בית פורומים בחדרי חרדים

גילוי שכינה בארנה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/3/2015 11:54 לינק ישיר 
גילוי שכינה בארנה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 12:01 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 12:26 לינק ישיר 

אפשר לקיים גופי תורה גם בארנה וגם יומיים אחר כך בבחירות?

אם כן המצוות הסטנדרטיות גם יותר קשות וגם מיותרות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 12:30 לינק ישיר 

לא שמת לב
הבחירות הגופי תורה רק תלויים בה
אבל לראות את הבכבודו ובעצמו בארנה זה התורה עצמה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 13:00 לינק ישיר 

אהבתי את ה"בבחינת כל הקודם זוכה". וגם את הקולות היוצאים מן הלב. לא דברים, קולות וכאב היוצאים מן הלב. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 13:30 לינק ישיר 

פרשת השבוע:
ויקח מידם ויצר אתו בחרט
ויעשהו עגל מסכה ויאמרו אלה
אלהיך ישראל אשר העלוך
מארץ מצרים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 16:10 לינק ישיר 

משפט המחץ של הרש"א כרגיל (והפלס כהרגלו שיפץ מעט...) :

"זה לא רק שגופי תורה תלויים בזה אלא יותר יותר מזה, כאן זה גופי התורה בעצמה ממש".

תוקן על ידי זמורת_כרם ב- 02/03/2015 16:16:08

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 19:53 לינק ישיר 

על פי הכתבה הגר"ש הורה שבחורי ישיבות גם צריכים להגיע, האם בעקבות הוראת הגר"ש בסוף גם תלמידי ישיבות קטנות יוזמנו לעצרת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 19:56 לינק ישיר 

כברהיה כתב:
על פי הכתבה הגר"ש הורה שבחורי ישיבות גם צריכים להגיע, האם בעקבות הוראת הגר"ש בסוף גם תלמידי ישיבות קטנות יוזמנו לעצרת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

גם תינוקות בעריסתם צריכים לבוא, ליתן שכר למביאיהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:05 לינק ישיר 

פלסאים, פלגאים, נצחיים, עצניקים, עציצים וכד',
הקשיבו טוב!
רק לדגל התורה מותר להשתמש עם מילים של קידוש-חילול השם,שכינה, גופי תורה,יורוך,ברכות-קללות, וכל שאר קלישאות דבחירות ודמגוגיה.
כל מי שעושה שימוש באוצר מילים אלו פוגע בזכויות השמורות למטיפי בחירות הנושאים בתואר רבנים שפיהם נוטף מור עובר של מטומטמים ומושכי זנבות ושאר שפת ביבים כמו הג'ורה  וכד'.

עוד אשכול אובססיבי של חולי מחלת הרדיפה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:07 לינק ישיר 

תם_יושב כתב:

כברהיה כתב:

גם תינוקות בעריסתם צריכים לבוא, ליתן שכר למביאיהם.

יותר נשמע בבחינת מעמד הר סיני.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:09 לינק ישיר 

וזו ההוראה הסודית הבאה שאני מדליף עבורכם:
לארנה יבואו אלפי ילדים מחופשים לאברכים עם זקנים מרוטים עשויים מזנבות סוסים.

דגלאים, לכו לקושש עוד קול כמו שהבטחתם במקום לזעוק בקול על מחלתכם האומללה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:41 לינק ישיר 

הוגעתי את מוחי שעו ארוכות כדי להבין את התחביר שבדברי הרש"א: "הבחירות הרבה גופי תורה תלויים בהן, ויש לדעת שכאן מדובר בגופי התורה בעצמם, ולא רק שתלויין בהם"...

מה הכוונה "שכאן מדובר בגופי התורה בעצמם", האם הכוונה "כאן", היינו שהנושאים שיועלו בכינוס יהיו גופי התורה עצמם (וא"כ אין בזה שוני מהבחירות, כיון שגם ע"י הבחירות מצילים את גופי התורה, וגם ע"י הכינוס מצילים את גופי התורה. ומה הכוונה ש"לא רק תלויים").

ולכאורה נראה שהכוונה לעצם הכינוס ההיסטורי, בבחינת מסירת התורה מסיני שתתרחש שם (=גילוי שכינה של הרב שך ביד אליהו) וכינון הדת החרדית החדשה, שהיא גופי התורה עצמה, וכינון הרש"א כמנהיג גופי התורה של היהדות החרדית החדשה. וא"ש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:43 לינק ישיר 

אףאוזןגאון כתב:
הוגעתי את מוחי שעו ארוכות כדי להבין את התחביר שבדברי הרש"א: "הבחירות הרבה גופי תורה תלויים בהן, ויש לדעת שכאן מדובר בגופי התורה בעצמם, ולא רק שתלויין בהם"...

מה הכוונה "שכאן מדובר בגופי התורה בעצמם", האם הכוונה "כאן", היינו שהנושאים שיועלו בכינוס יהיו גופי התורה עצמם (וא"כ אין בזה שוני מהבחירות, כיון שגם ע"י הבחירות מצילים את גופי התורה, וגם ע"י הכינוס מצילים את גופי התורה. ומה הכוונה ש"לא רק תלויים").

ולכאורה נראה שהכוונה לעצם הכינוס ההיסטורי, בבחינת מסירת התורה מסיני שתתרחש שם (=גילוי שכינה של הרב שך ביד אליהו) וכינון הדת החרדית החדשה, שהיא גופי התורה עצמה, וכינון הרש"א כמנהיג גופי התורה של היהדות החרדית החדשה. וא"ש.

עדיף שתייגע את מוחיך בדברי רבותיך בעייני חילון השם  ובדין מטומטם וג'ורה עציצים וזנבות.
מה לך להתייגע בדברי זקנים ממרים בהמות וכד'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:51 לינק ישיר 

רבותיי מדברים באופן פשוט. אומרים באופן ברור :זקן ממרא מטומטם ג'ורה חילול השם. זה מאוד קל להבין את זה, וזה גם מתקיים מול העיניים כך שלא הסתבכתי.

אבל הרש"א מדבר באופן מאוד מעורפל. בתחילה הוא אומר שהוא מסכים שהרב שטינמן ינהיג את הדור, רק שישמע קודם את מה שיש לו לומר. אח"כ הוא אומר שהרב שטיינמן מחלן את הדור, ואז הוא נכנס אחוז אמוק לישיבות מועצת שהרב שטיינמן מארגן. אח"כ הוא אומר שועד הישיבות משתפ"ם של הצבא, ואז הוא בא לישיבת ועד הישיבות.

אחרי רקורד כזה של בלבול מתמשך, לא יכולתי להבין את התחביר של המשפט שציינתי קודם, ואודה לך אם תוכל להסביר לי אותו בצורה פשוטה וברורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2015 20:53 לינק ישיר 

אףאוזןגאון כתב:
רבותיי מדברים באופן פשוט. אומרים באופן ברור :זקן ממרא מטומטם ג'ורה חילול השם. זה מאוד קל להבין את זה, וזה גם מתקיים מול העיניים כך שלא הסתבכתי.

אבל הרש"א מדבר באופן מאוד מעורפל. בתחילה הוא אומר שהוא מסכים שהרב שטינמן ינהיג את הדור, רק שישמע קודם את מה שיש לו לומר. אח"כ הוא אומר שהרב שטיינמן מחלן את הדור, ואז הוא נכנס אחוז אמוק לישיבות מועצת שהרב שטיינמן מארגן. אח"כ הוא אומר שועד הישיבות משתפ"ם של הצבא, ואז הוא בא לישיבת ועד הישיבות.

אחרי רקורד כזה של בלבול מתמשך, לא יכולתי להבין את התחביר של המשפט שציינתי קודם, ואודה לך אם תוכל להסביר לי אותו בצורה פשוטה וברורה.

אכן יאים לך רבותיך כמו שאתה יאה להם,
הם יודעים שזו הרמה שלך ואינך יכול להתעמק אז הם מדברים איתך בשפה שלהם.
גם אם תגדל, לא תבין.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גילוי שכינה בארנה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.