בית פורומים בחדרי חרדים

בואו חשבון (בחירות 2015).

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/3/2015 11:01 לינק ישיר 
בואו חשבון (בחירות 2015).

אחרי מערכת בחירות ארוכה וסוערת עם אלפי הודעות וויכוחים, הגיע הזמן לסיכומים.

1. לפני הכל ומעל הכל, מוריד את הכובע בפני ביבי נתניהו. כנראה שהוא באמת קוסם. לא האמנתי, לא הערכתי, לא שיערתי, גם קיויתי וייחלתי שזה לא יקרה, אבל האיש הזה ממשיך לקדנציה נוספת, ומה שנותר כעת זה לקוות שהוא יתקן את טעויות העבר שלו ויצליח בעבודתו הקשה. ביבי ברכות!

2. ואלו שמות האנשים שרדפו את עולם התורה ואת החרדים בשנתיים האחרונות, וב"ה לא ישובו לכנסת ה-20: אלעזר שטרן. יוני שטבון. פנינה תמנו שטה. בועז טופורובסקי. רות קלדרון. יפעת קריב. דב ליפמן. רונן הופמן. שולי מועלם. אבי וורצמן. אורית סטרוק. הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו.

3. אין לי אישית דבר נגד אלי ישי, אבל העובדה שהוא כפה על מרן רבינו עובדיה יוסף זצ"ל לדבר בפני הציבור דברים שמרן לא רצה לדבר בפני הציבור אלא בחוג המשפחה, מספיקה בשביל שהוא לא צריך להיות שליח ציבור. נקוה שהתבוסה בבחירות תהיה כפרה על מעשה זה. (אם אין לו יד במעשה זה, אני מתנצל)

4. הגאון הרב מאזוז שליט"א. יש לי מלא כבוד והערכה לאיש גדול באמת זה שבמשך שנים נסעתי איתו כל בוקר בקו 54 כשהוא נסע מביתו לישיבה. השבר שלי כלפיו היה כשהוא החליט לפלג את החרדים בבני ברק בבחירות מקומיות תשנ"ד. ללא סיבה הנראית לעין הוא פרם אז את האחדות שהיתה בין כל החרדים (שץ-טז למי שזוכר) וקיבל 3 מנדטים עם רשימת הן שלו, שחוץ מלהוביל לועדה קרואה לא עשתה דבר בעיריה. אפשר הבוקר לומר שהחשבון הזה סגור.

5. חסידי חב"ד. אוי חסידי חב"ד. שכל כך רוצים להצביע למפלגה החרדית ביותר, ונופלים שוב ושוב בפח היקוש של מפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה. מאז אליעזר מזרחי דרך מיכאל קליינר ואריה אלדד ועד אלי ישי. חבר'ה לא חראם ?

6. מטורפי עץ, שהעזו לקרוא ללמעלה מ-200,000 יהודים יראים ושלמים ההולכים בדרך התורה כ'מסייעים לדבר עבירה'. חוצפה ועזות מצח שאין כמוה, ואשר הועמדו במקומם הקטן והטבעי. יהדות התורה גדלה במספר הקולות, כנראה היא גם תישאר על אותו מספר מנדטים. כל הסיפורים של 'איש המספרים' יהושע פולק על 30-40 אלף קולות של בני תורה התבררו כחלום באספמיא.

7. למואי היקר שמבין הבוקר היטב שמה שהיה שוב לא יהיה. נגמרו השנתיים בהם הדלי"ם ניסו לחנך את החרדים והם ילמדו בדרך הקשה לשנות את התנהגותם. ליאיר לפיד שהודיע לר' משה גפני לפני שנתיים שהמדינה הפסיקה לקבל ממנו הוראות ויצטרך לשמחתנו לראות את הדברים מתהפכים. לאתר בחדרי חרדים על הבמה, ולכולכם על הסבלנות.

תוקן על ידי קהלת ב- 18/03/2015 11:06:37

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 11:11 לינק ישיר 

שאפו על הסיכום המפוכח!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 11:12 לינק ישיר 

מצטרף!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 11:17 לינק ישיר 

יפה קהלת. כבר צירפתי את שמך ב'אשכול המפסידים הגדול' [עיי"ש] - ואתה באומץ ובחן בחרת לכתוב כאן דברי טעם והגינות. כה לחי!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 11:20 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 11:22 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 12:29 לינק ישיר 

מסתבר שהבל הבלים אמר קוהלת. ביבי ניצח בענק! הרצוג חוזר להיות בוז'י

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 12:37 לינק ישיר 

Shrink כתב:
הרצוג חוזר להיות בוז'י

משוכנע שלבני ידעה את זה מצויין בכל התהליך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 12:51 לינק ישיר 

קהלת, כבר תכננתי אשכול במיוחד בשבילך אז חסכת לי ועשית את זה כמו גדול! עכשיו אני מחכה לכמה מילים מפוכחות מאסטרולוג האסטרונאוט שהוזה כל בחירות מחדש על ממשלת שמאל או שזו בקשה גדולה מדי ויש פה עוד כמה שהבטיחו לנו שהוא לא יהיה ראש ממשלה כמו קרוייצפלד אליאל ואחרים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 12:53 לינק ישיר 

יפה מאד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:27 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:38 לינק ישיר 

[quote]אחרי מערכת בחירות ארוכה וסוערת עם אלפי הודעות וויכוחים, הגיע הזמן לסיכומים.

1. לפני הכל ומעל הכל, מוריד את הכובע בפני ביבי נתניהו. כנראה שהוא באמת קוסם. לא האמנתי, לא הערכתי, לא שיערתי, גם קיויתי וייחלתי שזה לא יקרה, אבל האיש הזה ממשיך לקדנציה נוספת, ומה שנותר כעת זה לקוות שהוא יתקן את טעויות העבר שלו ויצליח בעבודתו הקשה. ביבי ברכות!הוא   הצליח לפענח את הדנא של הימין, פחד פחד פחד, קמפיין הימים האחרונים,הליכודניקים הפחד לאבד את השילטון והימניים לאבד את א"י.... 

2. ואלו שמות האנשים שרדפו את עולם התורה ואת החרדים בשנתיים האחרונות, וב"ה לא ישובו לכנסת ה-20: אלעזר שטרן. יוני שטבון. פנינה תמנו שטה. בועז טופורובסקי. רות קלדרון. יפעת קריב. דב ליפמן. רונן הופמן. שולי מועלם. אבי וורצמן. אורית סטרוק. הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו.אין שמחה כמו שמחה לאיד....

3. אין לי אישית דבר נגד אלי ישי, אבל העובדה שהוא כפה על מרן רבינו עובדיה יוסף זצ"ל לדבר בפני הציבור דברים שמרן לא רצה לדבר בפני הציבור אלא בחוג המשפחה, מספיקה בשביל שהוא לא צריך להיות שליח ציבור. נקוה שהתבוסה בבחירות תהיה כפרה על מעשה זה. (אם אין לו יד במעשה זה, אני מתנצל)
בגלל הרבה סיבות הוא לא ראוי, מחלוקת, היה כבר מספיק זמן 13 שנה, פיקדון,,, אני מקווה שמעכשיו כל בחירות שמישהו ינסה לעשות כמוהו יוציאו את התמונה שלו בוכה בתור מודעה ו ואזהרה למהמרים על עתידם...

4. הגאון הרב מאזוז שליט"א. יש לי מלא כבוד והערכה לאיש גדול באמת זה שבמשך שנים נסעתי איתו כל בוקר בקו 54 כשהוא נסע מביתו לישיבה.גם לי יש הרבה כבוד אליו ואל הגר"ש אבל נמאס ממשיחים מטעם עצמם!!!!
השבר שלי כלפיו היה כשהוא החליט לפלג את החרדים בבני ברק בבחירות מקומיות תשנ"ד. ללא סיבה הנראית לעין הוא פרם אז את האחדות שהיתה בין כל החרדים (שץ-טז למי שזוכר) וקיבל 3 מנדטים עם רשימת הן שלו, שחוץ מלהוביל לועדה קרואה לא עשתה דבר בעיריה. אפשר הבוקר לומר שהחשבון הזה סגור.

5. חסידי חב"ד. אוי חסידי חב"ד. שכל כך רוצים להצביע למפלגה החרדית ביותר, ונופלים שוב ושוב בפח היקוש של מפלגות שלא עוברות את אחוז החסימה. מאז אליעזר מזרחי דרך מיכאל קליינר ואריה אלדד ועד אלי ישי. חבר'ה לא חראם ?האמת חשבתי שאחרי ג תמוז הם ילמדו פרק בענווה וצניעות והשכל יתחיל לחזור אליהם לאט לאט, אבל  כנראה קשה להגמל מטיפשות...הם חייבים להיות מיוחדים אויבער חכומים....

6. מטורפי עץ, שהעזו לקרוא ללמעלה מ-200,000 יהודים יראים ושלמים ההולכים בדרך התורה כ'מסייעים לדבר עבירה'. חוצפה ועזות מצח שאין כמוה, ואשר הועמדו במקומם הקטן והטבעי. יהדות התורה גדלה במספר הקולות, כנראה היא גם תישאר על אותו מספר מנדטים. כל הסיפורים של 'איש המספרים' יהושע פולק על 30-40 אלף קולות של בני תורה התבררו כחלום באספמיא.היו לך ציפיות מזורקי הסטנדרים ומפריעי תפילת ערבית????ממושכי הזנבות במסירות נפש ממש ממש.

7. למואי היקר שמבין הבוקר היטב שמה שהיה שוב לא יהיה. נגמרו השנתיים בהם הדלי"ם ניסו לחנך את החרדים והם ילמדו בדרך הקשה לשנות את התנהגותם. ליאיר לפיד שהודיע לר' משה גפני לפני שנתיים שהמדינה הפסיקה לקבל ממנו הוראות ויצטרך לשמחתנו לראות את הדברים מתהפכים. לאתר בחדרי חרדים על הבמה, ולכולכם על הסבלנות.
אני חושב  שלמואי אף פעם לא היו אשליות הוא יודע שהם לא מתאימים לאתגרים של  הנהגה,  הגזעניים קיבלו את מספר   מנדטים הראוי להם, כל הודעה של מואי  מראה איש בלי חזון   עבד של הפחדים הבסיסים שלו,,, "פרנסה".

תוקן על ידי דברוני ב- 18/03/2015 13:42:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:38 לינק ישיר 

יפה מאד !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:39 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:40 לינק ישיר 

pastingיהדות התורה גדלה במספר הקולות, כנראה היא גם תישאר על אותו מספר מנדטים

הלואי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:44 לינק ישיר 

אני מחכה לנאומו של גפני במליאת הכנסת בו יגיד ללפיד את המשפט המפורסם:
"המדינה סיימה לקבל מכבודו הוראות"....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בואו חשבון (בחירות 2015).
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.