כבר יודעים שזה אחד הפרוייקטים שהעירייה עובדת עליהם במרץ. זה מה שיפתור את רוב הבעיות, אבל ברור שתמיד יהיו שעות שבהן יהיו עומסי תנועה בתוך העיר, כך זה בכל מקום.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 22:08 לינק ישיר 

אני אענה רק על ג...

הזוי לחלוטין שלהפוך רחוב לחד סיטרי עולה מיליונים.. על פניו נראה כמו להסיר אי תנועה לשים כמה תמרורים ולסלול...

הזוי עוד יותר שמחכים לתאונות כדי להזיז משהו במדינה...

ובנוגע לכניסה השניה ברור שצריך כניסה נוספת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 23:02 לינק ישיר 

סגן כתב:
לפני כמה שבועות בשרו לנו על הקמת כיכר ביומיים.
נכון להיום, לא הכל תקוע שם, הכביש מלא מהמורות, המדרכות מפורקות, ולא רואים אף עובד בשטח.
מישהו יוכל להסביר לנו מה קורה שם?
אולי אלעדי ותיק?
אולי אאללעעדד?

פשוט מאוד.

אם העיר הייתה מתקדמת ופורחת לטובת התושבים למרות רעשי הרקע של קריספל וצברי, אתה ושכמותך - כלומר המתוסכלים עם הרקע הנפשי השברירי - הייתם נכנסים לאזור המסוכן הזה שממנו יש רק מוצא אחד - אשפוז כפוי מתוך רחמים.

פרוש עושה אתכם חסד. שלא ייכבה ניצוץ התקווה הזה - שמוזן מפנטזיות ורגשות אפלים - זה שמייחל לכך שהעיר 'תיתקע לתמיד' - כי הוא לא היה צריך לנצח.

אתה רואה שהוא "ראש עיר של כוווווולם"? גם שלכם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/12/2013 23:03 לינק ישיר 

patros כתב:
ונהפוך הוא,
אתה מתאר בדיוק מה שביצעתם עשר שנים וקברתם את עירנו קבורת חמור.
והיום להפך, קריספל ותנועת ש"ס מנסים כמה שיותר לקדם פעילויות בעיר אך פורוש וסיעת יהדות התורה מונעת הכול עד ששס לא יטו שכמם לסבול.
חבל שאתם משתמשים בנו התושבים כבני ערובה.

מי זה בדיוק אתם? שקברו את העיר?
נראה לי שנציגי יהדות התורה כולל דגל שיתפו פעולה כתמתבקש משותפים קואלציניים
מי שדאג לפוצץ כל ישיבה אלו בדיוק נציגי ש"ס!!!
וחבל שהם ממשיכים להראות שלמרות שהנציגים התחלפו וההנהגה למעלה התחלפה ההתנהגות לא משתנית

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2013 00:51 לינק ישיר 

ונהפוך הוא מי שתקע את העיר זה הליטאים בתוספת הש"סניק ששיתף פעולה עם אורלנסקי בכל המהלכים שלו

מי שדוקא עבד בלויאליות זה פרוש... רק שבסוף הקדנציה כשהוא הבין שהוא עשוי להפיק תועלת פוליטית גם הוא ניסחף

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי אברךבלב ב- 31/12/2013 00:51:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2013 07:57 לינק ישיר 

אברך בלב, להפוך רחוב לחד סטרי בצורה חוקית ותקינה, זה כולל להצר את רוחב הכביש לכל אורך הרחוב, אם אינני טועה מ-9 ל-6 מטרים.
תחשב עלויות.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2013 08:28 לינק ישיר 

רוצה_לעזור כתב:

אברך בלב, להפוך רחוב לחד סטרי בצורה חוקית ותקינה, זה כולל להצר את רוחב הכביש לכל אורך הרחוב, אם אינני טועה מ-9 ל-6 מטרים.
תחשב עלויות.

אם יצמצמו את רוחב הכביש אז שלא יעשו כלום זה לא יועיל אלא רק יזיק

הכוונה היא שהם יעשו כביש חד סיטרי עם שני נתיבים פלוס חניות משני הצדדים, רק כך יהיה ניתן להתגבר עך העומס

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/12/2013 10:49 לינק ישיר 

רוב בעומס ברחוב ר' חייא זה בגלל שיש כיכר בצומת ר חייא יהודה הנשיא, ובגלל שאין כיכר בצומת ר' חייא - רשב"י

לדעתי ברגע שיהי' שם כיכור אז רוב העומס יירד

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > כיכר ביומים או בשנתיים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.