בית פורומים בחדרי חרדים

• • הודעה חשובה לגולשי הפורום מאת מאיר גל • •

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/9/2014 19:15 לינק ישיר 
• • הודעה חשובה לגולשי הפורום מאת מאיר גל • •

גולשים יקרים,

פלטפורמת הפורומים של בחדרי חרדים אינה מוכנה לשמש בשום אופן כלי לפגיעה בגדולי ישראל, מכל צד שהוא ובכל אופן שהוא.

כל פגיעה שכזו ברמז, בתחכום או אפילו בשוגג - אחת דינה להימחק. במקרים חריגים של כותב שחוצה את הגבולות או מתעלם מהוראות הנהלת הפורום, לאחר הזהרה,

הכותב ייחסם.

אנו רואים זאת זכות לשמש פלטפורמה לדיון ענייני /השקפתי / אחר בנושאים העומדים על הפרק גם אם הם שנויים במחלוקת ובאים לידי ביטוי בביקורת ולעיתים אף ביקורת חריפה, אך מבלי להיגרר בשום אופן לדיונים שיכללו טקסטים פוגעניים ו/או משמיצים של רבנים ו/או גדולי דור. מכל הסוגים ומכל הזרמים. 

עיקרון זה נכון לגבי כל יהודי ויהודי באשר הוא, אך כאתר והפרום החרדי הגדול בעולם חובה עלינו להבטיח שהדיונים והביקורת לא יהפכו להשמצות ולשון הרע, במיוחד על גדולי דורנו חו׳ח. 

מאיר גל.

אם נתקלתם באשכול שלטעמכם אינו עומד בקריטריון הנ"ל, אתם מוזמנים לפנות בכל שעה באמצעות הכפתור דווח על תוכן פוגעני ו/או לתיבה האישית של בחדרי חרדים.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 19:46 לינק ישיר 

כמובן שהמרחק בין ביקורת חריפה לבין טקסט פוגעני הוא קטן בדיוק כמו המרחק בין הרב שלי לרב שלך.

אבל אדרבה, תנסו. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 19:53 לינק ישיר 

תסלח לי.אבל אני חייב לציין זאת:האתר הזה מעניק חסינות יתר לחסידות גור.
האם אני טועה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 20:03 לינק ישיר 

האם גם לא לפגיעה בקב"ה. בעבר כמה פעמים לחצתי על דווח על תוכן פוגעני, בתגובות שהיה בהם זלזול בתורה וברבש"ע, והכותבים והתגובות נשארו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 20:05 לינק ישיר 

תראה, לא כתוב פוגעני במי... פגיעה של ממש היא פגיעה בכיס. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:01 לינק ישיר 

מאיר גל, כל הכבוד!

הצעה משלימה: לפתוח פורום ייעודי שם יהיה מותר **הכל**.
כל מי שירגיש שהוא חייב להקיא ולפלוט את דעותיו/הגיגיו/צואתו/השמצותיו, יתכבד ויפנה לשם. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:29 לינק ישיר 

כדי לאכוף את זה, ובכלל כדי לתת גבולות לפורום, כדאי שבפורום יהיה מנהל פעיל.
כזה שכותב, מתריע, ובאופן כללי מכוון את התנועה.
כמובן שאין מצב אידאלי, אבל בימיהם של דוד רוטנברג ודב פוברסקי, זה עבד בצורה טובה ויעילה יותר. גם בפלטפורמות אחרות, כמו פורום סקופים ברוטר, הדיונים (יחסית...) מכובדים יותר עקב נוכחות פעילה של מנהלים.

גם אם יש מי שעוקב אחרי הפורום ושולח הודעות אזהרה בתיבה האישית, וגם אם יש מייל לדווח על תוכן  פוגעני (בעבר במקרה קיצוני של זלזול באחד מגדולי הדורות שעברו זי"ע, פניתי ואכן נמחק די במהירות) זה עדיין לא כמו מנהל פעיל. ההרגשה הכללית היא שאיש הישר בעיניו יעשה, וחבל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:34 לינק ישיר 

מצטרף לישיביש,
ותודה למאיר גל על הכוונות הטובות..
רק חבל שזה קורה שנתיים מאוחר מדי…

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:35 לינק ישיר 

הוא פעיל ומוחק כל מה שלא נראה לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:39 לינק ישיר 

לדעתי צריך לחסום את כל המילים הקשורות ליתד\הפלס, מתחיל להימאס עליי לגלוש בפורום ולחפש בין כל האשכולות אולי אמצא אשכול מעניין שאינו קשור למחלוקת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:41 לינק ישיר 

קישור
דיווחתי על תוכן פוגעני לפני כ 6 שעות
ונאדה.
מעניין מה היה קורה אילו זה היה נכתב על הרב שלהם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:47 לינק ישיר 

כמיין כתב:
קישור
דיווחתי על תוכן פוגעני לפני כ 6 שעות
ונאדה.
מעניין מה היה קורה אילו זה היה נכתב על הרב שלהם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

אכן כמו שציטטי שם, התוכן פוגעני בהחלט, יעויין שם.
למה התחושה שניקי החצר חשים פתאום שסתמו להם את הפה? מה קרה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:47 לינק ישיר 

צביעות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 21:49 לינק ישיר 

מיכאל_יפה כתב:
הוא פעיל ומוחק כל מה שלא נראה לו.

זו גם הסיבה שההודעה הקודמת נמחקה וזו הופיעה בשם מאיר גל. שלא תחשוד משום מה שאיזה מנהל עלום עושה ככל הישר בעיניו. ועדיין, לאו מר בר רב אשי וכו'

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 23:24 לינק ישיר 

אני אשתדל לפרט ככל שאוכל. חשוב לנו לחדד היטב את המסר - לא נסבול שום פגיעה ובאף רב.

ובכן, אין לאיש 'חסי
נות', יש אצלנו כבוד לגדולי ישראל ולמנהיגי קהילות בישראל, כמצופה וכנדרש מהאתר החרדי הגדול בעולם. במונח ביקורת חריפה, הכוונה היא לביקורת עניינית גרידא, לגופו של נושא/דיון, בשום אופן לא ביקורת אישית על דרכו/חייו/בני ביתו וכדומה של גדול בישראל.

אני חולק על הטיעון שפעם היה יותר פיקוח, בכלל, כולם אוהבים להתרפק על נוסטלגיה... אבל כמי שנמצא ומפקח על הפורומים כבר כ-5 שנים, אני לא חושב שחלה ירידה ברמת הפיקוח על תוכן. אדרבה, הסיבה בשלה הושם דגש מיוחד בנושא כעת, היא מאחר ומאיר גל, שרכש את האתר בשנה האחרונה, ביקש לעשות זאת, משום שחשוב לו למנוע כל מצב ש'בחדרי חרדים' ישמש פלטפורמה להשמצות בכלל ונגד גדולי ישראל בפרט. ככלל, הוא עצמו יגיב כאן מדי פעם, ככל שיתפנה לכך.

לטעמי האישי, ככל שהדיון יהיה יותר ענייני, ירוויחו מכך בעיקר הגולשים עצמם, המחפשים תוכן בעל ערך ומידע, ולא השמצות ותוכן אינטרסנטי.

ייאמר ברורות שוב, לא יהיו שום רחמים בנושא זה: אשכול שיכיל פגיעה באחד מגדולי ישראל - יימחק לאלתר, כותב שישוב על איוולת זו - ייחסם לאחר אזהרה, כנהוג.

שלכם
אבי גרי
נצייג

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/9/2014 23:25 לינק ישיר 

בהצלחה אבי, כיף לראותך כאן :)

נ.ב. באמת כבר מזמן הגיעה העת לרסן את ההשתוללות וההתפלשות ברפש.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > • • הודעה חשובה לגולשי הפורום מאת מאיר גל • •
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.