בית פורומים בחדרי חרדים

הצביעות של הזוג רוטנברג בערוץ 10 מקוממת

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/1/2014 08:35 לינק ישיר 
הצביעות של הזוג רוטנברג בערוץ 10 מקוממת

אני לא יודע אם ההנהלה תסכים להשאיר את האשכול הזה אבל מה שהיה אתמול פשוט קומם אותי ואני לא יכול לשתוק.

למי שלא יודע אתמול בתוכנית המקור בערוץ 10 ישבו הזוג דוד ושרי רוטנברג וגלגלו עיניים בכתבה צבועה ומגעילה בצדקנות נגד הוראות שהם קיבלו מההנהלה החדשה באתר לצדד בעד פוליטקאים מסויימים ולתקוף אחרים 
שרי אף הגדילה לומר שהיא פשוט לא היתה מסוגלת להמשיך ולעבוד עם הוראות שכאלו,ממש...

ואני הקטן עומד משתומם לי,רגע,האם מחיקת האשכולות כאן בפורום על ימין ועל שמאל של כל מי שכתב נגד חוג מסויים התחיל רק בחודשים האחרונים תחת ההנהלה החדשה?
האם לא אותו מנהל פורום בכל השנים האחרונות היה זה שמחק כל הזמן אשכולות נגד חוגים מסויימים שמסיבות שרק הוא יודע הוא החליט שלא יהיה נגדם אשכולות כאן?

על מי הם עובדים בדיוק?

על מה שהיה אתמול בערוץ 10 ניתן לומר דבר אחד "היזהרו מן הצבועים וגו' "

זהו,אני את שלי שפכתי.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 08:41 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 08:50 לינק ישיר 

בס"ד  

יש לינק לכתבה? תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 08:58 לינק ישיר 

הממ.. דוד רוטנברג לא ניהל באופן פעיל את הפורום כבר שנים.
למעשה הפורום הזה, בהשוואה לעבר, כמעט ואינו מנוהל, איש הישר בעיניו יעשה.

הניק דוד10 שהפציע פה מדי פעם מעולם לא ענה לשאלה הברורה שהפניתי אליו "האם אתה דוד רוטנברג"?

בימים הטובים קשה לטעון שהיו מחיקות נרחבות, גם לא ביקורות על חב"ד.

תוקן על ידי אלי_ו ב- 30/01/2014 08:58:51

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:15 לינק ישיר 

אלי, לדעתי אתה טועה ובגדול, ודוד10 היה זה שהפעיל את ניק הניהול בחדרי_חרדים וגם את הניק דוד10 אבל בגלל חרם האתרים הוא חשב שלא ראוי שהוא יכתוב בפורום תחת שמו. כמובן, בהחלט ייתכן שהוא הפעיל ניקים כפולים ומכופלים..

לגופו של עניין, אני גם חושב שזו גישה צבועה. חוץ מזה צריך לזכות שדוד לא רק היה המנהל אלא גם היה לו נתח בבעלות על האתר, ובתקופתו אירעה ה"פרשה" המפורסמת, שלמיטב ידיעתי עדיין נמצאת במשטרה/פרקליטות וממתינה להכרעה על הגשת כתבי אישום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:20 לינק ישיר 

מסכים עם אלי_ו.

מי שקצת מכיר (אני לא), טוען שהם אכן ישרים והגונים, וכתיבתה הפוליטית ישרה ואתית עד מאוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:23 לינק ישיר 

אוי, פתאום לשרי גל-רוטנברג אין בעיה להראות את פניה בטלוויזיה, לאן נעלמו כל הערכים שהיא דיברה עליהם בפעם הקודמת?

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 30/01/2014 09:23:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:31 לינק ישיר 

ברוך ,אני לא דן לגופם של אנשים אני דן לגופם של העובדות בשטח
והעובדות בשטח בכל השנים האחרונות כאן מראות דבר אחר לגמרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:32 לינק ישיר 

בכל אופן לגופו של עניין אין ספק שהצדק עם מאיר גל וזכותו כמו"ל לקבוע קו מערכתי בעד פוליטיקאים מסוימים ונגד אחרים, זאת הנורמה כיום בכל כלי התקשורת הפרטיים.

אם דוד10 ו/או גיא כהן מנסים לרמוז (כפי שמשתמע מההקלטה אם הבנתי נכונה) שהוא מקבל על זה כסף אז אני לא רואה בזה שום בעיה חוקית. כלי תקשורת הוא עסק פרטי ואין שום איסור מנהלי או חוקי על תוכן שיווקי בעיתונים ואתרי אינטרנט (להבדיל מתחנות רדיו וטלוויזיה שכפופות לרשות השנייה) לרבות תוכן פוליטי, ואין גם למיטב ידיעתי איסור על אנשים פרטיים לרכוש שטחי פרסום פוליטיים למשל עבור מודעה ואני לא רואה הבדל משפטי בין מודעה לבין תוכן שיווקי.

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 30/01/2014 09:49:02

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:36 לינק ישיר 

שתילים, אני לא כל כך בקי בעובדות לדעת אם מה שאתה כתבת נכון או מה שאלי כתב נכון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:40 לינק ישיר 

אתם חוטאים לאמת ולמציאות שהיתה פעם.

יקומו לתחיה כל הניקים הותיקים, וותיקים זה בשנים הראשונות של הפורום כשעדין לא היתה הפלטפורמה החרדית, כשדוד10 היה הבעלים הכל יכול של האתר, ואכן הוא הראה את נחת זרועו לכל מי שלא ניגן את הניגונים המקובלים עליו.
ניקים נחסמו בלי שום סיבה, אלא רק בגלל שלא רקדו לפי החליל שלו. עריצות זו מילה קטנה על מה שהלך פה.
אז הוא מדבר???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 09:51 לינק ישיר 

דרוקר גם עושה מניפולציה מרושעת על הצופים כשהוא מביא את רינו צרור לטעון שזה פלילי. למה מי זה רינו צרור? הוא לא עורך דין פלילי ובכלל לא משפטן בהשכלתו (אין לי מושג אם הוא אפילו סיים 12 שנות לימוד) ואין לו שום ידע או סמכות לקבוע מה פלילי ומה לא, הדבר היחיד שיש לו סמכות זה לחטוף תביעת דיבה.

יתרה מזאת, אם האדם היחיד שדרוקר הצליח להביא בתוכנית שיטען שזה פלילי הוא רינו צרור, אז אני במקום מאיר גל הייתי ישן טוב מאוד בלילה.

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 30/01/2014 09:57:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 10:02 לינק ישיר 

אזנים,הצביעות והמגמתיות של דרוקר לאחרונה בולטת בצורה מקוממת 
למשל אתמול בסוף הכתבה הוא אומר לרזי שנמאס לו כבר לשמוע את הטענה שכולם עושים כך כי אם כולם עושים כך אז צריך להפסיק את זה,אבל מעניין שהוא תמיד יודע רק לעשות תחקירים על צד מסויים באותם דברים שגם הוא יודע היטב שהם קיימים גם בצד השני,למשל התחקיר הידוע שלו על ישראל היום בזמן שידע היטב שבידיעות זה בדיוק אותו דבר,אבל העיקר שנמאס לו כבר מהטענה שכולם עושים את זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 10:08 לינק ישיר 

גם אני מעדיף להזדהות עם ישי ולא עם דרעי מסיבות רבות.

השאלה היא כאן לא ישי ודרעי. תחשוב שזה היה הפוך, שמאיר גל היה דורש לכתוב בעד דרעי והם היו מתעקשים לכתוב בעד ישי. איך זה היה נראה לך אז? נראה לי שספונטנית היית טוען שהם צודקים... או לפחות אני הייתי נוהג כך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 10:18 לינק ישיר 

ברוך_השם, מבחינת האינטרסים של "שתילים" החלק הרלוונטי הוא הטענה בתוכנית שהאתר התגייס למען פרוש בבחירות באלעד.

אבל שוב, אין כאן שום בעיה, מותר לבן אדם פרטי לכתוב מה שבא לו באינטרנט ובעיתונות וגם לקבל על זה כסף, אין עם זה שום בעיה משפטית, זה נכון לבלוגר שמקבל מוצרים בחינם כדי לכתוב עליהם חוו"ד חיובית ולטוקבקיסט בתשלום ולניק מטעם באותה המידה.

למשל, תופעת הטוקבקיסטים בתשלום למען פוליטיקאים היא תופעה ידועה שפורסמה פעמים רבות בתקשורת, אף אחד לא טען שיש בה איזשהו בדל של אי חוקיות. אני לא רואה שום הבדל בין שני המקרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/1/2014 10:19 לינק ישיר 

שתילים אתה צבוע היחיד , מהכתבה אפשר  ללמוד בברור שכולם עושים כך, גם בעיתונים חילונים, וכולם מודים בזה,
השאלה היא אם  רק  רומזים לעורכים את דעתם או אומרים מפורש,על זה הויכוח.
[טוב שנדע שאין דבר כזה חדשות רק תוכן שיווקי]

הטענה שאתה מעלה על  צביעות הזוג  רוטנברג, או יותר מדויק ההתחנפות  והליקוק לבעלים החדשים, מעלה את  החשד שאתה מהעובדים החדשים  באתר,לא  מספיקה המשכורת בהמבשר?
  או מהצבועים שכל פעם מרטיבים את האצבע ומוציאים אותה החוצה לבדוק לאן נושבת הרוח,

כל הדיון היה על כתבי האתר והכתבות שלהם,  לא על התוכן של  הגולשים!!!,[ומחנה פורוש חזו"א לא היה מקופח פה אף פעם] ואתה יכול להיות בטוח שגם עכשיו בתוכן של גולשים לא ירשו התעללות בחסרי ישע או בגוויות.......

תוקן על ידי דברוני ב- 30/01/2014 10:21:20

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הצביעות של הזוג רוטנברג בערוץ 10 מקוממת
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 6 לדף הבא סך הכל 6 דפים.