בית פורומים בחדרי חרדים

מעשה בליטאי שנשתמד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/2/2014 18:50 לינק ישיר 
מעשה בליטאי שנשתמד

בילדותי קראתי מעשיה (כמדומני  בספרו של הגאון ר' אלתר אשר אברהם אבא זצ"ל) על "תלמיד חכם ליטאי שנשתמד ונשא אלמנה גויה עשירה כדי שיהא סיפק בידו ללמוד תורה לשמה בישוב הדעת", ובזמנו התקשיתי מאוד מדוע ראה בעל האגדה לספר מעשיה חביבה  זו דווקא על אברך משי ליטאי, ורק לאחרונה בעקבות מלחמת ההשמדה ההדדית הברוכה שמנהלים ביניהם משומדי ההשקפה ומעתיקי השמועה הליטאית בטהרתה  זכיתי לירד לשורשם של דברים ולעמוד  על סוד העניין לאשורו...וד"ל.

ובסוד קדושים מי יעמוד!

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 04/02/2014 19:48:47

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 18:52 לינק ישיר 

חברה חבדניקית סיפרה לי שאצלהם קנו טון פופקורן והם נהנים מההצגה של המתנגדים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 18:54 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:
בילדותי קראתי מעשיה (כמדומני  בספרו של הגאון ר' אלתר אשר אברהם אבא זצ"ל) על "תלמיד חכם ליטאי שנשתמד ונשא אלמנה גויה עשירה כדי שיהא סיפק בידו ללמוד תורה לשמה בישוב הדעת", ובזמנו התקשיתי מאוד מדוע ראה בעל האגדה לספר מעשיה חביבה  זו דווקא על ת"ח ליטאי, ורק לאחרונה בעקבות מלחמת ההשמדה ההדדית הברוכה שמנהלים ביניהם משומדי ההשקפה ומעתיקי השמועה הליטאית בטהרתה  זכיתי לירד לשורשם של דברים ולעמוד  על סוד העניין לאשורו...וד"ל.

ובסוד קדושים מי יעמוד!

1. כעת, אחרי שאנחנו רואים איזה ספרים קראת בילדותך, אין עוד מקום להתפלא על התוצאה האומללה.
2. המשכיל ההוא נולד בוילנא - ליטא.

ובסוד טמאים מי יעמוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 18:59 לינק ישיר 

אני רוצה למחות בבא אני לא שותף לחגיגות הפופקורן שלו שלהם, הטרגדיה היא של כולנו,
אני  עדיין חושב שאני מצטער יותר מהחברה הליטאים שפונביז הפכה לאימפריה של מחלוקת במקום אימפריה של תורה כמו ליקווד.
 הם צריכים תשובה באותו מקום ואותו ציבור בבנייני האומה, בעת הקמת דגל המחלוקת
עיתון אחד מועצת אחת, מיינסטרים חרדי גדול , והסוף לחתירה אחד תחת השני , הסוף  לתחרות  והמחלוקות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 19:07 לינק ישיר 

דברוני כתב:
הטרגדיה היא של כולנו,

להיפך!

הטרגדיה הליטאית הנוכחית  היא ההזמנות האחרונה  להציל את הציבור החרדי מעצמו!

ציטוט מדברים שכתבתי  בנושא בעבר:

מה כבר לא נכתב על מלחמת ההשמדה ההדדית אשר מנהלים בס"ד משומדי ההשקפה הטהורה, עד כדי כך שביטויים כמו : "העיירה בוערת" ו"מה שהיה לא ישוב עוד"  "רבם דקרו" וכד' הפכו כבר למטבע לשון שחוקה.

מורי ורבותי!

הגיע הזמן לומר את האמת!  "העיירה אכן  בוערת" וטוב שכך!

רוב הציבור החרדי הדומם! נקעה נפשו משלטון האימה של מנגנון הגדיילים-גייחזים והוא מייחל ומצפה ליום בו יוכל לנהל את חייו בדרך התורה ברוגע ובשלווה כפי שהיה בכל הדורות, עד לפני 50 שנה עת הוקם מנגנון "דעת תיירע" מטעם הגדיילים-גייחזים.

כידוע לכל מאז הוקם מנגנון הגדיילים –גייחזים אין יום אחד שקללתו אינה מרובה משל חבירו ובכל רגע נתון חייבת לרחף מעל הציבור הק' איזו שהיא "גזירת שמד ו"פורענות כלשהי", או "פירצה נוראה", מבית ומחוץ,  המכניסה את הציבור לתכונה- הלם- זעזוע- תדהמה -חלחלה, ה' ישמור ויציל.  

לכן מורי ורבותי! אני הק' פונה אליכם בקריאת קודש בימים נשגבים  אלו  בהם משומדי ההשקפה הטהורה מקיזים את דמם אלו לאלו, להתחזק ביתר שאת וביתר עוז  בתפילה מעומקא דליבא שינחלו הצלחה מרובה במלחמת הג'יהאד,  ובעז"ה נזכה כולנו בקרוב לראות בביעור  שלטון הרשע של מנגנון הגדיילים-גייחזים מן העולם, ומלאה הארץ דעה את ה'.

אשרי המחכה ויגיע!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 19:56 לינק ישיר 

עוד משוגע. מילא.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 20:08 לינק ישיר 

בכל הקטע אהבתי את ה"לשמה" לשמה של מי? התורה? השכינה? או להבדיל הגויה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 20:13 לינק ישיר 

דברוני כתב:
אני רוצה למחות בבא אני לא שותף לחגיגות הפופקורן שלו שלהם, הטרגדיה היא של כולנו,
אני  עדיין חושב שאני מצטער יותר מהחברה הליטאים שפונביז הפכה לאימפריה של מחלוקת במקום אימפריה של תורה כמו ליקווד.
 הם צריכים תשובה באותו מקום ואותו ציבור בבנייני האומה, בעת הקמת דגל המחלוקת
עיתון אחד מועצת אחת, מיינסטרים חרדי גדול , והסוף לחתירה אחד תחת השני , הסוף  לתחרות  והמחלוקות. 

ההתנהגות של ליצמן בימים אלה עדיין מוכיחה על צידקת הצעד ההוא בתשמט.

עם הפלגים האחרים באגו"י אתם לא מסתדרים, אז גם על הליטאים רציתם להמשיך לשלוט?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 20:15 לינק ישיר 

באבא נשמה, אתה מה זה חוזר על עצמך..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 22:22 לינק ישיר 

סמינרהחדש כתב:
חברה חבדניקית סיפרה לי שאצלהם קנו טון פופקורן והם נהנים מההצגה של המתנגדים.

משעשע. אני מבין שהם כבר גמרו עם מלחמות המשיחיסטים.

חב"ד הם הגוף היחיד שעדיין משתמש במילה "מתנגדים", תקוע בטראומה בת כ 250 שנה, ועדיין לא מרגיש מספיק טוב עם עצמו בזכות עצמו, רק על ידי ללעוג ל"מתנגדים". עם זאת [תרתי משמע], ל"אהבת ישראל" שלהם אין אח ורע. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 22:30 לינק ישיר 

נתנאל34 מה יש לך עם חבד? באופן עקבי נטפל להם, משהו אישי או סתם? לא נראה לך מוגזם שרק בהם מצאת עוולות וחסרונות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 23:23 לינק ישיר 

איך יכול ליטאי להשתמד? הרי לשיטתך גוי הוא מעיקרא?
(ועכשו ברצינות;אני סבור שכבר מיצית את "משומדי ההשקפה" וכו'.יאללה חלאס! אשריך בזה ובאבא.אתה כבר בועט בגופה.מספיק)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2014 23:26 לינק ישיר 

אמרי בינה. אשמח אם תראה לי היכן יצאתי אי פעם בפורום נגד חב"ד, למעט מקרים כמו אלה, שבהם ניכרת השינאה העיוורת שלהם לליטאים. תודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2014 00:33 לינק ישיר 

לבאבא זוטא יש עבור כל מגזר ועדה חרדי את התואר שלו
מושחתי ש"ס, משומדי ליטאים,
רק תבחרו לאיזה מגזר אתם משתייכים, ובאבא זוטא מיד ימצא את התואר שלכם

מענין לאיזה מגזר מושלם נולד באבא זוטא עצמו, ושאותו הוא מסתיר כדי שח"ו לא נדביק לו תארים חזרה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2014 01:12 לינק ישיר 

איש_חשוב כתב:

מענין לאיזה מגזר מושלם נולד באבא זוטא עצמו, ושאותו הוא מסתיר כדי שח"ו לא נדביק לו תארים חזרה

בטח כמו שיש לו ארבעה ניקים, אחד חכם ואחד רשע ואחד תם ושאינו יודע לפתוח אשכול, יש לו גם  כמה מגזרים שנולד בהם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/2/2014 01:14 לינק ישיר 

הבחור גזור, אתה שואל על מגזר? 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מעשה בליטאי שנשתמד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.