בית פורומים בחדרי חרדים

ניצחון האחדות והמיינסטרים על השוליים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/3/2015 13:15 לינק ישיר 
ניצחון האחדות והמיינסטרים על השוליים

ניצחון הציבור הרחב שפעל באחדות [חסידים ליטאים]מול בעלי המחלוקת ,   משיחי השקר, מושיעים מטעם עצמם,,,,,
מימין  ומשמאל,  "הגר"ש יציל אותנו מגזירת הגיוס,  והרב מזוז אותנו ואת א"י מפיקוח נפש" .

השוליים של הציבור החרדי שבכל בחירות דופקים את הראש בקיר בהצלחה מרובה... ולא  מעוניינים ללמוד לקח  מסלונים בלז אנשי פורוש תלם אמונה וכל מפלגות הימין ההזויות  עם הצבעות המחאה... האם יש סיכוי לרציונל לחדור למוחם?האם הם ישכילו להבין שרק מכנה משותף רחב של הציבור החרדי מתוך אחדות  יוביל אותנו להצלחות?

האם חצר הגר"ש תמשיך בדברי הרהב שלה ששהוא לא יונק את כוחו ממועצות למינם,,,,[לא מתאים להם אחדות ושיתוף]?????
האם הם ימשיכו לפמפם לנו ולבחורים שלהם על מסירות נפש   תוך  דוגמה "נפלאה" של הגרב"ש דייטש הגר"מ גרוס שברחו לחו"ל,,,, 
אפילו בלחץ ציבורי קל הם לא הצליחו לעמוד,,, אבל מהבחורים הם דורשים יותר. בושה!!!!!
האם הם ימשיכו עם  מסירות נפש של אין הכרעה אם להצביע או לא,... [סוג של פול גז על ניוטראל]

האם השמחה על מפלת  ישי  בפורום היא בגלל שייקל עכשיו על חצר חזו"א לספור אצבעות? בכל אופן יותר קל לספור כמות אצבעות של יד אחת.. בפרט לאנשים מבוגרים,
 האם חצר חזו"א מבינה בעקבות  מפלת ישי שאין תוחלת במחלוקת????? 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 13:22 לינק ישיר 

התחלת טוב, אך ההמשך שלך היה צפוי. כמובן, חצר חזו"א חצר חזו"א חצר חזו"א ועוד פעם חצר חזו"א.

דברוני, אתה צפוי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 14:10 לינק ישיר 

סקועפר אני משתדל לספק את כל הפלגים כל אחד  יקרא את החלק הטוב שלו,,,,אם שכחת אני בעד אחדות בכל מחיר ובכל תנאי, ואני אמשיך לצעוק את זה מעל כל במה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 14:53 לינק ישיר 

אצלך במילון בערך 'אחדות' כתוב להכניס לכולם בשווה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 16:39 לינק ישיר 

אני מאד מעוניין שאנשים ילמדו מהטעויות שלהם,ולכן  אני מכניס לכל מי שראוי לביקורת, לא מנסה להתחנף לאף אחד. אני מקווה  שהצעקה של היום תמנע את השגיאות של מחר....לא רוצה להיות מהצועקים על לשעבר. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/3/2015 17:25 לינק ישיר 

אתה מת על אחדות תמיד...רק בתנאי שזה כולל משהו נגד פרוש...
אולי תסביר מתי אנשי פורוש הצביעו הצבעת מחאה? אולי לברקת?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ניצחון האחדות והמיינסטרים על השוליים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר