בית פורומים בחדרי חרדים

אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/9/2014 15:12 לינק ישיר 
אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:17 לינק ישיר 

בירושלים השוטרים לא היה גומרים כזה סטרילי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:27 לינק ישיר 

מכות השוטרים והצעקות של הנפגע על היותו לאחר ניתוח גב - וידאו

https://www.youtube.com/watch?v=6wZqJvChoBQ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:33 לינק ישיר 
מזעזע ! ! !

פסוק מפורש: 'רק אין יראת אלקים במקום הזה, והרגוני' השוטרים חשודים גם על זה רח"ל

תוקן על ידי bracci ב- 01/09/2014 15:35:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:36 לינק ישיר 

מזעזע !!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:43 לינק ישיר 

דיבורים דיבורים

באם הסיפור הזה לחא ייגמר בעונש משמעתי ומשמעותי לשוטרים נטולי הרסן ובפיצוי הולם למוכה אזי הבטחנו את הישנות המקרה שוב.

ואגב כששלושה מילדיך ברכב צופים בך וכפי הנשמע לכאו' בסרטון האחרון שהועלה כאן באשכול גם צורחים מבכי אולי עדיף שתחתום על קנס של כמה מאות שקלים ותערער אח''כ ותנמק את חתימתך בכך וכך ותמנע מהם את הדבר הכי נורא הזה שהאבא החזק חסר ישע ומושפל ברחובה של עיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:44 לינק ישיר 

רק תביעה אזרחית, לא מח"ש + דיון בוועדת הפנים של הכנסת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:55 לינק ישיר 

אני יושב וצופה בסרטון בכעס אדיר, ממש מתפרץ בזעם ובקושי מסוגל להקליד כי האצבעות רועדות לי.
מרגיש חסר אונים, הייתי רוצה להיות שם כדי להושיע את האומלל!
חבל שאנחנו לפעמים מפחדים יותר מידי מהשוטרים,
אם הייתי שם אני רוצה להאמין שהיה לי את האומץ להתארגן עם כל הציבור שם, ולפרק במכות את שני השוטרים העלובים והפחדנים.
עשרות אנשים על שני שוטרים טפשים ועלובים, אין ממה לפחד!
על ההתחלה מחרימים להם את מכשיר הקשר , כנ"ל את אמצעי הצילום, כמובן שצריך לשים לב אם יש עוד שוטר באוטו ולטפל גם בו במקביל, 
אם כזה דבר כזה, עברייני ומחבלי המשטרה יצטרכו להבין שלמדינת ישראל יש זכות להגן על עצמה מאלימות רצחנית!
אם אנחנו מרגישים שזה מקרה ברור שצריך הגנה על האזרחים מפני המשטרה, אנחנו יכולים להחליף איתה תפקידים.
צריך להזמין משטרה למשטרה!

תוקן על ידי מלח_דק ב- 01/09/2014 16:00:18

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 15:56 לינק ישיר 

מה נסגר בסיפור של המעצר האלים הזה בכניסה לב''ב

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:17 לינק ישיר 

משטרת סדום!
הנקודה היא לא לטייח אלא לתבוע. הבנ"א צועק להם אין ספור פעמים שהוא אחרי ניתוח גב. לא ראו שום התנגדות מצידו. אלימות לשמה ואח"כ עוד יתפלאו למה המשטרה שלנו דבילית כ"כ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:17 לינק ישיר 

אכזבתם אותי קשות. ציפיתי לראות בסרטון שוטרים מבצעים מפסיק רישא במפגין, פצצות סירחון, גז מדמיע, פרשים מנפצים ראשים. איזה הופה דאעש סטייל.
כל מה שרואים בסרטון זה אדם אידיוט וכסיל שמתנגד למעצר וחושב שאם הוא יחביא את הידיים מאחורי הגב השוטרים יעלבו וילכו. ושוטרים שבסך הכל מנסים לעשות את העבודה שלהם ולהביא את האיש למעצר
אם זה מעצר שווא שיתלונן בבית המשפט על כך.
לא הןפעלה בסרטון שום אלימות חריגה ( בארהב היו יורים באידיוט) ובמדינת חוק כשיש עילה למעצר / חקירה ( ובסרטון לא רואים מה גרם לשוטרים לעצור את הפרחח. אולי הוא שרף פח? או זרק חיתולים עם צואה על השוטרים? או הפריע להם במילוי תפקידם?) וכששוטר מעכב אדם לחקירה/ מבקש ממנו להתלוות אליו לתחנה האזרח חייב לעשות כך אחרת השוטרים יעשו כל שביכולתם להביאו למעצר/ לתחנה.

הכותרת צריכה ליהיות " כך יעשה לאידיוט שחושב שהוא יכול לנצח שני שוטרים ולברוח ממעצר"
ועוד פעם אידיוט. אידיוט. אידיוט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:18 לינק ישיר 

מסכן ר' נחמן הזה. מכיר אותו. מאז שעבר ניתוח גב בקושי הולך על רגליו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:19 לינק ישיר 

ועוד משהו בקטנה. את הסיפורים של " אני אחרי ניתוח גב " " אבא שלי אוטיסט" " בדיוק עשו לי קולונוסקופיה בלי ווזלין " השוטרים שומעים בכל פעם שהם עוצרים מישהו בלי חגורה. אז שלא יתפלאו שאחרי זה לא מאמינים לקריאות הזאב זאב המגוכחות האלה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:22 לינק ישיר 

שוטה הכפר, אכן אתה לא תבין, אל תנסה להבין. האיכר מבין בבהמותיו לא בבנ"א. 
כשהנפח התקנא בצורף, הלך רכש לעצמו פטיפון ישן, קנה פטיש צורפים והחל להלום בו על הפח, עמל כל היום ולא התקדם מאומה.
אמר לו החכם, זרוק את הפטיפון שכן מהלמות הקורנסים בלאו הכי לא תשמע כלום, קח פטיש וקח קורנס וראה במה אתה יכול להלום. כשעובדים עם ברזל צריך קורנס....
אם אתה בסרטון ראית את 'האויל' והשוטרים הנחמדים אוטמים אוזניהם מזעקותיו, הרי שלא תבין יותר, ההסברים מיותרים. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:25 לינק ישיר 

השאלה אם הייתה עילת מעצר או לא, ואת זה אנחנו לא יודעים כי הסרטון מתחיל אחרי תחילת ניסיון המעצר. מה שרואים בסרטון זה אכן התנגדות אקטיבית לא אלימה למעצר. התנגדות פסיבית זה ליפול ארצה ולא לעשות דבר ואם שוטר תופס לך את היד אתה לא מתנגד, מה שהוא עשה זה לנסות להסתובב ולמשוך את הידיים שלו בכוח מהשוטרים ולהחביא אותן מתחת לגוף כדי למנוע מהם לאזוק אותו שזו התנגדות אקטיבית לא אלימה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/9/2014 16:25 לינק ישיר 

מלח דק תיאר את הרגשתי המדוייקת - וכך הייתי נוהג במקרה שהייתי נוכח בפוגרום המשטרתי.
חיכיתי עם האברך הזה (שנשען על מקל הליכה) 5 דקות קודם להוציא את הבנות שלנו מבי"ס, כמה עשרות מטרים משם ליד נקודת המשטרה עמדו מס' שוטרים משועממים שחיכו לטרף
הסיבה למכות הנה אחת ויחידה - הזקן, הפאות ובגדיו השחורים.
האברך - אדם נורמטיבי ושקט שלענ"ד לא נתקל בבריוני המשטר הציוני מעודו.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אכזריות נוראה נגד אברך=דאעש הסתננו לשורות משטרת ישראל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.