בית פורומים בחדרי חרדים

יעקב ריבלין נגד מנהלי המוסדות...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/4/2015 16:49 לינק ישיר 
יעקב ריבלין נגד מנהלי המוסדות...

בטור השבועי ריבלין ממש נכנס במנהלים... שווה קריאה ושאפו על התעוזה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 17:14 לינק ישיר 

ריבלין מקבל אומץ לכתוב את האמת, רק אחרי הבחירות. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 17:45 לינק ישיר 

טוב מאוחר מלא כלום, הלוואי שיתמיד ויצליח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 17:49 לינק ישיר 

זה לא מאוחר מלא כלום, זה מראה על הפחד של העיתונות החרדית לדווח את האמת, ועל השליטה של העסקונה במה שיכתב. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 18:01 לינק ישיר 

הונלולו כתב:

ריבלין מקבל אומץ לכתוב את האמת, רק אחרי הבחירות. 

לא נכון!!
הוא התריע וכתב על הנושא כבר כמה פעמים בעבר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 18:03 לינק ישיר 

לפני הבחירות הוא כותב כמה חשוב להצביע למרות הכל, ואחרי הבחירות מפרט את כל המחדלים, פשוט שיעשה הפוך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 18:55 לינק ישיר 

כל הכבוד לו!

בדרך כלל משווק בצורה עיוורת את פרוש, אבל הפעם באמת צעד אמיץ לטובת ההורים הנאנקים תחת מגפי המנהלים מדושני העונג

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 19:22 לינק ישיר 

זו טיפה בים. אולי כדאי שיירד קצת יותר לפרטים, ויכתוב מספרים כדי שאנשים יבינו את גודל השחיתות של המנהלים. חסר לי איזה קלמן ליבסקינד חרדי שיקרע לכל המושחתים החרדים את הפרצוף..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 19:26 לינק ישיר 

סקופער כתבה:

זו טיפה בים. אולי כדאי שיירד קצת יותר לפרטים, ויכתוב מספרים כדי שאנשים יבינו את גודל השחיתות של המנהלים. חסר לי איזה קלמן ליבסקינד חרדי שיקרע לכל המושחתים החרדים את הפרצוף..

גם האומץ של ריבלין מוגבל, מה גם שאמינות שלו אחרי שיווק עיוור של פרוש, כבר לא מי יודע מה!

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 19:39 לינק ישיר 

אכן דבריו כדורבנות
תשלומי השכ"ל מטורפים וחונקים
ולא נראה באופק איזה פעילות פרלמנטרית לקביעת נורמות שכ"ל ביחס לתקציבים המועברים לכיסי המנהלים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 20:18 לינק ישיר 

שאפו על האומץ, שימשיך כך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 22:15 לינק ישיר 

בואו חשבון. שכר לימוד בחיידרים הליטאים עומד על מינימום 600 ש"ח לחודש. הכפילו את זה ב-35 תלמידים וקיבלתם 21,000 ש"ח.

להחזיק מלמד טוב (או לחלק את זה לשניים או שלושה מלמדים) ליום שלם עולה בין ה-10,000 ל-15,000 ש"ח. תלוי איפה. כבר נשארו כמה אלפים טובים.

עכשיו הוסיפו לזה את כל התקציבים שהת"ת מקבל: כמה מאות שקלים פר תלמיד ממשרד החינוך ועוד, הגעתם לפחות לאזור ה-15,000-20,000 ש"ח לכתה אחת. הכפילו את זה בכמות הכיתות והגעתם לסכומים אסטרונומיים. אפי' אם תורידו מזה עלויות הנהלה וכו' עדיין נשארתם עם סכום גדול ויפה מאד.

אם הת"ת נמצא במבנה שכור עוד אפשר להבין את זה, כי הכסף הולך לשכירות המבנה, אך רוב התלמודי תורה נמצאים במבנים שקיבלו מהעירייה או שבנו לבדם, וא"כ לאן הולך הכסף? הרי ההגיון אומר שאם יש שני תלמודי תורה, אחד נמצא במבנה שכור והשני לא, ושניהם גובים אותו שכר לימוד, בוודאי מעבר לכל ספק הת"ת שיש לו מבנה עושה המון כסף!!!

מספיק להסתכל על תופעות כמו שמוליק גרינברג בבית שמש ובנצי קוגלר בירושליים ועוד רבים כאלה, שדאגו לעצמם ביושבם במועצות העיר לבניית מבנה קבע לתלמודי תורה שלהם. ואידך זיל וגמור...

ואלה, המנהלים השבעים, מחנכים את ילדינו לפת במלח תאכל וכו'... חיי תורה מתוך הדחק וכו'...

אז נכון, הם עובדים קשה, מגיע להם משכורת יפה, אך למה לעשוק את האברכים הממיתים עצמם באהלה של תורה? אי אפשר להסתפק במאתיים שקל פחות?

ואיני מדבר כלל על רשתות הגנים, שם השחיתות חוגגת. דוגמא קטנה שידועה לי. אחת מהרשתות פתחה גן בדירה בשכונתי. הלכתי לבדוק על שם מי רשומה הדירה, ולהפתעתי מצאתי שהדירה רשומה על אחד מבני המשפחה של המנהל של הרשת, שכמובן מן הסתם משלם לו (לעצמו...) שכירות מטורפת על חשבון ההורים והגננות שמקבלות מינימום ללא ותק ולא קידום... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 22:18 לינק ישיר 

לא עולה יותר מ400. וככל שהחיידר גדול יותר, כך יש יותר הנחות.
לא מקבלים כ"כ הרבה מהמדינה. וגם יש עלויות גבוהות כדי לקבל את כספי המדינה.
ונדיר שיש 35 ילד בכיתה. גם 30 ילד זה הישג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 22:22 לינק ישיר 

כמה כסף מגיע למנהל מוסד למשכורת?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 22:29 לינק ישיר 

לדעתי הוגן יהיה לקבל 15,000 ש"ח.
אך בתנאי שאינו נזקק להעסיק מומחים נוספים לצידו, וכגון יועץ חינוכי וכדו'.
ומדובר במוסד גדול יחסית.

תוקן על ידי סגן ב- 26/04/2015 22:31:44

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 22:31 לינק ישיר 

כמה מקבל מנהל הבנק/הצרכניה/העירייה/וכו' שמשרת אותך?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > יעקב ריבלין נגד מנהלי המוסדות...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.