בית פורומים בחדרי חרדים

חברים, דלתא או אל על? מה אתם ממליצים?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/3/2014 20:52 לינק ישיר 
חברים, דלתא או אל על? מה אתם ממליצים?

.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 20:53 לינק ישיר 

דלתא ללא ספק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 20:59 לינק ישיר 

Malaysia Airlines

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 21:05 לינק ישיר 

גדי11 כתב:

Malaysia Airlines

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 21:14 לינק ישיר 

דווקא חברה טובה,כל עוד אין רמז למה גרם לתאונה לא נוכל לדעת, אבל זה חברה עם מטוסים חדישים (טריפל 7 הוא  אחד ממטוסי הנוסעים המתקדמים והאמינים בעולם) טייסים מנוסים והיסטוריה נקייה.
כמעט לכל חברות התעופה התרסקו מטוסים, כולל אל על ודלתא. כל חברות התעופה הגדולות בעולם ריסקו מטוסים. אייר פראנס למשל ריסקה מטוס שלא נמצא במשך כשנתיים, אמנם מצאו גופות תוך כשבוע, אבל המטוס נמצא רק כעבור כמעט שנתיים.
מה גם שהסיפור פה הוא חתיכת חידה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 21:34 לינק ישיר 

ראשית, "אל על" היא חברה ש"רישמית" היא שומרת שבת,

מטוסיה ה"רישמיים" שזה רוב רובם של מטוסיה אינם טסים בשבת וזהה קידוש השם עצום בכל העולם,

וצריך לתמוך בכל מקדשי שם שמים.

שנית, רוב רובם של מטוסי על על שטסים לארה"ב הינם נוחים יותר מאשר מטוסיה של חברת דלתא.

שלישית, השירות ב"אל על" טוב יותר מאשר דלתא, המרווח במושבים טוב יותר.

כך שאין כל סיבה שאיש חרדי ייסע בדלתא במקום בחברת אל על ששומרת שבת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 22:43 לינק ישיר 

אני מסכים איתך שחברת אל על שומרת שבת וזהו קידוש ה' וצריך לעודדם אבל שהשירות והמושב יותר נוח אני לא בטוח

בגדול ישראלי שרוצה להרגיש בבית עדיף כנראה אל על
אבל מבחינת נוחות דלתא נוסעת בקו ת"א ניו יורק במטוס ג'מבו 747 מרווח הכיסאות יותר נוחים ומרווחים יש אפשרות כיוונון בראש הכסא לאחיזת הצוואר והראש שאין באל על אפשרות הטענה לנגנים וכל מה שאפשר להטעין בUSB, יש תמיד דייל אחד לפחות דובר עברית ההודעות במטוס מושמעות גם בעברית מאוורר אויר אישי שאפשר לכוונו עליך ולקבל משב אויר שזה מאוד נחוץ במטוס הרבה פעמים

חברות בסקיי מיילס שלאחר שצברת 25000 מייל'ס (כל טיסה הלוך חזור לניו יורק מקבלים כמעט 12000 מיילים) אתה מקבל מעמד סילבר (כסף) שמזכה אותך חינם במזוודה נוספת בכל נסיעה ולכל מי שנוסע עמך באותו הזמנה, אפשרות ישיבה במחלקת תיירים מרווח חינם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 22:50 לינק ישיר 

זה אומר שצריך לטוס 3X למנהטן ....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:02 לינק ישיר 

רעונוביץ, פונקט פרקרט. בדיוק, אבל בדיוק הפוך. דלתא משתמשים במטוסים יותר חדשים ונוחים, שניהם משתמשים לרוב ב747-400, אלא ששל אל-על זה מטוסים בני 20-25 שנים ושל דלתא לרוב  בני עד 10 שנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:21 לינק ישיר 

באופן כללי בדלתא תקבל שירות יותר טוב שכולל גם סנדוויצ'ים ופרי כשר למהדרין שזמין במטבחים במשך כל הטיסה.

הצ'ק אין בארה"ב מהיר מאוד בדלתא, אין כמעט תור (ב אל על תוכל לפעמים לחכות יותר משעה).

באל על יבקשו ממך המון כסף על 1 ק.ג.  עודף משקל ובדלתא בד"כ לא יעשו מזה עסק.

באל על יש לפעמים מחסור במקומות ואז אם תגיע שעה וחצי לפני הטיסה לשדה התעופה הם יגידו לך שהגעת באיחור ואין להם מקום בשבילך. אני ראיתי פעם משפחה שלמה שהגיעו שעה וחצי לפני הטיסה ואל על אמרו להם שאין להם מקום בשבילם כי איחרו להגיע לשדה התעופה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:23 לינק ישיר 

למה שלא יהיה מקום , אם הזמינו כרטיסים ?

אני הגעתי 3 שעות לפני - (הלוך)

וחכיתי , ורק שהתחילו להעלות את הנוסעים (כחצי שעה לטיסה ) אז בדקו שמות

בחזור בכלל, הגעתי יחסית מאוחר לנדרש, (בדר"כ אני מקדים) כחצי שעה לטיסה ולא אמרו לי כלום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:25 לינק ישיר 

בכלל לא שאלה

ברור שדלתא

שירות הרבה יותר טוב
יחס מצוין
הכסאות פחות מצופפים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:26 לינק ישיר 

אילו היית שואל לאירופה, הייתי עונה לך בפירוש: לא אל-על. פשוט, כמעט אין טיסה שאין בה סרטים מטונפים. (לאירופה ישנן טיסות רבות ללא סרטים כלל, ולכן אכן יהודים יר"ש ותלמידי הישיבות מעדיפים חברות אחרות)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:27 לינק ישיר 

קוראים לזה אובר בוקינג.
ועוד 1, אני לא מבין איך אתה מעיז לומר כזה דבר על אלעל הרי השור היה ב2 טיסות שלמות של אלעל ובאחד אף הגיע מאוחר, ולא העיפו אותו מהטיסה. אז איך אתה מעיז לחלוק על ראיות הברזל שהשור הביא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:29 לינק ישיר 

דקחר כתב:
אילו היית שואל לאירופה, הייתי עונה לך בפירוש: לא אל-על. פשוט, כמעט אין טיסה שאין בה סרטים מטונפים. (לאירופה ישנן טיסות רבות ללא סרטים כלל, ולכן אכן יהודים יר"ש ותלמידי הישיבות מעדיפים חברות אחרות)
זה לא כ"כ נוגע, כי לארה"ב בד"כ משתמשים במטוסי ה747 שיש להם מסכים אישיים גם באלעל, ואשר על כן, לא רוצה אל תראה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/3/2014 23:33 לינק ישיר 

שור הנכבד:

אין כזה דבר שהגעת חצי שעה לפני הטיסה לשדה התעופה והעלו אותך, הטיסה לארה"ב נסגרת ההרשמה 45-60 דקות לפני הטיסה ואז מתחילים עם הבורדינג (גם בדלתא לא היו מעלים אותך בטיסה לארה"ב בהגעה לשדה התעופה חצי שעה לפני הטיסה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חברים, דלתא או אל על? מה אתם ממליצים?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.