בית פורומים בחדרי חרדים

השופטת ממשפט יתד נאמן מועמדת לבית המשפט העליון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-22/8/2014 03:10 לינק ישיר 
השופטת ממשפט יתד נאמן מועמדת לבית המשפט העליון

השופטת רות רונן שפסקה בזכות הפלג הב"ב נגד הפלג האשדודי במסגרת סכסוך השליטה ביתד נאמן, מועמד לכהונה בבית המשפט העליון. כזכור היא גם העוזרת לשעבר של יוסי שריד, כך שסיכוייה נראים לא רעים בכלל:

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 05:36 לינק ישיר 

בבחינת כל המצר לישראל נעשה ראש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 07:57 לינק ישיר 

אולי הרב קניבסקי ברך אותה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 13:29 לינק ישיר 

אחרי שהוכיחה במשפט הזה שהיא שופטת עניינית ובקיאה בחומר היטב ולא נותנת לנוכלים לסובב אותה אכן אין ראוי ממנה לכהן בבית משפט העליון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 13:47 לינק ישיר 

גם  מלצר שהיה  עורך  דין של רי"ג אידלשטיין  כשפנה  לערכאות מונה  לעליון

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 13:54 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
השופטת רות רונן שפסקה בזכות הפלג הב"ב נגד הפלג האשדודי במסגרת סכסוך השליטה ביתד נאמן, מועמד לכהונה בבית המשפט העליון. כזכור היא גם העוזרת לשעבר של יוסי שריד, כך שסיכוייה נראים לא רעים בכלל:

אני מבין שאתה זה ההשקפה הנכונה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 14:14 לינק ישיר 

לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:09 לינק ישיר 

נחתום כתב:

תגיד לי, מה הקטע שלך להכפיש את שמו של מרן הגרי"ג שמעולם לא דרך בבית משפט ולא מופיע כשום צד בערכאות בנושא פוניבז'?

האם אתה שוב מבלבל עם מרקוביץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:19 לינק ישיר 

חיים_התמים כתב:
תגיד לי, מה הקטע שלך להכפיש את שמו של מרן הגרי"ג שמעולם לא דרך בבית משפט ולא מופיע כשום צד בערכאות בנושא פוניבז'?

האם אתה שוב מבלבל עם מרקוביץ

מי  שלמד  בפונבי'ז יודע שכל מעשיו  של מרן הגר"א כהנמן  נעשים על פי רי"ג אידלשטיין  ולחלופין  כל מעשיו  של הגר"ש מרקוביץ נעשו על פי  מרן הגרי"ש זצ"ל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:29 לינק ישיר 

אבל הגר"א כהנמן לא "רץ" למשרת ה"גדול". 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:32 לינק ישיר 

אילו היית לומד בפוניבז' היית יודע שכל מעשיו של מרן הגרי"ג הוא להרחיק את הבחורים מהמחלוקת על אף שלכהנמן זה לא ממש התאים, דוגמא ברורה לכך תמצא בהתעקשותו לרדת לאוהל קדושים תוך הפקרת היכל הישיבה בשבתות לידיו של המחבלים מסיבה אחת ויחידה.

ולומר שמעשיו של מרקוביץ הוא ע"פ הגרי"ש שוה באותה מידה לזה שנתי גרוסמן עושה את כל מה שר' מאיר סולובייציק אומר לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:33 לינק ישיר 

לומדמכלאדם כתב:
אבל הגר"א כהנמן לא "רץ" למשרת ה"גדול". 

גם  הגר"א  בוסיקלה  לא  "רץ" למשרת ה"גדול"

ברוך  ה'  שלפחות  הם יודעים  את מקומם כמנהלי ישיבת פונבי'ז

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:35 לינק ישיר 

חיים_התמים כתב:
אילו היית לומד בפוניבז' היית יודע שכל מעשיו של מרן הגרי"ג הוא להרחיק את הבחורים מהמחלוקת על אף שלכהנמן זה לא ממש התאים, דוגמא ברורה לכך תמצא בהתעקשותו לרדת לאוהל קדושים תוך הפקרת היכל הישיבה בשבתות לידיו של המחבלים מסיבה אחת ויחידה.

ולומר שמעשיו של מרקוביץ הוא ע"פ הגרי"ש שוה באותה מידה לזה שנתי גרוסמן עושה את כל מה שר' מאיר סולובייציק אומר לו.

אם הוא  היה רוצה  להרחיק  את הבחורים  מהמחלוקת  הוא היה עושה  את זה.

המעלה  הגדולה שלו  שהוא  יודע  לצאת  מהזירה לפני הפסד טוטאלי  מה  שאי אפשר לומר  על שאר אנשי הצוות שלו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:47 לינק ישיר 

הגרי"ג אכן עשה את זה וממשיך לעשות את זה להרחיק את הבחורים בישיבה מכל שייכות למחלוקת, וזה סוד ההצלחה של הישיבה. לעומת מרקוביץ שאת כל כוחו שאב מעשרות הבחורים שהוא הרס בשביל לקדם את הקריירה האישית שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:54 לינק ישיר 

נחתום

כמדומני שאינך מכיר את האנשים. לגרי"ג לא היה דבר במחלוקת הזו. אני עדיין זוכר את הזמנים ששני הצדדים טענו שהוא שלהם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/8/2014 15:57 לינק ישיר 

לומדמכלאדם כתב:
נחתום

כמדומני שאינך מכיר את האנשים. לגרי"ג לא היה דבר במחלוקת הזו. אני עדיין זוכר את הזמנים ששני הצדדים טענו שהוא שלהם. 

גם  אני  זוכר  אבל  מאז  זרמו  הרבה מאד  מים בירדן  והוא  הפך את עצמו לראש החץ במאבק  בדין  תורה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > השופטת ממשפט יתד נאמן מועמדת לבית המשפט העליון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.