בית פורומים בחדרי חרדים

נהג של חברת "עילית" נוהג באלימות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/3/2014 19:01 לינק ישיר 
נהג של חברת "עילית" נוהג באלימות

קוראים מכאן לחברה הזו עילית - קוים,

שירות התושב לא לעיניכם, זה כבר כולם רואים ויודעים,
המחדלים שלכם בתחבורה בביתר בשעות "קצת עומס" בערבי שבת ובמוצאי שבת וכדו', לעכב את הנוסעים 20 דק' ויותר בכניסה לעיר עם אוטובוסים ישנים,  לא להגיב לתגובות שנשלחות אליכם,    

אבל שהנהגים יתנהגו באלימות?? זה כבר יותר מדאי.
הנה הוידאו.* xcodebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" height="344" width="425" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" > <*

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2014 19:45 לינק ישיר 

אינני בא להצדיק ח"ו את המעשים של הנהג ולדעתי אסור שימשיך להיות נהג בכלל ונהג אוטובוס בפרט אבל הבחור שקיבל את המכות גם לא נראה לי צדיק גדול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2014 19:49 לינק ישיר 

קישור לא עובד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2014 22:23 לינק ישיר 

אין לי מושג מה בדיוק היה שם, אך בנוגע לדעתם של תושבי ביתר על החברה, אתה פשוט טועה, זו חברה אהודה מאד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2014 23:28 לינק ישיר 

הנערי שוליים האלו יכולים להוציא גם את האדם הרגוע בתבל משלוותו,
על אחת כמה וכמה שהנהג יצא מכליו.
צריך להוקיע את אותם נערים, ולהכניס אותם למסגרות מתאימות להם. או במסגרת חינוכית כל שהיא, או במסגרת כלא זה או אחר...

תוקן על ידי שבי_שומרון ב- 17/03/2014 23:28:26

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2014 23:42 לינק ישיר 

קשה לי להאמין שהייתי נוהג אחרת!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2014 22:26 לינק ישיר 

עדייןבגלות כתב:
אין לי מושג מה בדיוק היה שם, אך בנוגע לדעתם של תושבי ביתר על החברה, אתה פשוט טועה, זו חברה אהודה מאד.

ומה תגיד על זה?? מתוך אתר : "ביתר בתנופה"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2014 22:26 לינק ישיר 

𔂙 תגובות:

1. אנונימי18/03/14, 13:30

וכשכן הגיע אוטובוס היה רק לA . איפה השירות לתושבי B? אני אישית חיכיתי מעל חצי שעה . ליבי יוצא לתושבי B זוגות צעירים וילדים קטנים. ביום היה חם ובלילה נהפך לקור קפור ! הסדרן בתחנה לא נתן שום מענה רק אחרי שלא נתנו לאוטובוס ריק קל קווים להמשיך לנסוע התחיל לזוז משהוא. האותו הדבר היה אחרי העצרת תפילה . 20 אוטובוסים ריקים של קווים לאומת 5 אוטובוסים מפוצצים של עילית. איפה התדמית של "עילית" הישנה לעומת קווים החדשה !?!

השב
  2. אנונימי18/03/14, 13:41

גם אנחנו היינו בין העומדים בשרי ישראל בשעה 12:00 בלילה בקור ובכיות הילדים, לא היה שום התייחסות מהחברה גם לאחר עשרות פניות, גם הסדרן (מוחמד) שהיה במקום נעלם פתאום וחזר רק לאחר 25 דקו' (עם עוד סדרן - יכול להיות שפחד מרוב האנשים שבתחנה) ואמר שאמור להגיע 2 אוטובוסים אחד לגבעה א' והשני לגבעב ב' בו בזמן שהיו בתחנה למעלה מ-150 אנשים (את זה שאמור להגיע 2 אוטובוסים אמר כבר 25 דקו' קודם שהיו בתחנה רק קומץ קטן של אנשים) וכמובן לאחר שהגיע האוטובוס הראשון לגבעה א' היו דחיפות וצעקות, וגם הנהג לא נתן בתחילה לעלות לאוטובוס לא פתח את שני הדלתות, ולמטה נשארה אמא (משפחת ש.) עם עגלה ותינוק וילדיה היו על האוטובוס והנהג התחיל לנסוע עד שהאנשים הקימו צעקות ואז נאות הנהג לפתוח את הדלת לאמא המסכנה והילדים הבוכים איפוה אמא, ולאחר כמה דקות הגיע האוטובוס לגבעה ב' ושוב חזרו הדחיפות והצעקות וכשכולם עלו ותפסו ספסלים ומקומות, נזכרו שיש אשה על כסא גלגלים עם 3 ילדים וכמובן היו צריכים לפנות מס' ספסלים עבורה ושוב היו צעקות בקיצור בלגן גדול
    האם זה הכוונה באים נוסעים כבר עדיף שיהיו תחנות רגילות שהרי בזמן שחכינו בתחנה עברו למעלה מ-20 אוטובוסים שבחלקם היה מקום לשבת ???
    מקווה שהמצב לא יחזור שוב ושבאמת החברה תועיל לתת שירות יותר טוב לציבור נוסעיה
    נ.ב.
    ממתי שחברת עילית זכתה במכרז גם במודיעין עילית (קווים) אנשי ביתר התחילו לקבל פחות שירות עדיף שיהיה פיצול בין תושבי ביתר לתושבי מודיעין וכדו'

השב
  3. בס"ד
    גם אוטובוסים פנימיים של העיר לא נסע כרשום בלוח הזמנים של פורים! התקשרתי למוקד כמה וכמה פעמים עד שענה לי מוקדן. אמרתי שיש בעיה בקו 3 ונוסעים מחכים בתחנה 25 דקות, למרות שלפי לוח זמנים כל רבע שעה יש אוטובוס, אבל המוקדן במקום לבדוק מה קורה, אמר שמעביר פנייה שלי לטיפול.
    מקווה אני מאוד שהם לא יתחילו לעבוד כמו ביתר תור!
    אברהם שוליאקוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-19/3/2014 00:46 לינק ישיר 

את התגובות שם גם אתה יכולת לרשום...
עובדתית אני נוסע הרב בקו ביתר-ירושלים, ומכיר רבים מתושבי ביתר, הם אומרים שהיתה ירידה כלשהי ברמת השירות מאז המעבר ל'קוים', אך עדיין מדובר בשירות מעולה.
ואגב אפרופו 'ביתר בתנופה', מה תגיד על זה?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > נהג של חברת "עילית" נוהג באלימות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר