בית פורומים בחדרי חרדים

מסמך מצמרר על פטירת הבחור ז"ל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-29/8/2014 16:40 לינק ישיר 
מסמך מצמרר על פטירת הבחור ז"ל

בלי ליכנס למדת הנאמנות של אתר 'נחום רוזנברג' אבל נמצאה שם הקלטה מהיום מרב אהרן גולדברגר, איש עם עבר מסובך כמו שמעיד על עצמו, גיסו לשעבר של האבא של הבחור סופר, שתיאר כמה לפני כמה ימים מה הבחור הולך לעשות והסיבות שיעשה אותם.

השיחה שלו קשה וכואבת, ואין אדם נתפס בשעת צערו, אבל ניכרים דברי אמת

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 17:16 לינק ישיר 

תביא לינק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 17:22 לינק ישיר 

נכנסתי לבלוג של רןזנברג ולא מצאתי כלום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 18:02 לינק ישיר 

A Sad Story about a Family of Molesters

A message about the exted family of Aaron Sofer the bochur missing in Jerusalem, by his ex uncle, Rabbi Aaron Goldberger.
*************** allowfullscreen="" frameborder="0" height="30" mozallowfullscreen="true" src="https://archive.org/embed/AronGoldbergerAboutEiseman" webkitallowfullscreen="true" width="500"><*
Posted by Rabbi Nuchem Rosenberg at 8/28/2014 

סיפור עצוב על משפחה של מתעללים

הודעה על המשפחה המורחבת של אהרון סופר bochur חסר בירושלים, על ידי הדוד שלו לשעבר, הרב אהרון גולדברגר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 18:03 לינק ישיר 

האמת היא, ששמעתי רק 13 דקות מתוך יותר מחצי שעה של הקלטה
לא הבנתי מה הוא רוצה.
הוא מספר שהתגרש שבע פעמים, ומשפחת סופר לקחו לו את הילדים (כנראה לא הורי הבחור אלא המשפחה המורחבת) ושהסב שם התאלמן בגיל צעיר והוא לא כל כך צדיק כמו שמספרים עליו.... בערך בשלב הזה השתעממתי.
לי נראה שהוא סתם מקשקש בשכל דברים לא קשורים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 18:07 לינק ישיר 

womma כתבה:

האמת היא, ששמעתי רק 13 דקות מתוך יותר מחצי שעה של הקלטה
לא הבנתי מה הוא רוצה.
הוא מספר שהתגרש שבע פעמים, ומשפחת סופר לקחו לו את הילדים (כנראה לא הורי הבחור אלא המשפחה המורחבת) ושהסב שם התאלמן בגיל צעיר והוא לא כל כך צדיק כמו שמספרים עליו.... בערך בשלב הזה השתעממתי.
לי נראה שהוא סתם מקשקש בשכל דברים לא קשורים.

בקיצור הוא מצא דרך להשמיץ את המשפחה בצורה שהרבה אנשים ישמעו על זה...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 18:48 לינק ישיר 

כמובן הכל בלוף והוא רק מקשש. לא נחום רוזנברג, אלא דודו-לשעבר ר' אהרן גולדברגר..... הרי אין מע"מ בקרב קהילה החרדית.

אכן גולדברגר לא מדבר כל כך לענין רק מתוך הכאב אבל ניכרים דברי אמת

זה שאדם חסר לו טיפת שכל לא אומר שחסר לו יראת שמים או אמת

אבל 'אצלינו' זה לא קיים....... עוד שלשה מקומות שאין מע"מ: צפון-קוריה, אירן, וסעודיה

אני לא מאמין, עם כל הכאב בדבר, שאהרן גולדברגר היה יוצא כך בשיחה 30 דקות עם כל הסודות אם אין כל בסיס לדבריו

אני מכיר את ר' אהרן גולדברגר. הוא לא החכם הגדול וגם לא הטיפש הממוצע, אבל הוא לא שקרן!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 19:14 לינק ישיר 
נתבקשתי להעתיק

אני רוצה לכתוב את הידוע לך, כדי להעמיד את הדברים על בוריים. 
נחום רוזנברג העלה לקו שלו ראיון עם 'דוד' של הבחור אהרן סופר, שמו אהרן גולדברגר. גולדברגר אומר מפורשות במשך הראיון חלק ממה שאני הולך לכתוב. משום מה, הכותב באשכול בבחדרי הוסיף וכתב ש'ניכרים דברי אמת'.... נשגב מבינתי האיך. מה שאני הולך לכתוב הוא דברים ידועים לכל מי שמכירו, והוא בכלל לא מכחיש שום אחד מהנתונים הבאים, חלקם הוא מגלה במשך הראיון. 
הסיפור הוא כך. אהרן גולדברגר התחתן עם בת של רבי משה אייזמן, אחות של אמו של אהרן סופר ז"ל. אחרי כמה שנים, יצאו שמועות לא טובות דלא פסקי עליו, כל מיני האשמות, ביניהם שהוא מבצע מעשים מגונים בילדיו. היו גדולים ורבנים שתמכו בו, אבל רוב הרבנים והגדולים צידדו כדעת משפחת אייזמן. משפחת אייזמן דרשו שיגרש את אשתו, זה היה גט שטלטל את עולם הישיבות בארה"ב בימים ההם. בסוף הוא התגרש. 
אח"כ הוא התחתן עם אשה אחרת, והתגרש. 
אח"כ התחתן שלישית, והתגרש. 
בפעם רביעית הוא החזיר את גרושתו השנייה... והתגרש ממנה. 
בפעם החמישית הוא התחתן שוב עם גרושתו הראשונה, מרת אייזמן.... והתגרש.היה עוד זיווג שישי, אני לא יודע עם מי, והתגרש גם ממנה. 

כמובן שלאור כל זה, המעט שתמכו בו כבר הבינו שלא מדובר באיש רגיל אלא במישהו לא בריא בכלל. הוא בנאדם מאוד מאוד מאוד נעים, לובש פראק ופיאות גדולות וטלית קטן ענקי, מדבר תמיד בשפה רפה עם חיוך עילאי נסוך על פניו, תמיד שם שמים שגור בפיו. לא צריך לקבל תעודת פסיכולוג להבין שיש כאן איש לא בריא וזהו. 
דוקא הוא מחשיב את עצמו תלמיד הגר"ש אוירבך, והגרש"א תמך בו כל הזמן, ( ע"ע עדס), עד לסיפור הבא, וכלדהלן. 

אח"כ לפני כ3 שנים הוא התחתן ( כל מקדש שביעי ) עם בעלת תשובה רוסית מביתר. בתוך כמשלוש חדשים היא נכנסה להריון והוא נעלם לארה"ב, היא ילדה בן, והוא חזר לביתר לברית, וחזר לארה"ב. בסוף הוא מסר לה מסר שהוא מעוניין להתגרש. היא לא ידעה בכלל למה ולא הבינה כלום, אבל הסכימה, בתנאי שהוא ישלם דמי ולדות על הבן שנולד להם בינתיים. הוא לא רצה כמובן, אבל המשיך הלאה בחיפוש זיווג..... 
הוא פגש גיורת בטורונטו (סיבוב שמיני ) ומהר מאוד סגר שידוך, קודם שגירש את אשתו מביתר... הרבנים בטורונטו ובעוד מקומות התחילו לעשות בלגאנים, הוא אמר שאין איסור חדר"ג להתארס. הגר"ש אוירבך שלח לו מסר שיבטל את השידוך מיידית, אחרת הוא יפסיק לתמוך בו. הוא לא ציית לאף אחד. בסוף הוא הלך לאבראהאם במונסי, אחד ת"ח מופרע שקורא לעצמו רב ועושה מה שבא לו בשם השו"ע, שנתן לו היתר מאה רבנים, בטענה שהאישה מביתר היא 'מורדת' .... וחיתן אותו על המקום!!! 
הג"ר שלמה מילר מטורונטו הכריז שהוא בחרם דר"ג, העיפו אותו מכל הבתי כנסת בטורונטו, וכן בלייקווד גירשו אותו מכמה בתי כנסת בבושת פנים. בסוף הוא נתן גט לאשה מביתר. והמשיך עם הגיורת... עד שהתגרש ממנה. 
כיום הוא נשוי לאשתו השמינית. 

אתם קולטים עם מי יש לנו עסק? ונחום רוזנברג מעלה בנאדם כזה לראיון בעיצומה של פרשה כאובה, בחור נעדר, והאכזר המרושע הזה החליט לסגור חשבון עם משפחת גרושתו הראשונה ( והחמישית ) , וניק אחד עלום כותב 'ניכרים דברי אמת....'!!! ירא הקהל וישפוט 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 19:35 לינק ישיר 

הניק העלום (וגם אתה עלום....) כתב 'ניכרים דברי אמת'.... כך כתבתי וכך אני מרגיש, ויכול להיות שאני טועה, אבך כך הרגשתי.....

מה שאתה כותב עליו שהוא לא כל כך נורמלי זה יכול להיות אבל זה לא בהכרח קשור ויש לו תמיכה מכמה רבנים

השאר הכל השערות, לכאן ולכאן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 20:02 לינק ישיר 

הניק אינו עלום הוא כותב בפורום סגור והאנשים שמה יודעים מיהו ואין לו אישור כתיבה כאן,
אני לא כל כך עלום אני כותב כאן שנים ארוכות ובכמה פורמים סגורים כאן.

אני אישית לא מכיר אף אחד מהאנשים בסיפור.
כשראיתי דבריך הלכתי לשמוע-שמעתי חצי וכבר הרגשתי שמשהו לא בסדר כאן התחתן כל כך הרבה פעמים 
וכולם לא נותנים לו להיות בקשר להילדים (כמדומני אמר אחד בקשר איתו) וכולם משוגעים
חוץ ממנו- איפה ניכרת דברי אמת?

אך העולה על כולנה בשעת צער גדול של בן שנאבד לבא ולהפריך השערות
(הרי אינו יודע אם קרה משהו לבן- רק משער ע"פ מה שהוא טוען על אחרים)
ובא לטעון שהקב"ה פועל במדה כנגד מדה
זה נקמה מרושעת 

כן הוא טוען שהמשפחה המורחבת לא נתנו לו להיות בקשר עם הילדים- נניח שהוא צודק
לכן מותר לו לבוא בזמן שהבן מת לבוא לזרות מלח על הפצעים באופן כה מרושע?

לכן אם אתה מעלה דברים כאלו ראוי לשמוע ממי שמכיר יותר מקרוב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2014 22:58 לינק ישיר 

צונמי כתב:

הניק העלום (וגם אתה עלום....) כתב 'ניכרים דברי אמת'.... כך כתבתי וכך אני מרגיש, ויכול להיות שאני טועה, אבך כך הרגשתי.....

מה שאתה כותב עליו שהוא לא כל כך נורמלי זה יכול להיות אבל זה לא בהכרח קשור ויש לו תמיכה מכמה רבנים

השאר הכל השערות, לכאן ולכאן

עוד פעם.... זה לא משנה אם הוא צודק או לא, בן אדם שמנצל ראיון כדי להשמיץ משפחה אי אפשר להאמין לו לכלום וזה לא משנה אם הוא צודק או לא, נחום רוזנברג שכל רמח איבריו ושסה גידיו עסוק כל היום במעמ לא אמור להוציא הקלטה שביחד עם כל הזבל גם נשמעים המילים "מעמ"...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2014 23:31 לינק ישיר 

בכל זאת שתי גרושות חזרו אליו, זה אומר דרשני....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2014 23:37 לינק ישיר 

אדרבה, דרוש וקבל שכר.

הערה:
אשכול מגעיל כזה, בחיים לא ראיתי. צואה סרוחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/8/2014 23:41 לינק ישיר 

zugurnish כתב:
בסוף הוא נתן גט לאשה מביתר. והמשיך עם הגיורת... עד שהתגרש ממנה. 
כיום הוא נשוי לאשתו השמינית. 

לפי החשבון אם הוא נתן גט לרוסיה מביתר ואז התגרש מהגיורת ושוב התחתן (עם מי?) הרי שהוא נשוי לתשיעית ולא לשמינית...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/8/2014 01:15 לינק ישיר 

אור_היום כתב:
אדרבה, דרוש וקבל שכר.

אתה משלם?

(לא טרחתי לשמוע את הטענות של הגרוש, אני ממתין שמישהו יסכם).

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מסמך מצמרר על פטירת הבחור ז"ל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר