בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

הנער-ראש העיר אלעד מציג. תהנו?!!! סרטונים הזויים.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-7/9/2014 01:41 לינק ישיר 
הנער-ראש העיר אלעד מציג. תהנו?!!! סרטונים הזויים.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/9/2014 17:41 לינק ישיר 

מה  זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/9/2014 21:50 לינק ישיר 

כאן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/9/2014 01:55 לינק ישיר 

כולם ידעו שמדובר ביצור מתלהם ואגרסיבי.
אבל לציבור האשכנזי הגזען זה לא משנה
וכנ"ל לספרדים הנחיתיים שבחרו בו.
עכשיו תאכלו מה שבישלתם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2014 10:49 לינק ישיר 

בסוף החלטתי לעבור על הסרטונים

את הסכסוך בין פרוש לבין אוהל חיה אני מכיר כבר שנים עוד מימי ההקצאות (כשאיתמר שאול קיבל הקצאת בניה במקום שהוא החליט שהוא לא מספיק טוב (ברחבה של רשב"י), למה לא טוב? ככה...
(במאמר המוסגר זה באמת מקומם לראות כל קהיליה של עשר חסידים מקבלת הקצאה אבל מכאן ועד מלחמת חורמה...)

את השנאה של חזן אליו גם כולם מכירים... (מכאן הניק החזן? נראה לי שלא)

בתכלס צריך הרבה אומץ לבוא למקום שסימנו אותך מראש, לנסות לדבר ולהידבר, לחטוף אמבוש וצעקות ולהישאר במקום ולא להתלהם ולא לפצות פה... (כל אחד אחר היה בורח או נגרר)

אז לא הבנתי מה הטענות שלכם כלפיו... ומה לא היה בסדר במה שהוא עשה בסרטונים חוץ מזה שהוא נכנס לגוב האריות ללא שהזמינו אותו ועצם זה הכעיס שם כמה חברים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 20:02 לינק ישיר 

כספרדי וכמצביע ש"ס ואני באמת לא מחבב אותו את שרוליק פרוש בלשון המעטה צפיתי בסרטונים וזה ממש בושה למנהלי אהל חיה ממש בושה וחרפה של התנהגות לאנשים שרוצים לחנך ביזיון ההתנהגות שלהם. גועל נפש!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 20:21 לינק ישיר 

וזה לא הבושה היחידה של זוג מנהלי הבית ספר הזה, ההורים והתלמידות מוחזקים אצליהם כבני ערובה על כל מיני גחמות ושטויות, תוך כדי הצקות נוראיות עד כדי ירידה לחייהם הפרטיים והאישיים ביותר!!! (והמבין יבין) של הורי התלמידות ששוכנעו שאם ביתם תילמד אצל הזוג הנ"ל אזי "תהיה להם כרטיס כניסה" לציבור בני תורה הספרדיים, וההורים המסכנים שהם לא בני תורה במקור (כי המקוריים לומדים בבית יעקב ובבית מרגלית), שאכן נפלו בפח אינם יודעים את נפשם כיצד לצאת מהמלכודת הזאת, 
גם באסיפה ערב הנ"ל חויבו ההורים לבוא ולהשתתף בניגוד לרצונם, אבל המאיים איים והאיום פעל את פעולתו, וככה כחומר ביד היוצר הוא מתפרע על חשבונם, ועוד לא נגענו בתלונות הצוות החינוכי שעובד אצליהם וממורמר מאוד על התעמרותה של המנהלת בהם ובהורים יחדיו, עיינו באשכולות הסמוכים על עוד פרשייה מבית היוצר של אוהל חיה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/9/2014 02:02 לינק ישיר 

הישיבשערי כתב:

כספרדי וכמצביע ש"ס ואני באמת לא מחבב אותו את שרוליק פרוש בלשון המעטה צפיתי בסרטונים וזה ממש בושה למנהלי אהל חיה ממש בושה וחרפה של התנהגות לאנשים שרוצים לחנך ביזיון ההתנהגות שלהם. גועל נפש!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > הנער-ראש העיר אלעד מציג. תהנו?!!! סרטונים הזויים.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר