בית פורומים בחדרי חרדים

חברים בבקשה לפתוח אשכולות שמבזים את ביבי נהנתניהו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/2/2014 09:36 לינק ישיר 
חברים בבקשה לפתוח אשכולות שמבזים את ביבי נהנתניהו

כמובן רק דברים שמותרים ע"פ החוק וחופש הדיבור

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 09:50 לינק ישיר 

צריך לבקש סליחה מאייכלר שתמיד אמר שנתניהו הוא הכתובת. צריך לבזות את החרדים שרצים אחרי נתניהו, וההוא הבני ברקי שהוא בליכוד כנציג החרדים. חוחא ואיטלולא עושים ממך. מה הועלת לחרדים בליכוד. בחסידות מודזיץ שם יש קבוצה גדולה של אנשים מצביעי ומאלילי נתניהו. כל החרדים שרצים לכנסים של הליכוד. את החרדי שעובד בשביל אלי כהן בבית שמש. את קרויזר ואת  הגורים שהצביעו בשביל ברקת (ולא שברקת מאכיל אותנו בינתיים מרורים כמו נתניהו אבל כרגע הוא עדיין חייב לאלו שעשו למענו, אלו שדאגו שייבחר לראש העיר ועבדו על זה  הרבה יותר מאשר החילוניים בעיר)ואת קבוצת שערי חסד שהרסו את היהדות. אילו החרדים היו דואגים לעצמם ולא מתנהגים כמו המושקה של הפריץ מזמן היינו מיעוט בעל כל הזכויות שמגיעות לו. אבל היות ויש לנו אנשי מה יפית, ולא עמוד שידרה - כולם עושים עלינו ועוד מהמקפצה.

ולך פותח האשכול לדעתי כדאי גם לפתוח אשכול על רבני "הבית היהודי" שהאח בנט הוא נציגם וכנראה גם מייצגם.

תוקן על ידי קרשינדו ב- 19/02/2014 09:51:55

תוקן על ידי קרשינדו ב- 19/02/2014 09:58:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 10:42 לינק ישיר 

אין לנו שום דבר עם ביבי. הוא שבוי.

הבעיה שלנו היא עם אורי אריאל ואורית סטרוק, על 12 המנדטים שמייצגים את בריוני ירושלים בני זמנינו. הם הבעיה והם ישלמו את המחיר המלא.

ביבי נתניהו עוד יהיה שותף מצויין שלנו ללמד את הבריונים בני זמנינו לקח בל ישכח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 10:51 לינק ישיר 

קהלת, למי התכוונת בפיסקה האחרונה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 10:58 לינק ישיר 

קהלת נזכר בגעגועים במנחם פרוש שהתאמץ ונסע בכוחותיו הדלים לעצרת נגד הגירוש בנתיבות וזעק שם נגד שרון הרשע, בזמן שבנו עשה מאמצים גדולים לשכנע את כל אדמו"רי שומרי אמונים להצביע נגד הגירוש בכנסת. לזכותו של קהלת ייאמר שגם באותם הימים הוא היה בדעת מיעוט בקרב המחנה הפרושניקי ובזמן שהפרושניקים לחמו נגד הגירוש הוא דווקא עלץ מהצד ושמח לאידם של המזרוחניקים שנואי נפשו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 11:20 לינק ישיר 

קהלת
אתה צריך כדור הרגעה.
מה יש לך כל כך נגד אנשים טובים וישרים?
מתגובותיך עולה שאו שבילדותך נפגעת ממזרוחניק או שאיזה מזרוחניק פיטר אותך מהעבודה פעם.
תירגע.
ההכללות שלך כנגד ציבור שבבסיסו הוא טוב גם אם אין אנו מסכימים איתו הרי הם כמו ההכללות של יאיר לפיד נגד החרדים.
אתה מעדיף את אחמד טיבי על אורי אריאל?
לאן התדרדרת? לאיזה שפל מוסרי הגעת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 11:31 לינק ישיר 

כאילו שמישהו יוכל אי פעם לגייס חרדים מהזן של קהלת.
כאילו שמישהו בצבא צריך אותם

הכל ענין של כסף. קהלת בוכה על הג'ובים שמפלגתו הפסידה בבחירות האחרונות.

הגיוס זה תירוץ מצחיק כדי להעביר את הנושא מכסף לפסבדו ערכים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 11:43 לינק ישיר 

1. התכוונתי לבריונים בני זמנינו. המתנחלים עוקרי הגפנים ושורפי הזיתים, חותכי צינורות ההשקיה ושורפי המכוניות. אלו המוציאים את דיבת עם ישראל רעה לעיני כל העולם. מה שקוראים בפוליטיקה "הבית היהודי".

2. אני לא שמחתי לאידו של אף אחד. אני גם לא צריך לשכנע אותך בכך, חפש בהיסטוריה של הפורום ותראה כמה דמעות הורדתי על גוש קטיף. למרות שהזהרתי אותם מראש כשהם הקימו את ממשלת שרון-לפיד-מפד"ל הראשונה שזה יהיה הסוף, אבל הם צחקו עליי אז, צחוק שהסתיים כזכור לכולנו בדמעות.

3. אני בהחלט נפגעתי ממזרוחניקים, כפי שכל הציבור החרדי נפגע ממזרוחניקים. פעם ראשונה בתשס"ג ופעם שניה בתשע"ג. אף מזרוחניק לא פיטר אותי, ההיפך הוא הנכון, אני אינני מתקשר היום עיסקית עם מזרוחניקים, למרות שעם חלק מהם עבדתי יפה מאוד לאורך שנים.

4. גם אני חשבתי פעם שמדובר בציבור שבסיסו הוא טוב. לצערי הרב טעיתי. וכן, אני בהחלט מעדיף את אחמד טיבי כשותף על פני אורי אריאל. אחמד טיבי מעולם לא רדף את עולם התורה ואת הציבור החרדי באופן אישי, מה שאורי אריאל ו-11 חבריו עושים כמעט מידי יום.

5. אני לא קשור לאף מפלגה, והג'ובים שהם הפסידו מעניינים את הסבתא שלי. אני קשור לעם ישראל, וליבי זועק מכאב על אנשים יהודים ועוד המתיימרים להציג את עצמם כשומרי מצוות, שבחרו לנתק את הקשר המרכזי שבים עם ישראל לארצו - זו תורת ישראל.

6. אני בהחלט לא מסוג האנשים שצה"ל צריך. אני סרבן מצפון, וכך יהיו ילדיי. חבל מאוד שכל הציבור החרדי מסתתר מאחורי הכסות של 'תורתו אומנותו' ולא אומר את האמת. אנחנו איננו מוכנים להיות חלק מצבא הכיבוש הציוני ופשעי המלחמה שהוא מבצע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 13:07 לינק ישיר 

לפתוח אשכולות נגד הנהתניהו וחבריו הנבל"ים לא ישנו כלום . אבל פתיחת אשכולות ברחבי העולם והצטרפות לגושי השמאל בארץ ובעולם נגד מדינת רודפי היהדות יעזרו גם ייעזרו להפיל את מה שקרוי מדינת האנטי יהודים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 15:20 לינק ישיר 

את ביבי מעניין רק הגלידה שלו ואם לא יהיו לו שם מספיק פיסטוקים - מצידו שימותו כולם, ושכל המדינה תלך לעז****...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 16:20 לינק ישיר 

אין איזה סרטון שאיזה סוס בועט לו במבושיו כמו לארודאן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 17:32 לינק ישיר 

לא רק קהלת נפגע מהם. כל היהדות החרדית!!! זו לא פעם ראשונה ולא שניה. הם השטינקרים שרוקדים מה יפית בפני כל חילוני. ואפילו הצדיקים והפרומרים שבהם. אם הם צריכים לעזור לחילוני או לחרדי הם תמיד יבחרו בחילוני. חבל שאי פעם מישהו העלה בדעתו ללכת פעם יחד לבחירות. דבר כזה כבר לא יקרה . יש כאן גט לכל הדורות. לא להאמין להם לעולם. וזה לא רק העמך, זה כל המנהיגות שלהם. כן כן, גם הרבנים שלהם. ההתנחמדות שלהם לחיילים ושוטרים בזמן הפינוי יהיה נר לרגלנו. שם הם רוצים לשאת חן. לא אצלנו. וכמים לפנים כך אנחנו נהיה להם! בוז נבוז להם. וכפי שמישהו כתב הבוקר - לפרסם רש/ימת מוצרים שלהם. הם מחרימים אותנו, כנראה זו השפה שהם מבינים. נחזיר להם. ומי שמנסה כאן באתר לשאת חן בעיניהם - לא חרדי הוא. הוא מזרוחניק, חילוני או חוזר בשאלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 17:35 לינק ישיר 

את נתניהו מאוד מעניין האשכולות.. אולי יעזור לפתוח אשכולות נגד מוכרי האשליות שנתניהו בעד האינטרס החרדי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חברים בבקשה לפתוח אשכולות שמבזים את ביבי נהנתניהו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר