בית פורומים בחדרי חרדים

מלך כי ימלוך!!! [מחאת כבוד התורה]

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/3/2014 22:52 לינק ישיר 
מלך כי ימלוך!!! [מחאת כבוד התורה]


אוזנינו תחרדנה משמוע שמועה נוראה כי באה, אבוי נתפלשו צעירי ישראל בעפר וזוהמה! כי העזו לפעור פיהם וידיהם בישיבה הק' הידועה בירושלים. אוי לנו - עוד לא כבתה ההתעוררות הגדולה מכינוס קידוש ה' והתורה ביום ראשון, וחילול ה' כה נורא מתרחש מול עינינו - צלם בהיכל.

כיצד מעיזים אבודי הנפש אבירי השקר, צעירים תינוקות ממש, בחוצפה יתירה וחדלון השכל, לעשות מעשה כה נפשע! ועוד כלפי ראש ישיבתם האהוב! מלך בתפארתו! 

אוכלי החינם, חושבים לתקן את עולמם בהשחתת המידות והעזת פנים כלפי מיטיבם, המשרך רגליו בנכר עבורם - כעת חיה! - ומוסר נפשו בעבור ישיבתו הרמה - היש חוצפה ועזות מצח גדולה מזו?! 

מלך כי ימלוך באריכות ימים על ממלכתו - ממלכת משפחתו, יפאר את כותל המזרח של עולם הישיבות לנצח, ואלו השפנים והפחדנים שרק לקשקש על קיר יכולים - יכלו ויתפוגגו, עם מורה דרכם השותק להסכמתם, כי סוף האמת לצאת ולנצח כל שקר וכזב.

ידוע תדע: יד המקעקעת בזיון עלי קיר אינה יד צעירה לבדה כי אם רודפי הכבוד והשררה הנחוה, אלו הפוחזים והריקים דלי הדעת, אוחזי הקרדום הידוע מימים ימימה הפורסים טלפיהם בצדקות ובשרירות לבם ילכו במועצתיהם - ידיהם מגואלות בשחור ע"י אפור וקירות בית המדרש יצעקו את חרפתם! לא לנצח אשמתכם תוסתר כי יום ה' קרב ובא וסופכם נראה באופק - בחשכתו וחרפתו.

לו רק השכילו, רעשני העמלקים הללו, להרים ראש מערימת האשפה הסובבת אותם, היה אורו הגדול של ראש הישיבה מסנוורם ומחזירם למוטב - מלך בתפארתו ראו וקדשו!  במקום זאת הם מעדיפים לישב בין ליצים ולעורר ריבים ומחלוקות - אך טעות בידם, אין כאן לא ריב ולא מחלוקת, יש כאן מלך ומנצח, ואכולי הנפש בריוני הדממה אינם יודעים את נפשם, ורק במחתרת יתנו קולם. באור אין להם קיום, והוא - על ממלכתו יכון לבטח.

אנו הקטנים מחזקים ידי רה"י, ידעו כל תלמידי הישיבה כי את נפשך הנך מוסר בעבורם, יסירו מאיתם את החרפה בדמות המערערים על מלכותך, הרחק מוריהם וראשיהם - ובא לציון גואל.

החותם בדמע על דם רה"י שהותר, בנש"קדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/3/2014 23:05 לינק ישיר 

הם בסך הכל עשו מה שאתה עושה כאן נגד רבנים וגדולי הדור כל הזמן
מה קרה, ראש הישיבה "בן דוד" שלך?דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-5/3/2014 23:19 לינק ישיר 

אין לי שום דבר נגד ר' יוסי חברוני. יתכן ואפילו הוא צודק.
אבל יש כלל ישן שאומר, אל תהיה צודק תהיה חכם, ועל הכלל הזה הוא לא שמע.

אחרי שהוא התפטר מכל מתנגדיו, וכל אלו שעשו לו צרות התחתנו ועזבו את הישיבה, במקום להשקיע בדור החדש ולהתנתק מעמדת המנהל, הוא ממשיך לעשות את אותן הטעויות.
מה הוא הרוויח?
יתכן ולא יהיה 'פורים רוב' (רישמי לא יהיה, יהיה מחתרתי בפנימיה שיהיה מצחיק יותר וארסי יותר...), יתכן והוא גם חוסך כמה שקלים מכל מיני החלטות, אבל את הדבר החשוב הוא מפסיד.
הוא הקים דור חדש של מורדים בו, והוא דוחק את האפשרות שלו להיות ר"י מן המנין בעוד לפחות מחזור שלם.... 

תוקן על ידי yeshivish ב- 05/03/2014 23:19:22
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-6/3/2014 02:25 לינק ישיר 

הוא ראש ישיבה? הוא לא רק מנהל בסה"כ?

אבל מה שנכון, העיתוי לבטל תלמוד תורה של ישיבה ענקית כזו, יומיים אחרי עצרת המיליון בה דרש כל הציבור החרדי שיניחו לו ללמוד והתורה היא חיינו בלהבלהבלה ולא יגייסו אותו - הוא פושע, צבוע ובזוי.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מלך כי ימלוך!!! [מחאת כבוד התורה]
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר