בית פורומים בחדרי חרדים

מלחמת עזה בעיני הגולם: 1

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/8/2014 03:32 לינק ישיר 
מלחמת עזה בעיני הגולם: 1

ברוח הספרים שיש באנגלית "for dummies"   הייתי מציע לשאול כמה שאלות שמשום מה נראה לי שהתשובה מאוד פשוטה ובכל זאת אני לא מבין את זה ואולי יש עוד כמה שלא מבינים....

ובכן שאלה 1. אני לא מבין מה התועלת בהורדת מבנים ריקים בעזה, -השבוע כבר מורידים מגדלים - בפרט אחרי שהנהיגו נוהל הקש בגג.
מובן שלא נעים להם, אבל בכל זאת כסף הרי לא חסר שם, קטאר תשלם על הכל, אז חוץ מזה שאתה מוציא את כל הפיוזים שלך מה התועלת ???
אולי זאת תגובה ספונטנית במקום שאין תגובה יעילה???

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 03:38 לינק ישיר 

1. לחץ אזרחי על חמאס.
2. לחץ על חמאס באמצעות השמדת תשתיותיו. 
3. נטרול מוקדי שליטה ופיקוד הנמצאים במגדלים ובמרכזים מסחריים.
4. דווקא חסר שם כסף.
5. קטאר לא תשלם הכל.
6. גם אם היא תרצה לשלם, לא בטוח שיהיה לה איך להעביר את הכספים הללו.
7. עובדה שההפגזות הללו עוזרות, הג'יאד האיסלמי משווע בגלוי להפסקת אש, וגם בחמאס ניכר לחץ רציני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 05:21 לינק ישיר 

ואני כבר חשבתי שיקיר הפורום 'הגולם' חזר אלינו...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 11:15 לינק ישיר 

אולי הניק 'הגולם' משובש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/8/2014 11:48 לינק ישיר 

אם כבר שאלת תם, גם לי יש אחד כזה. זה שאלה שכבר נשאל כאן אבל שמעתי מחבר משל על זה ונראה לי שהמשל די דומה לנמשל.

נדמיין שבאמצע התפילה מגיע ילד קטן ומושך את הטלית שלך, פעם ראשונה צוחקים, כי יש בזה ספק בדיחה של פעוט, בפעם השני זה כבר לא בדיחה לא צוחקים גם לא צועקים, מתאפקים מבליגים סוף סוף זה ילד קטן.

אם זה ממשיך גוערים לילד וכו'

אם גם זה לא עוזר והילד ממשיך להציק, מה עושים אז ? להרביץ אסור בעידן הפסיכלוגי, אז מה עושים ?

ניגשים לאבא ומבקשים ממנו יפה שיחזיק את הזאטוט אצלו. ואם זה לא עוזר ? נותנים לו אחד בין העיניים ולשבועיים הבאים יש לו פנס מכל הצבעים וכו'

עכשיו לנמשל. אין לנו דרך להעניש את עזה, כל בניין שנהרס זה הצלחה עבורם להראות לעולם כמה מסכנים הם, להרוג בהם. גם לא עוזר, הם לא מתרגשים מכלום, ומה שכן היה יכול לעזור, אסור ולא רוצים להסתבך עם האג וכו'

השאלה היא שהרי יש אבא, יש קאטאר והיא הגב של החמאס, אז המלחמה צריך להיות עם קאטאר ולא עם חמאס ???

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מלחמת עזה בעיני הגולם: 1
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר