בית פורומים בחדרי חרדים

הרב מזוז:בגלל התוקפנות של אנשי ש"ס ההבנות עמם בטלות

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/2/2015 09:43 לינק ישיר 
הרב מזוז:בגלל התוקפנות של אנשי ש"ס ההבנות עמם בטלות

הרב מזוז: ההבנות עם שס בטלות
דני זקן
פרסום ראשון: 06:23 ,24.02.15 | עדכון אחרון: 06:42 ,24.02.15
"איש הישר בעיניו יעשה"
מנהיגה הרוחני של מפלגת "יחד", הרב מאיר מזוז, הודיע כי ההבנות עם שס בטלות בגלל ההתקפות שלה על אנשיו. בכינוס של המפלגה אמר הרב מזוז כי כשלו הניסיונות להימנע מעימותים עם אנשי שס וכי פעילים שלה תקפו, ביזו ואף היכו את פעילי "יחד". בהקלטה שהגיעה לידי לכתבנו אמר מאזוז כי מעתה "איש הישר בעיניו יעשה".

מקור: רשת ב דני זקן

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 09:46 לינק ישיר 

בכל מקרה הוא עשה את ההבנות עם עצמו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 11:32 לינק ישיר 

מתי הוכו פעילי אלי ישי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 12:06 לינק ישיר 

זה היה צפוי , אין אמון באנשי אלי ישי ומיפלגתו
חירטטו לרב מאזוז סיפורים ומכרו לו  לוקשין   
הם ראו שלא עוברים את אחוז החסימה ומסים לגייס עוד מצביעים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 12:08 לינק ישיר 

פשוט עובדים על הרב, מי היכה?, פורצים למטות ותולשי מודעות יש גם אצלם,
רק לי יש תחושה שכל המהלך שלהם זה לעבוד על כולנו שהם יהני הצדיקים והטובים?, בהתחלה אמרו שאנחנו לא פונים לש"ס ולאט לאט התחילו לפנות לקהלי ש"ס עם תירוצים, ועכשיו זה ממשיך שיהני הכו פעילים והכל הותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 12:10 לינק ישיר 

להערכתי זה הגיע בעקבות חשיפת הקלטת נגד הרבי, שם הוא מכנה אותו שוטה גס רוח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 13:46 לינק ישיר 

" איש הישר בעיניו יעשה" זה רציני? הוא  באמת אמר את זה? זה מגמד את כל הקלטות שלו  בעבר,
הוא אשכרה קורא לציבור לנהוג באלימות!!!!איש הישר בעיניו יעשה?!?!?!

מה עם לפנים משורת הדין? האם יש איזה חוב קדוש להתנהג כמו הפרחחים של המפלגה השנייה?האם רב לא אמור למתן את חסידיו???.
נ
ראה לי שעד הבחירות לא יהיה אדם אחד שירחוש כבוד לרב הזה, הוא מתבזה מרגע לרגע מיום ליום, אף אחד כבר לא מתפלא שמרזל הביריון הציוני הוא החברותא  שלו, ושרב מעולם האצילות תומך בו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 15:16 לינק ישיר 

דברוני כתב:
" איש הישר בעיניו יעשה" זה רציני? הוא  באמת אמר את זה?
הוא אשכרה קורא לציבור לנהוג באלימות!!!!איש הישר בעיניו יעשה?!?!?!

אתה והניק השקרן שמעליך לא תינקו מדינה של גיהנום.

העובדה שהבחירות קרובות ואתם מאד מעוניינים להגדיל את כוחו של הפלג אליו אתם משתייכים (ולהרוס לאחרים), אינה מתירה לשקר ולבזות תלמידי חכמים.

הנה דבריו של הגר"מ מאזוז שליט"א:

"תחילה חשבנו שאנחנו נסתדר עם ש"ס, אתם הולכים שמאלה אנחנו ימינה ונעשה הסכם עודפים, אבל ראיתי שזה לא הולך, כל אחד הולך ומבזים, מקטרגים, כועסים, התחילו במכות, אין לנו ברירה, לכן עכשיו איש הישר בעיניו יעשה - אחד שהצביע ש"ס ונראה לו 'יחד' עדיף יעשה 'יחד'".

תוקן על ידי ונשךלשונרא ב- 24/02/2015 15:31:43

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/2/2015 20:25 לינק ישיר 

ונשךלשונרא כתב:
לדידי די בעדותם של מועצת חכמי תורה שליט"א על רצון מרן זצ"ל, וגם בהוראתם בלא עדותם די לי.

במערכת הבחירות הקודמת סברתי שראוי שר' אורי לופוליאנסקי ימשיך בעשייתו הברוכה, לא היה לי דבר כנגד פרוש אך סברתי שאין צורך להחליף ראש מוצלח. אולם כיוון שעמדו על קיום ההסכם ור' מאיר פרוש הוצג כמועמד המקובל על רוב גדולי הדור תמכתי בו בכל כוחי (כמה שיש לי).
כמדומני שהיו לך טענות על ר' אריה דרעי שהתלבטותו אם להתמודד על ראשות העיר וההמתנה לקבלת ההחלטה המשפטית בעניינו גרמו לפגיעה בכוחו של פרוש.
אף אני אומר לך עתה כן: אם רוב גדולי ישראל תומכים במועמדותו של ליאון ובעקבותיהם רוב הציבור החרדי מתאחד בהצבעה עבורו אין לפגוע במועמדם ולהציב מוקשים בדרכו.
כעת זהו המועמד של הציבור החרדי! אל תפרשו מן הציבור!

שלפתי מכאן

והנה 'צילומסך' למתעצלים!!!

ואני רק תוהה מה השתנה מאז (13/10/2013)? 
מועצת חכמי התורה (לדידי די בעדותם...) הפכו לעמי ארצות? הרב זצ"ל בא אליך בחלום ובישר לך על רצונו החדש? (גם בלעדי עדותם...) אריה דרעי (ר' אריה...) כבר לא מתאים?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הרב מזוז:בגלל התוקפנות של אנשי ש"ס ההבנות עמם בטלות
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר