בית פורומים בחדרי חרדים

גם הרב שלמה מחפוד מצטרף למחאה כנגד רבני ש"ס

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/3/2015 22:10 לינק ישיר 

הרב מחפוד חתם על מכתב נגד הפגיעה ברב מאיר מאזוז

הגאון רבי שלמה מחפוד מצטרף לקריאה כנגד הפגיעה בגאון רבי מאיר מאזוז. הגר"ש מחפוד חתם היום על מכתבו של הגר"ש עמאר והוסיף: "גם אני מצטרף על ביזיון תלמיד חכם" (חדשות)

בחירות 2015: הגאון רבי שלמה מחפוד, ממנהיגי עדת התימנים, מצטרף למחאה נגד ביזוי מנהיגה הרוחני של מפלגת "יחד" הגאון רבי מאיר מאזוז.

הרב מחפוד צרף את חתימתו למכתב המחאה של הראשל"צ ורבה של ירושליםהגאון רבי שלמה משה עמאר, וכתב "גם אני מצטרף על ביזיון תלמיד חכם כנ"ל".

כזכור, במכתבו של הגר"ש עמאר מחה הרב על ביזיון הגר"מ מאזוז וכתב: "לבי מלא יגון על כל פגיעה בתלמיד חכם ועל מחלוקת ארורה שהרחיבה את ביתנו ושרפה את היכלנו והגלתנו מארצנו, ועדיין אנו נאחזים בסבך קרניה ואני קורא מקירות לבי אנא התרחקו ממחלקות ושנאה ובפרט מביזיון תלמידי חכמים השם ישמור את עמו ונחלתו לעד ואיך מדברים נגד גדול כזה והקב"ה מקפיד על כבוד עבדיו יותר מכבודו שלו. והוא רחום וכו'".

"ולעצם הדבר", כותב הגר"ש עמאר, "ידוע הדבר שמרן ע"ה היה מחבב מאוד את ראש הישיבה ואת הישיבה והיה מופיע בכנסים רבים מאוד של הישיבה באהבה ומאור פנים ובפרט בהילולה המרכזית שהישיבה עורכת. מרן ע"ה היה נשיא הישיבה ולא בתואר בעלמא אלא להלכה ולמעשה". (כיכר)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2015 22:18 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/3/2015 23:52 לינק ישיר 

רכילונט כתב:
מצטרף למחאה כנגד רבני ש"ס

למה לבזות את המושג רב?
יש שם אנשים שלא ראויים לתואר.

תוקן על ידי עט_חד ב- 15/03/2015 23:52:59

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 00:01 לינק ישיר 

עט_חד כתב:

יש שם אנשים שלא ראויים לתואר.

במפלגת יחד מכבדים תלמידי חכמים, ולא מחלקים לרבנים תארים בהתאם ליחסם ליחד, לרבניה ולמועמדיה.

כך ראינו שנהג הגר"מ מאזוז שליט"א כשדיברו נגדו ונגד ישיבתו, וכך נהגו אלי ישי ויוני שטבון כשתקפו אותם.

כך יאה וכך נאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 01:59 לינק ישיר 

מותק זה לא סוד שהרב שלמה מחפוד ישלשל את הפתק 'קץ' לקלפי.

דרעי ניסה להשיג את תמיכתו ללא הצלחה, והקשר שיש לו כיום עם מפלגת יחד חזק ביותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 02:01 לינק ישיר 

רכילונט כתב:

למה אתה לא מפרגן להם?! עד שיש רב אחד שישלשל להם פתק, גם בזה אתם מקנאים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 02:02 לינק ישיר 

יש להפריד בין כבוד תלמיד חכם כהרב מאזוז שמוחים על ביזוי כבודו לבין תמיכה מפלגתית שגם הרב מחפוד וגם הרב בקשי דורון תומכים בשס

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 02:04 לינק ישיר 
הרב מחפוד: לציית למועצת.

http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=79051

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 02:07 לינק ישיר 

בגין איזה בזיון חתמו הרבנים הנ"ל? היה משהו מיוחד שעליו הם מוחים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 07:12 לינק ישיר 

המסר של הרב מחפוד יומיים לפני הבחירות מספיק ברור אני חושב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 07:47 לינק ישיר 

רכיולנט,  למען האמת והצדק בכל מערכת בחירות מנסים לגייס את הרב מחפוד לשרות מפלגה כזאת או אחרת  בעיקר זו היתה ש"ס והיו גם ימים שהרב מחפוד ישב איתם על אותה במה . 
אני חושב שהשקפת בחירות  של הרב מחפוד אינה כ"כ מענינית את הציבור .

עצם תופעת הזלזול של יהודים שו"מ איש כנגד חברו אינה ראויה אינה מכובדת הן לפני בחירות והן אחרי בחירות .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/3/2015 18:28 לינק ישיר 

רכילונט כתב:

הגר"מ צדקה: לא מוחל למי שזייף בשמי מכתב נגד יחד

ראש ישיבת 'פורת יוסף' הגאון רבי משה צדקה זועם על הזיוף שנעשה למכתבו והשימוש שנעשה בו נגד מפלגת 'יחד', ומבהיר בשיחה בלעדית עם "כיכר השבת" כי אינו מוחל למי עשה זאת • במכתב שפרסם הגר"מ צדקה הוא כתב: "הזדעזעתי לשמוע שיש ח"ו שאומרים נגד מה שקיבלנו מרבותינו" • בלעדי (חרדים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 00:02 לינק ישיר 

אתה הזוי, ומנסה לשקר כמו תמיד, אנשי ש"ס חשבו שהרב מזוז זה אמנון יצחק, וקיבלו את האמת בפנים, שרבנים לא מוערכים רק לפי פוליטיקה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 00:27 לינק ישיר 

איפה השקר בהודעה של רכילונט, הססמאות הנבובות שלך רק מעידות על הפאניקה . 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 00:28 לינק ישיר 

איפה כאן השקר?

הרב מחפוד חתם על מכתב נגד הפגיעה ברב מאיר מאזוז

הגאון רבי שלמה מחפוד מצטרף לקריאה כנגד הפגיעה בגאון רבי מאיר מאזוז. הגר"ש מחפוד חתם היום על מכתבו של הגר"ש עמאר והוסיף: "גם אני מצטרף על ביזיון תלמיד חכם" (חדשות)

בחירות 2015: הגאון רבי שלמה מחפוד, ממנהיגי עדת התימנים, מצטרף למחאה נגד ביזוי מנהיגה הרוחני של מפלגת "יחד" הגאון רבי מאיר מאזוז.

הרב מחפוד צרף את חתימתו למכתב המחאה של הראשל"צ ורבה של ירושליםהגאון רבי שלמה משה עמאר, וכתב "גם אני מצטרף על ביזיון תלמיד חכם כנ"ל".

כזכור, במכתבו של הגר"ש עמאר מחה הרב על ביזיון הגר"מ מאזוז וכתב: "לבי מלא יגון על כל פגיעה בתלמיד חכם ועל מחלוקת ארורה שהרחיבה את ביתנו ושרפה את היכלנו והגלתנו מארצנו, ועדיין אנו נאחזים בסבך קרניה ואני קורא מקירות לבי אנא התרחקו ממחלקות ושנאה ובפרט מביזיון תלמידי חכמים השם ישמור את עמו ונחלתו לעד ואיך מדברים נגד גדול כזה והקב"ה מקפיד על כבוד עבדיו יותר מכבודו שלו. והוא רחום וכו'".

"ולעצם הדבר", כותב הגר"ש עמאר, "ידוע הדבר שמרן ע"ה היה מחבב מאוד את ראש הישיבה ואת הישיבה והיה מופיע בכנסים רבים מאוד של הישיבה באהבה ומאור פנים ובפרט בהילולה המרכזית שהישיבה עורכת. מרן ע"ה היה נשיא הישיבה ולא בתואר בעלמא אלא להלכה ולמעשה". (כיכר)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גם הרב שלמה מחפוד מצטרף למחאה כנגד רבני ש"ס
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר