בית פורומים בחדרי חרדים

סקר: 40% סבורים כי ישי הוא ממשיך דרכו של מרן

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/3/2015 18:34 לינק ישיר 

02.03.15 09:14 י"א באדר תשעה

סקר של מכון 'מאגר מוחות' שנערך עבור הרדיו החרדי 'קול ברמה' מעלה כי רוב הציבור החרדי / דתי / מסורתי תומך באיחוד בין אלי ישי לאריה דרעי לאחר הבחירות. עוד בסקר: 40% סבורים שאלי ישי הוא ממשיך דרכו של הרב עובדיה יוסף

סקר של מכון המחקר 'מאגר מוחות' שנערך עבור תחנת הרדיו החרדית 'קול ברמה', מציג הבוקר (שני) לפיו 54% מהציבור החרדי/דתי/מסורתי תומכים באיחוד של אלי ישי ואריה דרעי לאחר הבחירות, לעומת 46% המתנגדים למהלך כזה.

עוד עולה מהסקר כי 40% מהנשאלים סבורים כי יו"ר מפלגת 'יחד', חבר הכנסת אלי ישי, הוא ממשיך דרכו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בפוליטיקה, לעומת 22% שסבורים כי יו"ר מפלגת ש"ס, אריה דרעי ממשיך דרכו של מרן. בנוסף 38% טוענים כי אף אחד משניהם אינו ממשיך דרכו של הרב עובדיה יוסף.

סרוגים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 18:37 לינק ישיר 

הזוי.
לי ידוע שרבנים ממשיכים דרך של רבנים קודמים.
לא פוליטיקאים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 18:37 לינק ישיר 

זאת אומרת ש - 60 אחוז סבורים שדרעי הוא הממשיך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 18:40 לינק ישיר 

אייזן אתה כוכב אמיתי.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:33 לינק ישיר 

סקר של קול ברמה...

ואני עדיין חושב שפוליטיקאי לא יכול להיות ממשיך דרכו של מרן

גם מהרבנים אני חושב שלא ממש פשוט או אפשרי להכנס לנעליו של הרב

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:35 לינק ישיר 

הכוונה היא להולך בדרכו מן הסתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:36 לינק ישיר 

האם הסקרים שאלי ישי לא עובר את אחוז החסימה הוזמנו ע"י אריה דרעי??

ראשוני:
מינה צמח מחשבת איך אלי ישי עובר את אחוז החסימה
ואפילו מגיע ל 7 מנדטים!!

למי שעידין רוצה להיות בטוח שעובירם את אחוז החסימה, נביא מספרים
מרזל 70 אלף( בחירות 2013)
הרב מאזוז 20 אלף (לפחות) תלמידים ותלמידי תלמידים וקהילותיהם הרחבות בצפון בדרום,
הרב אברג'ל 20 אלף( לפחות) 7.000 אברכים בכוללים של הגר'י אברג'ל ובני משפחותיהם ויתכן אף יותר עקב משפחה מורחבת,
הרב אבינר 10 אלף
תלמידי עטרת כהנים לדורותיהם ומשפתותיהם
הרב טאו 10 אלף. תלמידים במשך למעלה מ- יובל שנים של הרבצת תורה והעמדת תלמידים ורבני קהילות.
הרב רפאל כהן- צפת 1,000
הרב ברדא אשקלון 2,000 אברכים רבני בתי כנסת וקהילות
הרב עובדיה יוסף בית שמש 5,000 אברכים רבני שכונות וקהל מסורתי נאמן לדרך אביו זצ'ל
משפחת מרן הראשל'צ הגר'מ אליהו זצ'ל - 10.000
כולל רבני ערים דיינים רבני קהילות ותלמידים רבים של כולל ההוראה מייסודו של הראשל'צ תלמידים חרדיים רבים וגם נאמנים מחוגי ההתנחלויות,
משפחת מרן הג'ר יעקב יוסף זצ'ל - 5.000
תלמידי ישיבת מרכז הרב לפחות 5.000 מתוכם
157.000 !!

ומכאן כל התוספת האחרת, חלק מאנשי אלי ישי, וקבוצות גדולות במפלגות אחרות, קהילות שעד כה נתנו קולותיהם למפלגות שלא רצו בהם, ועתה יש להם למי להצביע, כשלוקחים בחשבון את הקבוצות האחרות יש לך עוד 30 אלף קולות לפחות אם לא יותר, כאשר יש לקחת בחשבון שישי לוקח שני מנדטים מש"ס אבל לצורך תחשיב זה נוריד חצי נחשב רק מנדט אחד

כאן יש להוסף את כל אלו שבשל חשש לאבד את פרנסתם לא יכולים לומר בגלוי את אשר הם מתכננים לעשות להצביע ליחד, יש הרבה מאוד כאלו, חלק ממי שהיו ביד אליהו נאלצו להגיע וכלל לא מתכוונים להצביע לש"ס

אלו קולות הברזל שיש ליחד בגרעין הקשה של הרבנים שתומכים בה וציבור גדול מאוד, וכל קול נוסף יחזק את המפלגה הזו בתקוה להכניס 6 מנדטים לפחות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:38 לינק ישיר 

הזיות משוגעות.
הרב מאזוז, אין לו קהילה גדולה כל כך.
ניתן לראות כדוגמא את מוסדותיו הזערוריים באלעד.
אברכי הרב יורם אינם מרגישים כל קשר מחייב אליו.
ואין לו יותר מ2,000 אברכים.
וכן על זה הדרך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:41 לינק ישיר 

ם אם המספרים כאן קצת מוגזמים כי זה ציתות ממישהו אחר
עדיין אם תיקח את כל הקבוצות המוזכרות כאן ותוסיף גם אשכנזים. חרדים עובדים שלא נלקחו בחשבון תגיע בקלות ל 4 מנדטים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:48 לינק ישיר 

אבינר 10,000 חחח... אפילו את הקול של אשתו אני מסופק אם יש לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:50 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:57 לינק ישיר 

גשום_וסוער כתב:
האם הסקרים שאלי ישי לא עובר את אחוז החסימה הוזמנו ע"י אריה דרעי??

ראשוני:
מינה צמח מחשבת איך אלי ישי עובר את אחוז החסימה
ואפילו מגיע ל 7 מנדטים!!

למי שעידין רוצה להיות בטוח שעובירם את אחוז החסימה, נביא מספרים
מרזל 70 אלף( בחירות 2013)
הרב מאזוז 20 אלף (לפחות) תלמידים ותלמידי תלמידים וקהילותיהם הרחבות בצפון בדרום,
הרב אברג'ל 20 אלף( לפחות) 7.000 אברכים בכוללים של הגר'י אברג'ל ובני משפחותיהם ויתכן אף יותר עקב משפחה מורחבת,
הרב אבינר 10 אלף
תלמידי עטרת כהנים לדורותיהם ומשפתותיהם
הרב טאו 10 אלף. תלמידים במשך למעלה מ- יובל שנים של הרבצת תורה והעמדת תלמידים ורבני קהילות.
הרב רפאל כהן- צפת 1,000
הרב ברדא אשקלון 2,000 אברכים רבני בתי כנסת וקהילות
הרב עובדיה יוסף בית שמש 5,000 אברכים רבני שכונות וקהל מסורתי נאמן לדרך אביו זצ'ל
משפחת מרן הראשל'צ הגר'מ אליהו זצ'ל - 10.000
כולל רבני ערים דיינים רבני קהילות ותלמידים רבים של כולל ההוראה מייסודו של הראשל'צ תלמידים חרדיים רבים וגם נאמנים מחוגי ההתנחלויות,
משפחת מרן הג'ר יעקב יוסף זצ'ל - 5.000
תלמידי ישיבת מרכז הרב לפחות 5.000 מתוכם
157.000 !!

ומכאן כל התוספת האחרת, חלק מאנשי אלי ישי, וקבוצות גדולות במפלגות אחרות, קהילות שעד כה נתנו קולותיהם למפלגות שלא רצו בהם, ועתה יש להם למי להצביע, כשלוקחים בחשבון את הקבוצות האחרות יש לך עוד 30 אלף קולות לפחות אם לא יותר, כאשר יש לקחת בחשבון שישי לוקח שני מנדטים מש"ס אבל לצורך תחשיב זה נוריד חצי נחשב רק מנדט אחד

כאן יש להוסף את כל אלו שבשל חשש לאבד את פרנסתם לא יכולים לומר בגלוי את אשר הם מתכננים לעשות להצביע ליחד, יש הרבה מאוד כאלו, חלק ממי שהיו ביד אליהו נאלצו להגיע וכלל לא מתכוונים להצביע לש"ס

אלו קולות הברזל שיש ליחד בגרעין הקשה של הרבנים שתומכים בה וציבור גדול מאוד, וכל קול נוסף יחזק את המפלגה הזו בתקוה להכניס 6 מנדטים לפחות

נשלח מהאנדרואיד שלי

איזה מספרים מוגזמים,
בבחירות הקודמות הצביעו לבן ארי ומרזל 70,000, זה נכון, אבל זה חברה שאי אפשר לסמוך עליהם, ובפרט שהרבה מהם חסידי חב"ד שנפגעו מהרב מאזוז, 
להרב מאזוז אין 20,000 תלמידים, אולי 10,000, וחלק מהם לא ילכו אחריו בבחירות.
להרב אברג'ל אין 7000 אברכים בכוללים, מקסימום 2000, ורובם לא יצביעו לו, מידיעה, כולל ראשי הכוללים. וראיה, בכנס שהוא עשה בנתיבות, אפילו שהוא הודיע שכל האברכים חייבים לבוא, היו סך הכל 1200 איש, כולל הפעילים ואנשי נתיבות וכיפות סרוגות.
ודרך אגב, בנתיבות היו לש"ס בבחירות הקודמות פחות מ-6000 קולות, וגם אם נחשיב שרבע מהם שומעים להרב אברג'ל, זה סך הכל 1500 קולות, וכמעט כל התומכים שלו הם מנתיבות.
הרב אבינר לא מגיע ל-1000 קולות, אולי לגבי הרב טאו היא צודקת, אני לא מכיר. 
למה שתלמידי מרכז הרב יצביעו לאלי ישי?
תלמידי הרב מרדכי אליהו לא עוברים את הכמה אלפים בודדים, כולם התפזרו אחרי הפטירה שלו, ובפרט שאין לו ממשיך. כן, אין לו ממשיך.
'הרב' עובדיה יוסף רב של בית כנסת קטן בבית שמש ולא בטוח שהם ישמעו לו. וגם למשפחת הרב יעקב יוסף אין 5000 נאמנים, וגם מי שכן, כבר ספרו אותם במצביעי מרזל.
הרב רפאל כהן והרב ברדא כלולים בתלמידי הרב מאזוז.
אז בחשבון קצר, אין יותר מ90,000 עד 100,000 מצביעים.

תוקן על ידי חידון ב- 10/03/2015 19:58:57

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 19:57 לינק ישיר 

''שקוף'' לגמרי שהסקר = שקר.
מעניין שהם לא כתבו ש 99% מהציבור עם אלי ישי.
מי שפוגש ציבור של ש''ס ב 4 עיניים יודע הייטב שבשטח רוב הציבור נאמן לתנועת ש''ס ולא בוגד במרן זצ''ל.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 21:53 לינק ישיר 

alieel כתב:

02.03.15 09:14 י"א באדר תשעה

סקר של מכון 'מאגר מוחות' שנערך עבור הרדיו החרדי 'קול ברמה' מעלה כי רוב הציבור החרדי / דתי / מסורתי תומך באיחוד בין אלי ישי לאריה דרעי לאחר הבחירות. עוד בסקר: 40% סבורים שאלי ישי הוא ממשיך דרכו של הרב עובדיה יוסף

סקר של מכון המחקר 'מאגר מוחות' שנערך עבור תחנת הרדיו החרדית 'קול ברמה', מציג הבוקר (שני) לפיו 54% מהציבור החרדי/דתי/מסורתי תומכים באיחוד של אלי ישי ואריה דרעי לאחר הבחירות, לעומת 46% המתנגדים למהלך כזה.

עוד עולה מהסקר כי 40% מהנשאלים סבורים כי יו"ר מפלגת 'יחד', חבר הכנסת אלי ישי, הוא ממשיך דרכו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל בפוליטיקה, לעומת 22% שסבורים כי יו"ר מפלגת ש"ס, אריה דרעי ממשיך דרכו של מרן. בנוסף 38% טוענים כי אף אחד משניהם אינו ממשיך דרכו של הרב עובדיה יוסף.

סרוגים

סקר שנערך עבור רדיו קול ברמה. אמין כמו ההבטחות הרוטטות של ערפאת

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2015 22:07 לינק ישיר 

מינה צמח עובדת אצל אלי ישי , בדוק
איפה היא היתה עד היום ? עכשיו שראו שהצב שלם בקנטים
גייסו מהר את מינה צמח שתעודד את הציבור הצביע להם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/3/2015 04:29 לינק ישיר 

ורפי סמית, שמדגיש שאלי ישי על גבול החסימה, הודה שהוא עובד עם ש"ס, וכל החשבונות בלי קשר למספרים, יוצאים מנקודת הנחה שאלי ישי מביא קהלים סגורים ולא היא, יש הרבה לא מזוהים שיצביעו לו. הרבה מזרחיים שברחו מבנט, דתיים בורחים מכחלון ושפויים שבורחים מש"ס. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סקר: 40% סבורים כי ישי הוא ממשיך דרכו של מרן
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.