בית פורומים בחדרי חרדים

כשבא לביתי מי שמזנב בצאצאי אגרש אותו במקלות ובאבנים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/4/2015 23:42 לינק ישיר 
כשבא לביתי מי שמזנב בצאצאי אגרש אותו במקלות ובאבנים

אנשי הישוב הישן בירושלים הם היחידים שנשארו בשיטה העתיקה והישנה של ההתבדלות, בזמן שכל הרבנים והחוגים האחרים חברו להם לציונים זה בדרך כזו וזה בדרך אחרת, וכולם קשורים בטבורם לעטיני הציונים, היחידים שמתבדלים ונלחמים על החינוך הישן והמשמרים את המסורת הנקיה והטהורה הם רק אלו הבודדים במאה שערים, וככאלה הם נלחמים בציפורנים לא לתת דריסת רגל ושלא יכנסו רוחות אחרות המנשבות ברחוב שלא יתפרצו לתוך החומה הבצורה שסביבם, ככה הם רוצים לחנך את ילדיהם, הם נלחמים נגד כל סוג של גיוס בכל צורה ודרך, לא שלוש שנות שירות ולא נחל חרדי לא שנת שירות ולא שירות לאומי, פשוט להתנתק מהגוף הזה שבא לחבל בכרם בית ישראל, שנקרא מדינת ישראל, שמטרתם להסיר את החרדים לדבר ה' מהדרך התורה והיראה.

והנה בא לו חצוף אחד שלא רק שהוא מעודד חרדים משולי המחנה להתגייס לצבא אלא אף מעיז להיכנס בתוככי שכונת מאה שערים על מדיו ולערוך ביקור נימוסים אצל אלו שהצליח להפילם בפח, ואנשי השכונה גוערים בו וצועקים עליו שייגעץ ארויס, מה אתה עושה כאן, למה אתה פוגע באמונתינו מדוע אתה מנסה למשוך את מיטב בינינו לבאר שחת, או אז קמים להם כל מיני צדקנים למיניהם יפי נפש וחוברים להם למקהלת החילונים, ואף עולים עליהם בהתקפה על אנשי מאה שערים

ואני שואל מה קרה לכם? אין לכם טיפת כבוד עצמי? אם אתם לא מסוגלים בגלל סיבות כאלו או אחרות להילחם במי שמזנב בבבנינו, אז מה זה העליהום על מי שכן נלחם על דרכו, שאך עד לפני לא זמן רב היה גם דרככם?

ממש עולם הפוך ראיתי, ימים מקדם היו קמים כולם כאיש אחד ועוטפים את שארית הפליטה במאה שערים בחום ואהבה, היום המצב כל כך חמור שאפילו הבנה אין לאותם הקשורים בעבותות לציונות, לא רק זו אל אף מגלים הבנה למי שבא לעקור מאיתנו את היסוד של ההתבדלות, את הדרך ואת השיטה, את הכבוד היהודי, ומצדיקים את החוצפה של הקצין הזה שמחציף פנים וחונה לו ברוחב לב בלב שכונת מאה שערים במטרה לבקר ולעודד חייל בודד או מי שלא יהיה.

חבר'ה !!! אין גבול? השתגעתם?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/4/2015 23:45 לינק ישיר 

וּבָא הַמֶּלֶךְ דָּוִד עַד בַּחוּרִים וְהִנֵּה מִשָּׁם אִישׁ יוֹצֵא מִמִּשְׁפַּחַת בֵּית שָׁאוּל וּשְׁמוֹ שִׁמְעִי בֶן גֵּרָא יֹצֵא יָצוֹא וּמְקַלֵּל.   וַיְסַקֵּל בָּאֲבָנִים אֶת דָּוִד וְאֶת כָּל עַבְדֵי הַמֶּלֶךְ דָּוִד וְכָל הָעָם וְכָל הַגִּבֹּרִים מִימִינוֹ וּמִשְּׂמֹאלוֹ.   וְכֹה אָמַר שִׁמְעִי בְּקַלְלוֹ צֵא צֵא אִישׁ הַדָּמִים וְאִישׁ הַבְּלִיָּעַל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 00:43 לינק ישיר 

yoss7181 כתב:
אנשי הישוב הישן בירושלים הם היחידים שנשארו בשיטה העתיקה והישנה של ההתבדלות, בזמן שכל הרבנים והחוגים האחרים חברו להם לציונים זה בדרך כזו וזה בדרך אחרת, וכולם קשורים בטבורם לעטיני הציונים, היחידים שמתבדלים ונלחמים על החינוך הישן והמשמרים את המסורת הנקיה והטהורה הם רק אלו הבודדים במאה שערים, וככאלה הם נלחמים בציפורנים לא לתת דריסת רגל ושלא יכנסו רוחות אחרות המנשבות ברחוב שלא יתפרצו לתוך החומה הבצורה שסביבם, ככה הם רוצים לחנך את ילדיהם, הם נלחמים נגד כל סוג של גיוס בכל צורה ודרך, לא שלוש שנות שירות ולא נחל חרדי לא שנת שירות ולא שירות לאומי, פשוט להתנתק מהגוף הזה שבא לחבל בכרם בית ישראל, שנקרא מדינת ישראל, שמטרתם להסיר את החרדים לדבר ה' מהדרך התורה והיראה.

והנה בא לו חצוף אחד שלא רק שהוא מעודד חרדים משולי המחנה להתגייס לצבא אלא אף מעיז להיכנס בתוככי שכונת מאה שערים על מדיו ולערוך ביקור נימוסים אצל אלו שהצליח להפילם בפח, ואנשי השכונה גוערים בו וצועקים עליו שייגעץ ארויס, מה אתה עושה כאן, למה אתה פוגע באמונתינו מדוע אתה מנסה למשוך את מיטב בינינו לבאר שחת, או אז קמים להם כל מיני צדקנים למיניהם יפי נפש וחוברים להם למקהלת החילונים, ואף עולים עליהם בהתקפה על אנשי מאה שערים

ואני שואל מה קרה לכם? אין לכם טיפת כבוד עצמי? אם אתם לא מסוגלים בגלל סיבות כאלו או אחרות להילחם במי שמזנב בבבנינו, אז מה זה העליהום על מי שכן נלחם על דרכו, שאך עד לפני לא זמן רב היה גם דרככם?

ממש עולם הפוך ראיתי, ימים מקדם היו קמים כולם כאיש אחד ועוטפים את שארית הפליטה במאה שערים בחום ואהבה, היום המצב כל כך חמור שאפילו הבנה אין לאותם הקשורים בעבותות לציונות, לא רק זו אל אף מגלים הבנה למי שבא לעקור מאיתנו את היסוד של ההתבדלות, את הדרך ואת השיטה, את הכבוד היהודי, ומצדיקים את החוצפה של הקצין הזה שמחציף פנים וחונה לו ברוחב לב בלב שכונת מאה שערים במטרה לבקר ולעודד חייל בודד או מי שלא יהיה.

חבר'ה !!! אין גבול? השתגעתם?

הגיע הזמן לקיים בכם את דרכם של אנשי הישוב הישן בירושלים את השיטה העתיקה והישנה של ההתבדלות, בזמן שכל הרבנים והחוגים האחרים נאמנים לדרך התורה וערכיה, ודבקים בקידוש שם שמים למען יאמרו הכל רק עם חכם ונבון העם הזה. הגיע הזמן להתבדל מכם ולהלחם על החינוך הישן שקדם למטורפים כמוכם, חינוך המשמר את המסורת הנקיה והטהורה של תורה ומידות טובות ודרך ארץ, כפי שהייתה דרכם של אנשי מאה שערים של מעלה בעבר. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 07:36 לינק ישיר 

זה מזכיר לי שיש חרשים שמתנגדים להשתלת מכשירי שמיעה.

לטענתם חרש הוא אדם שלם. אם ישתילו מכשירי שמיעה לילדים קטנים הרי שישמידו את התרבות של החרשים.

הם מפגינים נגד כנסים של רופאים הדנים בכך, מוחים על זה וכד'.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 07:50 לינק ישיר 

אני שונא את המוחים  והפרובוקטורים למיניהם, לא חושב שלרגע חשבו לשם שמים,

אבל yoss7181  שואל כענין,(ולא מסיבתו) מה חשב קצין הלז,שיקבלוהו בפרחים?

לדעתי הוא עצמו אשם ואין לו אלא להלין על עצמו,

עם כל הכבוד למדינת ישראל, קצין משטרה שהיה נכנס לבדו לסביבת אנשי העולם התחתון היה נענש,

תוקן על ידי חוד_המחט ב- 27/04/2015 07:51:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 08:09 לינק ישיר 

אם הוא עובר בשכונה אז ברור שהוא בא להטיף ולשכנע ולחטוף ילדים תמימים ולא סתם לעבור .ברור ברור.מצוה דאורייתא לסקול אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 08:46 לינק ישיר 

תגידו השתגעתם לגמרי?

לפי אותו הגיון בדיוק מותר לתושבי שכונות לא דתיות לתקוף ולבזות כל חרדי שנכנס לשכונה מתוך סברה שאולי יחזיר את ילדיהם בתשובה.

מי שמתחיל מלחמה כדאי לו לחשוב צעד אחד קדימה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 09:43 לינק ישיר 

ברכת_החמה כתב:
אם הוא עובר בשכונה אז ברור שהוא בא להטיף ולשכנע ולחטוף ילדים תמימים ולא סתם לעבור .ברור ברור.מצוה דאורייתא לסקול אותו.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 10:04 לינק ישיר 

אלי_ו ,

אין הנידון דומה לראיה,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 10:12 לינק ישיר 

חוד_המחט כתבה:

אני שונא את המוחים  והפרובוקטורים למיניהם, לא חושב שלרגע חשבו לשם שמים,

אבל yoss7181  שואל כענין,(ולא מסיבתו) מה חשב קצין הלז,שיקבלוהו בפרחים?

לדעתי הוא עצמו אשם ואין לו אלא להלין על עצמו,

עם כל הכבוד למדינת ישראל, קצין משטרה שהיה נכנס לבדו לסביבת אנשי העולם התחתון היה נענש,

תוקן על ידי חוד_המחט ב- 27/04/2015 07:51:24

אתה לא חושב שיש טיפה הבדל בין לקבל בפרחים לבין זריקת אבנים, סיכון חיים ונזק לרכוש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 10:18 לינק ישיר 

המיליונר,

לא הצדקתי ולו לרגע קט את התההגותם המבישה, ואין ספק שצריך לגנותם ולטפל באנשים ובבעיה במלוא חומרת

הדין, אך בקצין עצמו, חושבני שמדינת ישראל צריכה לטפל בו, בדיוק כפי שהיתה מטפלת באיש חוק שנכנס יחידי לסביבת

אנשי עולם התחתון, וכמו שכתבתי.

תוקן על ידי חוד_המחט ב- 27/04/2015 10:19:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 10:37 לינק ישיר 

חוד_המחט כתב:

מה חשב קצין הלז,שיקבלוהו בפרחים?

הוא חשב שיקבלו אותו כמו שמקבלים כל צ'למר מלעלע בראשון לציון או בבת ים או ברמת השרון.
יסתכלו עליו כאילו הוא פסיכי וימשיכו בעניינהם.

לא יודע מאיזו אצבע מצצת את השטויות שכתבת על קציני משטרה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 11:10 לינק ישיר 

האמת שאין לי בעיה כל כך עם חמומי מח משוגעים ש...מה לעשות ,לא התקבלו עדיין למוסד סגור.
הבעיה שלי זה עם כלי תקשורת חרדיים שאינם מבינים שצריך לצאת במאמר גינוי חד משמעי לכך וכן הייתי מצפה לאמירה מפורשת מגדולי הדור שזו לא דרכינו ויש לחדול מכך.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי ברכת_החמה ב- 27/04/2015 11:10:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 12:13 לינק ישיר 

עקרונית יש יותר משמץ אמת בדברי פותח האשכול
הבעיה היא שמהצד המעשי מי שיצא לגרש את החייל לא היו הוגי הדעות של העדה, אלא קבוצת ילדים אלימים.
אם היה שם "נוהל גירוש" מסודר של קריאת ינשוף רמה (או כל בעל חיים אחר שמצוי בין עצי השכונה וקריאתו לא תישמע חריגה בין שלל הקולות האופייניים שם...) שלאחריה יוצאים זקני השבט עם מקלות (רק בשביל הרושם, או להשען עליהם,כי הם זקנים - כאמור. לא בשביל להכות חלילה) ומגרשים את הפולש - הכל היה טוב.
כך גם לא היתה לכמה וכמה לבלרים מתוכנו עבודה קשה בגינוי שכלל עם ישראל כה ציפה לשמוע מהם. מקסימום הגיונוי היה מגיע מכיוונם של זקני השבטים האחרים
וחוזר חלילה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 13:36 לינק ישיר 

מאחלת לפותח האשכול שצאצאיו אכן יתגייסו לצבא ושישארו חרדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/4/2015 15:23 לינק ישיר 

הקצין שנכנס מכיר דווקא היטב את החברה החרדית.
דודים שלו חרדים חסידי סלונים.
למרות זאת הוא נכנס, מאחר ואותו חייל אותו בא לבקר, סרב לקבל פטור מדים, על אף שהוצע לו. וזאת בגלל שהוא מצליח להיכנס לשכונה מכניסה אחורית ללא ששמים לב איליו.
לעומת זאת הקצין סבר שאם החייל לא רצה פטור מדים סימן שאין מה לחשוש להסתובב בשכונה עם מדים.
מכאן נבע האי הבנה שלו בעניין, ולכן הוא עשה את הטעות הזו.
א

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כשבא לביתי מי שמזנב בצאצאי אגרש אותו במקלות ובאבנים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.