בית פורומים בחדרי חרדים

יחד מודאגים: בנט יגרום להפלת כל גוש הימין

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/3/2015 19:51 לינק ישיר 

צבי שיימן, חדשות סרוגים

17.03.15 18:50 כ"ו באדר תשעה

במפלגת יחד טוענים כי בשעות האחרונות בבית היהודי "שותים להם" מנדטים, ומורידים אותם לאזור אחוז החסימה. אלי ישי אמר הערב: "כל הימין על כתפיה של מפלגת יחד, עזרו לנו להכתיר את נתניהו"

יו"ר המפלגה אלי ישי אמר הערב "כל גוש הימין נמצא על כתפיה של מפלגת יחד. עזרו לנו להכתיר את נתניהו. מי שרוצה את ביבי כראש ממשלה, שיצביע קץ. צריך להפנים שבלי מפלגת יחד חזקה אין רוב לנתניהו אצל הנשיא, ולמעשה אין ממשלת ימין. אני קורא לציבור המחנה הלאומי לצאת ולהצביע, שיעורי ההצבעה של הערבים בעלייה, V15 עובדים בכל הכוח – אנחנו מוכרחים לעבוד ולעבוד קשה".

ישי התייחס לדבריו של נפתלי בנט שצוטטו בערוץ 7 ואמר: "בנט ממשיך לתקוף אותנו גם עכשיו וחבל. באשר לגופם של דברים, צר לי מאוד על הנימה הגזענית בדבריו של בנט"

המדורג שני ברשימת יחד, ח"כ יוני שטבון: "שלטון הימין בסכנה של ממש, הערבים עוד יביאו להקמת ממשלת שמאל. רק יחד חזקה תביא לניצחון הימין, חייבים להתעורר. אני ער לקמפיין של גורמים בימין כנגדנו, אבל גם הם צריכים להבין שבלי יחד חזקה נלך כולנו לאופוזיציה ונראה כיצד ציפי ובוז'י הורסים את המדינה."

"זוהי שעה גורלית ושלטון הימין בסכנה אמיתית, זה לא הזמן לחוסר אחריות ולאבדן עשתונות. מוכרחים יחד חזקה, אני קורא למחנה הלאומי להצביע בחכמה ולהביא לממשלת ימין".

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 20:05 לינק ישיר 

התנזים של דרעי קורע לנו את הצורה בדרכים עברייניות במשך כל יום הבחירות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 20:22 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
התנזים של דרעי קורע לנו את הצורה בדרכים עברייניות במשך כל יום הבחירות.

הנה עוד דוגמא לבכיינות... אולי מספיק כבר... כל אשכול שרק נפתח אתה מפציץ ומציף. איך אמר בנט: די כבר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 20:50 לינק ישיר 

תגובתי לא יכולה להיות יותר רלוונטית לאשכול זה, וחכה זה רק ההתחלה, אנחנו עוד נדון ימים רבים בפשעי התנזים במהלך היום, זה סיפור שרק יילך ויתפתח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 21:03 לינק ישיר 

אם אלי ישי לא עובר זה היה צפוי
ושיפסיק להאשים את דרעי בכישלון שלו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 21:04 לינק ישיר 

סליחה?! אחרי כל הזיופים המתועדים היטב מצד אנשיו של דרעי אין כאן שום "צפוי", פשוט ביריונות נפשעת שיש למצות עמה את הדין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 21:12 לינק ישיר 

עוד ספין?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 21:15 לינק ישיר 

אסור לבנט להביא קולות למפלגה שלו?
גם בנט יכול להגיד שיחד לוקחת לו מנדטים

די להתבכיין
במקום זה תמשיכו לעבוד ולנסות להכניס לקלפי מצביעים ואם תצליחו תעברו, אם לא אז הפסדתם

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/3/2015 21:46 לינק ישיר 

בנט הוא זה שטען שטובת הגוש לנגד עיניו, אז בבקשה, שלא יספרו לנו אח"כ 20 שנה על הרב לוינגר והתחייה ואוסלו ג', אתה בקמפיין ההיסטריה שלך גרמת במו פיך להקמת ממשלת שמאל.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יחד מודאגים: בנט יגרום להפלת כל גוש הימין
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר