בית פורומים בחדרי חרדים

האם אייכלר בדרך להיות אמסלם החדש?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/5/2015 22:46 לינק ישיר 
האם אייכלר בדרך להיות אמסלם החדש?

אז אחרי ההתנהגות המבישה של אייכלר הערב בכנסת והמהלך העצמאי שנקט בו בניגוד גמור להחלטות הסיעות החרדיות וגדולי התורה האם צריך להתחיל להתרגל לאמסלם חדש הלא הוא ישראל אייכלר?

למה לא מרחיקים אותו באופן מיידי מהסיעה?

למה בבעלז שותקים?

האם מה שצריכים להבין כעת נתניהו ובכלל כל ראשי הסיעות בכנסת זה שלא ניתן יותר לסגור שום הסכם עם יהדות התורה?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 22:56 לינק ישיר 

ישראל אייכלר יהודי יקר ומוכשר משכמו ומעלה כל מה שמעניין אותו זה טובת הציבור החרדי בלבד ! להבדיל מאלו שדואגים לכבוד עצמי ואינטרסים אלו ואחרים

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:00 לינק ישיר 

אם מעניין אותו טובת הציבור החרדי איך הוא השפיל ככה היום את היהדות החרדית והראה לכל חברי הכנסת בפומבי שמילה של סיעת יהדות התורה איננה מילה וא"א לסמוך על חתימתה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:02 לינק ישיר 

הבנתי שבסוף הוא קיבל מאלקין מה שרצה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:06 לינק ישיר 

הבית היהודי קיבלו 9 תפקידים על 8 מנדטים. ש"ס קיבלה 8 תפקידים על 7 מנדטים. רק יהדות התורה קיבלה 3 תפקידים על 6 מנדטים.

השלישייה גפני ליצמן ופרוש סידרו לעצמם ג'ובים, כאשר גפני מאיים על כחלון בגלל שרצה לגעת לו בתפקיד יו"ר ועדת הכספים על אף ההישגים הרבים גם בלי התפקיד הזה , ואילו שלושת חברי הכנסת הנוספים שלא היו במו"מ לא קיבלו כלום, כאילו הם לא מייצגים אף אחד.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:08 לינק ישיר 

שתילים, תהיה לרגע אמיתי וכנה, ותענה לי על השאלה איך היה נוהג ר' מאיר פרוש אם לא היו ממנים אותו לסגן שר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:11 לינק ישיר 

חיים_בלעו כתב:
שתילים, תהיה לרגע אמיתי וכנה, ותענה לי על השאלה איך היה נוהג ר' מאיר פרוש אם לא היו ממנים אותו לסגן שר?

שתילים ידוע באובייקטיביות שלו.
אין ספק שהיה מוחה באותה מידה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:20 לינק ישיר 

לא משנה אם הוא צודק או לא.

עצם שהוא שם את טובת עצמו בגלל איזה ועדה מעפנה, מול טובת הציבור שזה אומר ההסכם והתקציבים שיהדוה"ת קיבלה , זה אומר שהוא לא משרת אמונה את ציבור מצביעיו,
זה שגפני/ליצמן/פרוש/ או כל אחד אחד לא דאגו לו, שיטפל בהם בזמן הנכון, אבל בוודאי שלא על חשבון הציבור. ובכלל, מה יש לו מביבי ? מה אשם ביבי בזה שכך חבריו לסיעה לא חשבו עליו?

הזוי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/5/2015 23:49 לינק ישיר 

חיים,אין לי ספק בכלל שפרוש לא היה מאיים בהצבעה נגד החלטת המועצת והסיעה ובניגוד לחתימה.
מה שאייכלר עשה היום זו הפקרות מוחלטת ואין לו שום מקום יותר בסיעת יהדות התורה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2015 00:05 לינק ישיר 

שתילים,  להזכירך לאייכלר יש רבי ואדמו"ר שהוא מקבל את ההוראות שלו.
 ולמאיר פרוש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2015 00:27 לינק ישיר 

חיים_בלעו כתבה:

שתילים,  להזכירך לאייכלר יש רבי ואדמו"ר שהוא מקבל את ההוראות שלו.
 ולמאיר פרוש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2015 00:37 לינק ישיר 

לפי מה שהבנתי בסודי סודות ממישו מעורבב שם גפני היה מעןרב בסיפור ואישר לאייכלר לעשות את התרגיל כי לא רצו לבקש יפה כי אז לא היו מקבלים ולכן לא יצא נגדו

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2015 00:44 לינק ישיר 

שתילים כתב:

חיים,אין לי ספק בכלל שפרוש לא היה מאיים בהצבעה נגד החלטת המועצת והסיעה ובניגוד לחתימה.
מה שאייכלר עשה היום זו הפקרות מוחלטת ואין לו שום מקום יותר בסיעת יהדות התורה.

מאייער לא היה מאיים כי מאייער היה חבר בצוות המו"מ וקיבל תפקיד ותו לא. ולכל אלה שטוענים שלא יהיה מילה ליהדות התורה. אז ובכן כל הקואליציה הזאת נבנתה על סחיטה ואחרי שדרעי את בנט הפעילו מצב סחיטה. מה שדורש איכלר לא מתקרב למה שקיבלו הצמד הנ"ל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2015 08:06 לינק ישיר 

תזכירו לי כמה מצביעים אייכלר מייצג לעומת מצביעי דגל שזכו רק לשני נציגים . אם הוא כל כך הגון שיציע רוטציה על מקומו בכנסת בהתאם ליחס המצביעים, אלא שהבעיה של אייכלר היא מדוע סיעת גל על הגובה והוא לא, אם הוא היה על הגובה ולוקח את כל השטעלעס זה היה בסדר, אין כאן שום תביעה עקרונית, רק מדוע אני לא קיבלתי .נזכור, מילוי כל תביעה פרסונלית אישית, בא על חשבון תביעה עקרונית .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/5/2015 08:35 לינק ישיר 

יש לי כמה הצעות לפיצוי הולם לאייכלר
סגן יו''ר הוועדה לשימוש במונחי שואה
מ''מ סגן הוועדה לבטיחות בהלוויות חרדיות המוניות
משנה למ''מ סגן הוועדה להסדרי התחבורה למירון בלג בעומר
והכל יבוא על מקומו בשלום

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם אייכלר בדרך להיות אמסלם החדש?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר