בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

קונצרט חזנות בביהכ"ס הגדול של תל אביב

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/8/2014 15:30 לינק ישיר 
קונצרט חזנות בביהכ"ס הגדול של תל אביב

בעקבות הצלחת קונצרט החזנות בהיכל התרבות בפתח תקוה בחודש המורשת היהודית  יתקיים קונצרט נוסף ברוח הימים הנוראים בהשתתפות תלמידי ובוגרי בית הספר לחזנות יחד עם מורי בית הספר וחזנים נוספים.
ביוזמה משותפת של האגף לתרבות תורנית בעיריית פתח תקוה והנהלת בית הספר לחזנות בפתח תקוה ניתנת במה לתלמידים להופיע בקונצרט מיוחד זה ובקונצרטים נוספים
זה המקום להודות לחזן ונשיא בית הכנסת מר שלמה פיבקו על שיתוף הפעולה
המודעה:

תוקן על ידי אביעילי ב- 25/08/2014 15:30:28

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2014 17:45 לינק ישיר 

לאלו המתכוונים להגיע לקונצרט ולקטרג על שהחזנים שבתמונה נתנו את "המעט" לעומת פרחי-החזנות שנתנו את המירב (זוכרים,,,,,"רוממות" ושות' בדיווח הקונצרט בפ"ת)-מוטב שלא תגיעו.אישית,מחכה בקוצר רוח.שאלה:האם הכניסה בתשלום ואז זה "יותר מסודר" או בשיטת -כל הקודם זוכה-היינו בחינם.

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 25/08/2014 17:48:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 00:02 לינק ישיר 

לכל הפונים באישי - הכניסה חינם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 07:54 לינק ישיר 

מן הראוי שהחזן ונשיא בית הכנסת ,מר שלמה פיבקו ישתתף אף הוא בערב זה,מה עוד שהוא מוקדש לזכרו של אביו יעקב פיבקו ז"ל.בתמונה לעיל ,אולי לא היה מקום אבל באירוע ,,,,,,,,יש מספיק זמן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 10:06 לינק ישיר 
ישר כוח לחזן שלמה פיבקו

על נסיונו לחדש את  את זוהר בית הכנסת הגדול בתל אביב..
המגמה לחדש ימי בית הכנסת כקדם הוא נסיון מבורך  בהצלחה!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 17:45 לינק ישיר 

שרגאפייבל כתב:
מן הראוי שהחזן ונשיא בית הכנסת ,מר שלמה פיבקו ישתתף אף הוא בערב זה,מה עוד שהוא מוקדש לזכרו של אביו יעקב פיבקו ז"ל.בתמונה לעיל ,אולי לא היה מקום אבל באירוע ,,,,,,,,יש מספיק זמן

כמדומני שאפילו עוד לא היה ה30 אז כבר להופיע ועוד עם ליווי מוזיקלי!?!

ערוץ היוטיוב שלי. מומלץ להיכנס: 
הבלוג שלי. כדאי להיכנס ולקרוא:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/8/2014 08:16 לינק ישיר 

ניוטרל-איני עובד בח"ק ולכן לא ידעתי בנדון אבל,,,התחלת האירוע בשעה 20.00 -זמן תפילת מעריב-ומאחר והחזן שלמה פיבקו אבל, מחוייבים לתת לו את עמוד התפילה (והאם אבל בתפילת מעריב החל ב-30 יום מותר לו "לשיר"-על כך מצפה לתשובת היידענים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2014 18:25 לינק ישיר 

להתפלל זה דבר 1! להשתתף בקונצרט המוזיקלי זה דבר אחר! 
אז להשתתף כחזן בתפילה כן! בקונצרט? כמדומני שאסור לו!

ערוץ היוטיוב שלי. מומלץ להיכנס: 
הבלוג שלי. כדאי להיכנס ולקרוא:

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2014 23:42 לינק ישיר 

טוב עשה שרגא פייבל שעדכן את באי הפורום כי המופיעים במודעת הקונצרט יופיעו אך ורק במודעה, ושהקונצרט כולו יהיה קודש לקידום בית הספר לחזנות. טוב ויפה.
חבל שעורכי המודעה ומפיקי הקונצרט לא חשבו גם הם להצטרף לאווירת הגילוי הנאות. שמא חששו ששרגא פייבל יהיה המשתתף היחיד אם יוודע שרק הצעירים יופיעו.
תהיה אשר תהיה כוונתם, ראוי שיקבלו על עצמם, לרגל חודש הסליחות, שלא לחטוא שוב בהטעייה של הציבור.

בעוסקינו בגילוי נאות, א"א שלא להזכיר את ברכתו החמה של שרגא פייבל לשמריהו הרמן הפורש מתפקידו. הידידות הזאת (בין שרגא פייבל להרמן) מעלה חשד לאינטרס קטנטן שנחבא מקוראי הפורום בעת ששרגא פייבל עמל להדוף כל ביקורת כלפי הרמן בצדקנות, ואף זכיתי שהשתלח בי.

תוקן על ידי רוממות ב- 30/08/2014 23:45:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2014 00:21 לינק ישיר 

רוממות -לא נותר לי אלא לכנותך "שקרן וסלפן"!!!.שכן,בקונצרט בפתח-תקווה-כל חזן שהופיע במודעה נתן קטע אחד סולו/בדואט,ארוך /קצר וכך יהיה גם בקונצרט בתל-אביב ואילו אתה כותב,,,ציטוט "המופיעים במודעת הקונצרט יופיעו רק במודעה"ועוד כהנא וכהנא לשון הרע "מבית מדרשו של רוממות".לגבי הגילוי הנאות-ציטוט"הידידות הזאת(בין שרגא פייבל להרמן) מעלה חשד לאינטרס קטנטן שנחבא מקוראי הפורום בעת ששרגא פייבל עמל להדוף כל ביקורת כלפי הרמן בצדקנות, ואף זכיתי שהשתלח בי"-ראשית:אין לי הכרות אישית כלשהיא עם מר שמריהו הרמן!!בפעם הראשונה ששוחחתי איתו,מעולם,היה בשבוע שעבר בקונצרט בנתניה וזאת ע"מ להודות לו על כל פעלו.לבטח אינך מאמין לי אבל לאור שקריך הנלוזים ודבריך המפוקפקים השווים "כקליפת השום"-עדיף שגם לא תענה לי -אחרת גם אעשה לך אאוטינג באישי לחברי פורום מובילים שלא יהססו לחשוף את פרצופך האמיתי.

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 31/08/2014 00:48:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 12:35 לינק ישיר 

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 04/09/2014 12:35:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/9/2014 15:05 לינק ישיר 

בהצלחה רבה 

כל הכבוד על היוזמה הברוכה 
תודה לנשיא בית הכנסת החדש שלמה פיבקו ולהנהלת בית הספר בפתח תקווה(יצחק ראשי)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > קונצרט חזנות בביהכ"ס הגדול של תל אביב
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר