בית פורומים בחדרי חרדים

תרחיש אימה: הבד"ץ יימחק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/3/2014 16:16 לינק ישיר 
תרחיש אימה: הבד"ץ יימחק

מהמידע הצבור עמי, והוא מידע אמין, אם וכאשר אלי כהן ינצח את הבחירות בהפרש זעום של כמה מאות קולות, אזי יתקל הבד"ץ בהחרמה חריפה של כל העולם החרדי כולל סאטמר.

גם ב"עדה" פנימה תהיה מרידה מאותם אלו שמצפונם הנקי קרא להצביע, והמעורבות של העדה בבחירות החוזרות היא שהכריעם להישאר בבית, בניגוד למסקנות ההלכתיות של כל אחד בפרטות, כאשר כל אחד יש לו מבחר לבחור לו רב מקורב לבד"ץ שהפר את קנאותו ומורה להצביע לראשונה בהיסטוריה.

וכבר ראינו בהסטוריה הלא כה רחוקה של בית שמש, אך לפני 5 שנים במערכת הבחירות הקודמות, אז בחר הבד"ץ בהימנעות, וקיימו את עצרת הבחירות יממה אחרי (!) הבחירות. היש הימנעות גדולה מזו? - המעורבות הפעם תעמוד להם לרועץ עצום וסכנת הכחדה של ממש.

אישית, כאוהד העדה, חושב שדווקא מי שעתיד עדת העדה חשובה לו אידיאולוגית, כי רוצה הוא להשתייך לעדה קפדנית ומהודרת לדעתו, דווקא הוא צריך להיות מפוחד היום, מתסריט בלהות שקרובה מאד למציאות, בו אלי כהן מנצח בהפרש זעום, הפרש כה צמוד שלכ"ע יש בידי העדה כוח זה.

יש מצב לאמר בפשטות:

אוהד "עדה" מחויב להציל את כבודה ועתידה המכריע של העדה, ולצאת ולהצביע.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 16:25 לינק ישיר 

truth10 כתב:

מהמידע הצבור עמי, והוא מידע אמין, אם וכאשר אלי כהן ינצח את הבחירות בהפרש זעום של כמה מאות קולות, אזי יתקל הבד"ץ בהחרמה חריפה של כל העולם החרדי כולל סאטמר.

גם ב"עדה" פנימה תהיה מרידה מאותם אלו שמצפונם הנקי קרא להצביע, והמעורבות של העדה בבחירות החוזרות היא שהכריעם להישאר בבית, בניגוד למסקנות ההלכתיות של כל אחד בפרטות, כאשר כל אחד יש לו מבחר לבחור לו רב מקורב לבד"ץ שהפר את קנאותו ומורה להצביע לראשונה בהיסטוריה.

וכבר ראינו בהסטוריה הלא כה רחוקה של בית שמש, אך לפני 5 שנים במערכת הבחירות הקודמות, אז בחר הבד"ץ בהימנעות, וקיימו את עצרת הבחירות יממה אחרי (!) הבחירות. היש הימנעות גדולה מזו? - המעורבות הפעם תעמוד להם לרועץ עצום וסכנת הכחדה של ממש.

אישית, כאוהד העדה, חושב שדווקא מי שעתיד עדת העדה חשובה לו אידיאולוגית, כי רוצה הוא להשתייך לעדה קפדנית ומהודרת לדעתו, דווקא הוא צריך להיות מפוחד היום, מתסריט בלהות שקרובה מאד למציאות, בו אלי כהן מנצח בהפרש זעום, הפרש כה צמוד שלכ"ע יש בידי העדה כוח זה.

יש מצב לאמר בפשטות:

אוהד "עדה" מחויב להציל את כבודה ועתידה המכריע של העדה, ולצאת ולהצביע.

צודק בכל מילה. אני לא מקנא ב'עדה' אם חלילה היהדות החרדית תפסיד בבית שמש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 16:33 לינק ישיר 

לא צריך באמת לירות לכל הכיוונים.
הרבה קנאים הולכים להצביע הרבה יותר ממה שציפו וכל הכבוד להם על כך, אני בטוח שבמטה של החילונים והסרוגים מורטים את שערות ראשם על השיוני הדרמטי הזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 16:42 לינק ישיר 

אנשי פורוש מתחילים  באיומים?  האשמה תיפול רק  על הזיפנים, אלה שחברו לרודפי עולם הישיבות[המתמידים את פורוש] שבגללם יש את הביקורת בישיבות, בגללם אין את חריש....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 16:46 לינק ישיר 

אני לא פרושניק. אני עדהניק שלא הצביע מעולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 16:52 לינק ישיר 

אין ספק שאם יהיה הפסד בבי"ש, היחס אל העדה החרדית יתדרדר עוד יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 17:09 לינק ישיר 

truth10 כתב:
אני לא פרושניק. אני עדהניק שלא הצביע מעולם.

האינך יודע ש"ברוני" הוא מפעיליו הנמרצים של אלי כהן
שפועל למניעת הצבעת הקנאים כעצת יועצו החרדי האחיתופל מיודעינו עקיבא בןגרטן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 17:56 לינק ישיר 

היחס אליהם הפאסיביים צריך להיות בדיוק כמו היחס לחסידי גור שהיו אקטיביים ופעלו ועשו ככל יכולתם לבחירתו של ראש עיר חילוני בירושלים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2014 18:04 לינק ישיר 

אויך מיר א אימה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2014 00:02 לינק ישיר 

I.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2014 01:18 לינק ישיר 

ולו רק בשביל שזה יקרה שווה שאבוטבול יפסיד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2014 01:22 לינק ישיר 

גם משהו.

אם לא הצלחנו למחוק את הבג"ץ, לפחות את הבד"ץ..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2014 02:05 לינק ישיר 

בגלל כמה מאות קנאים
ניצח אבוטבול

עכשיו תודו לקנאים !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/3/2014 02:11 לינק ישיר 

לא יאומן. עכשיו מאור עינים חוזר גם ללקט אהדה....

אולי נשנה את הכותרת ל"בג"ץ"?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תרחיש אימה: הבד"ץ יימחק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר