בית פורומים בחדרי חרדים

בשורה לעולם התורה: ישיבה חדשה שתאפשר להינשא מוקדם!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-13/5/2015 01:22 לינק ישיר 
בשורה לעולם התורה: ישיבה חדשה שתאפשר להינשא מוקדם!!

להיט שלא היה, ישיבת וילנא בראשות מרן ראש הישיבה גהר"ח קניבסקי שליט"א ובהנהלת חתנו ונכדיו שיחי'...

12 בקול החרדי: ישראל קרביץ חושף: ״ישיבה ליטאית חדשה נפתחת בימים אלו תחת נשיאות הגר"ח קנייבסקי. הישיבה תאפשר לבחורים להתארס בגיל צעיר. הגר"ח לא ימסור שיעורים". 

מעמד הפתיחה המרומם הערך אמש בבית הגר"ח, בהשתתפות רבנים נודעים. מעשיה מעניינת התרחשה בעת משאו המיוחד של הרב אביעזר שפירא מקול תורה לצעירים 
כשהבחין ראש הישיבה הגרח"ק בשעון יד המתנוסס על יד הנואם,  צעק לעברו: "תוריד את השעון מהיד, לא תלבש..." [כשיצא ר'אביעזר מהמקום החזיר את השעון לידו, באומרו כי בענין זה נוהג כהגראי"ל שטיינמאן ולא כמרן ראש הישיבה הגרח"ק].

הבשורה החדשה של הישיבה, שסוף סוף יוכלו להתחתן מוקדם. - מכה קשה לישיבת בית מדרש עליון, גאון יעקב, ושכר שכיר.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2015 01:28 לינק ישיר 

הרי עד לפני שנתיים אם היתה לך צרה, היית אתה או רבים מהפלג שלך רצים לגר"ח קנייבסקי לבקש ברכה, ולא זז ממנו עד שיבטיח לך שהכל יסתדר.

כשפוליטית אתה חושב אחרת ממנו, אתה מבזה אותו והופך אותו לליצן.

הפוסט שלך מזכיר כתבים לעניני יהדות בעיתונים חילוניים שמגחכים על מנהגים יהודיים ועל פסקים של רבנים.

אבל אתה יודע מה? אני לא מתפלא. כך אתה מחונך ומוסת מידי יום על ידי רבותיך כתבי העיתון שלך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2015 01:30 לינק ישיר 

יקבלו גם חסידים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2015 01:33 לינק ישיר 

חלילה לי מלזלזל במרן ראש הישיבה הגר"ח קנייבסקי שליט"א, ואגב, עד היום אני אץ לבקש ממנו ברכות.

הליצנות היא על בני ביתו ונכדיו היקרים שלא נחים ומצאו כעת דרך נוספת לתזמין מזומנים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2015 01:35 לינק ישיר 

אם זה המעלה היחידה שיש לישיבה הזאת המצב קשה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/5/2015 01:35 לינק ישיר 

תגיד, אדון קולה שפוי,
באמת אני לא מבין אותך,
אתה לא מבין שזו מלחמה נגד גזירת הגיוס המדומיינת שלכם?
בגלל הגזירה המדומיינת שלכם אין ברירה ומחתנים את הנערים מוקדם כדי שבחורי ישיבה לא התגייסו לצה"ל, אלא רק אברכים, שזה אפילו מרנן זצ"ל וזצלללההה"ה התירו בהיתר שאין לו איסור.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בשורה לעולם התורה: ישיבה חדשה שתאפשר להינשא מוקדם!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר