בית פורומים בחדרי חרדים

חיים ולדר:השמאל הנאור החליט לחסל את ביבי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/2/2015 07:13 לינק ישיר 
חיים ולדר:השמאל הנאור החליט לחסל את ביבי

המוצא האחרון של השמאל

אות חיים

חיים ולדר

בבחירות הבאות יש לשמאל מטרה אחת ברורה. להפיל את נתניהו.

שיהיה ברור שנתניהו הוא לא בדיוק "כוס התה" של החרדים. האיש עשה הרבה נזקים לציבור שלנו, ולא התאמץ במיוחד למנוע נזקים שעשו אחרים.

נקודת הזכות היחידה של נתניהו היא שהשמאל רוצה להפיל אותו...

הם מנסים להפיל אותו מהיום שנבחר, בבחירות הסמוכות לרצח רבין. כידוע בחירות אלה הוקדמו כי השמאל ידע שרצח רבין זיעזע את העם, השמאל גם דאג להציג את נתניהו בכלי התקשורת (המגוייסים אוטומטית לשמאל) כמי שאשם ברצח רבין. הוא היה בטוח לא רק בניצחון של פרס אלא בשינוי דרמאטי של המפה הפוליטית לטובת השמאל. משהו כמו חזרה לימי בן גוריון שמפלגת העבודה זכתה בחמישים מנדטים.

תוצאות הבחירות טפחו על פניהם. לא רק שהשמאל לא פתח פער. נתניהו ניצח את שמעון פרס והפך לראש הממשלה הצעיר בתולדות ישראל.

הם לא סלחו לו על זה מעולם, ומאז ועד היום הם עושים הכל כדי להפיל אותו.

2.

הם ניסו השמצות: "הוא קמצן הוא פחדן הוא הססן הוא מסוכן לישראל הוא נהנתן הוא מבזבז כספי ציבור". לא עבד.

הם ניסו לקחת ממנו את העיתון היחיד שתמך בו. כמעט הצליחו. אבל נתניהו שהבין בדיוק מה שהם רוצים הפיל את ממשלתו הוא ובלבד שיהיה לו מקור אחד של תמיכה. (אני משער שהם בינם לבין עצמם יודעים להעריך את הצעד החכם הזה)

ניסו ללכת על רעייתו ואפילו לא נחזור על ההאשמות. התברר שהציבור מתחלק לשלושה:

אלה שחושבים שזה לא נכון.

אלה שחושבים שזה נכון ולא רלוונטי.

אלה שחושבים שזה גם נכון וגם רלוונטי אבל ראש ממשלה שמצליח להתגבר על בעיות כאלה בביתו, הוא כנראה מספיק מוצלח בשביל לפתור את בעיותיה של ישראל בעולם.    

הדביקו לו פרשיות: "פרשת ההובלות" על ויכוח קטנוני בינו ובין מוביל רהיטים "פרשת ביבי טורס" על מימון נסיעות כביכול ועוד פרשות שונות. שום דבר לא עבד.

כעת, ככל הנראה, הם הבינו שבדרך הזו לא ילך להם. הם קלטו שהאזרחים שאולי נראים להם טיפשים, אינם טיפשים עד כדי להפקיד את גורלם באנשים שמקבלים כסף מגרמניה כדי להחרים את ישראל להחליש אותה ולתמוך באויביה. אצל רבין זה כמעט הצליח, דווקא מפני שלא נתפש כשמאלן. אחרי רבין הציבור לא יצביע שמאל גם אם זה יציב בראשו את ברוך מרזל...

וכשהם הבינו את זה – הם ככל הנראה החליטו לפנות אל המוצא האחרון!

המוצא האחרון היה ונשאר: פנייה אל המקום היחיד בו יש לשמאל שלטון ללא מצרים. המערכת המשפטית. הם רוצים לעשות לו את מה שעשו לאולמרט, רמון, ליברמן ואחרים.  

3.

שיהיה ברור. השמאל מעולם לא היה דמוקרטי כמו שמעולם לא היה "שוחר שלום". השמאל יודע להיות דיקטטורי אכזרי וצמא דם יותר מכל שלטון ימני אחר.

תשכחו מ"רוממות השלום" שבפיהם. זה מגיע רק מהמקום של "לרקוד מה יפית" לפני הגויים שמעניינים אותם הרבה יותר מאחיהם היהודים. ואם צריך למכור את כולנו כדי להרוויח תקציבים מהאיחוד האירופי ומגרמניה אז למה לא?    

השמאל, כמו כולם, פשוט רוצה לשלוט. וכדי לשלוט הוא יעשה כל מה שיכול לשם כך.

זה לא רק הם. גם הקומוניזם שבא כביכול לשנות עולם, הומצא על ידי כמה אנשים שמצאו נוסחה לשלהב את ההמונים ולגרום להם להפיל את הצאר במסווה של "שוויון" ו"סוציאליזם".

ומה נראה לכם הם עשו מיד שעלו לשלטון?

נכנסו להתגורר בארמונות של הצאר, חיו חיים טובים ונפלאים כמו הצאר, דאגו לעצמם על חשבון אחרים כמו הצאר, ורק הפכו את חייהם של האחרים לבלתי נסבלים הרבה יותר מאשר בתקופת הצאר. כי אם עד הקומוניזם לפחות לאיכר היה לחם לאכול והוא יכול היה קצת לקטר נגד השלטון כעת גם לקחו לו את הלחם ואת זכות הדיבור.          

4.

השמאל שלט במדינה באמצעות מפלגת "מפא"י" מאז הקמתה במשך שלושים השנים הראשונות.

אך מסתבר ששלטון יכול לשלוט על מעשיהם של בני אדם אך לא על דעותיהם. ככל שעברו השנים, הרשו לעצמם יותר ויותר אנשים לבטא דעות שהן בפירוש יותר מסורתיות ויותר דתיות ועם השנים הם העזו לבטא את דעותיהם גם בקלפי ובשנת 77, עשרים ותשע שנה לאחר קום המדינה התחלף השלטון משמאל לימין.

זו היתה שעת המשבר של השמאל האנטי דתי. הם ראו שהשיטה הדמוקרטית בעזרתה חשבו להחריב את היהדות הנאמנה, קמה עליהם ועלולה להחריב את העולם הכפרני שבנו.

ומבחירות לבחירות כוחם של המסורתיים והחרדים עלה ועלה וכוחן של מפלגות השמאל הלך והצטמצם. הדמוקרטיה הפכה להיות חרב פיפיות עבורם.

ואז מצאו את הדרך הטובה ביותר לעקוף את הדמוקרטיה.

5.  

איך הם הצליחו לעשות זאת?

כמו "תולעת רוגלה" המושתלת במחשב וגורמת לו להישלט על ידי מישהו מבחוץ. כך חוקק בשנת 92 "חוק כבוד האדם וחירותו",  חוק תמים לכאורה שעבר ברוב קולות חברי הכנסת שלא באמת עיינו בסעיפיו.

היה רשום שם שמאותו רגע הכנסת מעניקה לבית המשפט העליון את הזכות לבטל חוקים הנוגדים את השוויון או את החירות או את חופש הביטוי. הוא גם נתן לשופטים את הזכות להחליט מהו שוויון ומהי חירות ומהו חופש הביטוי.

זו היתה המהפכה הקרויה "אקטיביזם שפוטי" ומי שהיה חתום עליה היה נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרן ברק.

בתוך כמה שנים חזרנו לשלטון דיקטטורי מלא וכמעט בלתי ניתן לריסון מפני שהוא במסווה של דמוקרטיה.

השמאל הצליח בתבונה ובערמה לקשור את ידי הדמוקרטיה מאחורי גבה ולעשות בה שימוש כרצונו. עד לרזולוציות העדינות ביותר, כמו דעות ומחשבות.

ואם רציתם תשובה לשאלה הנשאלת תמיד על ידי אנשי שמאל: מדוע השמאל אינו מעורב במעשי אלימות כדי להשיג את מבוקשו - התשובה היא פשוטה: כי הוא משיג את כל מבוקשו למרות היותו מיעוט באלימות מתוחכמת הנקראת דיקטטורה דמוקרטית.

6.

מאז ומעולם נהגו דיקטטורים להשתיק את מתנגדיהם באמצעות ביזוי, רדיפה וכליאה. בסדר הזה. גם דיקטטורים ידעו שלהשתיק בן אדם שאומר דעות זה עלול להרגיז את אלה שחושבים כמותו. לכן הם תמיד ניסו להעליל, לבזות לרדוף את האדם ומשפחתו ורק לאחר שהם הבינו שנזקו של האדם גדול יותר מהנזק התדמיתי שיהיה להם אם יכלאו או ימיתו אותו – הם פנו לצעד הזה.

אני מציע לקוראיי לעקוב אחר הדברים כי אני כבר מזהה את ההתארגנות של השמאל לישורת האחרונה –העמדה לדין והשלכה של בנימין נתניהו מהפוליטיקה.

ככל הנראה הם הבינו לאחרונה והשלימו סופית שבדרך של ביזוי, השפלה ורדיפה זה לא יעבוד. העיתונים כולם נגדו אפילו העולם נגדו אבל העם מתעקש לתמוך בו. אין ברירה. חייבים ללכת למקום שבו לעם אין כל השפעה.

7.

עיתון "הארץ" החל לטפל בעניין. להפוך את הבקבוקים שאספה שרה נתניהו לפשע עם. נחום ברנע, שהוא אחד מכותבי הטורים הבכירים בעיתונות החילונית מתבטא בראיון נגד נתניהו כי הוא "זקוק לאישפוז" וכותב בטורו כי העניין של נתניהו הגיע כעת לטיפול בדרגים משפטיים וכמו פרשת אולמרט שהחלה עם בית בכרמיה. גם כאן "אתה יודע איך זה מתחיל ואתה לא יודע איך זה נגמר".

כשנחום ברנע אומר שהוא "לא יודע איך זה נגמר" זה אומר שהוא יודע  ב ד י ו ק  איך זה ייגמר.

זה התחיל השבוע. נתניהו הולך כעת בדרך כל (מנהיגי) הארץ שהעזו להמרות את דעת מי ששולט כאן באמת במדינה- שלטון השמאל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 07:58 לינק ישיר 

חיים ולדר צודק

וזה תשובה חדה ומוחצת לנציגי הקרן החדשה שכותבים כאן בפורום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 09:20 לינק ישיר 

נתניהו מקבל את עונשו על המלחמה בעולם התורה. יש דין ויש דיין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 09:58 לינק ישיר 

יפה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 10:08 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:

אפשר לחשוב שעם בוזי וציפי עולם התורה יפרחחחח.....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 10:13 לינק ישיר 

בגלל אנשים כמו חיים וולדר שכותבים טורים מטופשים שכאלה יכול ביבי להתעלל בציבור החרדי כאוות נפשו.

אם אחרי שנתיים בהם האיש מתעלל בציבור החרדי בכל תחום, ורק עשור אחרי שהוא חתך לנו בבשר החי ובכל זאת המלצנו עליו לנשיא והוא ירק עלינו בחזרה, אם אחרי כל זאת יכול סופר חרדי לכתוב טור בזכות הבחרו בשנית של האיש הרע הזה, למה שביבי לא ימשיך להתעלל בנו ?

מה חושב לו מר ולדר ? הציבור החרדי הוא חבורת סוסים ? ביבי ידרוך עלינו בשתי רגליו ואנחנו בתגובה נחזיר אותו למשרד ראש הממשלה ? לא ולא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 10:17 לינק ישיר 

בוז'י מכבד ומוקיר את התורה ולומדיה, (הוא בכל זאת נכדו של הרב הרצוג), וסייע לעולם התורה בעבר כחבר בועדת טל, הוא גם הצביע נגד חוק הגיוס, ואין סיבה להניח שציפי יותר גרועה מנתניהו, וככלל לשמאל יש רקורד שמילה היא מילה, בניגוד לימין הבוגדני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 10:21 לינק ישיר 

שחור_כתום כתב:
תם_יושב כתב:

אפשר לחשוב שעם בוזי וציפי עולם התורה יפרחחחח.....

נשלח מהאנדרואיד שלי

נכון.

אבל מגלגלין זכות על ידי זכאי וחובה על ידי רשע מרושע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 11:07 לינק ישיר 

אם היה לי איזה בדל מידע עליו גם אני הייתי רץ למשטרה,
בנט לפיד ונתניהו כיסחו אותנו בשנים האחרונות ,
ואם יש ביננו כאלו שנשאר להם איזה זיקה לימין יותר מאשר לשמאל הרי שהם חייבים לנו הסבר מדוע,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 11:11 לינק ישיר 

אגב, אני חושב שזו פעם ראשונה שהשמאל הולך לעשות מצווה!

וביערת הרשע מקרבך!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 11:35 לינק ישיר 

קהלת כתב:

מה חושב לו מר ולדר ? הציבור החרדי הוא חבורת סוסים ? ביבי ידרוך עלינו בשתי רגליו ואנחנו בתגובה נחזיר אותו למשרד ראש הממשלה ? לא ולא.

רק שאלה קטנה של הבנה.

מה מדורג יותר גבוה סוסים או שקופים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 11:39 לינק ישיר 

bakar כתב:

בנט לפיד ונתניהו כיסחו אותנו בשנים האחרונות ,
ואם יש ביננו כאלו שנשאר להם איזה זיקה לימין יותר מאשר לשמאל הרי שהם חייבים לנו הסבר מדוע,

זה כמו לנער אבק משטיח. מה לעשות צריך לחבוט בו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 12:46 לינק ישיר 

טור בכייני שמתאים לדתיים ולחרדים, אכלו לי שתו לי, ככה הדברים מתנהלים במדינה דמוקרטית,
ככה הועף אולמרט צריך את הלבנה הראשונה ואז כל המגדל נופל, 
בדיוק כמו שלפעמים אי אפשר לתפוש עבריין על הפשע הגדול שלו תופשים אותו דרך תשלומי המס . 

אם הימניים היו ראויים לשלטן ישראל היום היה שנים קודם, היו כבר כמה  תחנות טלביזיה ימניות , הייתה מקבילה לקרן החדשה וזרועות התמנון שלה מצד ימין!  לא היו מחכים ליום הבוחר  לחב"ד ולאלי ישי...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 14:04 לינק ישיר 

דברוני.היה ראוי לך לשתוק.אתה הרי נציגו של חוג "אנוכי-ולא יהיה לך" שהעלו את ברקת המחלל שבת לגדולה תמורת אינטרסים קבוצתיים של עצמם,על חשבון האינטרס החרדי הכללי!
דבריך מזכירים לי את הרוצח אביו שמתחנן לשופט:"רחם עלי,אני יתום!"

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 14:07 לינק ישיר 

השמאל תמיד מוכן לזרוק פירורים לחרדים כדי להגשים חלומם להרוס את המדינה (והחרדים בתוכה).

מחלקים קצבאות לילדים לחרדים (כמה? 3,000? 4,000?) ומעבירים עשרות אלפי שקלים למשפחות ערביות. בדיוק כך. כל ערבי מתחתן עם ערביה, מגרש אותה, ואז גובה עבורה כספים באמא חד הורית. מתחתן עם עוד אחת וכן הלאה עד שישי לו ארבעה נשים עם עשרים ילדים מתחת לגיל 10 והוא מקבל עשרות אלפי שקלים מהמדינה.

מסבנים את החרדים עם הקמת אחיסמך, חריש וכסיף ובינתיים מחזירים גוש קטיף, מחלקים את הנגב לבדואים ולא נוקטים אצבע נגד השתלטות הערבים על הגליל.

עושים יד אחת עם בית המשפט והפרקליטות כדי לפתוח את כל הארץ בשבת, מגישים בגצ"ים לגייס חרדים, לא להעביר כספים למערכת החינוך החרדית והכל בזמן שהימין בשלטון, ואז מגלגלים עיניהם לשמים שידם לא במעל הזה.

משל למה הדבר דומה? לנוסע שקודח חור בספינה ומרגיע את החרדי לידו על ידי הושטת כוס מי ים אליו. מוותר על הכוס מים, רק תפסיק לקדוח חורים בספינה.

נכון! ביבי חקק את חוק הגיוס אבל מי הגיש את הבגץ? 
אבל תמשיכו לרדת עליו, תמשיך ללכת עם הראש טמון עמוק בחול במקום לראות את הדברים כפי שהם באמת.

ואם למישהו עדיין יש ספק, רק תחשוב אם אובמה, אירופה וכל העמותות השמאלניות רוצים להחליף את ביבי כדי להיטיב עם החרדים או בכדי להתפטר מכל היהודונים - כולל החרדים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/2/2015 14:26 לינק ישיר 

יתכן מאוד שהשמאל הנאור החליט לחסל את ביבי. אבל ביבי ואשתו נתנו להם חומר חם בידיים שעם קצת שכל וצניעות לא היו צריכים לתת...ולא מדובר כאן בפעם הראשונה. כבר שמענו על הגזמות פראיות בבזבוזים והתנהגות לא אנושית לעובדים שלהם בקדנציה הקודמת. מי שחוזר על שגיאותיו שישלם! מי שצריך מיטה בחצי מיליון שקל לטיסה לאירופה היה צריך לקחת בחשבון שיבואו איתו חשבון...

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חיים ולדר:השמאל הנאור החליט לחסל את ביבי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.