בית פורומים בחדרי חרדים

מדוע אשים "אלי ישי" בקלפי ?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/12/2014 19:40 לינק ישיר 
מדוע אשים "אלי ישי" בקלפי ?

למה אני תומך בישי ? אדם אמין, ישר דרך, כנה, אוהב את עם ישראל, בגובה העיניים בלי טריקים בלי שטיקים ובלי ספינים, משויך לימין הפוליטי בו נמצא רוב מנינו ובניינו של הציבור החרדי. משתדל לעזור לחלש, להיות אות ומופת של יושרה כנות מסירות ונאמנות.מרן הרב עובדיה זצוק"ל שהיה כלי במשחק פוליטי של המשתלטים על התנועה הארצית של ש"ס (וינברג דרעי ועוד כמה). ואין זה סוד שקובעי המדיניות בשעתו מפלגה ראו בו זקן המביא קולות לקלפי.אם התמנותו של ישי, מרן הפך להיות המנהיג היחידי והבלתי מעורער של התנועה, ואמר באהבתו לישי בכל ביתי נאמן הוא, והדברים ידועים...אך מאז שחרורו של דרעי, לצערנו היינו עדים לספינים וקומבינות, איומים על הקמת מפלגה אלטרנטיבית שתתמודד ראש בראש מול ש"ס וכל זה היה בימי חייו של מרן כשהוא חולה ונוטה להסתלק מעלמא הדין תוך הסבת צער בלתי ישוער למרן, וכמו"כ גרימת קרע בין מרן למשפחת מחותנו כולנו יודעים. לבסוף כשגברה עוצמת הלחץ שהפעילו כמה בני בית מבפנים, ודרעי מבחוץ נאלץ בלית ברירה מרן לצרף את דרעי להנהגת משולשת, מרן היה אדם חכם, וידע שקשה להוביל מהלך כזה, אך קיווה לטוב.. אטיאיס חכם, ברח מהספינה בזמן, והשאיר את ישי ודרעי להתמודד לבדם. אך אריה דרעי כמובן לא יכל לחשוב על הנהגה משותפת, והצר את צעדיו של ישי.כשהתומכים הגדולים של דרעי למהלכיו הם חבריו משמאל, התקשורת השמאלנית, ומעטפת קרובים נוטפי שומן משררה וכסף, יחד עם שבבניקים מלאי גאווה ומועטי אינטילגנציה המכנים את עצמם "תנזים" ושאר כינויי שחיתות לקוחים מהווי טרור פלשתיני, אכן הם נאים לשמם, ומעשיהם נאים להם..ומילה על אריה דרעי אני מעריך ואוהב את אריה דרעי. את המהפכה שהוא הוביל, את ההשגים שלו. אין צורך להכביר במילים.אך לצערי הרב עשה כמה שגיאות בחייו, וממשיך לעשותם, במקום לפרוש מהעולם הפוליטי, ולהבין שהוא את שמו הנציח בגאון בפנתאון הלאומי והיהודי כאחד, ולפרוש למען עשייה לביתו, או למען הכלל. בחר להכנס שוב לשטיקים והטריקים וכל הסחי והמאוס של הפוליטיקיה המכוערת.הבעיה הגדולה יותר שהוא משחק לפי כללים ישנים, שאינם תקפים בעולם הווצאפ האינטרנט הבלוגים והאתרים.אמנם אי אפשר לקחת את הכריזמה מאריה, אבל אם פעם הכריזמה הייתה כלי שרת בידי צורך אמיתי, משהו מהותי כמו "להחזיר עטרה ליושנה", והרצון במהפכה והובלה של הציבור החרדי-דתי-מזרחי התבטא דרך מנהיגותו. הרי שהיום הלכה המהות לעולמה, ואת העטרה אף אחד לא רוצה להחזיר ליושנה, הדבר היחיד שמעניין את דרעי וידידיו הם הרצון האגוצנטרי של מי בראש ? ישי בראש ?! לא בעינא ! ואף שישי הסכים להיות מס' 2 על כל המשתמע מכך, החליט זה להשפילו ולהראות לו את דרכו ביתה.וככה, לצערנו בשביל מלחמות אגו המתאימות לבחורי ישבי"ק הרבים על תואר מיוחד הישיבה, נראה דרעי כפי שלא שבע מדיבור אודותיו ורוצה עוד ועוד .האמנם הציבור הספרדי יקבל את ה"כריזמה" הזו ?! את הסיסמה הרדודה להחריד של "להחזיר את דרעי לראשות" להחזיר את התנזים לימי תפארתם ?! (ראינו מי ומה הם במהומה שהם יצרו במלון) ימי תפארת רכבי הפאר, וגניבת משרות וסוסים מהמדינה ?! איני רוצה להתבטאות מידי בשליליות בימי חנוכה העליזים, ואני מאחל הצלחה לשני הצדדים. כן כן, גם לדרעי. למרות שאני אוהב את ישי.כולי תקווה שתמיכת הרב מאזוז, והגר"ש עמאר, ועוד כמה צדיקים הן בקרב עדות המזרח והן בקרב עם ישראל. כמו"כ העמך הספרדי/מזרחי שאמנם זוכר חסד נעורים לדרעי, אך קצה נפשו בהתנהגות של גאוותנות סטייל המפלגה הרפובליקנית, עם שילוב דעות שמאלניות הלקוחות מבית מדרשו של רמון וביילין. ואף אינו מסכים עם העובדה שדרעי זה ש"ס וש"ס זה דרעי. זו שגיאה עצומה בהבנת הנפשות הפועלות, וזו בבואה של כל טעויות אנשי דרעי, למול יושר דרכו של ישי, דרעי היה משרת ציבור, החושב כעת שהציבור משרתו. דרעי היה משרת רב, וחשב שהרב משרתו, דרעי קיבל מתנות משמים, וחושב שהוא נותן אותם לשמים.היהודי הפשוט, הספרדי הרגיל, התוניסאי בוודאי, הימני הדתי, החרדלני"ק, החבדני"ק, החרדי העובד, וסתם יהודי עמך שרוצים מפלגה אותנטית יהודית שבראשה אדם אציל אמין וישר דרך כולם יחד יצביעו לישי לדעתי פוטנציאל המנטדים שלו הוא 6-10 מנדט ! רק שימשיך עם הקו העניו, המזרחי האוהב, והעם יאהב אותו חזרה.ובלי קשר לפוליטיקה, מכל המפלגות הקיימות הוא מגלם יותר מכל את הצורך ביהודי חרדי/דתי חם ואוהב את ארץ ישראל ועם ישראל בלי פשרות, ואשר אני יכול בלב רגוע ושלם לשים את הפתק שלו לקלפי ולדעת שעשיתי בחירה נכונה. אז מי שרבותיו מורים לו אחרת, יעשה מה שאומרים, אך כל אחד אחר שם ישי.- העם איתך אלי ישי עלה והצלח !!!

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי קרדיולוג ב- 20/12/2014 20:31:23

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 19:48 לינק ישיר 

רוב הציבור החרדי אינו שייך לימין.
כמו שרוב רבני הציבור החרדי אינם ימניים. (הרב שך והרב עובדיה לדוגמא, לא היו ימניים)
האיש אינו ישר דרך, ואינו כנה. שהרי הוא פתאום החליף לו רב, והולך עם רב שהרב עובדיה לא הכניס למועצג"ת, עקב דרכו השונה.
ועוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 19:54 לינק ישיר 

סליחה טעות

תוקן על ידי מואי ב- 20/12/2014 20:09:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:05 לינק ישיר 

חרדי אמיתי מדבר וכותב רק בשגיעוט.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:08 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:

חרדי אמיתי מדבר וכותב רק בשגיעוט.

המשפט השנון ביותר שכתבת בפורום ...
חשבת על דוקטורט ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:09 לינק ישיר 

פותח אשכול יקר,

אני אשים גם ישי, רק אל תכפה עליי לקרוא את כל המגילה הזו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:10 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:

פותח אשכול יקר,

אני אשים גם ישי, רק אל תכפה עליי לקרוא את כל המגילה הזו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:11 לינק ישיר 

אינני יודע אם הוא ישר דרך או לא, דבר אחד ברור, האיש לא הביא ולו הישג אחד לציבור החרדי בכל שנות כהונתו כיו"ר ש"ס, מי שהאינטרסים של הציבור החרדי אינם חשובים לו, יכול להצביע עבורו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:11 לינק ישיר 

כתבת יפה, אבל למרות שיש קושי בפורום, נסה להעתיק שוב ולנסות להדביק (יש באג בפורום ולא מצליחים להתגבר על זה).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:21 לינק ישיר 

שור_זועם כתב:

כתבת יפה, אבל למרות שיש קושי בפורום, נסה להעתיק שוב ולנסות להדביק (יש באג בפורום ולא מצליחים להתגבר על זה).

ניסתי ואי אפשר , מה פשר הבעיה ? קשה לקרוא כך...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:23 לינק ישיר 

תוקן על ידי סגן ב- 20/12/2014 20:24:39

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:24 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:
אינני יודע אם הוא ישר דרך או לא, דבר אחד ברור, האיש לא הביא ולו הישג אחד לציבור החרדי בכל שנות כהונתו כיו"ר ש"ס, מי שהאינטרסים של הציבור החרדי אינם חשובים לו, יכול להצביע עבורו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:32 לינק ישיר 
שור

כמה זמן הבאג הזה ?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:34 לינק ישיר 

הרבה זמן, גם לי יש באג שאני לא יכול להעלות תמונות, ולא יכול לשלוח תגובות , כי

אני מתחיל לרשום הודעה , ואני יוצא מהפורום.

תנסה להעתיק, ולהיכנס בגוגל כרום! , אולי זה יעזור , תעתיק כאמור לוורד, תערוך את זה ואז תעתיק ותדביק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:45 לינק ישיר 
ניסוי 17

תודה לשור שהצליח ... עיינו למטה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי קרדיולוג ב- 20/12/2014 20:53:28

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/12/2014 20:52 לינק ישיר 

קרדיולוג כתב:

למה אני תומך בישי ? אדם אמין, ישר דרך, כנה, אוהב את עם ישראל, בגובה העיניים בלי טריקים בלי שטיקים ובלי ספינים, משויך לימין הפוליטי בו נמצא רוב מנינו ובניינו של הציבור החרדי. משתדל לעזור לחלש, להיות אות ומופת של יושרה כנות מסירות ונאמנות. מרן הרב עובדיה זצוק"ל שהיה כלי במשחק פוליטי של המשתלטים על התנועה הארצית של ש"ס (וינברג דרעי ועוד כמה). ואין זה סוד שקובעי המדיניות בשעתו מפלגה ראו בו זקן המביא קולות לקלפי.
אם התמנותו של ישי, מרן הפך להיות המנהיג היחידי והבלתי מעורער של התנועה, ואמר באהבתו לישי בכל ביתי נאמן הוא, והדברים ידועים... אך מאז שחרורו של דרעי, לצערנו היינו עדים לספינים וקומבינות, איומים על הקמת מפלגה אלטרנטיבית שתתמודד ראש בראש מול ש"ס וכל זה היה בימי חייו של מרן כשהוא חולה ונוטה להסתלק מעלמא הדין תוך הסבת צער בלתי ישוער למרן, וכמו"כ גרימת קרע בין מרן למשפחת מחותנו כולנו יודעים. לבסוף כשגברה עוצמת הלחץ שהפעילו כמה בני בית מבפנים, ודרעי מבחוץ נאלץ בלית ברירה מרן לצרף את דרעי להנהגת משולשת, מרן היה אדם חכם, וידע שקשה להוביל מהלך כזה, אך קיווה לטוב.. אטיאס חכם, ברח מהספינה בזמן, והשאיר את ישי ודרעי להתמודד לבדם. אך אריה דרעי כמובן לא יכל לחשוב על הנהגה משותפת, והצר את צעדיו של ישי. כשהתומכים הגדולים של דרעי למהלכיו הם חבריו משמאל, התקשורת השמאלנית, ומעטפת קרובים נוטפי שומן משררה וכסף, יחד עם שבבניקים מלאי גאווה ומועטי אינטליגנציה המכנים את עצמם "תנזים" ושאר כינויי שחיתות לקוחים מהווי טרור פלשתיני, אכן הם נאים לשמם, ומעשיהם נאים להם.. ומילה על אריה דרעי אני מעריך ואוהב את אריה דרעי. את המהפכה שהוא הוביל, את ההישגים שלו. אין צורך להכביר במילים.
אך לצערי הרב עשה כמה שגיאות בחייו, וממשיך לעשותם, במקום לפרוש מהעולם הפוליטי, ולהבין שהוא את שמו הנציח בגאון בפנתאון הלאומי והיהודי כאחד, ולפרוש למען עשייה לביתו, או למען הכלל. בחר להיכנס שוב לשטיקים והטריקים וכל הסחי והמאוס של הפוליטיקה המכוערת. הבעיה הגדולה יותר שהוא משחק לפי כללים ישנים, שאינם תקפים בעולם הווצאפ האינטרנט הבלוגים והאתרים.

אמנם אי אפשר לקחת את הכריזמה מאריה, אבל אם פעם הכריזמה הייתה כלי שרת בידי צורך אמיתי, משהו מהותי כמו "להחזיר עטרה ליושנה", והרצון במהפכה של הציבור החרדי-דתי-מזרחי התבטא דרך מנהיגותו. הרי שהיום הלכה המהות לעולמה, ואת העטרה אף אחד לא רוצה להחזיר ליושנה, הדבר היחיד שמעניין את דרעי וידידיו הם הרצון האגוצנטרי של מי בראש ? ישי בראש ?! לא בעינא ! ואף שישי הסכים להיות מס' 2 על כל המשתמע מכך, החליט זה להשפילו ולהראות לו את דרכו ביתה. וככה, לצערנו בשביל מלחמות אגו המתאימות לבחורי ישבי"ק הרבים על תואר מיוחד הישיבה, נראה דרעי כפי שלא שבע מדיבור אודותיו ורוצה עוד ועוד .האמנם הציבור הספרדי יקבל את ה"כריזמה" הזו ?! את הסיסמה הרדודה להחריד של "להחזיר את דרעי לראשות" להחזיר את התנזים לימי תפארתם ?! (ראינו מי ומה הם במהומה שהם יצרו במלון) ימי תפארת רכבי הפאר, וגניבת משרות וסוסים מהמדינה ?! איני רוצה להתבטאות מידי בשליליות בימי חנוכה העליזים, ואני מאחל הצלחה לשני הצדדים. כן כן, גם לדרעי. למרות שאני אוהב את ישי. כולי תקווה שתמיכת הרב מאזוז, והגר"ש עמאר, ועוד כמה צדיקים הן בקרב עדות המזרח והן בקרב עם ישראל. כמו"כ העמך הספרדי/מזרחי שאמנם זוכר חסד נעורים לדרעי, אך קצה נפשו בהתנהגות של גאוותנות סטייל המפלגה הרפובליקנית, עם שילוב דעות שמאלניות הלקוחות מבית מדרשו של רמון וביילין. ואף אינו מסכים עם העובדה שדרעי זה ש"ס וש"ס זה דרעי. זו שגיאה עצומה בהבנת הנפשות הפועלות, וזו בבואה של כל טעויות אנשי דרעי, למול יושר דרכו של ישי, דרעי היה משרת ציבור, וחושב כעת שהציבור משרתו!. דרעי היה משרת רב, וחשב שהרב משרתו, דרעי קיבל מתנות משמים, וחושב שהוא נותן אותם לשמים. היהודי הפשוט, הספרדי הרגיל, התוניסאי בוודאי, הימני הדתי, החרדלני"ק, החבדני"ק, החרדי העובד, וסתם יהודי עמך שרוצים מפלגה אותנטית יהודית שבראשה אדם אציל אמין וישר דרך כולם יחד יצביעו לישי לדעתי פוטנציאל המנדטים שלו הוא 6-10 מנדט ! רק שימשיך עם הקו העניו, המזרחי האוהב, והעם יאהב אותו חזרה.

ובלי קשר לפוליטיקה, מכל המפלגות הקיימות הוא מגלם יותר מכל את הצורך ביהודי חרדי/דתי חם ואוהב את ארץ ישראל ועם ישראל בלי פשרות, ואשר אני יכול בלב רגוע ושלם לשים את הפתק שלו לקלפי ולדעת שעשיתי בחירה נכונה . אז מי שרבותיו מורים לו אחרת, יעשה מה שאומרים, אך כל אחד אחר שם ישי .- העם איתך אלי ישי עלה והצלח !!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מדוע אשים "אלי ישי" בקלפי ?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.