בית פורומים בחדרי חרדים

לקרוא ולהקיא! "רב הסלבס" במחיצתו של מרן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/8/2014 12:27 לינק ישיר 
לקרוא ולהקיא! "רב הסלבס" במחיצתו של מרן

שומו שמים!

באחד האתרים (שלפעמים מותר  לצטט כאן ממנו   ולפעמים  אסור...) מתפרסם  לכבוד הילולא דמרן  ראיון עם "הרב" מרדכי חסידים שמספר על "זכרונותיו" במשך חצי יובל במחיצת המרן  ובין שאר זכרונותיו המרטיטים  (איך היה מביא למרן קערת פירות כל שבוע) הוא מספר איך עשה למרן קורת רוח מרובה כשהשמיע לו שירי עגבים של עבדול-ווהאב בערבית בנסיעה,  וכיצד התבצעה הטהרה לגופו הק' של מרן לא פחות... אתם קולטים? אחד הברנשים הכי טמאים  (שאני הק' מכיר אישית את שורש נשמתו ולא אפרט כיצד מטעמים מובנים) זכה להשתתף בטהרה של מרן (וכפי שהשתתף בעבר בטהרה של הגרב"צ אבא-שאול)... הייתם מעלים על דעתכם למשל שברנש מסוגו של חסידים היה משתתף בטהרה של מרן הגרי"ש או הרב שך  זצ"ל? או לחלופין יזכה להיות משב"ק אצלם?  צר לי  אבל זו עוד הוכחה לצערנו  למה הספרדים הנבערים (כמובן שלא כל הספרדים נבערים ח"ו) שמאפשרים  לברנשים מסוגו של חסידים לשמש בקודש אצל גדולי הדור  לא יהיו ראויים להנהגה אפי עוד מאה שנה...

(צילומים: באדיבות המרואיין )

חסידים מגיש למרן דיסק שירים של עבד אל-ווהב (צילום: באדיבות המרואיין)

(צילומים: באדיבות המרואיין )

כמידי שבוע - חסידים מגיש למרן הגר"ע יוסף מגש פרות מפואר  (צילומים: באדיבות המרואיין)

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 29/08/2014 13:06:15

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 12:33 לינק ישיר 

אשרי עין ראתה כל אלה!

הגרמ"ח קובע מזוזה בבית האח הגדול

בסוד קדושים מי יעמוד!

תוקן על ידי באבא_זוטא ב- 29/08/2014 13:31:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 12:39 לינק ישיר 

ומה לעשות שלמרן  הייתה קורת רוח מרובה כששמע את עבדול-ווהאב בערבית בנסיעה ?
להסתיר את זה ? כמו שהאשכנזים עושים? 

לענ"ד, אין שום אפשרות להסתיר, ואין גם שום תועלת!
אלו שמספרים לנו כיצד גדולי ישראל לא אכלו ולא שתו ולא נהנו מהעוה"ז כביכול שהם בדרגת "רבינו הקדוש",
חוטאים לבני הדור כולו, שחושבים שאם הם נהנו מהעוה"ז, כבר אין להם שום תקווה להיות מגדולי הדור,
וחוטאים כמובן גם לאמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 12:50 לינק ישיר 

א. אין בעיה לשמוע שירים של ערבים.  אם הרב היה נהנה מזה למה לא?  זה שאתה עושה פוזות, זה לא עושה את השני פחות ממך.

ב. אתה מכפיש בצורה חד צדדית, את מרדכי חסידים בלי שום אפשרות למוכפש להגן על עצמו, ולתת לנו לבחור מי צודק. מן ההגינות שתגיד לנו מה שמך ומה אתה יודע עליו, ולתת לו להבהיר את עצמו כל עוד לא עשית את זה, אתה יוצא נקניק קטן שמתחבא מאחורי ניק עלום שם ומשתמש בזה בשביל לפגוע בשני בשביל אינטרסים כאלו ואחרים ואפלים.

ג. אין לנו שום ראיה שאתה לא בנאדם מושחת וככל הנראה אתה מושחת ביותר, אז מה לך כי תלין על השני? את עצמך תיקנת לפני שאתה מתקן את כל העולם?

ד. לא כל מי שהצביע ש"ס הוא נבער כמו שלא כל מי שהצביע ג' הוא אינטלגנט, (אם תרצה, אתה דוגמא לזה שלא כל מי שהצביע ג' יש לו שכל)  אז המושג שאתה מרבה להשתמש איתו "נבערי ש"ס"  הוא בטעות יסודו, וממוחך הקודח.

ה. מה כל כך כואב לך שהספרדים מצליחים?  תן להם להצליח בדרך שלהם, ולבנתים תתקן את כל המחלוקות אצל האשכנזים.  הדבר הראשון בתור עצה לתקן את המחלוקות זה פשוט לא לדבר עליהם.  אנשים כמוך בושה לאינטלגנציה ולאנושות, במיוחד שהם מראים את חכמתם לרבים.  וכבר אמר החכם מכל אדם "גם אוויל מחריש חכם יחשב".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 12:54 לינק ישיר 

בסוד בבא זוטא מי יעמוד. מה הקשר בין העובדה שמרן קיבל בעין יפה (כדרכו) אדם שיתכן והוא לא בדיוק מושלם לזה שמרן לא ראוי להנהגה? 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 13:19 לינק ישיר 

sasa2 כתב:
בסוד בבא זוטא מי יעמוד. מה הקשר בין העובדה שמרן קיבל בעין יפה (כדרכו) אדם שיתכן והוא לא בדיוק מושלם לזה שמרן לא ראוי להנהגה? 

איפה כתבתי שמרן או הרב"צ אבא שאול  לא היו  ראויים  להנהגה? כתבתי שהספרדים שמאפשרים לארחי פרחי מסוגו של חסידים להיות משבק"ים  אצל גדולי הדור   בעצם מורידים את ערכם וגדולתם בעיני בני התורה  כמורמים מעם ואכן עיננו הרואות  שגם בציבור בני התורה הספרדי עצמו הציות לגדולי הדור הספרדים אינו מוחלט וישנם עשרות אלפי בני תורה ספרדים שסרים למרותם של גדולי הדור האשכנזים מה שלא יכול לקרות לעולם בציבור האשכנזי ... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 13:22 לינק ישיר 

תקיא לבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 13:24 לינק ישיר 

בלי קשר למושא האשכול, גם גיחזי שימש את אלישע, שהיה 'מנהיג' הדור דאז...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 13:30 לינק ישיר 
גם אצל אחינו האשכנזים חסידים זכה להכנס בסוד קדושים ולהגיש ממנחתו למרן

באבא_זוטא כתב:
שומו שמים!
 אבל זו עוד הוכחה לצערנו  למה הספרדים הנבערים (כמובן שלא כל הספרדים נבערים ח"ו) שמאפשרים  לברנשים מסוגו של חסידים לשמש בקודש אצל גדולי הדור  לא יהיו ראויים להנהגה אפי עוד מאה שנה...

(צילום: יעקב כהן)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 13:33 לינק ישיר 

באבא_זוטא כתב:

איפה כתבתי שמרן או הרב"צ אבא שאול  לא היו  ראויים  להנהגה? כתבתי שהספרדים שמאפשרים לארחי פרחי מסוגו של חסידים להיות משבק"ים  אצל גדולי הדור   בעצם מורידים את ערכם וגדולתם בעיני בני התורה  כמורמים מעם ואכן עיננו הרואות  שגם בציבור בני התורה הספרדי עצמו הציות לגדולי הדור הספרדים אינו מוחלט וישנם עשרות אלפי בני תורה ספרדים שסרים למרותם של גדולי הדור האשכנזים מה שלא יכול לקרות לעולם בציבור האשכנזי ... 

בניגוד למה שאתה אולי חושב,  אבל משב"ק אין לו שום מעמד או דעה חוץ מהזכות לשמש את הצדיק.  ולכן אין שום מניעה בזה שאדם מושחת יהיה מקורב לצדיק.

אבל מעבר לטענה הפשוטה הזו, עדיין אתה מדבר ממש לשון הרע על בנאדם, ואתה בעצמך מושחת כך שדבריך לא שווים כקליפת השום.

וזה שספרדים סרים למרותם של גדולי ישראל אשכנזים לא קשור לטענות האוויליות שאתה טוען, אצל הספרדים כל מי שגדול בתורה, הוא גדול ויש עלינו לכבדו, ולא משנה איפה סבתא שלו נולדה, אצל האשכנזים, דווקא בגלל אנשים מושחתים כמוך, שמלכלכים את השני בלי שום מצפון, אז הגדולים מהצד השני הם לא גדולים בכלל, ומה הם מבינים?  והם לא ראויים להנהגה וכו' ועוד טענות מטומטמות.  עיין בכל האשכולות שלך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 14:40 לינק ישיר 

למרות שאינני אוהב את היחצנות המגוכחת של מרדכי חסידים,

מי שיש להקיא ממנו כאן זה שכל_זוטא.

לך תקיא את הגועל שלך אצל שאולזון ותשאיר כאן מקום לשפויים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 15:17 לינק ישיר 

סקר מי יותר גרוע,  באבא - זוטא או שאולזון ???

לדעתי באבא יותר אינטילגנט משאולזון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 15:33 לינק ישיר 

הקטע שהכי עניין אותי בכל הטקסט הוא "שאני אישית מכיר את שורש נשמתו".
אשמח אן תגיד לי גם את שורש נשמתי. זה תמיד סקרן אותי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 16:16 לינק ישיר 

עט_חד כתב:

מי שיש להקיא ממנו כאן זה שכל_זוטא.

לך תקיא את הגועל שלך אצל שאולזון ותשאיר כאן מקום לשפויים.

אמנם רק לפני חודש היית ראשון המצטרפים  ל'עצומה' של  מתחסדי הפורום שקראה לחסימתי ושלא לצפות באשכולות 'הגועליים' שלי ומסתבר שלמרות אזהרת הגועל  ששמתי בכותרת שנועדה במיוחד לעדיני נפש ואניני  דעת  כמוך  לא יכולת להתאפק ונכנסת לאשכול... ועל כך נאמר הזהרו מן הצבועין...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 16:28 לינק ישיר 

יעלי_האחת כתב:
סקר מי יותר גרוע,  באבא - זוטא או שאולזון ???

לדעתי באבא יותר אינטילגנט משאולזון.

אינטלגנט לא יודע,  אבל בתור בבא שיורד לעומק שורש הנשמות, אני חושב שהוא עוקף את שאולזון.

אגב, בבא, אולי באמת תעשה איחוד עם שאולזון?  נראה לי מי שנכנס לשם אוהב חומרים כמו שאתה מביא פה, נראה לי שם יהיה לך יותר קליינטים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 16:30 לינק ישיר 

לא הבנתי את הלוגיקה, הבן אדם הזה (שבחיים לא שמעתי עליו ומבחינתי הוא שווה לכל אדם עד שיוכח אחרת) נדחף לכל מיני מקומות, מדוע זו אשמתם של נשואי הידחפויותיו?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > לקרוא ולהקיא! "רב הסלבס" במחיצתו של מרן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.