בית פורומים בחדרי חרדים

האילן הקדוש.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-19/2/2014 10:47 לינק ישיר 
האילן הקדוש.

כל פעם אנחנו שומעים על העבודה זרה הזו בשידורי התרמה בתחנות הרדיו החרדיות. עד כדי כך שהתשדירים מספרים על אשה שבקשה מהאילן כך וכך ומיד נענתה וכיו"ב. אשירה של ממש.

מה שמדהים שבכל שעה יש 8 אילנות אחרונים, אבל אחרונים ממש לחלוקה. אי אפשר לשכפל את זה וכלום. ובשעה/ביום הבא, המקובל הידוע מצא עוד כמה יחידות בודדות של האילן הקדוש שיחולקו לתורמים.

מישהו יודע במה מדובר ?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 10:56 לינק ישיר 

קהלת כתב:

מישהו יודע במה מדובר ?

לא יודע מה מדובר
רק יודע שמיד ששומע שידור מהסוג הזה, אני סוגר או עובר תחנה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 11:08 לינק ישיר 

מ_וישי כתב:

מישהו יודע במה מדובר ?

לא יודע מה מדובר
רק יודע שמיד ששומע שידור מהסוג הזה, אני סוגר או עובר תחנה.

אני לכתחילה לא פותח את התחנה הזאת 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 11:16 לינק ישיר 

קהלת כתב:
האילן הקדוש.

כל פעם אנחנו שומעים על העבודה זרה הזו בשידורי התרמה בתחנות הרדיו החרדיות. עד כדי כך שהתשדירים מספרים על אשה שבקשה מהאילן כך וכך ומיד נענתה וכיו"ב. אשירה של ממש.

מה שמדהים שבכל שעה יש 8 אילנות אחרונים, אבל אחרונים ממש לחלוקה. אי אפשר לשכפל את זה וכלום. ובשעה/ביום הבא, המקובל הידוע מצא עוד כמה יחידות בודדות של האילן הקדוש שיחולקו לתורמים.

מישהו יודע במה מדובר ?

אתה לא יודע במה מדובר??

מדובר ברמאות פשוטה ובטיפשים רבים!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 12:25 לינק ישיר 

[quote]כל פעם אנחנו שומעים על העבודה זרה הזו בשידורי התרמה בתחנות הרדיו החרדיות. עד כדי כך שהתשדירים מספרים על אשה שבקשה מהאילן כך וכך ומיד נענתה וכיו"ב. אשירה של ממש.

מישהו יודע במה מדובר ?[/quote]

חפש את האילן הקדוש בגוגל ותדפיס.
אם אתה רוצה את זה בכתב סת״ם על נייר קלף, תמצא מישהו שיעשה לך את זה, וזה בטח לא יגיע אפילו לשבריר מתוך ה״רק חי שקלים ב-99 תשלומים״ או ״רק 99 שקלים בחי תשלומים״.
ולגבי זה שבכל שעה יש 8 אילנות אחרונים (אגב, לפעמים גם באמצע הלילה), זה בגלל שזה שידור חוזר שמשודר שוב ושוב ושוב ושוב
(ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב).
אבל נראה לי שאתה יודע בעצמך שזה שידור חוזר, ורק רצית להסתלבט עליהם, ואני חייב להודות שעשית את זה בהצלחה רבה, ואפילו הוצאת לי את המילים מהפה!  (או בתרגום לעברית: ״ש׳כוייח!״).

אגב, היתה פעם כתבה על כך שרוב הכסף לא מגיע ליעדו (האלמנה המסכנה המטופלת ב-27 יתומים שסובלים מחרפת רעב וחובות עתק ונתקפה במחלה הקשה לא עלינו), אלא נגזר בדרך ע״י מתווכים, שדרנים, משרד הפרסום, הרב שנותן את השם שלו, האילן הקדוש והצ׳ופרים למיניהם, תחנת הרדיו, ועוד ועוד.

אם נכון הדבר, אני מקווה שמישהו ירים את הכפפה, יצרף כמה מגדולי הדור ליוזמה, ויקים ארגון שבכל קמפיין כזה שמתפרסם בקול במירמה או בקול חי, יפרסם חשבון בנק שכל שקל שנכנס אליו יגיע למשפחה ולא למתווכים, ואז אנשים יוכלו לשמוע את הקמפיין המקורי ברדיו, ובמקום להתקשר למספר הטלפון, לחפש דרך הקרן את החשבון הספציפי לאותו קמפיין, להעביר אליו את הכסף, ולדעת שכל אגורה שלו הגיעה למשפחה, כפי שגדולי הדור החתומים על זה מתחייבים.

אני לא מדבר על קרן נוספת שתפרסם מקרים קשים נוספים, אלא קרן שתתרום למקרים שתחנות הרדיו כבר מפרסמות בעצמן, רק שהיא תעקוף את כל המתווכים.

אני מניח שיהיו כמה תחנות רדיו שיתמוטטו בעקבות יוזמה זאת, אבל אם כל תקומתן היא בזכות גזילת כספים מפיהם של אלמנות יתומים וחולים קשים, אז מצווה שזה יקרה, ויפה שעה אחת קודם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 14:19 לינק ישיר 

האילן הקדוש

mc1975mc1 mc1975mc1·95 סרטונים
186

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/2/2014 15:57 לינק ישיר 

גיוס כספים ברדיו מצוי בעיקר בסביבות נוצריות בארה"ב שם מגייסים מדלי-הדעת כספים ללא סוף, ב"ה גם במחנינו כמה מגלומנים מנצלים את המסכונים ומגייסים מהם כספים לגניבת הצדקה דרך הרדיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2014 14:15 לינק ישיר 

סגולת האילן הקדוש היא שכמה שנותנים תמיד נשאר 8 אחרונים

תוקן על ידי רובע ב- 24/02/2014 14:15:03

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האילן הקדוש.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר