בית פורומים בחדרי חרדים

מתברר: דרעי קורא בשקיקה בחדרי ומעביר לאילנה דיין

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/1/2015 23:46 לינק ישיר 
מתברר: דרעי קורא בשקיקה בחדרי ומעביר לאילנה דיין

מי שזיהה את הטקסט של דרעי הערב בעובדה, כנראה קרא את טורו של יעקב ריבלין, המתפרסם בבחדרי חרדים.

הנאום שלא נישא

ברשות חברי מועצת החכמים שלא נמצאים כאן אך יושבים בביתם ולבם דואב על חילול ה' וזכרו של מרן הקדוש שנעשה הערב על ידי בני עוולה. כבוד חברי הכנסת של התנועה הקדושה וכל מי שצופה בנו כעת. רגע אחד, בצלאל. אם לא תשתיקו כאן את הרחש בחש אני לא ממשיך לדבר. זה כולל גם אותך, עמית סגל. שאפו על הסקופ שדחפו לך היום ליד, אבל אל תעמוד לי מול הפנים ותדבר בטלפון. קצת דרך ארץ לא תזיק לך, או שתצא בחוץ. 

כמו כולכם ישבתי היום וצפיתי בהקלטה של מרן הקדוש בחדרי חדרים שלא נועדה לאוזניים זרות. אתם הופתעתם, אני ממש לא. כבר חודש מעדכנים אותי העוזרים שלי שמקורבי ישי מספרים לעיתונאים שיש בידם קלטת שתחסל אותי ביום שהם יחליטו. למעשה, כבר לפני כמה שנים ידעתי שקיימת קלטת כזאת ושמי שמחזיק בה מציע אותה לכל המרבה במחיר. ידעתי בערך מה יש בה, אבל אהיה כנה איתכם: היא פצעה לי את הלב כשראיתי אותה. זה כואב. זה כואב מאוד. 

לפני שאתייחס לתוכן הדברים אני רוצה לספר לכם על שלושים שנה שבמהלכן מרן זכר צדיק וקדוש לברכה היה לי לאב ואני הייתי לו כבן. מאז שהחלתי ליצוק מים על ידיו, עוד כבחור ישיבה ואחר כך כאיש ציבור שעמד לשירותו, היו לנו עשורים מופלאים. זכיתי להקים עבורו את תנועת ש"ס הקדושה יחד עם מרן הרב שך זכר צדיק לברכה, ואחר כך להמשיך לפתח, בהנהגתו הישירה בלבד, את כל מוסדות התנועה הקדושה. את המפלגה. את רשת החינוך התורנית. את אל המעיין. והכי חשוב, הכבוד חזר לציבור הספרדי בישראל בזכות מרן. מי שהחליף אותי לא הקים כלום, וכעת אנחנו מבינים למה. הוא היה עסוק בהקלטות. אומרים שיש לו נוספות ושהוא מאיים לפרסם גם אותן. אני כבר לא במשחק הזה. 

אודה ולא אבוש: היו לי שנים רעות. הוגליתי מעל שולחן אבי (אמר המגיה: יש עוד חצרות בישראל שבהן גלו בנים מעל שולחן האב, התפייסו וחזרו להנהגה. מישהו מטיל היום ספק בסמכותם?) והיה בינינו ריחוק שנגרם בעיקר על ידי האנשים שראיתם בקלטת. אני, מצדי, מתוודה על הטעויות שעשיתי בימים ההם. כמה פעמים הרב הציע לי לחזור לצדו של ישי, ואני סירבתי כי ידעתי במי מדובר. היום כבר כולם יודעים. ובכל זאת, הייתי צריך לבטל את רצוני מפני רצונו. 

אבל גם בשנים האלה לא פסקתי לבוא אל ביתו כאשר התבקשתי לכך. ב-13 שנות הריחוק ישבתי מאות פעמים בביתו בסעודה שלישית, והייתי לצנינים בעיני חורשי רעתי מבני הבית. ידעתי שמסיתים אותו נגדי בכל הזדמנות אפשרית, ושבעידנא דריתחא שלו בעקבות כך נאמרו עליי מילים קשות. את חלקן ראיתם בקלטת שפורסמה היום. 

אבל אף אחד לא הוציא החוצה הקלטות מ-13 השנים הראשונות של הקמת התנועה הקדושה, אלה שנאמרו בהן שבחים שגרמו לי לחשוש מעין הרע. אז לא מילאנו את הבית של מרן במכשירי הקלטה וחרשנו רעה מדברים שאמר על הרבה מאוד אנשים, כולל אלה שמאיימים עליי בהקלטות נוספות. עם ישראל לא ראה את ההופעות הפומביות של מרן, כשאמר עליי מה שאמר. מקים עולה של תורה והוא זכאי. גם בקלטת הבזויה לא חזר בו מהפסיקה של הוא זכאי. אמר שיהיה קשה להחזיר אותי כי ארבעים אחוז מהציבור חושבים שחטאתי ולא יבחרו בי. כשאחר כך חזרתי להנהגה זכיתי להוכיח שהציבור לא סבור כך. עלינו בעשרות אלפי קולות. 

אף אחד גם לא יוציא קלטות מהשיחות שלנו בשנתיים האחרונות לחייו, כשצירף אותי להנהגה. בתחילה בשלישייה, ואחר כך בתפקיד היו"ר. את דברי האהבה והחיבה שהרעיף עליי לא ימכרו בני הבית לכל דורש, ובטח שלא יפרסמו את הדברים הקשים שאמר על זה שהדיח לאחר שהראו לו איך מכר את האינטרסים של התנועה בגלל חשבונות אישיים. תשאלו את אריאל אטיאס שיושב לצדי מה אמר הרב על מפיץ הקלטת אחרי שנודעו מעלליו בימי השלישייה. זאת הייתה דרכו של מרן. בשעת קירוב - דברי ריצוי. בשעת ריחוק - דברי גינוי. 

אבל הכול הולך אחר החיתום. בשנתיים האחרונות לחייו הוא ביקש ממני לעמוד בראש התנועה הקדושה ולהילחם למען עולם התורה. אני שומע שהאיש שהצעתי לו להיות מספר שתיים ושר בכיר טוען שהדיחו אותו בגלל לחצים. אותי לא הדיחו לאחר לחצים? על מי מגדולי ישראל לא לוחצים? אבל אחרי הלחצים הם עומדים ומסבירים את החלטתם ועומדים מאחוריה בבחינת 'גם ברוך יהיה'. 

כשהודחתי לאחר הכניסה לכלא, אחרי שחורשי רעתי עשו מה שעשו, עמד הרב בפני קהל עם ועדה והסביר שאי אפשר לנהל תנועה מהכלא. יומיים לאחר שההוא הודח נשא הרב דרשה בלוויין והסביר במשך שבע דקות מדוע החליט להחזיר לי את הפיקדון. אפשר להפעיל לחצים בתוך הבית, אבל בשידור לכל עם ישראל הרב מסביר למה קיבל את ההחלטה בשפה שכולם מבינים. מי שכופר בזה לא מאמין שצדיקים אין תקלה יוצאת מתחת ידם. ואחרי שלא מאמינים אפשר להרוס את אמונת החכמים של כל הציבור הספרדי בפרסום קלטות מהסוג שראיתם. 

לפני שניגש לשאלות אומר רק דבר אחד: בימים הקרובים תשמעו דיבורים על עוד קלטות, ואני בטוח שכמה מהן גם יפורסמו. הן לא ירתיעו אותנו להמשיך הלאה בקיום צוואתו ומורשתו של מרן זכר צדיק וקדוש לברכה. עמית, בבקשה.

מקור: http://www.bhol.co.il/ColumnArticle.aspx?id=77921&cat=4&scat=288

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2015 23:48 לינק ישיר 

ברור שהוא קורא, כל החברה שלו מגיבים בשקיקה לאשכולות שלי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2015 23:52 לינק ישיר 

מגוחכים אתם.
למה בחדרי אם זה מתפרסם בעיתון בקהילה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/1/2015 23:59 לינק ישיר 

אז יש גם עבריינים בבח"ח. ?

.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2015 00:02 לינק ישיר 

ח"ו. כאן כולם צדיקים יראים ושלימים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/1/2015 00:12 לינק ישיר 

זה יה ידוע דברי הקלטת
היא לא חידשה שום דבר

הרב עובדיה היה כל השנים נגדו בצורה גלויה ממש

אבל כשדרעי התחיל להלחיץ את הרב עובדיה לעת זקנתו כשהוא מאוד נחלש
ואלי ישי לא השיב במלחמה למען כבוד רבו
ואיים שהוא הולך להקים מפלגה חדשה
בכדי להימנע ממחלוקת הוא שם אותו כשלישיה

ואז דרעי המשיך להרחיק את אלי ישי נאמן ביתו של הרב עובדיה
ולא הייתה ברירה כששוב איים באם יהיה שלישיה הוא יקים מפלגה
אז הוחלט שהוא יהיה יו"ר
אבל לא שיזרוק את אלי ישי לכלבים
וכשדרעי לא מבין מה הרב עובדיה רוצה
אז ככה זה נראה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מתברר: דרעי קורא בשקיקה בחדרי ומעביר לאילנה דיין
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר